• w temacie Gwałtowny spadek liczby ludności Polski

  W: Hydepark
  ireneo "Od 2018 r. dzietność się zmniejsza, a liczba urodzeń spada – w 2018 r. liczba urodzeń żywych wynosiła 388,2 tys. (mniej o blisko 14 tys. niż w 2017 r.), a w 2019 r. ich liczba wyniosła 375 tys., czyli o około 13 tys. urodzeń mniej niż w 2018 r."
  GUS nie ma danych za 20 r. Jeśli przyjąć trend to w 20r. też spadnie o ok. 14 tyś co da ok. 360 a po odjęciu 7 tyś. - 353. Ustawa terroryzująca kobiety znacznie tę licbę zmniejszy
  W biedzie i niewoli nawet króliki nie chcą się...rymować.
  A to że większa śmiertelność nie powinno dziwić. Najwięcej oddanych towarzyszom z PIS jest wśród najstarszych i ci najchętniej za PIS oddają życie. Posłuszni tow. Andrzejowi D. wolą umrzeć niż przyjąć płodowe szczepionki więc Delta zbierze plon obfity już jesienią.
  Mylisz się, ci w Domach byle jakiej Opieki w większości głosujący na PiS przyjęli zbawienia z rąk Pfizera, wnet poszli pojednać się z Bogiem
 • w temacie Gwałtowny spadek liczby ludności Polski

  W: Hydepark
  ~Gość Małe sprostowanie, bo napisałem:
  wymiera pokolenie powojennego wyżu demokratycznego
  .Oczywiście miało być "demograficznego"
  Spoko, ktoś czytający a i myślący nie zwróci uwagi na taki drobiazg.
 • w temacie Gwałtowny spadek liczby ludności Polski

  W: Hydepark
  ~Gość Bezdennie głupia i chamska wypowiedź Keramka.
  Każdy oczytany Polak wie, że właśnie wymiera pokolenie powojennego wyżu demokratycznego.
  Wtedy ludzie byli pozytywnie i prokreacyjnie nastawieni z powodu końca tej strasznej wojny.
  Teraz następuje naturalne spłaszczenie fali urodzeń. I nawet 500+ nie jest wstanie zmienić matematyki.
  Zgadzam się jednak z tym, że PiS wiele robi by ludzie z tego kraju uciekali a przynajmniej nie mieli ochoty zakładać rodzin Wbrew ich słownym zapewnieniom, de facto ci z PiS robią Polsce wielką krzywdę.
  Nie spodziewaj się przemyślanej wypowiedzi od kogoś z mentalnością kilkulatka
 • w temacie Dlaczego masa personelu medycznego odmawia szczepień?

  W: Hydepark
  ~gość Szczegółowe wymagania co do eksperymentu medycznego, aktualny stan prawny.

  obowiązkowe ubezpieczenie OC

  Obecnie rozpoczęcie eksperymentu medycznego jest możliwe po zawarciu przez podmiot przeprowadzający eksperyment medyczny umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) na rzecz jego uczestnika oraz osoby, której skutki eksperymentu mogą bezpośrednio dotknąć.
  Wyłącznie w przypadkach niecierpiących zwłoki -> ze względu na bezpośrednie zagrożenie życia uczestnika eksperymentu leczniczego -> można wyjątkowo odstąpić od obowiązku zawarcia umowy (art. 23c ust. 1 i 2 u.zaw.lek.).

  zakres OC

  Zakres obowiązkowego ubezpieczenia OC, termin powstania obowiązku ubezpieczenia oraz minimalną sumę gwarancyjną tego ubezpieczenia zostały określone w Rozporządzeniu Ministra Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu przeprowadzającego eksperyment medyczny z dnia 23 grudnia 2020 r.

  Ubezpieczeniem OC jest objęta odpowiedzialność cywilna podmiotu przeprowadzającego eksperyment medyczny za szkody wyrządzone uczestnikowi eksperymentu oraz osobie, której skutki eksperymentu mogą bezpośrednio dotknąć, w związku z przeprowadzanym eksperymentem medycznym (§ 2 ust. 1 ww. rozp.).

  Wygląda na to, że idąc do szczepienia nie bierze się udziału w "eksperymencie medycznym", gdyż podobno przy szczepieniu nikt za nic nie odpowiada - a "eksperyment medyczny" wymaga zawarcia umowy ubezpieczenia oc osoby poddanej eksperymentowi.

  No i tyle w sprawie ściemy z eksperymentem.
  Możesz mieć rację, definicję pandemii też zmieniono ku chwale koronawirusa.

  Definicję szczepionki podobnie.

  Możesz się zaszczepić i spać spokojnie. zgodnie z ustawą.
 • w temacie Owsiak powołuje się na miłość Boską.

