• Gwałtowny spadek liczby ludności Polski

  W: Hydepark
  W okresie lipiec 2020-czerwiec 2021 w Polsce urodziło się niespełna 344 tys. dzieci - wynika z szacunków GUS.

  Tak niskiej liczby urodzeń w ciągu 12 miesięcy nad Wisłą nie zanotowano co najmniej od lat 50. XX wieku, odkąd dostępne są dane Urzędu.

  Tymczasem najwyższa była liczba zgonów - sięgnęła niemal 540 tys. i była o 130 tys. większa niż rok wcześniej.

  Analitycy przewidują dużo większa liczbę zgonów i dużo mniej narodzin dzieci zdrowych w latach przed nami.

  Nawet 1000+ nie pomoże na intensywność kopulacji Polaków w wieku rozpłodowym.
 • Ziemia była kiedyś planetą wypełnioną kwaśnymi oceanami

  W: Hydepark
  Bogatymi w rozpuszczone żelazo żelazawe [18]. Brak tlenu nie przeszkadzał wczesnym formom życia archaików w wykorzystywaniu energii fotonów ze słońca do wykonywania podtrzymującej życie produkcji energii poprzez fotosyntezę anoksygeniczną, w której światło jest wychwytywane i przekształcane w ATP BEZ produkcji tlenu.

  Dlatego woda nie jest wykorzystywana jako dawca elektronów.

  Zamiast tego wczesne formy życia archaików wykorzystywały żelazo żelazawe jako donor elektronów i jego produkt utleniania, żelazo żelazowe, jako akceptor elektronów podczas oddychania beztlenowego

  Współewolucja sinic zaczęła wypełniać ziemską atmosferę tlenem.

  Cyjanobakterie wykorzystywały potężną energię fotonów światła do rozszczepiania wody na tlen, protony i elektrony.

  Wprowadzenie tlenu sprzyjało komórkom ze zdolnością do przechodzenia między strefami tlenowo-beztlenowymi, ponieważ tlen był niezwykle toksyczny dla życia archaików.

  Jedną z tych form życia, które z powodzeniem zaadaptowały się, były sinice.

  Nauka datuje obecnie powstanie sinic na około 1 miliard lat przed Wielkim Wydarzeniem Natleniającym 2,45 miliarda lat temu..

  Oznaczałoby to również, że cyjanobakterie przetrwały w środowisku beztlenowym z wysoką zawartością żelaza żelazawego.
 • Dlaczego masa personelu medycznego odmawia szczepień?

  W: Hydepark
  Obowiązek szczepień przeciwko covid wśród pracowników służby zdrowia idzie nader opornie.

  Medycy z całego świata odmawiają brania udziału w w globalnym eksperymencie medycznym dotyczącym nowych szczepionek.

  Najpoważniejsza jest sytuacja w USA gdzie co czwarty medyk odmawia zaszczepienia, nawet pod groźbą utraty pracy.

  Może lekarze widzą więcej powikłań poszczepiennych niż to się gawiedzi serwuje?
 • Ukraina chwali relacje strategicznego partnerstwa z Chinami

  W: Hydepark
  Chiny zostały strategicznym partnerem i inwestorem Ukrainy.

  Wykładają na dzień dobry 2 miliardy USD na rozwój infrastruktury iprzemysłu na Ukrainie i na tym się nie skończy.

  Poszło o firmę MOTORSICZ -producenta silników odrzutowych do myśliwców i uzbrojenia nowej generacji dla helikopterów.

  Chińczykom udało się wykupić ponad 50% udziałów w tej firmie, ale Amerykanie którzy widzieli w Ukrainie swojego partnera w atakowaniu Rosji wystraszyli się nie na żarty.

  Biden interweniował osobiście i Zełeńskiego naciskając na nacjonalizację tej prywatnej dotychczas firmy a w zamian obiecał nacisnąć Niemcy coby zainwestowali na Ukrainie 1 miliard Euro.

  Stało się jak chciał Biden, firmę znacjonalizowano i stała się z dnia na dzień firmą państwową.

