• w temacie Jakim sposobem ludzie stworzyli w Edenie szatana czyli śmierć cierpienie i piekło.

  W: Religia
  Kwiat
  krzysztoff
  Kwiat
  krzysztoff Zakładając te wszystkie tematy, powinienem je bardziej pisać do innych krajów niż w Polsce, bo to nie Polska jest tym agresorem, który rozpoczynał wojny na Ziemi i przynosił ludziom na Ziemi cierpienia od pokoleń, ale piszę to dlatego, aby to wszyscy pojęli, dlaczego musimy cierpieć na Ziemi, dlaczego tak się ciągle dzieje, dlaczego jest tak, a nie inaczej.
  Nie musimy cierpieć - krzysztoff. Jezus Chrystus powiedział, że zależy Mu na miłosierdziu, nie na ofierze.
  Jednak człowiek jest jedyną istotą na Ziemi, która odczuwa ból, cierpienie, podczas swojego życia na Ziemi. inne istoty np; zwierzęta tego nie czują, bo nie mają one takiego rozumu jak my, one nie są tego świadome i nie odczuwają tego, tak samo jak my ludzie.
  Zwierzęta odczuwają ból i cierpienie.. nie wiem jak inaczej odczuwają nigdy nie byłam psem, ale oglądałam psy smutne wylęknione sarny w lesie, cierpiące świnie w uboju rytualnym etc.
  Zwierzęta tak samo odczuwają ból i cierpienie...One też posiadają układ nerwowy,który przesyła impulsy do mózgu...Nie mam pojęcia skąd Krzysztof czerpie te "informacje",ale to jest wyjątkowo infantylne...
 • w temacie Jakim sposobem ludzie stworzyli w Edenie szatana czyli śmierć cierpienie i piekło.

  W: Religia
  krzysztoff Kiedy ludzie opuścili Eden i zamieszkali na Ziemi, wtedy Bóg wzywał jeszcze ludzi i powtarzał im wiele razy, aby ludzie odrzucili zło, aby ludzie przestali czynić zło na Ziemi i aby powrócili z powrotem do Raju. Zło któremu dali jednak początek Adam i Ewa, na kusiło ono ludzi, aby podzielili się oni na Ziemi na nazwy i na granice państw, a kiedy ludzie tak uczynili, byli wtedy oni do siebie wrogo nastawieni i zaczęli prowadzić w późniejszym czasie już po między sobą, pierwsze wojny na Ziemi. Zło kusiło ludzi, że mogą oni w ten sposób osiągnąć wszystko, więc ludzie poprzez wojny, zdobywając pokonany kraj, zaczęli się na Ziemi ogłaszać bogami, faraonami i królami. Zło przynosiło ludziom na Ziemi, ból, cierpienie i śmierć, ale Bóg ciągle powtarza, że kiedy na Ziemi odrzucicie zło, kiedy na Ziemi przestaniecie czynić zło, to wtedy nie będzie wam znany dzień, ani godzina, kiedy tak się stanie, że zamieszkacie znowu w Raju Edenie Królestwie Bożym, tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa, pierwsi ludzie stworzeni przez Boga.
  Eden był na ziemi:-)))...
 • w temacie Apokalipsa Bestia 666.

  W: Religia
  krzysztoff Szatan dlatego uśmierca każdego człowieka, każdą duszę która dostanie się do piekła, bo szatan to jest śmierć, dlatego jeżeli otoczy w piekle kogoś śmiercią, to wtedy już na zawsze, trzeba wtedy już umierać przez cały czas, już przez całą wieczność, ponieważ ludzka dusza jest nieśmiertelna i umrzeć nie może, więc umiera wtedy już przez cały czas cały czas, już przez całą wieczność. Jedynie ten kogo oddzieli w czasie jego śmierci, od szatana stworzona przez Boga Boża Śmierć, ten wtedy uwalnia się już na zawsze, od piekła i od cierpienia i bólu i od śmierci.
  Szatan nie był stworzony przez Boga...Co to jest Boża śmierć?...
 • w temacie jak namówić żonę na częstszy seks?

  W: Hydepark
  0becny Ramona Rozwód to nic innego ja uciekanie od problemów...Szukajmy więc sobie problemów a będziemy szczęśliwi ;o)
  Albo inaczej:
  Im więcej mamy problemów tym życie ciekawsze ;o)))
  Mam też inną wersję:
  Dobry problem tak ci życie obrzydzi że naprawdę poczujesz że żyjesz ;o)))

  Trafiłem?

  Głupotą wtórną jest pozostawanie w małżeństwie nieudanym. Nie jest to wcale oznaka dojrzałości lecz wręcz odwrotnie. Świadczyć to może jedynie o tym że niezdolni jesteśmy do tego by decydować o własnym życiu a niewiadoma jaka wynika ze zmian przeraża nas tak bardzo że godzimy się trwać w znanym nieszczęściu. Taki człowiek nie dorósł po prostu do stworzenia związku bo nie umie go zakończyć gdy związek okazuje się fiaskiem.Głupota wtórną jest walka z żona,a nie z problemem...Nie pisałam nic na temat szukania problemów,natomiast kiedy się pojawia to należny je rozwiązać,a nie przed nimi uciekać...
 • w temacie W duchu i prawdzie

