• w temacie Brzuchy męskie... Ale nie tylko o tym...

  W: Babskie sprawy
  gość
  Screw
  gość
  gość
  Screw
  gość
  Screw
  Screw gość Screw gość Screw gość Screw WednesdayTEN gość gość Screw Dobrzy (= tak normalnie) wygląda facet ze zdjęcia 'standard.nn1.jpg'. Też bym tak chciał ;)Takich zdjęć w necie pełno, a Ty akurat pomyślałeś/łaś o tym jednym
  jedynym, aż wyciągnęłaś cały wątek, nie uważasz, że to daje do myślenia:>)to nie ona, to on Hę? Kto o czym pomyślał? Przeczytałem ten "dialog" i ni w ząb nie rozumiem...Właśnie - co ja niby wyciągnąłem - bo nie rozumiem? Jako że jestem mężczyzną (nawet profilaktycznie sprawdziłem dziś rano) to napisałem jaki typ budowy jest tym który chciałbym mieć... A do którego mi trochę brakuje... Zdjęcie standard.nn2.jpg - to ten pan już tak chyba za bardzo umięśniony (przynajmniej tak mi się wydaje), zaś zdjęcie standard.nn3.jpg - zbyt "suchy". Dlatego napisałem, że standard.nn1.jpg jest OK. Takie trudne to było do zrozumienia, że aż jakieś dziwne insynuacje się pojawiły? Dziwni jesteście ludzie, naprawdę...Wyciągnąłeś wątek sprzed miesiąca . Inne, takie stare też wyciagasz zeby sprawdzić czy jesteś meżczyzną ?Oczywiście, mogę i starsze. Chcesz sprawdzić? Follow me...

  Sęk w tym, że nie sprawdzam czy jestem mężczyzną. A czy ty sprawdziłaś czy jesteś dziś kobietą czy może czarną mambą?Zaprosiłeś to podążyłam za tobą.Mnie nie nabijesz w butelkę ScrewJa ciebie zapraszałem? O! A gdzie? Na kawę? Na herbatę? Na wino? Na piwo? Na wódkę? Na gofry? Na lody? Na ciasteczka? Na spacer?

  Nie rozumiem... A pies to...Zaprosiłeś, żeby sprawdzić twoje posty, screw To akurat rozumiem - chcesz "chodzić" za mną, to proszę bardzo, mi to nie przeszkadza. Tylko nie zrozumiałem o co chodzi z tym nabijaniem w butelkę? Masz ochotę pobawić się butelką czy opróżnić jakąś butelkę ze mną?
  Gdzie jesteś? Kiedy opróżniamy butelkę? I co będzie w butelce? Co lubisz, powiedz...
  Mnie nie zapraszałeś, ja raczej i nie na wódkę, na pogawędkę tylko.:)
  Gdzie i kiedy? Na jaki temat będziemy rozmawiać? Wszystko jest do załatwienia. I wcale nie musi być wódka od razu... Mogą być inne płyny ;)
  Jesteś tak blisko:)
  Można jeszcze bliżej :)
  Tuż, tuż? Sąsiadka?

  206780

  Nie. Mam brzydkie sąsiadki. A anonimy mam wiadomo gdzie.
  Nie anonimy, pisałeś kiedyś, doradzałeś, jestem tutaj, poczytaj, poznasz
  Ja pisałem, ja doradzałem? Ty jesteś tutaj (ale nie w moim łóżku?), poznam cię? Jak?
 • w temacie Różnica między Komorowskim a śp. Lechem Kaczyńskim

  W: Polityka
  Każdy prezydent jakiego mieliśmy to był szkodnik! Poczynając od Kwaśniewskiego (podpisał Konkordat) przez Lecha Kaczyńskiego (czerstwy, że szkoda gadać, nie chciał podpisać tego co sam negocjował, p**********?) po Komorowskiego (elastycznego czasu pracy ludzie pracy mu nie zapomną!). Niech będą przeklęci! I niech ich trąd zeżre!
 • w temacie Religia na maturze - propozycje tematów.

  W: Religia
  gość gość Judas][cytat kogo=gość Judas , Śrubka to facet, żeby nie było:))
  Dlaczego niektórzy wybrańcy gatunku pisząc pozując na płeć nadobną i pełną pożądania ?

