• w temacie Czarnek dla talibów czy taliby dla niego wzorem?

  W: Polityka
  Podobnie jak talibowie utworzą w Polsce policję poprawności religijnej.

  Powróci w stosunku do kobiet kara chłosty a może nawet kamienowania za religijne przestępstwa a gawiedź będzie miała nie lada rozrywkę
 • w temacie Jak Korwin Mikke odniósł się do słów Brauna

  W: Hydepark
  ~gość Dziwne jak Ci się poglądy zmieniają.
  Czyli teraz podoba Ci się osoba Pana KM i Jego poglądy, czyli i Ty tak jak On uważasz, że zgoda na seks, powinna być z chwilą pierwszej miesiączki?
  "Ciekawy" pogląd, zwłaszcza, ze dziewczynki w dzisiejszych czasach mają miesiączki nawet w wieku 8 lat.
  To się wreszcie zastanów co z Ciebie za człowiek i co pochwalasz, a co ganisz?
  Nie wiem co masz na myśli pisząc o moich poglądach, jeśli podoba mi się postawa jakiegoś człowieka wobec jednego problemu czy automatycznie oznacza to że dzielę jego wszystkie poglądy?

  Roztaczasz interesujące wizje, dotychczas o tym nie wiedziałem.

 • w temacie # prounijność podobna do naszej katolickości?

  W: Polityka
  4um
  ~WSTYD
  4um
  ~folk są po prostu racjonalni...( do obietnic przedstawicieli sprawujących i ubiegających się o władzę podchodzą z przymrużeniem oka i często dla jaj wybierają.........Palikot ,Petru ,Korwin ,Biedroń, Braun ,z Big Brothera Sebastian Andrzej Florek i Janusz Andrzej Dzięcioł ,Patryk Jaki ,Joachim Brudziński ,Ryszard Czarnecki ,Magdalena Adamowicz a dla powagi...:) wyciągają upiory z szafy... Cimoszewicz ,Miller.....;-))
  Głosowałam na Annę Grodzką, i nie dla jaj. Mogę nawet to udowodnić, że ich nie mam.
  WSTYD !!!
  Bardzo się krępowałam (wstydziłam), kiedy je miałam.
  Wśród ciemnego luda jaja są są symbolem siły i głupoty
 • w temacie Komuniści w bestialski sposób zamordowali 100 mln bezbronnych ludzi.

  W: Polityka
  Keramek ~gość Komuniści szykują się nowego ataku chcą żebyśmy jedli to co oni sobie wymyślą . Patrz pani Skórek. Nowy totalitaryzm i despotyzm zaczyna kiełkować pod płaszczykiem lewicy.Znakiem rozpoznawczym państwa komunistycznego jest głód. To jedyny sposób na rozwiązanie wszystkich problemów społecznych jaki znają komuniści.
  W faszyzmie nie ma głodu powiadasz nieszczęśniku?

  W faszyzmie rządzi prawo pięści uzbrojonego fanatyka a w krajach religijnych podobnie
 • w temacie Komuniści w bestialski sposób zamordowali 100 mln bezbronnych ludzi.

  W: Polityka
  ~gość ObserwatorII ~gość ObserwatorII Keramek ObserwatorII


  Tutaj cytuję jedynie fragment opracowania naukowego;

  "Przez dwa lub trzy stulecia wielu protestantów podawało liczbyTo bardzo wiarygodne opracowanie naukowe.😆😂🤣 Słyszałeś kiedyś żeby heretyk powiedział prawdę???Nieszczęśniku, Ty nawet Katechizmy KK nie znasz i postępujesz wbrew naukom swojego kościoła -Tyś jest grzesznym heretykiem i w średniowieczu już dawno byłbyś na torturach
  Jaki masz pożytek ze znajomości katechizmu skoro nie masz wiary?Jeśli nie wierzę w kościół -nie mam prawa czytać o jego pomysłach na zbawienie?

  Czytam z ciekawości -tylko tyleNie o to pytałem może przypowieść pomoże zrozumieć moje pytanie.
  Świat pełen jest absurdów antyszczepionkowcy też więcej wiedzą o szczepionkach od tych którzy się szczepią i umierają a zaszczepieni żyją. Pytanie było proste -jaki pożytek z nauki ( czytanie nawet katechizmu KK jest formą poznawania)....odpowiedź była też prosta mam nadzieję?

