• w temacie Czy Kościół wspiera polską demokrację?

  W: Polityka
  Episkopat ujawnił część prawdy o kościele i tyle w tym temacie. Biskupi wykonali symboliczną wolę papieża Franciszka i tyle. Resztę spraw jest ukrywane przez fanatyczne społeczeństwo i taka jest prawda. Nikt odszkodowania nie otrzyma, wręcz kościół katolicki będzie dalej sponsorowany przez państwo.
 • w temacie czy zagłosujesz w wyborach na komuchów z KE?

  W: Polityka
  ~gość
  ~antyjuciaC Nie zagłosuję na burżujów komunistycznych z PiS, nigdy w swoim życiu. Dla informacji podkreślam, że w szeregach PiS jest 25 członków PZPR z tw. Piotrowiczem na czele. Najbliźsi współpracownicy tego małego prezesa należeli do PZPR, a pani Barbara ( sekretarka twojego idola) też pracowała jako sekretarka generala Janickiego, adiutanta tw. gen. Jaruzelskiego. Zatem nie wiem, o których komunistów ci chodzi. Nigdy nie zagłosuję na PiS, ponieważ chcę żyć w wolnym kraju, gdzie jest wolność i tolerancja. Chcę poszanowania dla poglądów wszystkim obywateli polskich. Chcę kochać się nago i używać życia , póki mogę. Nie isteresuje mnie wiara katolicka, ani żadna inna. Nie będzie mi nikt narzucal, jak mam żyć i jakie wyznawać wartości. Nie będę kochał się w ubraniu i żył jak barbarzyńca średniowieczny, nie będę słuchał pomylonych pisiorów i ich idiotycznych hipotez dotyczących życia seksualnego i obyczajowego. PiS wraca do grubiaństwa średniowiecznego i dlatego nigdy nie zagłosuję na PiS.

  PiS jest najgorszym wyborem dla Polski . PRECZ Z PISEM.
  czy ktoś ci broni barłożyć nago (JA ZAWSZE NAGO I PIS MI NIE ZABRANIA ) co do komuchów to kim jest niejaki Miler czy Cimoszewicz albo tw Boni co do wiary to twoja sprawa jakoś nie słyszałem żeby kogoś siłą do kościoła doprowadzili co do pierdół na temat życia seksualnego 4 latków to jeden pierd Trzaskowski zaczął te pedofilskie gadki co do średniowiecza to wolę niż kamieniami w dinozaury rzucać jak ty neandertalu
  A zatem okłamujesz PiS i kościół katolicki, bo są wyraźne zalecenia edukacyjne PiS , czyli ,, seks nie może być przyjemnością, lecz kobiet prokreacji. Zatem trzeba się ograniczyć i kopulować tsk, żeby nie dawało to przyjemności. W takim razie wyznawcy PiS są hipokrytami. Okłamujesz kościół i PiS - gdzie seks na nago. Do kościoła jeszcze nie zmuszaja, ale będą po wygranych wyborach.
  NIGDY NIE ZAGLODUJĘ NA ŚREDNIOWIECZE PIS.
 • w temacie czy zagłosujesz w wyborach na komuchów z KE?

