• w artykule Premier: COVID-19 to choroba jak inne. Ekspert: Mam nadzieję, że się przejęzyczył

  W: Fakty

  Po tych słowach każdy, kto w wyniku "zamrożenia" Polski z powodu ogłoszenia pandemii poniósł jakiekolwiek straty, ma prawo, a wręcz obowiązek, wystąpić o odszkodowanie do państwa, a premier i rząd, w szczególności minister zdrowia Szumowski, który to zalecał, a wręcz wymusił, powinni zostać postawieni przed Trybunałem Stanu za zbrodnie przeciw Narodowi Polskiemu.

 • w artykule Wybory 2020. PKW: 10 maja nie było możliwości głosowania na kandydatów

  W: Fakty

  Kabaret Strasznych Panów podejmuje, bez żadnego trybu, decyzje kluczowe dla życia Polski i 36 milionów jej mieszkańców. I wuj, nie mamy waszych wyborów, i co nam zrobicie? Dwóch starców z chorobliwym przerostem ambicji p. i. z. g. ł. o cały naród między oczy, drąc się miedzy sobą o ochłap, jaki pozostał z Polski, i wszyscy, zamiast wynieść ich na kopach za najbliższą granicę zastanawiają się, co będzie dalej, i co też nas wszystkich czeka. Naprawdę upadliśmy już tak nisko, że widząc, jak bezczelnie jesteśmy traktowani przez jakichś niedorobionych stalinków, możemy już tylko zastanawiać się z drżeniem serca, czy jutro przypadkiem nie przyjdzie im do głowy wprowadzić w życie, również bez żadnego trybu, rozkazu o przekazaniu oszczędności dla ratowania gospodarki? No bo czemu nie? Skoro można było odwołać, ot, tak sobie, wybory, to można i zabrać ludziom pieniądze, prawda?

 • w artykule Wybory 2020. "Rz": Poczta Polska ma już dane z rejestru PESEL

  W: Fakty

  Przekazanie danych osobowych kilkudziesięciu milionów uprawnionych do głosowania obywateli prywatnej drukarni, w której 3/4 własności ma niemiecka, prywatna firma, to już nie jest nawet nieodpowiedzialność, to jest złamanie wszelkich możliwych przepisów o ochronie danych osobowych, jeśli nie wręcz szpiegostwo na rzecz obcego państwa. To są dane wrażliwe, podlegające szczególnej ochronie prawnej. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla tego, co się stało. Abstrahując nawet od tego, czy drukowanie tych pakietów teraz, bez odpowiedniej ustawy, i przez niepowołany do tego konstytucyjnie organ, czyli ministerstwo gospodarki, a nie Państwową Komisję Wyborczą, jest przestępstwem, czy nie, to wyprowadzenie danych osobowych Polaków do zagranicznych podmiotów jest przestępstwem z całą pewnością. Przerażenie ogarnia na myśl, że czynu tego dopuścił się minister rządu, czyli osoba, która, przynajmniej teoretycznie, powinna stać na straży bezpieczeństwa narodowego. Mam nadzieję, panie Sasin, że jest pan gotów na poniesienie konsekwencji swojego czynu.

 • w artykule "GW": Porozumienie poprze głosowanie korespondencyjne

  W: Fakty

  Kręci się, kręci, Jarosław Większy (Wzrostem), jak ten kurek na dachu- co go kto w kuper dmuchnie, to on dziób w inną stronę wystawia. Teraz dmuchnął go Kosiniak, więc dziubek z powrotem skierował się w kierunku Nowogrodzkiej, gdzie Jarosław Mniejszy (Wzrostem) nadal sypie garściami przez okno pożywne ziarno- a czas teraz niepewny, może być i tak, że znowu do pierwszego nie będzie starczać. Ot, taki to już demokrata, co to tam lata, gdzie większa wypłata. Tyle tylko, że Jarosław Mniejszy (Wzrostem) pamiętliwy jest, i charakterny, zdrady nie wybacza, więc mogą przyjść jeszcze na Jarosława Większego (Wzrostem) ciężkie termina- ale to najwcześniej po 24 maja, po ewentualnej drugiej turze, o ile się w pierwszej ktoś przy liczeniu kopert pomyli "in minus" na niekorzyść faworyta. No, ale kto by śmiał pomylić się tak fatalnie w czasach zarazy, gdy od korony do ambony, a potem do urny (niekoniecznie wyborczej) tylko krótki kaszel... Tak więc, Jarosławie Większy (Wzrostem), jeśli nie masz pan ciepłego płaszcza uszytego przez Brooklińskich krawców rodem z Nalewek, którym się pan będziesz mógł ochronić, to trzymaj pan kciuki, żeby się Jarosławowi Mniejszemu (Wzrostem) w maju humor poprawił, bo o przeziębienie łatwo, oj, łatwo, a przy przeziębieniu to niewiele trzeba, żeby zostać zaplutym karłem reakcji, którą to chorobę w mig u pana zdiagnozują epidemiolodzy ze szpitala im. "Wszystkiego Najlepszego" przy Woronicza 17.

