• w temacie Oświetlenie w salonie

  W: Hydepark
  Dobór odpiwiedniego oświetlenia tylko z pozoru jest prosty. Warto zadbać o to, aby doświetlić wszelkies trefy użytkowe, tzn. jeśli w salonie jest kącik czytelniczy, tam powinna być lampa, jeśli jest stół, nad nim powinno być źrółdo swiatła. Zapraszam na novelity.pl - na blogu można poczytać o zasadach doboru oświetlenia do wnętrza, a w ramach katalogu firm znaleźć sklep, w któym zakupi pani wszelkie interesująće panią produkty, nie wspominając już o bazie fachowców, z których może pani wybrać ekipę do zamontowania oświetlenia...wiadomo, ze o solidnego fachowca dziś trudno, a tam można popatrzeć, jak poszczególni fachowcy się spisują i wybrąć najlepszego.
 • w temacie Jaki kolor ścian do pokoju dziecięcego?

  W: Porady
  Jakiś jasny :) odcienie błękitu, szarości, różu. Warto postawić na farby dobrej jakości, takie, które łątwo można wyczyścić, wiadomo, że maluch to rączki poodbijane wszędzie :) na blogu fachowca na www.novelity.pl mam artykuł o urzązeniu pokoju malucha, są też fajne opcje z naklejkami na ściany, zresztą, proszę zajrzeć na bloga i wybrać sobie to, co pani pasuje :) pozdrawiam!
 • w temacie Kolory pastelowe tzn. jakie?

  W: Porady
  To jasne, tak jakby rozbielone odcienie popularnych kolorów, w zasadzie każdego - żółci, zieleni, błękitu, fioletu. Przywodzą na myśl skojarzenia ze spokojem, relaksem, są romantyczne, takie delikatne :)
  Zapraszam nanovelity - na moim blogu fachowca pisze sporo o barwach, ich doborze do poszczególnych pomieszczen, a i artykuł o pastelach też się znajdzie ;) www.novelity.pl
 • w temacie Modne kolory ścian w sypialni

  W: Porady
  Szarość jak najabradziej na tak! I co z tego, ze jest modna, jak niektórzy zarzucają, jest też ponadczasowa, kalsyczna, wymieniasz dodatki, zupełnie odmieniasz wnętrze. Ja jestem zdecydowaną fanką szarości także w sypialni- zajrzyj na novelity.pl i popatrz, jak cudnie wyglądają wnętrza właśnie w odcieniach szarości na ścianach i jak można je super urządzić.
 • w temacie Jaki kolor ścian? Pomoc w doborze

  W: Porady
  Ja uderzyłabym w odcienie szarości - odpowiednio dobrana szarość pasuje w zasadzie do wszystkiego plus otwiera duże możliwości dekoracyjne. Zajrzyj na novelity.pl, konkretnie poczytaj sobie artykuły o dekoracji wnętrz na blogu fachowca, można samemu wyczarować wnętrza, jak spod ręki profesjonalnego dekoratora.
 • w temacie Jaki kolor ścian?

  W: Porady
  A ja bym jednak posłuchała dekoratorki :)
  Szare ściany dają neizliczone w zasadzie możliwości, jeśli chodzi o dobór dodatków i łatwą zmianę stylistyki wnętrza poprzez zmianę dodatków właśnie - tu możesz pójść w miętę, seledyny. A jeśli rzucisz te kolory na ścianę, to niestety, chcąc odmienić wnętrze za jakiś czas, będziesz musiała rozważać ponowne malowanie.
  Zapraszam na mojego bloga - nvelity.pl - tam jest sporo na temat doboru barw do wnętrza i opcji,, jakie otwierają w kontekście urządzenia poszczególnych pomieszczeń :)
 • w temacie Jakie dekoracje do pokoju ?

  W: Porady
  To zależy w jakim kierunku chcesz iść. Jeśli w prostotę warto posatwić na kwiaty doniczkowe, jakąś ozdobną lampę, jakieś poduchy, dywan. Niekoniecznie trzeba wieszać coś na ścianach. Jeśli zdecydujesz się np na fototapetę albo jakiś nowoczesny plakat, czy obraz, warto zrezygnować z części mobilnych dodatków, żeby nie zagracić sobie przestrzeni. Zapraszam na bloga fachowca na novelity, tam znajdziesz mnóstwo inspiracji, w zależności od stylu, który we wnętrzach ci odpowiada.
 • w temacie Farby i szablony do pokoju dziecięcego?

  W: Porady
  Zdecydowanie polecam farbę tablicową. Frajda, jaką będzie miało dziecko jest nie do przecenienia. Co więcej można pod tablicówkę położyć warstwę farby magnetycznej, albo od razu zdecydować się na droższą wersję i stworzyć dziecku ścianę, na której nie tylko będzie mogło malować, ale też przyklejać magnesy w różnych konfiguracjach. Pisałam na tym na novelity, zaprszam :) naprawdę prosta sprawa, a frajda ogromna!
 • w temacie Jakie ogrzewanie do domu?

  W: Hydepark
  Elektryczne, podłogowe.
  Zachęcam do odwiedzenia Novelity.pl - w ramach bloga fachowca opisujemy różne rodzaje ogrzewania wraz z ich wadami, zaletami. Ważne, aby odpowiednio dobrać sposób ogrzewania do potrzeb i warunków. A w razie potrzeby na Novelity istnieje też możliwość skorzystania z pomocy ekipy fachowców, jeśli już zdecydujecie się na konkretny rodzaj ogrzewania i przystąpicie do planowania prac.
 • w temacie Jakie rynny do domu?

  W: Porady
  Metalowe rynny są bardziej wytrzymałe. Zapraszam na Novelity.pl - w ramach bloga fachowca znajdziesz tam mnóstwo porad odnośnie budowy domu, wyboru poszczególnych elementów, ale także potem, w ramach jego urządzania, bo przed Wami najprzyjemniejszy etap :)