• w temacie Moje dziecko nie chce iść do bierzmowania lewacka propaganda!

  W: Religia
  Mam podobnie tylko że syn moiej koleżanki nie chce chodzić do kościoła . Jak pytałam dlaczego to powiedział ze jej koleżanki też nie chodzą . A dlaczego pytam, a on że tam tylko o Tusku że jest zły i niewierzący że tylko kościół moze dokonać zmian. A ten syn , powiedział że on i jego koledzy nie chcą zmian , tylko chcą Tuska i chcą byc tacy jak Tusk.
 • w temacie 20 milionów złotych dla szkoły prowadzonej przez męża Beaty Szydło.

  W: Hydepark
  dziadek16
  Zbysiunio Bajerujesz czyżby dostał m,niej od Rydzyka .
  Taka niesprawiedliwość dla dzieci az 500 zł a dla męża Szydłowej tylko 20 mil. dla taty Rydzyka tylko 30 mil .
  Pani Szydło , jak żyć . ?. Kiedy będzie dobra zmiana dla Narodu , KIEDY ?
  Pani Szydło ma ważniejsze sprawy niż odpowiadać jak masz żyć . Trzeba samemu decydować jak żyć . Ja mam niepełne podstawowe wykształcenie i wiem jak żyć . Nikogo nie pytam sama decyduje . A jako członkini PiS rozumie że trudno podniesć kraj który jest w ruinie . To także utrudnia kontakt z wyborcami nalezy być cierpliwym .Odbudujemy Kraj i wtedy pomyślimy o Narodzie.
  A teraz módl się a nie narzekaj .
 • w temacie Jak Myślisz czy plotki to część prawdy ?

  W: Hydepark
  Zbysiunio
  banjaluka
  aliada Ludzie wybitni rozmawiają o problemach, ludzie przeciętni o wydarzeniach, ludzie mali o swoich bliźnich.
  Ludzie mądrzy nie rozmawiają ,oni wiedzą.W przedziale jechał rabin , nikt nie śmiał się dosiąść , aby świętemu mężowi nie przerwać zadumy , na następnej stacji wsiadł inny rabin , młodszy wiekiem i dosiadł się do tamtego , inni pasażerowie stłoczyli się w drzwiach aby posłuchać rozmowy uczonych mężów , W przedziale cisza , jeden odważniejszy spytał , rabbi dlaczego nie rozmawiacie ? Na to odpowiedział starszy rabin --a o czym mamy rozmawiać ? Ja wiem wszystko i on wszystko wie .
  Rabe pewnej sekty mówi podobnie ; Wiecie co chcę powiedzieć , więc nie będę mówił .Na co fanatycy tego Rabe , kiwają głowami i lekko się kłaniają .
  Podobnie mówi pan Kaczynski ale ja nigdy nie wiem co on chce powiedziec
 • w temacie Niepoważne zarzuty wobec PIS ..

  W: Polityka
  Antonnia Rosalka Zbysiunio Antonnia I po co ten lewacki jazgot już 9 lipca ?http://forum.(...)2864760Antonino, to nie jazgot , wiadomo że prymitywny język jest przekazem dla prymitywnych odbiorców , zatem do wszystkich co nie są gorszym sortem. Dorosły i swiatły człowiek czyta dzieła a nie mity i fałszerstwa historyczne . Wiadomo że pis wpaja aby żyć na mogiłach , marszach żałobnych i z braku pomysłu na przyszłość każe żyć przeszłością .
  Można i trzeba pamiętać o okrucieństwach wojny i gehennie jaką zgotował człowiek dla człowieka . Ale tez trzeba patrzec w przyszłosć i żyć perspektywicznie . Ty Antonino z racji wieku jak i twój wódz Jarosław mozecie żyć wspomnieniami , Ale My Polski Naród mamy inny cel w życiu niż wspominać koszmary przeszłości.Masz racje my młodzi Polacy mamy prawo do normalnego zycia , nie oglądania w internecie czy telewizji zafałszowanych faktów historycznych jak i palących sie zniczy co miesiąc pod pałacem . A kto ci każe oglądać cokolwiek ? Dziwię się .,że wlazłaś w temat .
  Dla młodego pokolenia to tylko kolczyk w pępek ., komóra , seks i wóda .
  To jest lewackie młode pokolenie .Dlatego lubimy zloty i pielgrzymki tam to dopiero się można rozwijać klerycy idą nam na rękę . A nam w to graj i im tez gra .
 • w temacie Dlaczego prezes pis zapomina o swoim prezydencie .

