• w artykule Wirus ASF zapowiada koniec z polskim schabowym

  W: Biznes

  Od wielu miesięcy wiadomo było, co trzeba zrobić, by to zatrzymać, czyli zredukować ilość dzików, ale z jakiegoś powodu nie zrobiono kompletnie nic. Teraz rynek wieprzowiny przejmą zachodnie koncerny spożywcze, łącznie z eksportem do Chin, które zaczynają kupować wieprzowinę w ogromnych ilościach. Ta epidemia to sabotaż, nie choroba. Tym się powinien zająć prokurator.

 • w artykule Spadek poparcia dla PiS. Nowy sondaż

  W: Fakty

  I co, myślicie, że ten sondaż będzie obchodził Morawieckiego albo Czaputowicza? Oni mają gdzieś PiS, nigdy nie czuli się z nim związani. To mogłoby obchodzić Kaczyńskiego, Szydło i Macierewicza, ale Morawiecki będzie spał spokojnie. I tylko te sejmowo- senackie maszynki do głosowania, które dzięki prezesowi dostały się do parlamentu, i które w kluczowym momencie, kiedy obalano rząd Szydło, położyły uszy po sobie, teraz mają ścisk czterech liter, bo wieli z nich perspektywa drugiej kadencji znika jak sen jaki złoty. I dobrze im tak, bezwolnym lemingom, bo oni pójdą w niepamięć, a Morawiecki mięciutko wyląduje w jakimś dużym banku, może nawet w JP Morgan albo u Goldmana Sachsa, których sprowadził do Polski, by mieli bliżej do polskich pieniędzy.

 • w artykule Balcerowicz we "Wprost": Zawiodłem się na Petru

  W: Fakty

  Największy szkodnik i niszczyciel w powojennej historii Polski obsadza idi. .otę, którego sam przez lata szkolił i hołubił, na stanowisku szefa jakiegoś niedorozwiniętego tworu politycznego, a potem zdziwiony, że idi. .ota się nie sprawdził, i że to szkodnik. Wychował go pan na swój obraz i podobieństwo, więc nie rozumiem, skąd to zaskoczenie, panie Balcerowicz. Jaki pan, taki kram.

 • w artykule Stanisław Gawłowski opuścił areszt

  W: Fakty

  Za tydzień wszyscy zapomną, za miesiąc umorzenie, za rok odszkodowanie dla Gawłowskiego. Tupa, nie "dobra zmiana". Bury dalej na wolności, o ile się nie mylę, prawda?

 • w artykule MRPiPS z filipińskim rządem na temat zatrudniania pracowników

  W: Praca

  Z Filipin, tak? A może jeszcze z Madagaskaru, co? Tamci będą pracować za dwie kozy miesięczni, tańszych już pan nie znajdziesz, panie Szwed. I z czego pan się tak cieszysz, panie Szwed? Że na polecenie konfederacji Lewiatan jeszcze skuteczniej zamkniesz pan drogę powrotu do Polski setkom tysięcy Polaków z Anglii i Niemiec? Tak to pana bawi? Bo nas, wyborców, już coraz mniej śmieszy wasze postępowanie. A jak już nas zupełnie przestanie śmieszyć, to dostaniecie takiego kopa w nabiał, że wam kulki przez gardło wypadną.

 • w artykule Premier: Otwieramy możliwości dla 2,5 mln obywateli Polski

  W: Fakty

  Znowu mamy płacić? Po tylu latach płacenia za użytkowanie wieczyste, mamy płacić przez kilkadziesiąt lat za to, żeby to, co powinno być własnością już dawno, i co już dawno tymi opłatami spłaciliśmy, teraz się nią stało? I skąd nagle ta "szczodrobliwość"? Może chodzi o to, że na wieczystą nieruchomość nie da się nałożyć podatku katastralnego, a na własność już tak? A może wieczyste nieruchomości nie podlegają roszczeniom do mienia bezspadkowego, co utrudnia wywiązanie się z jakichś deklaracji wobec żydów? "Nie ufaj grekom nawet, gdy przynoszą dary"... Nie ufam panu, panie Morawiecki, nie ufam już panu nawet wtedy, gdy przynosi pan dary- bo licho wie, jacy też "grecy" stoją za tą pańską "szczodrością", i jakiego Konia Trojańskiego próbują wprowadzić do (jeszcze) naszych domów...