  Chińczycy, którzy zainwestowali w wykup udziałów wartości 2 miliardy USD wpadli w furię zaskarżając Rząd Ukrainy w sądzie międzynarodowym o zwrot inwestycji.

  Na propozycję USA co do inwestycji Niemców na Ukrainie zaoferowali dwukrotnie większą kwotą na początek -Ukraina na to z radością przystała.

  Zrujnowali plany Bidena jednym pociągnięciem.

  Teraz Chińczycy zajmują się budową szybkich kolei, autostrad i przemysłu na ukraińskiej ziemi a Polska....może jedynie temu się przyglądać i mlaskać.

  Przed szkodą i po szkodzie Polak pozostaje głupi.

  https://www.ukrinform.net/rubric-polytics/3270356-ukraine-praises-relationship-of-strategic-partnership-with-china-mfa.html

 • Rząd Litwy sprowadzi imigrantów muzułmanów do polskich osiedli w tym kraju

  W: Hydepark
  Polacy mieszkający na Wileńszczyźnie wyszli ponownie na ulice Wilna.

  Po raz kolejny muszą bronić się przed polityką władz Litwy. Zalew nielegalnych imigrantów z Białorusi władze Litwy chcą skierować wyłącznie do miejscowości zamieszkanych zwarcie przez Polaków.

  Trwa tam realny kryzys migracyjny. Od początku bieżącego roku do 28 lipca zatrzymano tam 3145 osób, które nielegalnie przekroczyły granicę.

  Dla porównania w 2020 roku zatrzymano na Litwie 81 takich osób. Nagły wzrost nastąpił w czerwcu tego roku - 473 zatrzymanych (w maju 77, kwietniu 70).

  Kryzys migracyjny na Litwie jest stymulowany przez władze Białorusi. 2050 na 3145 nielegalnych migrantów stanowią Irakijczycy. Otrzymują białoruskie wizy, korzystają z bezpośredniego połączenia lotniczego Bagdad-Mińsk i usług białoruskich firm turystycznych, które pomagają im dostać się na granicę.

  Problemy z Białorusią i nielegalną migracją władze Litwy rozwiązują kosztem mniejszości polskiej. Wszystkie ośrodki dla migrantów organizowany są w/pod miejscowościami zamieszkanymi przez Polaków: Podbrodziu (45% Polaków), Dziewieniszkach (79% Polaków), Rudnikach (63% Polaków), Miednikach (79% Polaków). W Dziewieniszkach - miejscowości zamieszkanej przez 500 osób władze Litwy postanowiły zasiedlić 1000 migrantów.

  W starym nieczynnym internacie, tuż obok szkoły dla miejscowych dzieci. Żywiołowy protest mieszkańców doprowadził do wstrzymania tych planów.

  Władze Litwy nie posłuchały natomiast mieszkańców Rudnik. Instalują obóz dla migrantów w obiekcie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych z płotem pamiętającym czasy ZSRR, 1,5 kilometra od wsi.

  Protest mieszkańców został w poniedziałek brutalnie rozbity, z użyciem gazu łzawiącego przez oddział specjalny litewskiej policji. Dziewieniszki i Rudniki znajdują się w rejonie solecznickim. 78% jego mieszkańców to Polacy.

  Rejon ten należy do najbiedniejszych i najbardziej niedoinwestowanych na Litwie. Po 31 latach okazało się, że litewskie władze nie proponują rejonowi solecznickiego wsparcia tylko kolejne obciążenia.
  Istotnym aspektem sprawy jest to, że władze Litwy planując rozmieszczenie tysięcy nielegalnych migrantów w/przy małych miejscowościach zamieszkanych przez Polaków, nie raczyły ich o tym nawet poinformować.

  Dowiedzieli się o tym z mediów. Nie było wcześniej żadnych konsultacji z nimi czy samorządem. Postępowanie władz Litwy wobec Wileńszczyzny i zamieszkujących ją Polaków, w sytuacji kryzysu migracyjnego, jest więc kolejnym przejawem litewskiej polityki trwającej od 31 lat: dyskryminacji, pozostawiania z problemami, dążenia do lituanizacji i zmiany składu narodowościowego regionu. Co na to rząd Prawa i Sprawiedliwości? Jak zwykle nic.