  W: Polityka
  Valdemar ObserwatorII ~gość ObserwatorII ~gość ObserwatorII ~gość ObserwatorII ~gość ObserwatorII Odpowiedział Owsiak dzwoniącemu do niego wojewodzie z PiS z interwencją piątkowego wieczoru na polskim festiwalu, gdzie gawiedź ( prawie milion gardeł) zgodnie krzyczała ..."j. b.ć PiS"

  Nie pan będzie mówił, o czym mają śpiewać artyści i co będzie krzyczeć publiczność. Ja nie wchodzę w pana podwórko, więc proszę pozostawić ten festiwal nam. Oczywiście jutro może pan zrobić, że ten festiwal trzeba będzie zamknąć. Ma pan moc króla, ma pan moc cesarza. Ale póki co, proszę się stosować do naszych zasad – mówił. podaje onet.plDobrze, że jeszcze tylko krzyczą, a nie podrzynają gardeł, tym co myślą inaczej... Kwestia czasu...Masz rację, gdyby tak krzyczeli "j.b.ć Tuska" brzmiałoby to bardziej zbożnie i nie prowadziło do podrzynania gardeł.To jest mowa miłości twoim zdaniem, niebogo?Jeśli gardłuje katolik -to mowa miłości a jeśli ateista -mowa nienawiści, czyż nie tak?

  Jak miłosiernie wrzeszczeli katolicy na LGTB, zapomniałeś?Po co te głupoty piszesz? Jak gardłowali i gdzie, na takiej imprezie jak ta o której piszemy? Napisane mieli na czołach, że katolicy czy jak?
  Może to była prowokacja, jeśli takie coś rzeczywiście było, teraz wszyscy jak coś nie do obrony, powołują się na prowokację:)Chociażby ten ewent

  „Białystok nie dla pedałów”. Marsz Równości przeszedł w kordonie nienawiści

  https://oko.press/bialystok-marsz-rownosci-przeszedl-kibole-przeklenstwa-przeplatali-modlitwami/

  Lub ten, opisany na niemieckiej, obcojęzycznej witrynie

  „Grupa chuliganów zaatakowała gejów, rzucając w nich kamieniami i butelkami, ale także katoliccy, konserwatywni mieszkańcy miasta stanęli przeciwko lesbijkom, gejom, biseksualistom i transseksualistom” – pisze „FAZ”. Dziennik podkreśla, że była to pierwsza demonstracja ruchu LGBT w tym regionie Polski.

  https://www.dw.com/pl/faz-o-zaj%C5%9Bciach-w-bia%C5%82ymstoku-nienawi%C5%9B%C4%87-zwyk%C5%82ych-ludzi/a-49700302Po uczynkach ich poznacie. Jak rzucał kamieniem, to lewak i ateista. Nie ma innej opcji niebogo.Czy to oznacza że Jędraszewski jest lewakiem?

  Biskup Jędraszewski, czyli „zaraza gorsza od cholery i bolszewizmu” w Komisji Wspólnej Rządu i EpiskopatuO czym tu dyskutować incydent nigdy nie maił miejsca.Ta wypowiedź Jędraszewskiego też nie miała miejsca? • w temacie Dlaczego masa personelu medycznego odmawia szczepień?

  W: Hydepark
  ~gość ObserwatorII ~gość ObserwatorII ~gość ObserwatorII ireneo Zaskakujące czytanie statystyk. Jeśli co czwarty nie widzi to trzech z czterech widzi, a więc zdecydowanie więcej. Podobnie w Polsce - 9 na 10 widzi konieczność przyjęcia szczepionki. To na 7 lipca . Na dziś "ślepych" z pewnością ubyło o połowę. W liczbie mie ma przechorowanych i z "ryzykiem".Może niewielu medyków w Polsce rozumie zwrot "eksperyment medyczny"?Ty nie rozumiesz. W przypadku preparatu dopuszczonego do stosowania (nie ma znaczenia, że warunkowo) faza eksperymentu jest zakończona.

  Powtarzanie bzdury o eksperymencie jest typową ściemą płaskoziemców.Interesujące masz objawienia nieszczęśniku, sam producent pisze o zakończeniu fazy eksperymentalnej w 2023 roku ale polscy "naukowcy" wiedzą lepiej, Pfizer ściemnia gawiedź powiadają.Producent pisze o zakończeniu 3 fazy badań klinicznych, a nie fazy eksperymentalnej. Dokształć się, zanim będziesz siać dezinformację.Wyjaśnij czym różni się 3 faza badań klinicznych od 3 fazy eksperymentalnej?Formalnościami. Nie każdy eksperyment jest badaniami, badania żeby być eksperymentem muszą spełniać dodatkowe warunki. Żeby wziąć udział w eksperymencie musisz się zgłosić do badań, przejść procedury dopuszczające, producent musi cię ubezpieczyć, dostaniesz lek albo placebo, raportujesz regularnie samopoczucie i parametry i czego tam jeszcze procedura wymaga. Badania 3 fazy są nadal prowadzone.

