• Pośrednictwo Pracy "AXIDUS"

  W: Hydepark
  Witam

  Mam pytanie odnośnie tej firmy, Czy ktoś z was może pracował za jej pośrednictwem ?

  Czytając opinie w internecie można się przerazić gdyż więcej jest tych negatywnych..

  Jeżeli ktoś jest w stanie wyrazić swoją opinię, Będę bardzo wdzięczny.
 • Bezsenność

  W: Męskie sprawy
  Znacie jakieś sprawdzone metody na bezsenność ? Już od dobrych kilku miesięcy nie mogę normalnie zasnąć ;-/ A jak już zasnę to budzę się bardzo wcześnie rano...
 • Gdzie zostawić swoje CV

  W: Lokalne
  Witam, zastanawiam się na jakich portalach internetowych można zostawić swoje CV tak by pracodawcy mieli do niego dobry dostęp (nie chodzi mi tylko o aplikowanie pod konkretną prace) Ale o to by pracodawca sam mógł nas odnaleźć (Polska i zagranica) Myślicie,że taki sposób jest bardziej efektywny od tego jaki stosują np. w urzędzie pracy ? Gdzie jeszcze można zostawić swoje CV ?
 • Nadciąga lato,Ćwiczysz ?

  W: Hydepark
  Hej wszystkim, za oknami pogoda kiepska ale to chyba najlepszy czas aby zacząć ćwiczenia prawda ? Kto z was chce mieć super sylwetkę na lato ? Pytanie nie tylko dla chłopaków bo do dziewczyn też ;)
 • Dzisiejsza Młodzież.. Zła ?

  W: Babskie sprawy
  Na pewno zauważyliście,że od dłuższego czasu w sieci pojawia się coraz więcej artykułów o tym jak psuje się nasza młodzież. Moim zdaniem rodzice nie radzą sobie z wychowaniem lub zbyt łagodnie podchodzą do rozmowy jeśli ich dziecko zrobiło coś złego.A Wy co o tym sądzicie ? Co według Was jest przyczyną zepsucia nastolatków ?