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych napisało jedynie, że "pozostaje w kontakcie z władzami Litwy" i "monitoruje". Dla PiS relacje z Litwą nadal są "najlepsze w historii", choć Litwa znów uderza w Polaków Wileńszczyzny. Giedroyciowska ideologia nadal wygrywa z jednością narodową -opisuje witryna kresy.pl

  Polacy już nigdzie na świecie nie są kochani ani szanowani, mogą podziękować swojemu demokratycznie wybranemu rządowi za ten stan.

  PiS był w stanie skłócić i podzielić na sorty nawet zagraniczną Polonię, to jeszcze nikomu wcześniej się nie udało.
 • Apostazja będzie trudniejsza. Trzeba udowodnić, że Boga nie ma

  W: Hydepark
  Konferencja Episkopatu Polski ogłosiła decyzję o skomplikowaniu apostazji.

  Duchowni uważają, że proces odejścia z Kościoła był do tej pory zbyt prosty i nie wymagał od osoby wyrażającej taką chęć dostatecznej "podbudowy moralnej i filozoficznej".

  Obecnie kapłan może zażądać okazania przez apostatę dowodu na nieobecność Boga Jahwe

  Bez tego nici z apostazji.

  To prawdziwie szatański fortel kościoła że tak powiem.
 • Seksualne obsesje Kościoła i szaleństwo świętych.

  W: Hydepark
  Penitencjały to były w średniowieczu księgi, zwykle spisywane przez jakichś uznanych mnichów, będące czymś w rodzaju taryfikatorów grzechów, tzn. jaka pokuta za jaki grzech.

  Jednym z najczęściej pojawiającym się w nich grzechów był rzecz jasna seks pozamałżeński, stosunki homoseksualne i onanizm.

  Kościół z jednej strony miał rozpustnych papieży i biskupów, a z drugiej fanatycznych świętych ogarniętych obsesją na punkcie grzeszności seksu.

  Zapoczątkował to już tzw. św. Paweł – czyli twórca chrześcijaństwa – który doradzał wiernym, aby raczej nie wchodzili w związki małżeńskie (chyba, że grozi im rozpusta), a jeśli się pobiorą, to raczej niech seksu nie uprawiają, gdyby zaś owdowiali, to niech już takimi pozostaną. Nie wiadomo dlaczego uważał, że brak seksu jest milszy Bogu.

  Potem było coraz gorzej.

  Tzw. św. Kolumba (Kolumban Starszy) - irlandzki mnich z VII wieku spisał jeden z pierwszych i najbardziej znanych penitencjałów. „Wspaniałomyślnie” za jedno zwalenie konia proponował rok pokuty o chlebie i wodzie, tyle samo za seks nieżonatego z wdową, a za jeden numerek homoseksualny siedem lat pokuty.

  To były kary dla świeckich. W przypadku księży i mnichów były wyższe – nawet 3 lata za onanizm. Seks ze zwierzęciem był traktowany dużo łagodniej niż homoseksualny.

  Poczytajcie zresztą sami:
  29. Jeśli ktoś świecki dopuścił się grzechu nieczystości zwyczajem Sodomitów, to znaczy zgrzeszył współżyjąc z mężczyzną na sposób niewieści, niech czyni pokutę przez siedem lat; najpierw przez trzy lata o chlebie, wodzie, soli oraz suszonych owocach, przez cztery następne zaś niech wstrzymuje się od wina i potraw mięsnych i wtedy niech będzie mu darowana jego wina; kapłan niech modli się za niego i potem niech będzie włączony do [wspólnoty] ołtarza.

  30. Jeśli któryś ze świeckich dopuścił się grzechu nieczystości z kobietami wolnymi od związku małżeńskiego, to znaczy z wdowami lub pannami, to jeśli zgrzeszył z wdową, niech przez jeden rok pokutuje, jeśli z panną - przez dwa lata, uprzednio jednak niech zapłaci rodzicom za jej upokorzenie.

