• w artykule Opozycja w strefie zgniotu

  W: Fakty

  Boć to dom nasz. Z tradycji. I tak. ..potocznie nazwany. I pokropiony. A, jeśli taki był - szacunek mu się należy !!!

 • w artykule Opozycja w strefie zgniotu

  W: Fakty

  Do wpisu z 11,48 ---Też bym nie wiedział. Mając tak długi staż ...I też nie pamiętałbym. Boć człek twardym dyskiem, nie dysponuje. A szukać ?? To se można. Igły we stogu siana ...Nie każdy wrodzone zdolności posiada. Do zapamiętywania. Czyż nie ?? ;)) Poza tym, nie każdy prioryteta z tego robi ...Małe piwo. We przenośni. Do tego nie pisałeś systematycznie ...;))

 • w artykule Opozycja w strefie zgniotu

  W: Fakty

  Sprawa prosta. Nawiązanie do znanej piosenki o lwowskich batiarach ...O północy się zjawili, jacyś dwaj cywili. Mordy odrapany. Włosy jak badyli. Nic nikomu nie mówili ...tylko w mordy bili. A my dokończyli, na fest. Ta joj ...;)) Tak i można by "załatwić" ojca duchownego srulowni. Czyli guru ...aniołków czarliego. Zakochanych w nim Rebecci, Reny, Złej, Nie dla PiS. Chociaż ta ostatnia jawiła się oki. ;)) Pamiętasz ...pełni szczerych pokładów dobrej woli, rozpoczęliśmy mniej więcej w jednym czasie - pisanie. I spotkaliśmy się ...z bardzo złym przyjęciem. Inwektyw pełnym. Bez meritum. Wyjątek stanowili logowani TWA. A szczytem chamstwa, okazało się być złodziejstwo ...podpisów własnych. I obscena. ;)) A lato ?? Cudne jest. Takie rumiankowe. Takie lawendowe. Więc po co ?? Psuć je sobie ...Po co ?? Masz rację ...życie takie krótkie jest !!! Więc się nim CIESZMY. Tak, jak i ZDROWIEM. ;)) Pozdrówka dla Ciebie i serdeczności niemożebne.

 • w artykule Opozycja w strefie zgniotu

  W: Fakty

  Do wpisu z godz.22,17 ---Widzisz jak to jest. Ty już nie pierwszy raz mówisz delikwentowi ...nie po drodze nam. A on ?? Wariata rżnie. Nie słyszy ...Nie widzi ...Boć chce na swoim postawić !! I to jest pierwszy objaw. Lekceważenia. Niby ...inteligenta. Przytakuje. Dla pozoru ...I dla wkręcania. Jak należy nazwać delikwenta o takim podejściu ?? Do słabszych kobiet zwłaszcza ?? Dla mnie - jest bezczelny. Po prostu bezczelny !! ;)) I powtórzę z uporem. Jesteś dobrym Człowiekiem. Zbyt dobrym ...Serdeczności Wędrowcze po Nieboskłonie.

 • w artykule Opozycja w strefie zgniotu

  W: Fakty

  Wstydziłbyś się dwulicowcu. Kobietę wykorzystywać. Najpierw cacy glacy i inne dusery. A teraz ...gotowca wyciągnąć od płci nadobnej. Taż to po prostu chamstwo jest. Kapejszyn sieroto po Leninie ?? ;)) Bałak sunąć to we Lwowi ...Jeno, że grozi to zwyczajnym mordobiciem. O obecnej godzinie ...;))

 • w artykule Opozycja w strefie zgniotu

  W: Fakty

  Hmn ...niech i będzie. Ciekawym, jak kolor skóry pasi do ...obrzezania. Dla mnie - passe !!! ;))