• w temacie jak złożyć komputer

  W: Hydepark
  Jak nie wiesz jak złożyć to masz dwie opcje : Google lub sklep komputerowy w którym ci go złożą ;)
 • w temacie Czy opłaca się wyjeżdżać do Holandii za pracą?

  W: Polityka
  Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie gdyż mam malutkie doświadczenie (pracowałem miesiąc w Holandii)

  Nie opłaca się wyjeżdżać do Holandii przez pośrednika.
  Byłem,słuchałem innych z konkurencyjnych biur pośredniczych i mam pewną wiedzę.

  Ale od początku, zaczyna się od podpisania umowy w Polsce z pośrednikiem... I tu wchodzą dodatkowe koszty, za koszulki firmowe, dodatkowe buty do pracy oraz w moim przypadku za dowożenie do pracy samochodem i przywóz do domu. (ciekawostka) Koszulek nie dostałem a do pracy zawieziono mnie raz żeby pokazać mi drogę. Okazało się,że tak ma być mimo to potrącali mi 5 euro tygodniowo i nie mogłem się z tego wycofać bo już podpisałem w Polsce a jak się poskarżyłem to tylko się uśmiechali...
  Do tego jadąc np. do oferty pracy : "pakowanie słodyczy" Tak naprawdę tej pracy nie dostaniecie wyślą was tam gdzie trzeba pracowników ale o tym dowiecie się już na miejscu a nie w Polsce.

  Miałem współlokatorów niestety na okrągło trawka i inne używki i było to uciążliwe, ani odpocząć w spokoju ani porządnie się wyspać. Niektórzy to totalna patologia.

  Jednak wróćmy do zarobków. Z tym jest kiepsko, może okazać się,że w danej firmie już was nie potrzebują i wylatujesz w tym czasie koordynator szuka ci innej roboty a i tak trzeba płacić za mieszkanie. Mogą być zastoje i wolne dni co też jest minusem, pośrednicy chwalą się, że można robić nadgodzinki, niestety nadgodzin nie ma a tym bardziej pracy w soboty ! w soboty pracują tylko dobrze wykwalifikowani i stali pracownicy (zwykle kilku do jakiś konkretnych prac)

  Pierwsza wypłata tygodniowa na 99% będzie minusowa ! gdyż mieszkanie i inne opłaty zjadają całe tygodniowe wynagrodzenie.

  Podsumowując, w Holandii nie zarobicie więcej niż w Polsce, chyba,że macie znajomości ewentualnie nie pracujecie przez biuro pośrednicze, minusem jest płaca zależna od wieku (im młodszy tym mniej kasy) Nie liczcie też na internet nawet jak w PL powiedzą wam,że będzie. Co do wypłat to najwięcej bierze pośrednik,jeżeli okaże się,że nie ma pracy to siedzicie w mieszkaniu i za każdy dzień jesteście stratni. Jedyne dobre wyjście to praca bez pośrednika a taką trudno znaleźć (wiem bo sam szukam) Odradzam Holandię, Niemcy i tego typu kraje..

  Jeżeli ktoś ma pytanka mogę odpowiedzieć ewentualnie mogę podzielić się moimi wycinkami z wypłat heh sam ich widok odstraszy od wyjazdu.

  NAJWAŻNIEJSZE, WEŹCIE PIENIĄDZE NA POWRÓT BO MOŻE SIĘ OKAZAĆ ŻE NA NIEGO NIE ZAROBICIE JAK JA ! ! ! JEŻELI MASZ MNIEJ NIŻ 23 LATA NIE JEDŹ BO WIEKÓWKA NIE DA CI ZAROBIĆ
 • w temacie Prosze pomocy no

  W: Hydepark
  Musisz sobie znaleźć jakieś zajęcie ;)
 • w temacie gdzie poznac bogatego faceta?

  W: Hydepark
  Nie lepiej znaleźć sobie pracę ? Sprzedawanie się to najgorsza możliwa opcja zarobku...
 • w temacie Pośrednictwo Pracy "AXIDUS"

  W: Hydepark
  hmm wiem właśnie, opinie są różne, ale może ktoś się trafi co był i może coś więcej powiedzieć, będę bardzo wdzięczny ;)
 • w temacie otwieramy nowy klub

  W: Hydepark
  brynka Rufi brynka toemc2 Dobry wieczór !i!a ja powiem dzien dobry:)A Ja więcej, bo Dzień Dobry i Miłego Dnia ;)witaj Rufi:))))))))))))))))))))))))))))
  jak myśmy dawno się nie zkilkali:)
  normalnie brak mi było tego
  To wina mojego lenistwa ;D Postaram się o poprawę hihi
 • w temacie otwieramy nowy klub

  W: Hydepark
  brynka toemc2 Dobry wieczór !i!a ja powiem dzien dobry:)A Ja więcej, bo Dzień Dobry i Miłego Dnia ;)