• w temacie Jestem gejem, nie wiem jak powiedzieć o tym wszystkim...

  W: Uczucia
  Isabell38 Nic nikomu nie mów!Przynajmniej na razie!Rodzice będą lamentować dlaczego ich to spotkało!Twoje życie będzie koszmarem!Pomalutku!Może problem sam się rozwiąże z biegiem lat?
  Popieram w 100% ten post. Ujawnienie się może cię tylko i wyłącznie wprowadzić w ogromne zakłopotanie.
 • w temacie Jestem gejem, nie wiem jak powiedzieć o tym wszystkim...

  W: Uczucia
  Kondrad13
  Rufi Będąc w takiej rodzinie lepiej się nie przyznawaj. Poczekaj do czasu aż zaczniesz normalnie zarabiać i będziesz mógł się wyprowadzić. Bo jeżeli nie przyjmą tego do wiadomości to później będziesz tego żałował (że się przyznałeś)
  Boję się tylko że wcześniej czy później to się wyda.
  Zawsze jest lepiej powiadomić swoich bliskich o takich sprawach osobiście niż by się mieli dowiadywać od kogoś obcego.
  Jeśli oni tego nie zaakceptują to przez cały czas będzie u ciebie w domu panowała niemiła atmosfera. Jestem w podobnej sytuacji i wiem co by się działo u mnie gdybym się przyznał. Lepiej to ukrywaj do czasu aż nie zaczniesz żyć samodzielnie. Potem im powiesz.
 • w temacie Jestem gejem, nie wiem jak powiedzieć o tym wszystkim...

  W: Uczucia
  Tris tyrystor1 kami91 tyrystor1 Nie wiem, ale jak ja mam grypę to idę do lekarza ! Tyle w temacie !I co mu wg Cb - lekarz poradzi - gripex? Chłopie masz mózg, to go czasami użyj...
  Jak chcesz homoseksualizm leczyć... ? to nie choroba. Nie ! To jest choroba, która może mieć podłoże organiczne, ale najczęściej psychiczne ! Zamiast słuchać głupków z pod znaku gender i homo, użyj mózgu i sięgnij do logiki i nauki ! Ci co mówią, że to nie jest choroba, czyli równoznacznie mówią, że to normalne, nie pomagają tym ludziom, wprost przeciwnie, umacniają ich w chorobie ! Pierwszym ważnym krokiem w leczeniu, jest zdanie sobie sprawy ze swojej choroby i wola i chęć wyjścia z niej ..... Abecadło...psychologi, ja proponuje ignorantom nauki i medycyny , aby nie zabierali głosu, jak nie mają zielonego pojęcia, bo więcej szkodzą, jak pomagają !Miłego dnia :)Homoseksualizm to nie jest choroba, ani normalna, ani psychiczna, to jest odmienna orientacja seksualna, a nie choroba.
  Już to z nim kiedyś przerabiałem, Ten człowiek tego nie zrozumie. Zresztą to nie temat czy jest to choroba czy nie. Chłopak ma dylemat i trzeba mu pomóc...
 • w temacie Jestem gejem, nie wiem jak powiedzieć o tym wszystkim...

  W: Uczucia
  Będąc w takiej rodzinie lepiej się nie przyznawaj. Poczekaj do czasu aż zaczniesz normalnie zarabiać i będziesz mógł się wyprowadzić. Bo jeżeli nie przyjmą tego do wiadomości to później będziesz tego żałował (że się przyznałeś)
 • w temacie Problem z plikostradą

  W: Hydepark
  Nic im nie płać. Firmę mają za granicą więc nie mogą ci nic zrobić, ich maile wrzucaj do spamu i się tym nie przejmuj.