 • w artykule Merkel: Polska wśród krajów popierających politykę azylową Niemiec

  W: Fakty

  No to już szczyt bezczelności- "POLSKA popiera zaostrzoną politykę migracyjną NIEMIEC". Merkel nagle stała się głównym bastionem stojącym na straży europejskich granic, a zagubiona dotychczas w tej kwestii Polska teraz radośnie podąża za jej przykładem. To jakieś kpiny, prawda? Merkel przewodnikiem krucjaty antyimigranckiej? Czy wy w tej interii naprawdę uważacie, że my mamy umysły złotych rybek, zapominających wszystko, co wydarzyło się dalej niż trzy dni temu??? Przecież to właśnie ta wasza ryża harpia odpowiada za zalanie Europy milionami migrantów, to ona ma na rękach krew setek Europejczyków, którzy zginęli w zamachach przeprowadzonych przez zaproszonych przez nią islamistów, i to nikt inny, ale niemcy właśnie jak opętani machali kartonami z napisem "refuges, willcomen". To nie kto inny, ale Polska, razem z Węgrami, jako pierwsi stawili zdecydowany opór temu najazdowi- a teraz to "Polska wspiera zaostrzoną politykę migracyjną Niemiec"...

 • w artykule Wchodzi w życie ustawa, na mocy której cała Polska będzie specjalną strefą ekonomiczną

  W: Biznes

  Wiecie, co nas teraz czeka? Ano to, że zachodnie firmy będą tu zakładać firmy, nie płacić podatków przez 15 lat (straty dla budżetu), na "dzień dobry" dostaną wsparcie rządowe (straty dla budżetu), potem zatrudnią ukraińców i innych uzbeków i hindusów, do których zatrudnienia i emerytur dokłada państwo (straty dla budżetu), przez co Polacy nie mają szans na godne wynagrodzenie i wyjeżdżają z Polski (straty dla budżetu), a polscy mali i średni przedsiębiorcy, którzy podatki jak najbardziej płacić muszą, nie wytrzymają konkurencji i zaczną masowo bankrutować lub przenosić działalność za granicę (straty dla budżetu). W ten sposób zachodnie firmy zarobią wielkie pieniądze bez podatków, ponosząc minimalne koszty własne, bo resztę zrekompensuje im "polski" rząd z pieniędzy polskich podatników, którzy jeszcze będą mieli pracę, ale zwolnień podatkowych już nie, Ukraińska gospodarka otrzyma potężny zastrzyk gotówki w postaci wypłat i emerytur, jakie ukraińcy będą wysyłać do domów, wypłat i emerytur, przypominam, współfinansowanych z polskiego budżetu, bez kłucia Polaków w oczy oficjalnymi, państwowymi przelewami gotówki dla tego bankrutującego, mafijnego tworu "państwopodobnego", miliony Polaków pozostaną za granicą, dzięki czemu cały ten układ nie musi się już obawiać, że w kraju pojawią się masowo ludzie przyzwyczajeni do normalności, którzy w najbliższych wyborach mogliby wykopać tą bandę na śmietnik. Polska nie będzie już nawet montownią Europy, stanie się zwykłym placem pod cudzą działalność gospodarczą, dodatkowo tą działalność w ogromnej mierze finansującym. Uważacie, że wycofanie się z ustawy o IPN to zdrada? Więc jak nazwiecie wystawienie CAŁEJ POLSKI na wyprzedaży garażowej, bo tylko tak można nazwać to, co się stanie po wejściu w życie ustawy zmieniającej Rzeczpospolitą Polską w jedną wielką Specjalną Strefę Ekonomiczną? Za 15 lat zostanie z Polski już tylko kontur na mapie, nazwa, i, być może, jakieś 25 milionów tubylców trzymanych krótko za twarz przez zachodnie koncerny- reszta ucieknie. O ile im pozwolą.