 • w artykule Wrocław: Nawet sto osób na uroczystości w budynku policji

  W: Fakty

  No tak, czemu by nie? Wszak mundur jak zbroja i kombinezon ochronny w jednym, na sam jego widok wszelkie wirusy wieją z wyciem przez najbliższe okno. Dobra, a teraz poważnie- oni potem wyszli na ulice kontrolować, czy małżeństwa nie spacerują w odległości mniejszej niż dwa metry, i walić mandaty tym, którzy wyszli na samotny spacer, a nie po bułki. Ilu ich tam było? Stu? Sto razy mandat za łamanie zasad izolacji, ile teraz taki mandat, hmmm... 500 złotych? Więcej? Ładny grosz. Ciekawe, czy wystawią je sobie sami, czy to pójdzie drabiną hierarchii służbowej, od najwyższych stopni, do najniższych. Aaaa, jeszcze jedno, póki pamiętam- sprawdził ktoś, czy nikt z nich nie zachorował? Bo jakby coś, to, niestety, kwarantanna dla wszystkich, w całej komendzie, co jednym ruchem pozbawi cały Wrocław policji. Brawo wy.

 • w galerii Zarazki są wszędzie. Zobaczcie, co żyje na ludzkich dłoniach!

  W: Menway

  Ten test pokazał tylko tyle, że na ludzkich dłoniach zawsze jest mnóstwo bakterii, a mimo to ta pani wcale nie wygląda na chorą, więc albo te bakterie mają tylko umiejętność bardzo ładnego zakwitania na pożywce laboratoryjnej, albo, co bardziej prawdopodobne, ta pani jest, dzięki wielopokoleniowemu doborowi naturalnemu, na nie uodporniona, a także chroniona przez warstwę naturalnych substancji na skórze, które są wytwarzane przez jej i nasze organizmy. W tej sytuacji "mycie rąk tak często, jak to tylko możliwe" jest głupotą, bo na długo usuwa tą właśnie warstwę ochronną, a w przypadku dzieci nie pozwala na spokojne uruchomienie systemu immunologicznego, zaprzepaszczając w ten sposób naturalną odporność. Jak to mówią, "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu", także w tym przypadku.

 • w artykule Wybory prezydenckie 2020. Autopoprawka PiS

  W: Fakty

  BĘDĄ CUDA WYBORCZE, LUDZIE, BĘDĄ WIELKIE CUDA- DO KOPERTY WŁOŻYSZ BOSAKA, A WYSKOCZY DUDA. Wybory wyłącznie korespondencyjne? Bez lokali wyborczych? Może też i bez komisji wyborczych, że o "mężach zaufania" i obserwatorach nie wspomnę? No, to i wyborcy też już nie są potrzebni, bo do czego? Niech pakiety wyborcze idą z drukarni bezpośrednio na Nowogrodzką, a tam już odpowiedzialni towarzysze, oczywiście w trosce o zdrowie i dobro Narodu, sami pozaznaczają, co trzeba. Zresztą, po co ryzykować również zdrowiem odpowiedzialnych towarzyszy, niech karty wyborcze schodzą z maszyn drukarskich od razu z "X" nadrukowanym w odpowiednim miejscu, i po kłopocie, oczywiście z uwzględnieniem preferencji wyborczych tych, którzy płacą, bo kto płaci, ten wymaga, czyż nie? Gwarantuję, że dzięki temu ilość zachorowań na pewno nie wzrośnie, a i demokracji stanie się zadość, prawda? Wszak nie dojdzie do "deliktu konstytucyjnego", jak była łaskawa określić pani marszałka Witek przełożenie wyborów, i stabilność polityczna państwa zostanie zachowana, bo zwycięzca będzie ten akurat, co potrzeba, czyli stabilny, a nie jakiś inny, nieustabilizowany politycznie w ramionach jedynie słusznej władzy. No i frekwencja wyborcza będzie zaiste na miarę naszych możliwości- przewiduję 99,9%, jak kopytami w urnę strzelił. A kto wie, może i więcej? A czemu by nie? Nie stać nas? Oczywiście, że stać, wszak na naszych zdumionych i zachwyconych oczach dzieje się ZMIANA!!!.Nieważne, jaka, dobra, czy zła, ważne, że się dzieje, że, że się tak proprokreacyjnie wyrażę, ZMIANA ZACHODZI, jak tysiące kobiet w czasach, gdy trzeba przymusowo w domu siedzieć !!! Dlatego wzywam rząd do wyborczego współzawodnictwa, do mobilizacji, do zwiększenia wysiłku i tempa wprowadzania ZMIANY, do ignorowania narzekań wsteczniaków i karłów reakcji, tych już zaplutych, i tych dopiero kaszlących, że władza biega z pustymi teczkami i taczkami, nie rozumiejących, że jest taki zapieprz, że nie ma kiedy załadować ani jednych, ani drugich, bo czas jest zaiste rewolucyjny, a każda godzina na wagę złota w bankierskich skarbcach- NIECH PADNIE REKORD WYBORCZY !!! ZADZIWMY ŚWIAT !!! POKAŻMY MU, ŻEŚMY NIE JAKIEŚ HETKI-PĘTELKI, ALE WIARUSY ODPORNE NA WIRUSY !!! 100% FREKWENCJI !!! 120 !!! 150 !!! 500+, A CO, A NAWET 1000+ !!! NARÓD Z PARTIĄ, PARTIA Z NARODEM, A NACZELNIK NA CZOLE !!! NA CZELE, ZNACZY SIĘ !!! I NIECH NAM DUDY GRAJĄ SKOCZNEGO OBERKA PRZEZ NASTĘPNE 50 LAT !!!