  Powszechne szczepienia nie spełniają tych warunków. Preparat jest w nich stosowany, a nie badany w sensie eksperymentu.Fantazjujesz czy opierasz się na definicjach nieszczęśniku?

  W myśl Ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty (Dz.U. z 2008 r. Nr 136, poz. 857)

  badanie kliniczne zalicza się do eksperymentów medycznych.

  https://www.badaniaklinicznewpolsce.pl/o-badaniach-klinicznych/podstawowe-informacje/badanie-kliniczne-a-eksperyment-medyczny/

 • w temacie Dlaczego masa personelu medycznego odmawia szczepień?

  W: Hydepark
  Z kolei w Wielkiej Brytani...szczepionkowa masakra wśród personelu medycznego

  Aż 75% pracowników służby zdrowia sprzeciwiło się przymusowym szczepieniom p. covid.

  Nieświadomi dobrodziejstw idioci?  https://www.lshtm.ac.uk/newsevents/news/2021/covid-19-vaccine-refusal-higher-among-health-and-social-care-workers-who-feel
 • w temacie Dlaczego masa personelu medycznego odmawia szczepień?

  W: Hydepark
  ireneo Przemysław PERSONEL WIE,CO TO SĄ ZA SZCZEPIONKI.My też:-DW Polsce 9 na 10 wie i je przyjęło, a was ilu?Nie wiem skąd czerpiesz dane do tych wypowiedzi.

  "Medycyny Ratunkowej (DGIIN) oraz Niemieckie Stowarzyszenie Interdyscyplinarne Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej (Divi) w grudniu ubiegłego roku wykazało, że tylko 73 proc. lekarzy i nawet nieco mniej niż 50 proc. personelu pielęgniarskiego, chce się zaszczepić."

  "Jak podaje Francuska Federacja Szpitali, do tej pory tylko 57% opiekunów w domach opieki i 64% personelu szpitali zostało zaszczepionych we Francji. Wraz z ryzykiem pojawienia się czwartej fali rośnie presja na wszystkich pracowników służby zdrowia, aby zaszczepić się."

  "W Lombardii, regionie północnych Włoch najbardziej dotkniętym przez COVID-19, od 6 do 10 procent pracowników służby zdrowia nie przyłączyło się do wprowadzenia szczepień. W Apulii na południu władze regionalne szacują tę liczbę na 10-15 procent."

  "Według nowego sondażu, jedna trzecia członków związku pielęgniarskiego Nu'91 twierdzi, że nie zaakceptuje szczepienia przeciwko koronawirusowi.

  Zapytani, dlaczego nie zaakceptowaliby szczepienia, pielęgniarki odpowiedziały, że obawiają się długotrwałych skutków ubocznych, szybkości opracowywania szczepionki i braku informacji ekspertów."

  Read more at politico.eu
  Read more at DutchNews.nl:
  Read more at France24,com

  Cos dużo w tej europejskiej służbie zdrowia sceptyków dotyczących zbawiennej roli szczepień.

  Az tyle płaskoziemców i foliarzy w nowoczesnej, ponoć doskonałej medycynie europejskiej?

  Strach się bać takich medyków ;)
 • w temacie Dlaczego masa personelu medycznego odmawia szczepień?

  W: Hydepark
  ~gość ObserwatorII ~gość ObserwatorII ireneo Zaskakujące czytanie statystyk. Jeśli co czwarty nie widzi to trzech z czterech widzi, a więc zdecydowanie więcej. Podobnie w Polsce - 9 na 10 widzi konieczność przyjęcia szczepionki. To na 7 lipca . Na dziś "ślepych" z pewnością ubyło o połowę. W liczbie mie ma przechorowanych i z "ryzykiem".Może niewielu medyków w Polsce rozumie zwrot "eksperyment medyczny"?Ty nie rozumiesz. W przypadku preparatu dopuszczonego do stosowania (nie ma znaczenia, że warunkowo) faza eksperymentu jest zakończona.

  Powtarzanie bzdury o eksperymencie jest typową ściemą płaskoziemców.Interesujące masz objawienia nieszczęśniku, sam producent pisze o zakończeniu fazy eksperymentalnej w 2023 roku ale polscy "naukowcy" wiedzą lepiej, Pfizer ściemnia gawiedź powiadają.Producent pisze o zakończeniu 3 fazy badań klinicznych, a nie fazy eksperymentalnej. Dokształć się, zanim będziesz siać dezinformację.Wyjaśnij czym różni się 3 faza badań klinicznych od 3 fazy eksperymentalnej?