• w temacie Czy kupujecie swoim kobietom prezenty na Mikołaja?

W: Męskie sprawy
    Spróbowałby nie kupić żonie prezentu na Mikołajki, to szkoda gdać co by się działo ;) W tym roku mam coś wyjątkowego...

Żona chciałaby rozwijać swoją pasję szycia, przerabiania ubrań i haftowania, więc pomyślałem, że jak otrzyma ode mnie
    maszynę do szycia i hafciarkę komputerową w jednym czyli model Chicago 7 z firmy BERNINA to strzelę w 10! Wybadałem
    sprawę i okazuje się, że to właśnie jest tym co chciałaby dostać. Prezent już czeka w ukryciu na 6 grudnia i pierwszy raz
    od dawna mam poczucie, że kupiłem coś co żonę faktycznie ucieszy. Myślę, że to świetny pomysł na prezent dla każdej
    kobiety w każdym wieku.Poza tym, że można zrobić coś ładnego to w dodatku przydatnego i później dać w prezencie np.
    shirt z wyhaftowanym imieniem. Poza tym często zanoszę rzeczy do krawcowej a teraz żona sama będzie mi przerabiać ubrania
    ;)
  • w temacie zmarszczki nie tylko u pań

Kosmetyki z tego co mówi żona działają tylko na najbardziej zewnętrzną część skóry... jeśli poważnie myślisz o usunięciu zmarszczek to pomyśl o metodzie laserowej. Nie jest to operacja a efekt jest jak po zabiegu skalpelem. Mój znajomy wykonywała taki zabieg w Esteticenter czyli klinice, która specjalizuje się w tego typu poprawkach laserowych. Warto o tym pomyśleć ,mnie też to czeka :)
  • w temacie agencja pracy eurokontakt

W: Hydepark
    Znam Eurokontakt i w porownaniu z innymi agencjami ja z nimi nie miałem problemow. Jak pracowałem jak trzeba to normalnie dostałem za to kase. Bez przeciagania i jakiegos picu. Wszystko oni zalatwiaja wiec o nic sie nie martiwisz.
  • w temacie Kiedy powiedzieć dziecku, że Mikołaj nie istnieje?

W: Babskie sprawy
    Narazie z tym zwlekam i jeszcze w te Mikołajki mam zamiar zamówić Mikołaja z pomocnikiem z Teatru Kameleon w Krakowie, ponieważ uważam,że to świetny pomysł na mikołajki i trzeba przedłużać dziecku wiarę w tego brodatego pana w czerwonym wdzianku ;) Dzieci w szkole mojego syna też jeszcze wierzą i u nich był ten Mikołaj w zeszłym roku... radochy miały tyle, że aż żal ich uświadamiać.
  • w temacie Praca w Polsce tylko po znajomościach?

W Polsce może i tak, ale szukana w Polsce ale za granicą już nie. Jestem najlepszym tego dowodem. Zgłosiłem się do Voorneputten i dostałem pracę zgodnie z doświadczeniem, wyjechałem zarobiłem i nikt mi tej pracy nie załatwiał :)
  • w temacie Gdzie jest wyrostek robaczkowy?

Nie jestem lekarzem, ale tak jak lekarzy wkurza mnie jak inni sami się diagnozują. Internet nie jest wyrocznią! Jak mnie coś boli to idę do lekarza i z wyrostkiem u mnie było tak, że dopiero po prześwietleniu w Ultragenie lekarz stwierdził, że tak trzeba operować. Zapisz się do lekarza pierwszego kontaktu i wtedy będziesz wiedział czy to wyrostek czy np. nerka Ci promieniuje.
  • w temacie Dlaczego mężczyźni nie dbają o siebie?

O stary! Ale Ci pojchała z tym że nie dbasz o siebie. Spoko, że chcesz coś z tym z zrobić. W moim związku było odwrotnie. dziewczyna raczej nie dbała o siebie i miała kompleksy więc jak zacząłem chodzić na siłownie to się dopieła i czasem ćwiczyliśy razem. Ona jest w Gdyini ale chodzi do akademi językowej, która też jest w gdańsku.sprawdź sobiei powodzenia :)
  • w temacie Zabiegi SPA

W: Babskie sprawy
    MOja żona jest bardzo niezdecydowaną kobietą i sama niczego by nie wybrała. dlatego zrób to co ona.Idź do Spa powiedz co chcesz osiągnąć a tam Ci już powiedzą co najlepiej wybrać. Moja żona poszła do Arkadii Spa w Opolu i zdała się na profesjonalistów. Dobrze na tym wyszła. Była bardzo zadowolona po pierwszej wizycie i jest umówiona na kolejną. I nie męcz swojego faceta tylko pytaj w spa :)
  • w temacie Praca w Holandii

Z jaką agencją jedziesz. Ja byłem z Voorneputten i to wiele zależy od agencji bo albo wyślą Cię niewiadomo gdzie i niewiadomo do koga, albo tak jak ja trafisz to fajnej bezpiecznej dzielnicy i do pracy w której zarobisz i się na tym nie przejedziesz :)
  • w temacie Jaką szkołę języka angielskiego polecacie w Krakowie?

Chodziłem do Lincolna i mam o nich bardzo dobre zdanie :) Zajęcia nie są odwoływane jak u innych a jeśli nawet to z jakimś wyprzedzeniem. Poziom jest cały czas wysoki i nastawienie do nauczania bardzo angażujące :)