 • w artykule "Fakt": Prezydent miał naciskać na ministra zdrowia w sprawie wyborów

  W: Fakty

  BĘDĄ CUDA WYBORCZE, LUDZIE, BĘDĄ WIELKIE CUDA- DO KOPERTY WŁOŻYSZ BOSAKA, A WYSKOCZY DUDA. Wybory wyłącznie korespondencyjne? Bez lokali wyborczych? Może też i bez komisji wyborczych, że o "mężach zaufania" i obserwatorach nie wspomnę? No, to i wyborcy też już nie są potrzebni, bo do czego? Niech pakiety wyborcze idą z drukarni bezpośrednio na Nowogrodzką, a tam już odpowiedzialni towarzysze, oczywiście w trosce o zdrowie i dobro Narodu, sami pozaznaczają, co trzeba. Zresztą, po co ryzykować również zdrowiem odpowiedzialnych towarzyszy, niech karty wyborcze schodzą z maszyn drukarskich od razu z "X" nadrukowanym w odpowiednim miejscu, i po kłopocie, oczywiście z uwzględnieniem preferencji wyborczych tych, którzy płacą, bo kto płaci, ten wymaga, czyż nie? Gwarantuję, że dzięki temu ilość zachorowań na pewno nie wzrośnie, a i demokracji stanie się zadość, prawda? Wszak nie dojdzie do "deliktu konstytucyjnego", jak była łaskawa określić pani marszałka Witek przełożenie wyborów, i stabilność polityczna państwa zostanie zachowana, bo zwycięzca będzie ten akurat, co potrzeba, czyli stabilny, a nie jakiś inny, nieustabilizowany politycznie w ramionach jedynie słusznej władzy. No i frekwencja wyborcza będzie zaiste na miarę naszych możliwości- przewiduję 99,9%, jak kopytami w urnę strzelił. A kto wie, może i więcej? A czemu by nie? Nie stać nas? Oczywiście, że stać, wszak na naszych zdumionych i zachwyconych oczach dzieje się ZMIANA!!!.Nieważne, jaka, dobra, czy zła, ważne, że się dzieje, że, że się tak proprokreacyjnie wyrażę, ZMIANA ZACHODZI, jak tysiące kobiet w czasach, gdy trzeba przymusowo w domu siedzieć !!! Dlatego wzywam rząd do wyborczego współzawodnictwa, do mobilizacji, do zwiększenia wysiłku i tempa wprowadzania ZMIANY, do ignorowania narzekań wsteczniaków i karłów reakcji, tych już zaplutych, i tych dopiero kaszlących, że władza biega z pustymi teczkami i taczkami, nie rozumiejąc, że jest taki zapieprz, że nie ma kiedy załadować ani jednych, ani drugich, bo czas jest zaiste rewolucyjny, a każda godzina na wagę złota w bankierskich skarbcach- NIECH PADNIE REKORD WYBORCZY !!! ZADZIWMY ŚWIAT !!! POKAŻMY MU, ŻEŚMY NIE JAKIEŚ HETKI-PĘTELKI, ALE WIARUSY ODPORNE NA WIRUSY !!! 100% FREKWENCJI !!! 120 !!! 150 !!! 500+, A CO, A NAWET 1000+ !!! NARÓD Z PARTIĄ, PARTIA Z NARODEM, A NACZELNIK NA CZOLE !!! NA CZELE, ZNACZY SIĘ !!! I NIECH NAM DUDY GRAJĄ SKOCZNEGO OBERKA PRZEZ NASTĘPNE 50 LAT !!!