  W: Religia
  krzysztoff bfrost krzysztoff ziemowit Tylko dwie drogi prowadzą do awansu społecznego.
  Jedna niebiańska przez ziemskie poniżenie,
  Druga ziemska przez oświecenieDwie drogi prowadzą również przez całe nasze życie, jedna doprowadzi nas do wiecznego cierpienia, czyli do piekła, gdy będziemy nią podążać, ta druga prowadzi zaś w przeciwnym kierunku, czyli do Edenu Raju Królestwa Bożego, gdzie żyć możemy już wiecznie, jeżeli będziemy kierowali się w tym kierunku. czyli do Raju Królestwa Bożego.Pytam się gdzie ci ludzie niegodziwi będą wiecznie cierpić i kto będzie zadawał te cierpienia bfrostCierpieć będą w piekle, a dlatego wiecznie, ponieważ nasza dusza jest nieśmiertelna, więc umrzeć nie może, dlatego gdy dostanie się do piekła, to umiera już wtedy cały czas, już przez całą wieczność.Takie okropności i męczarnie,to chyba ten Bóg musi być jakimś sadystą,że wystawia ludzi na takie cierpienie?!...Jak to w takim razie można pogodzić z miłoscią Boga do ludzi???....
 • w temacie Nie wytrzymuje z moją teściową!

  W: Babskie sprawy
  Donatta Jest coraz gorzej, po prostu o wszystko sie czepia.
  Ale od samego początku. Jestem z mężem 2 lata po ślubie. Mąż specjalnie przyjechał do mnie do Krakowa z Bydgoszczy. Oboje tu mamy pracę i mieszkanie.
  I tego chyba teściowa nigdy mi nie wybaczy. Mi, właśnie ,mi. Że to ja go ściągnęła do siebie.
  Teściowa żyje razem z teściem w domku w Bydgoszczy. Mają po 68 lat, nie narzekają na zdrowie.
  Ale jak tylko jest możliwość teściowa chce zeby mąż do nie jeździł, oczywiście beze mnie.
  A jak już od święta przyjeżdżam razem z nim to ciągle krytykuje, a to ubiór, a to że źle coś zrobiła, ostatnio nawet że lekko seplenię... Mam dość, nie chce się z nią widywać!
  Jak mam o tym opowiedzieć mężowi?
  Czy jak synuś opuszcza dom rodzinny to każda mamusia tak reaguje?
  [image]0002MOCXEF0OE0T7[/image]

  Małżeństwo to maż i zona,a trzecie to może być jedynie dziecko...
 • w temacie jak namówić żonę na częstszy seks?

  W: Hydepark
  0becny bejbi Rozwiódłbyś wszystkich facetów w tym kraju,ale nie zawsze to jedyny sposób na wszystkie problemy.Masz pojęcie jakiego szacunku byście do nas nabrały?! ;o)
  Znajomość zaczynałybyście od takiego mniej/więcej tekstu:

  ,,Cześć przystojniaku..! <mruganie oczkami>
  Może seksik..?
  A może piwko byś wypił..?
  Mam w domku pyszny obiadek misiaczku!''

  ;o)))

  Poza tym zauważ że doradzam natychmiastowy rozwód jesli ona nie będzie maiła ochoty z tym nic robić co uważam za bardzo mądre z mojej strony. Jeśli będzie uważała że jest wobec męża w porządku to niech spada.Rozwód to nic innego ja uciekanie od problemów...
 • w temacie Ile w Polsce jest rodzin wielodzietnych, które pozostawono samym sobie?

  W: Hydepark
  prowincjusz2 Ramona ~krg [b][/b]Pytanie jest proste. Ile jest wielodzietnych rodzin, które w ten czy inny sposób zostały pozostawione na " lodzie" przez bezduszne przepisy? Myślą, że w ilości siła i im Nas więcej tym siła przebicia się zwiększa. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie walczył orężem/ chyba że piórem/ ze skostniałym prawem. Ktoś powinien o Nas zacząć walczyć. Prawo w naszym kraju,które dotyczy rodzin,istnieje chyba tylko po to aby utrudnić życie ,czy utrudnić zdobycie niejednokrotnie funduszy na podstawowe potrzeby...A teraz jeszcze kiedy u nas w kraju jest coraz biedniej maja w planie zlikwidować OPS ,czyli Ci biedni będą całkowicie pozostawieni na pastwę losu,podobnie jak osoby niepełnosprawne,czy matki opiekujące się dziećmi niepełnosprawnymi...Obecnie dostają grosze,bo zasiłek pielęgnacyjny dla osoby niepełnosprawnej wynosi 155zł...Czy wiesz że tylko 27% środków desygnowanych z budżetu trafia do potrzebujących? Resztę pochłania dystrybucja czyli biurokracja. Z tego łatwo wyliczyć, że gdyby udało się wypracować inny sposób dystrybucji pomoc byłaby prawie czterokrotnie większa przy tych samych nakładach. Taka metoda została już nawet opracowana i autor (M Friedman) dostał za nią nagrodę Nobla, ale wtedy wielu pociotków straciłoby pracę.Nie wierze aby ta metoda została wprowadzona w czyn,a jeśli nawet to uzyskane dodatkowo pieniądze na pewno nie będą przeznaczone na potrzebujących,tylko pójdą do "koryta"