  W: Hydepark
  dziadek16 Możliwe jest też to że prezes pamięta tylko wartościowych i wiarygodnych polityków . O prezydencie nie wspomniał , ale o Tusku pamięta i doceniając jego doświadczenie polityczne przy każdej okazji prezes i jego fanatycy ochoczo przypominają zasługi Tuska .Podobnie z wiarą My często wspominamy imię Boga. Powołujemy się na jego autorytet , podobnie pan Kaczyński wspomina pana Tuska . To jest prawdopodobnie przeznaczenie , bo gdyby nie było pana Tuska to kim byłby pan Kaczyński .
 • w temacie Niepoważne zarzuty wobec PIS ..

  W: Polityka
  Zbysiunio Antonnia I po co ten lewacki jazgot już 9 lipca ?http://forum.(...)2864760Antonino, to nie jazgot , wiadomo że prymitywny język jest przekazem dla prymitywnych odbiorców , zatem do wszystkich co nie są gorszym sortem. Dorosły i swiatły człowiek czyta dzieła a nie mity i fałszerstwa historyczne . Wiadomo że pis wpaja aby żyć na mogiłach , marszach żałobnych i z braku pomysłu na przyszłość każe żyć przeszłością .
  Można i trzeba pamiętać o okrucieństwach wojny i gehennie jaką zgotował człowiek dla człowieka . Ale tez trzeba patrzec w przyszłosć i żyć perspektywicznie . Ty Antonino z racji wieku jak i twój wódz Jarosław mozecie żyć wspomnieniami , Ale My Polski Naród mamy inny cel w życiu niż wspominać koszmary przeszłości.Masz racje my młodzi Polacy mamy prawo do normalnego zycia , nie oglądania w internecie czy telewizji zafałszowanych faktów historycznych jak i palących sie zniczy co miesiąc pod pałacem .
 • w temacie Słuchałam dziś wystąpienia chorego z nienawiści

  W: Polityka
  Zbysiunio Antonnia Anonimowy018 Nie ma się co dziwić, tonący brzytwy się chwyta. Tak szczerzę to aż boję się pomyśleć co jeszcze strzeli im do łbów... Ale póki co platforma tonie.I utonie . Na to tylko zasługuje . 8 lat kłamstw i hańby !
  8 lat kpin z obywateli .. To co twoim zdaniem robili przez osiem lat . to sekta pis zrobiła w trzy miesiące . A Macierewicz nawet w trzy dni , bo w trzy dni uzdrowił armie . Teraz dopiero robi się kpiny z Narodu.Nie tylko kpiny ale także wode sodową w tym co niektórzy noszą na karku
 • w temacie Słuchałam dziś wystąpienia chorego z nienawiści

  W: Polityka
  Zbysiunio keloimi Anonimowy018
  A gdzie człowieku byłeś przez 8 lat ?? miałeś klapi na oczach czy odpowiadało ci to że grabili Polskę ??Może był tam gdzie i Ty ,bo jakoś sobie nie przypominam abyś 6 lat temu jakieś larum tu podnosił ??

  I pamiętaj społeczeństwo już rozliczyło poprzedników odsuwając ich od władzy i być może właśnie arogancja ich spowodowała iż teraz od początku bardziej dokładnie "rozlicza " się obecnych aby sodówa im nie uderzyła .
  Tym bardziej ,że "widok " nie jest ciekawy ...... powielanie zachowań i to tych najgorszych poprzedników .:(

  Osobiście czekam na jakieś sądowe rozliczenie tych "kradzieży i oszustw " o których tak chętnie i często mówi rząd .
  Tyle ,że znowu to tylko słowa słowa .....A moze to tylko mowa trawa tej pisowskiej drużyny , namaszczonej przez prezesa . Wiadomo ze zawsze winien jest poprzednik, a nie mając konkretnych zarzutów , mówi się ,,rozliczymy,, lub zamach , lub dobra zmiana . A 25% wyznawców pis czeka na obiecanki i spekuluje kto ile dostanie i gdzie będzie siedział .
  Zatem ,,Mowa trawa, święto lasu ,, A jakiego lasu jak PiS niszczy nasze lasy
 • w temacie Starcie Gigantów , a może walka z wiatrakami .

  W: Hydepark
  Drogi Dziadku
  Całkowicie zgadzam się z Twoją oceną dotycząca tego Pana. Bardzo dobrze ze przedstawiasz swoje zdanie na jego temat , zawsze gdy czytam Twoje mądre wypowiedzi to wiem ze dzięki takim jak Ty , mogę być spokojna o przyszłosć swoją i mojej rodziny. Mam wielki szacunek do Twojej osoby.
  Pozdrawiam i czekam na więcej mądrych wypowiedzi w tematach