  Jeśli przez zwrot "jaki pożytek" masz na myśli korzyści materialne -odpowiem...nie wszystko można przeliczyć na pieniądze.
 • w temacie 🌾BEDĄ PODWYŻKI CEN PRĄDU 🌾

  W: Polityka
  Dobrawa1 ObserwatorII Dobrawa1 navigators

  Kolego, nie uwzględnia też pensji tłustych kotów w Spółkach Energetycznych Energa i innych. Zarabiają tam 150 tyś miesięcznie. Poszedł do budy!Nie bądź wulgarna Dobrawo i nie wyrażaj się jak KaczyńskiOn o tłustych kotach, ja o psach:-)On nie nazywa Ciebie tłustym kotem
 • w temacie 🌾BEDĄ PODWYŻKI CEN PRĄDU 🌾

  W: Polityka
  Dobrawa1 navigators

  Kolego, nie uwzględnia też pensji tłustych kotów w Spółkach Energetycznych Energa i innych. Zarabiają tam 150 tyś miesięcznie. Poszedł do budy!Nie bądź wulgarna Dobrawo i nie wyrażaj się jak Kaczyński
 • w temacie 🌾BEDĄ PODWYŻKI CEN PRĄDU 🌾

  W: Polityka
  Dobrawa1 ObserwatorII
  Mam dwie duże lodówko zamrażarki, kuchenkę elektryczną, ogrzewam cały domek prądem 3 grzejniki po 1,5 KW i mam elektryczny boiler, też 1,5 KW do grzania wody kranowej.

  Nie gotuje posiłków przy ognisku, gotuję w domu a ubrań faktycznie nie prasuję -nie widzę sensu w tej czynności układania w śliczny kancik gaci.Latem nie ogrzewasz domku:-)Latem nie ogrzewam, gotuję posiłki i grzeję wodę, włączam 2 ozonatory powietrza codziennie gdy nie ma mnie w domu ( panuje duża wilgoć w powietrzu na zewnątrz i sporo zarodników grzybów unosi się w powietrzu -łatwo o pleśń)

  Mam tez kilka urządzeń elektrycznych na których czasami pracuję, tokarka średniej wielkości, maszyna CNC i spawarka elektryczna do stali i aluminium.

  Te sprzęty używam w ramach hobby a są dość energożerne ;)
 • w temacie 🌾BEDĄ PODWYŻKI CEN PRĄDU 🌾

  W: Polityka
  Dobrawa1][cytat kogo=ObserwatorII


  7kWh zużycia w ciagu doby...to naprawdę duży pobór energii. Co ty tam w tym domku leśnym robisz? Ubrań nie prasujesz (na golasa po lesie "latasz"), posiłki na ognisku gotujesz, więc co ci tą energię zżera?Mam dwie duże lodówko zamrażarki, kuchenkę elektryczną, ogrzewam cały domek prądem 3 grzejniki po 1,5 KW i mam elektryczny boiler, też 1,5 KW do grzania wody kranowej.

  Nie gotuje posiłków przy ognisku, gotuję w domu a ubrań faktycznie nie prasuję -nie widzę sensu w tej czynności układania w śliczny kancik gaci.
 • w temacie 🌾BEDĄ PODWYŻKI CEN PRĄDU 🌾

  W: Polityka
  Dobrawa1 ObserwatorII Ja już od 5 miesięcy sam sobie produkuję prąd, niestety paliwa do samochodu nie produkuję i nie mam zamiaru.

  Średnie zużycie prądu mam na poziomie 7KWh/dobę a moje urządzenia zapewniają mi moc szczytową do 10 KW.

  Być może dnia pewnego podzielę się z forumowiczami moimi projektami -jak sobie samemu produkować prąd nawet w małym mieszkaniu przy pomocy samonapędzającego się generatora.1 kWh (kilowatogodzina) prądu kosztuje aktualnie około 0,69 – 0,78 zł. Zatem koszt zużytej dobowej energii wynosi 7*0,78zł = 5,46 zł. Miesięczny koszt; 30 *5,46 zł = 163,80 zł.
  To duży koszt. Ten duży koszt jaki prezentujesz nie uwzględnia kosztów przesyłu i kosztów utrzymania sieci przesyłowej a już wkrótce będzie dużo większy, uwierz mi tym razem...może wtedy odwrócisz się od PiS?