• w temacie jak bawi sie dziś młodzież?

  W: Hydepark
  troot65
  Rufi
  troot65
  Rufi
  troot65
  Rufi
  Alicjaja
  Rufi Alicjaja Rufi Alicjaja Rufi ~carnamuzyna A na imprezach przebierają się za dziewczyny ..............???To by też było normalne... Taka impreza urozmaicona. Nie. To już wtedy byłaby.. impreza trans.Dlaczego trans ? Przebieranie się za dziewczynę to jeszcze nie trans heh Nie ?
  W takim razie znajdź..mi odpowiednie stwierdzenie..na tego typu zabawy.Wygłupy ? Inaczej nie można tego określić nie znając szczegółów.
  Owszem..mogą być i wygłupy..które zapoczątkowały już transwestytyzm.
  Trans się jest albo się nie jest ;) Zresztą temat chyba nie o tym.
  No i upierdliwie ponawiam pytanieGdzie tu jest normalność?
  Jak to gdzie ? Każdy może bawić się z kim chcę i jak chce.
  Ja np mam taką zabawę. Lubię komuś przy okazji balangi podciąć gardło. Czy to jest normalne? Ja mam z tego powodu niezły ubaw. A większość normalnych ludzi nie koniecznie. Ale mi się to podoba! Wolność!!! A jak temu komuś co poderżnę gardło będzie się to podobało to jak to nazwać? Wolność? Zastanów się co robisz, bo nie jesteś pępkiem świata.
  Co ty za bzdury piszesz ? I jak możesz porównywać przebieranie się za laskę do podcinania komuś gardła ? ... Bezmyślny post ....
  Niestety od takich "niewinnych" zabaw się zaczyna.
  Co się zaczyna ? Może są homo i o to ten cały szum tutaj ?
 • w temacie jak bawi sie dziś młodzież?

  W: Hydepark
  troot65 Rufi troot65 Rufi Alicjaja Rufi Alicjaja Rufi Alicjaja Rufi ~carnamuzyna A na imprezach przebierają się za dziewczyny ..............???To by też było normalne... Taka impreza urozmaicona. Nie. To już wtedy byłaby.. impreza trans.Dlaczego trans ? Przebieranie się za dziewczynę to jeszcze nie trans heh Nie ?
  W takim razie znajdź..mi odpowiednie stwierdzenie..na tego typu zabawy.Wygłupy ? Inaczej nie można tego określić nie znając szczegółów.Owszem..mogą być i wygłupy..które zapoczątkowały już transwestytyzm.Trans się jest albo się nie jest ;) Zresztą temat chyba nie o tym.No i upierdliwie ponawiam pytanieGdzie tu jest normalność?Jak to gdzie ? Każdy może bawić się z kim chcę i jak chce.Ja np mam taką zabawę. Lubię komuś przy okazji balangi podciąć gardło. Czy to jest normalne? Ja mam z tego powodu niezły ubaw. A większość normalnych ludzi nie koniecznie. Ale mi się to podoba! Wolność!!! A jak temu komuś co poderżnę gardło będzie się to podobało to jak to nazwać? Wolność? Zastanów się co robisz, bo nie jesteś pępkiem świata.Co ty za bzdury piszesz ? I jak możesz porównywać przebieranie się za laskę do podcinania komuś gardła ? ... Bezmyślny post ....
 • w temacie jak bawi sie dziś młodzież?

  W: Hydepark
  troot65 Rufi Alicjaja Rufi Alicjaja Rufi Alicjaja Rufi ~carnamuzyna A na imprezach przebierają się za dziewczyny ..............???To by też było normalne... Taka impreza urozmaicona. Nie. To już wtedy byłaby.. impreza trans.Dlaczego trans ? Przebieranie się za dziewczynę to jeszcze nie trans heh Nie ?
  W takim razie znajdź..mi odpowiednie stwierdzenie..na tego typu zabawy.Wygłupy ? Inaczej nie można tego określić nie znając szczegółów.Owszem..mogą być i wygłupy..które zapoczątkowały już transwestytyzm.Trans się jest albo się nie jest ;) Zresztą temat chyba nie o tym.No i upierdliwie ponawiam pytanieGdzie tu jest normalność?Jak to gdzie ? Każdy może bawić się z kim chcę i jak chce.
 • w temacie jak bawi sie dziś młodzież?

  W: Hydepark
  Alicjaja Rufi Alicjaja Rufi Alicjaja Rufi ~carnamuzyna A na imprezach przebierają się za dziewczyny ..............???To by też było normalne... Taka impreza urozmaicona. Nie. To już wtedy byłaby.. impreza trans.Dlaczego trans ? Przebieranie się za dziewczynę to jeszcze nie trans heh Nie ?
  W takim razie znajdź..mi odpowiednie stwierdzenie..na tego typu zabawy.Wygłupy ? Inaczej nie można tego określić nie znając szczegółów.Owszem..mogą być i wygłupy..które zapoczątkowały już transwestytyzm.Trans się jest albo się nie jest ;) Zresztą temat chyba nie o tym.
 • w temacie jak bawi sie dziś młodzież?

  W: Hydepark
  Alicjaja Rufi Alicjaja Rufi ~carnamuzyna A na imprezach przebierają się za dziewczyny ..............???To by też było normalne... Taka impreza urozmaicona. Nie. To już wtedy byłaby.. impreza trans.Dlaczego trans ? Przebieranie się za dziewczynę to jeszcze nie trans heh Nie ?
  W takim razie znajdź..mi odpowiednie stwierdzenie..na tego typu zabawy.Wygłupy ? Inaczej nie można tego określić nie znając szczegółów.
 • w temacie jak bawi sie dziś młodzież?

  W: Hydepark
  Alicjaja Rufi ~carnamuzyna A na imprezach przebierają się za dziewczyny ..............???To by też było normalne... Taka impreza urozmaicona. Nie. To już wtedy byłaby.. impreza trans.Dlaczego trans ? Przebieranie się za dziewczynę to jeszcze nie trans heh
 • w temacie jak bawi sie dziś młodzież?

  W: Hydepark
  ~carnamuzyna A na imprezach przebierają się za dziewczyny ..............???To by też było normalne... Taka impreza urozmaicona.
 • w temacie Jestem tutaj nowy

  W: Hydepark
  On94 Rufi Hej, Kamilu ;D Miło wiedzieć,że będzie tu ktoś kulturalny bo na tym forum są różne "typy" Jestem po prostu dobrze wychowany, nic nadzwyczajnego :) Oj mylisz się, to poniekąd nadzwyczajne ;))