  W: Polityka
  ~gość
  Psychiatra2
  ~cub1
  ~rany julek Najwięcej babciu wymordowali chrześcijanie w wojnach religijnych. Hiszpanie, Francuzi , Anglicy, którzy kolonizowali i zmuszali do wiary w twojego Boga, ludzi na kontynencie amerykańskim. Przecież tam nawet nie ma danych ilu zabili, wtedy dzicy ludzie byli uważani za zwierzęta. Tylko ochrzczony człowiek miał wartość, więc mordowali antychrystów. Barbarzyńcy chrześcijańscy mordowali i palili žywcem. Inkwizycja święta, wyprawy krzyżowe, krzyzacy, mordowali i gwałcili polskie kobiety. W Polsce był socjalizm i ludziom nie chciało się pracować, podobnie jak teraz, ale nigdy nie było komunizmu. Babciu ja nigdy nie zagłosuję na twój PiS, bo nie cierpię dyktatury i zniewolenia.
  Masz z deklem!!! Najwięcej wymordowali komuniści ateiści. W kilkadziesiąt lat
  wymordowali setki milionów ludzi. W wojnach religijnych nie zginął nawet ułamek tego
  i to przez tysiące lat.
  Niestety nie znasz historii ! Szkoda ? No jak z takim człowiekiem rozmawiać? Sprawdź w necie ilu ludzi zginęło podczas inkwizycji świętej, na wyprawach krzyżowych . Chrześcijanie człowieczku mordowali, torturowali , rozrywali ciała za nogi i ręce, palili na stosach żywcem. We wszystkich wojnach religijnych zginęło kilkadziesiąt milionów ludzi. Do dziś trwają walki pomiędzy Żydami i Islamistami i chrześcijanani. Sprawdź sobie w dokumentach historycznych, lub w internecie.
  Mao Zedong doprowadził do śmierci 70 mln ludzi i to jest przykład tylko jednego komunisty więc nie wyjeżdżaj tu z historią bo naczytałeś się propagandy komunistycznej i pieprzysz bzdury. Policz lepiej ile ofiar dzięki Mao, Kimowi, Stalinowi, Che i innym czerwonym łajzom zeszło z tego świata.
  Poczytaj sobie 10 największych zbrodni kościółka katolickiego. Eksterminacja Indian po odkryciu Ameryki , uznani zostali przez kościół katolicki, jako istoty bez duszy, a więc nie ludzie. Zatem, żeby zrobić miejsce białym wierzacym wymordowano 70 mln Indian. Tego czynu dokonali chrześcijańscy konkwistadorzy i misjonarze. To najwiy mord w dziejach ludzkości. Prześladowanie. Žydów od czasów Konstantyna na mocy kolejnych edyktów papieskich byli eksterminowani i traktowani jako niewolnicy i podludzie , okradani z majątków pozbawiani potomstwa . W ciągu 15 wieków 10 mln ofiar. Wojny religijne dziesiątki milionów ofiar : np podczas katolicko- protestanckiej wojny trzydziestoletniej 1618 - 1546) na wielu obszarach Europy wyginęło 50% populacji. Inkwizycja Święta mówi się o jednym milionie ofiar. Krucjaty przeciwko muzułmanom( około 1mln) . Prześladowanie heretyków - czyli chrześcijan ewangelicznych , między innymi krwawe łaźnie zgotowane wandelsom , protestantom, noc św. Bartłomieja w Paryżu - czyli słynna rzeź 3 tyś hugenotów z podniesienia papieża Grzegorza Xlll. Kościół katolicki eksterminował całe narody i doprowadził do całkowitej zagłady Prusów i Jaćwingów.
  Wymieniłem tylko kilka osiągnięć kościoła katolickiego, ale przecież są jeszcze inne religie.
 • w temacie czy zagłosujesz w wyborach na komuchów z KE?

  W: Polityka
  ~cub1 ~rany julek Najwięcej babciu wymordowali chrześcijanie w wojnach religijnych. Hiszpanie, Francuzi , Anglicy, którzy kolonizowali i zmuszali do wiary w twojego Boga, ludzi na kontynencie amerykańskim. Przecież tam nawet nie ma danych ilu zabili, wtedy dzicy ludzie byli uważani za zwierzęta. Tylko ochrzczony człowiek miał wartość, więc mordowali antychrystów. Barbarzyńcy chrześcijańscy mordowali i palili žywcem. Inkwizycja święta, wyprawy krzyżowe, krzyzacy, mordowali i gwałcili polskie kobiety. W Polsce był socjalizm i ludziom nie chciało się pracować, podobnie jak teraz, ale nigdy nie było komunizmu. Babciu ja nigdy nie zagłosuję na twój PiS, bo nie cierpię dyktatury i zniewolenia.Masz z deklem!!! Najwięcej wymordowali komuniści ateiści. W kilkadziesiąt lat
  wymordowali setki milionów ludzi. W wojnach religijnych nie zginął nawet ułamek tego
  i to przez tysiące lat.Niestety nie znasz historii ! Szkoda ? No jak z takim człowiekiem rozmawiać? Sprawdź w necie ilu ludzi zginęło podczas inkwizycji świętej, na wyprawach krzyżowych . Chrześcijanie człowieczku mordowali, torturowali , rozrywali ciała za nogi i ręce, palili na stosach żywcem. We wszystkich wojnach religijnych zginęło kilkadziesiąt milionów ludzi. Do dziś trwają walki pomiędzy Żydami i Islamistami i chrześcijanani. Sprawdź sobie w dokumentach historycznych, lub w internecie.