• w temacie Chodzicie do sauny?

  W: Babskie sprawy
  Chodzę i jestem bardzo zadowolona, szczególnie ze względu na skórę i nie zatrzymywanie się wody. praktyczniejsze raczej pójście po południu po pracy po obowiązkach. Jest się później czerwonym jak burak + mycie włosów itp więc cieżko by to było ogarnac przed praca... koleżanka może źle z niej korzystała albo za długo jesli nie jest wprawiona albo ma kłopoty z sercem. Dla niektórych wizyta w saunie nie jest polecana.
 • w temacie Czerwone kropki na nogach po goleniu - co robić?!

  W: Babskie sprawy
  Jeśłi nie próbowałas to spróbuj jakis hipoalergiczny albo delikatny dla dzieci... i oczywiscie nie tak bezposrednio po goleniu. Bo gwoli ścisłości właśnie o takie codzienne nawilżenie mi chodziło. Spróbowałabym tez golenia na mydło również jak najbardziej naturalne, szare itp.
 • w temacie Co sądzicie o swataniu?

  W: Hydepark
  Na siłę i z nadgorliwością - nietaktowne i w sumie pożytku raczej nie przyniesie bo ciężko to nazwać życzliwością a polega raczej na wypełnieniu własnej nudy takim "wyszukiwaniem" kandydatów.
  Ale jeśli sprawa jest na zasadzie "mam fajnego kolege, myśle że znaleźlibyście wspolne tematy, chciałabym was zapoznac" jakoś tak zupełnie naturalnie... to nic w tym złego. Ale z tego co piszesz to chyba niestety ta pierwsza opcja :/
 • w temacie mąż chyba zdradza

  W: Hydepark
  Co takiego się zmieniło w jego zachowaniu?
  Wiem że to nie do końca ładne ale uważam że jeśli istnieją UZASADNIONE!!! podejrzenia o zdradę, to sprawdzenie telefonu, poczty czy zasięgnięcie wiedzy z innego źródła jest usprawiedliwione. Każdy ma prawo wiedzieć czy nie jest robiony w jajo i w tym wypadku uważam że prawo to stoi ponad prawem do prywatności korespondencji.
 • w temacie Brak oświadczyn, co robić??

  W: Porady
  Spytaj ile czasu potrzebuje i zaproponuj ze do tego czasu zdecydujecie obydwoje co dalej robicie z Waszym związkiem. Jeśli małżeństwo jest dla Ciebie tak ważne i bez niego nie chcesz z nim żyć to chyba szkoda czasu marnować na "chodzenie" i lepiej poszukać kogoś z podobnym podejściem do własnego.
 • w temacie Rozpoczęliście już sezon biegania?

  W: Hydepark
  Ja biegam cały rok. Owszem jest na to bum jak i ogólnie bycie fit ale uważam że to dobrze, wzrosła świadomość i chęć robienia czegoś. Czy nie dziwi hmm... większości pewnie nie :) Choć nadal spotykam się z gapiostwem ale to raczej w takich mniejszych miejscowościach