• w temacie Czy kupujecie swoim kobietom prezenty na Mikołaja?

  W: Męskie sprawy
  Spróbowałby nie kupić żonie prezentu na Mikołajki, to szkoda gdać co by się działo ;) W tym roku mam coś wyjątkowego...

  Żona chciałaby rozwijać swoją pasję szycia, przerabiania ubrań i haftowania, więc pomyślałem, że jak otrzyma ode mnie
  maszynę do szycia i hafciarkę komputerową w jednym czyli model Chicago 7 z firmy BERNINA to strzelę w 10! Wybadałem
  sprawę i okazuje się, że to właśnie jest tym co chciałaby dostać. Prezent już czeka w ukryciu na 6 grudnia i pierwszy raz
  od dawna mam poczucie, że kupiłem coś co żonę faktycznie ucieszy. Myślę, że to świetny pomysł na prezent dla każdej
  kobiety w każdym wieku.Poza tym, że można zrobić coś ładnego to w dodatku przydatnego i później dać w prezencie np.
  shirt z wyhaftowanym imieniem. Poza tym często zanoszę rzeczy do krawcowej a teraz żona sama będzie mi przerabiać ubrania
  ;)
 • w temacie zmarszczki nie tylko u pań

  W: Męskie sprawy
  Kosmetyki z tego co mówi żona działają tylko na najbardziej zewnętrzną część skóry... jeśli poważnie myślisz o usunięciu zmarszczek to pomyśl o metodzie laserowej. Nie jest to operacja a efekt jest jak po zabiegu skalpelem. Mój znajomy wykonywała taki zabieg w Esteticenter czyli klinice, która specjalizuje się w tego typu poprawkach laserowych. Warto o tym pomyśleć ,mnie też to czeka :)
 • w temacie agencja pracy eurokontakt

  W: Hydepark
  Znam Eurokontakt i w porownaniu z innymi agencjami ja z nimi nie miałem problemow. Jak pracowałem jak trzeba to normalnie dostałem za to kase. Bez przeciagania i jakiegos picu. Wszystko oni zalatwiaja wiec o nic sie nie martiwisz.
 • w temacie Kiedy powiedzieć dziecku, że Mikołaj nie istnieje?

  W: Babskie sprawy
  Narazie z tym zwlekam i jeszcze w te Mikołajki mam zamiar zamówić Mikołaja z pomocnikiem z Teatru Kameleon w Krakowie, ponieważ uważam,że to świetny pomysł na mikołajki i trzeba przedłużać dziecku wiarę w tego brodatego pana w czerwonym wdzianku ;) Dzieci w szkole mojego syna też jeszcze wierzą i u nich był ten Mikołaj w zeszłym roku... radochy miały tyle, że aż żal ich uświadamiać.
 • w temacie Praca w Polsce tylko po znajomościach?

  W: Hydepark
  W Polsce może i tak, ale szukana w Polsce ale za granicą już nie. Jestem najlepszym tego dowodem. Zgłosiłem się do Voorneputten i dostałem pracę zgodnie z doświadczeniem, wyjechałem zarobiłem i nikt mi tej pracy nie załatwiał :)
 • w temacie Gdzie jest wyrostek robaczkowy?

  W: Męskie sprawy
  Nie jestem lekarzem, ale tak jak lekarzy wkurza mnie jak inni sami się diagnozują. Internet nie jest wyrocznią! Jak mnie coś boli to idę do lekarza i z wyrostkiem u mnie było tak, że dopiero po prześwietleniu w Ultragenie lekarz stwierdził, że tak trzeba operować. Zapisz się do lekarza pierwszego kontaktu i wtedy będziesz wiedział czy to wyrostek czy np. nerka Ci promieniuje.
 • w temacie Dlaczego mężczyźni nie dbają o siebie?

  W: Męskie sprawy
  O stary! Ale Ci pojchała z tym że nie dbasz o siebie. Spoko, że chcesz coś z tym z zrobić. W moim związku było odwrotnie. dziewczyna raczej nie dbała o siebie i miała kompleksy więc jak zacząłem chodzić na siłownie to się dopieła i czasem ćwiczyliśy razem. Ona jest w Gdyini ale chodzi do akademi językowej, która też jest w gdańsku.sprawdź sobiei powodzenia :)
 • w temacie Zabiegi SPA

  W: Babskie sprawy
  MOja żona jest bardzo niezdecydowaną kobietą i sama niczego by nie wybrała. dlatego zrób to co ona.Idź do Spa powiedz co chcesz osiągnąć a tam Ci już powiedzą co najlepiej wybrać. Moja żona poszła do Arkadii Spa w Opolu i zdała się na profesjonalistów. Dobrze na tym wyszła. Była bardzo zadowolona po pierwszej wizycie i jest umówiona na kolejną. I nie męcz swojego faceta tylko pytaj w spa :)
 • w temacie Praca w Holandii

  W: Hydepark
  Z jaką agencją jedziesz. Ja byłem z Voorneputten i to wiele zależy od agencji bo albo wyślą Cię niewiadomo gdzie i niewiadomo do koga, albo tak jak ja trafisz to fajnej bezpiecznej dzielnicy i do pracy w której zarobisz i się na tym nie przejedziesz :)
 • w temacie Jaką szkołę języka angielskiego polecacie w Krakowie?

  W: Hydepark
  Chodziłem do Lincolna i mam o nich bardzo dobre zdanie :) Zajęcia nie są odwoływane jak u innych a jeśli nawet to z jakimś wyprzedzeniem. Poziom jest cały czas wysoki i nastawienie do nauczania bardzo angażujące :)