• w temacie Budowa domu

  W: Porady
  W sieci jest mnóstwo poradników, specjalistów - ja polecam serwis Novelity.pl, można tam znaleźć nie tylko fachowca czy fachowców do wykonania poszczwgólnych etapów prac, ale i poczytać na różne powiązane tematy w ramach bloga fachowca. A wszystko pisane jest językiem przystępnym dla laika i pozwala zrozumieć temat.
 • w temacie Kolory w pokoju młodzieżowym

  W: Babskie sprawy
  Warto posatwić na zieleń, przynajmniej w formie dodatków. Będzie to z korzyścią dla ucznia i malucha też, zieleń wycisza, pozwala zrelaksować zmęczoy wzrok, ułatwia koncentrację. Sciany jasne. MOżna też dodać coś zółtego, energetycznego. Zapraszam na novelity, jest tam artykuł o urządzaniu pokoju zarówno malucha, jak i ucznia :) a jeśli chodzi o dywan, zdecydowanie polecam syntetyczne, kolor jest drugorzędny ;)https://novel(...)wracaja
 • w temacie Dywan na ścianie

  W: Hydepark
  Niekoniecznie, ostatnio ozdobne dywany ścienne wracają do łask. Stały się modne do tego stopnia, że nawet popełniłam na ich temat artykuł na novelity - zapraszam :) tu maz link:https://novel(...)wracaja
 • w temacie Tanie meblowanie pokoju dziecięcego

  W: Porady
  Każdy ma inny gust, ale są pewne uogólnienia ważne dla każdego, jak np. kącik do nauki w pokoju ucznia, czy kącik zabaw w pokoju malucha. Na novelity masz kilka artykułów na ten temat, w zależności od wieku dziecka. Obecnie jestem nastawiona na dywany, a tutaj mogę polecić dywany z włókien syntetycznyc. Są łatwe w utrzymaniu w czystości i przede wszystkimodporne na rozwój grzybów i innych mikroorganizmów. Zresztą, aby pogłębić temat, plecam zajrzeć do nanjowszego wpisu na moim blogu fachowca, tam jest właśnie przegląd różnych rodzajów dywanów, bo okazuje się, że dywany znowu stają się modne.
 • w temacie forma silikonowa

  W: Babskie sprawy
  SIlikonowe blaszki mają swoje wady i zalety. Te drugie to na pewno fakt, że raczej ciasto do nich nie przywiera i można je myć w zmywarce. Z wad - łatwo je uszkodzić np nożem przyw yciąganu ciasta, krojenie bezpośrednio z blaszki też odpada. Ja osobiście polecam szklane albo ceramiczne formy do pieczenia. Najmniej się zużywają i wyglądają estetycznie nawet po wielu użyciach. Plus są najbardziej uniwersalne - można w nich zrobić zarówno ciasto, jak i zapiekankę. Taki mały przegląd dostępnych na rynku form do pieczenia zrobiłam ostatnio na moim blogu Novelity. zapraszam serdecznie:)
 • w temacie jaka blaszka do piekarnika?

  W: Babskie sprawy
  Fajnym rozwiązaniem są szklane albo ceramiczne formy do pieczenia. Najmniej się zużywają i wyglądają estetycznie nawet po wielu użyciach. Plus są najbardziej uniwersalne - można w nich zrobić zarówno ciasto, jak i zapiekankę. Taki mały przegląd dostępnych na rynku form do pieczenia zrobiłam ostatnio na moim blogu Novelity. zapraszam serdecznie :)