  Gdyby zaś nie miał żony, i sam będąc nietknięty związał się z dziewicą, to jeżeli przyzwolą jej rodzice, niech ona sama zostanie jego żoną, przedtem jednak oboje przez rok niech czynią pokutę i tak staną się małżonkami.

  31. Jeśli przeto ktoś świecki dopuścił się grzechu nieczystości ze zwierzęciem, to o ile miał żonę, niech pokutuje przez rok, jeśli zaś nie był żonaty, przez pół roku. Tak samo niech pokutuje ten, kto mając żonę sam siebie własnoręcznie zbezcześcił.

  Ciekawostką jest to, że część Penitencjału mówiąca o mnichach zawierała propozycje pokuty za niepotrzebne odsłonięcie podczas mycia się kolan lub ramion...oj musiało się dziać w tych klasztorach.

  Gołe kolana i ramiona niesamowicie podniecały mnichów na skutek czego dochodziło do sodomii lub do grzesznej masturbacji w zaciszu izdebki.

  Wbrew pozorom św. Kolumba naprawdę był dla homoseksualistów dość łaskawy.

  W XVI wieku zaczął bowiem obowiązywać w Europie kodeks karny cesarza Karola V, który za homoseksualizm karał spaleniem na stosie. Ostatnich egzekucji dokonywano jeszcze w XVIII wieku.

 • Hasło marketingowe „Moja szczepionka Cię chroni” nie jest już aktualne.

  W: Hydepark
  Anthony Fauci , szef amerykańskiego Narodowego Instytutu Badawczego Alergii i Chorób Zakaźnych w wywiadzie dla MSNBC powiedział, że w wariancie delta jest zarażony wirusem szczepionki w nosogardzieli tak samo jak u nieszczepionych.

  W rzeczywistości, według Fauciego, delta jest tak zaraźliwa, że ​​nawet zaszczepione osoby mogą ją rozprzestrzeniać i zarażać tak zaszczepionych jak i niezaszczepionych.

  Jak na razie wirus z człowiekiem wygrywa
 • Lucia Mantione zaginęła 6 stycznia 1955 r

  W: Hydepark
  Dziewczynka wyszła z domu po zapałki i nie wróciła. Jej ciało znaleziono kilometr od niewielkiej miejscowości Montedoro, w której mieszkała. 13-latka została wykorzystana seksualnie, a następnie uduszona w trakcie walki z napastnikiem.

  Jak podaje "The Guardian", lokalny proboszcz odmówił wtedy pochowania dziewczynki.

  Niektórzy księża wychodzili bowiem z założenia, że brutalne morderstwo oddaliło ofiarę od religijnej wspólnoty.

  Ostatecznie dziewczynkę pochowano na cmentarzu bez pogrzebowej ceremonii. Przez lata trwała walka bliskich dziewczynki o to, by Kościół uznał swój błąd i zgodził się na pogrzeb dziecka.

  Interweniowano m.in. u biskupa. Po 66 latach od śmierci młodej Włoszki zorganizowano pogrzeb".

  Tak.dobrze czytacie. Po 66 latach obyła się katolicka ceremonia pogrzebowa zamordowanej dziewczynki, gdyż ówczesny proboszcz uważał, że okoliczności śmierci dziecka ,,oddaliły ofiarę od religijnej wspólnoty" i była to przeszkoda nie do przejścia na urządzenie ceremonii pogrzebowej.

  Nawet nie chcę komentować tego toku "rozumowania" ówczesnych księży. Inna rzecz mnie zastanawia i nurtuje.

  Że przez ponad pół wieku bliscy dziewczynki toczyli batalię, aby ta ceremonia się odbyła i nie dali sobie spokoju po tym, w jaki sposób zostali potraktowani przez kościół. Ja bym odpuścił i nie chciałbym dalej tkwić w tej "wspólnocie".