  Zaiste w wirtualnym świecie internetu płeć można zmienić dowolnie a nawet mieć nader obfite miesiączki jak widać na frywolnie załączonym obrazku awatara.Ten awatar jest dość wymowny, może to być tak jak piszesz, może to być
  kobieta w krwi, jednak nasuwa to wniosek, może sugestię, że Sruba kobiet
  nie lubi..A a a psik

  Na zdrowie!
 • w temacie Cuda Jana Pawła II

  W: Religia
  gość polanka3 gość Jeśli Maryja jest tylko błogosławiona, a Jan Paweł II święty, to w katolickiej hierarchii może Marii wydawać polecenia ;))Jak może Jej dawać rozkazy, jeśli JPII nie wie, gdzie znajduje się pustynia, którą zamieszkuje Maryja.A a a psik

  Na zdrowie!
 • w temacie Jesteśmy narodem homofobów!

  W: Polityka
  robW1972 Screw renee Screw renee Screw Ciekawe co powiedzą ci którzy nazywają siebie katolikami/chrześcijanami na takie coś:

  Kimże ja jestem, by osądzać kogoś, kto jest gejem?

  Wiecie kto to powiedział? F1, czyli papież Franciszek...powiedzą,że oni to słyszeli "inaczej"...Wówczas... wszyscy pójdą do laryngologa - to ten od uszu, prawda? Czy może otolaryngolog... cholera, nie pamiętam, bo całe szczęście służby zdrowia unikam ;) Tylko profilaktyczne i okresowe badania i jest dobrze! :Dpiszę bo już czytałam interpretację niektórych dziennikarzy.. bodajże Szymona Hołowni Napisz coś więcej (jeśli masz chwilę)... Przeczytam jak wrócę, bo zakupy pora zrobić. Nie mam zamiaru kogokolwiek osądzać. Ale nie rozumiem, dlaczego miałbym cofać się pod mur przed garstką chorych homo sapiens-ów, ...ha ha ha.......i dawać im jakieś przyzwolenie na realizację ich chorych fantazji. Tolerować to ja sobie mogę długie i mroźne zimy, podwyżki cen benzyny, albo upadającego powoli ducha wiary w narodzie, co skrzętnie wykorzystuje pewne ugrupowanie (wiadomo o kogo chodzi). Ale tolerować coś, co zagraża normalnemu, zdrowemu rozwojowi społeczeństwa i najnormalniej w świecie kłóci się z ludzką naturą??? W imię czego? "Postępu"??? W tym wypadku bardzo wątpliwego. Zadaj sobie jedno, zajebiście proste pytanie: jesteś katolikiem? Uszczegółowię: rzymskim katolikiem? I odpowiedz sobie na nie. Może nie masz schizofrenii. Może. Ha ha ha!
 • w temacie Jesteśmy narodem homofobów!

  W: Polityka
  robW1972 Morlok robW1972 Morlok Screw Dlaczego prezydent Putin jest bliski Kościołowi w Polsce? Ponieważ "sprzeciwia się szaleństwu". Czy chodzi o terroryzm? Nie! "Gość Niedzielny" cieszy się, że w Rosji wzmożono wszelaką kontrolę (przez niektórych określaną jako prześladowania) gejów i lesbijek.Jak zwykle traktuje się biblie jak prawdę objawioną. Dosłownie. A tam są teksty o zabijaniu nieposłusznych dzieci. Rozumiem że jesteś niezadowolony z decyzji Putina, ale co ma z tą decyzją wspólnego Biblia? Przecież w Rosji i tak jest prawosławie. Primo, prawosławie to też chrześcijaństwo. Secundo, Putin jest "ulubionym"... Kogo? Kościoła.Wiem że prawosławie to chrześcijaństwo. Ale Putin nie jest "ulubionym kościoła".Następny p***********! Hierarchia KRK i nawiedzeni publicyści przytulą każdego kto za ich stanowiskiem optuje lub im daje pieniądze. Jak to było z wejściem Polski do Unii Europejskiej? Przed wejściem były gadki, że Unia to samo zło i szatan wcielony, a jak popłynęły pieniądze to Unia dająca pieniądze jest cacy! Żałosny jesteś!
 • w temacie Opodatkować kościół.

  W: Polityka
  gość Screw gość Screw gość bozena2222 gość Kościół jest opodatkowany.
  Instytucje kościelne i osoby duchowne płacą podatki.

  Ktoś z dyNnskutantów jeszcze o tym nie wiedział, czy udajecie głupich?Nikt nie udaje. Szkoda, że nie jesteś na bieżąco . Jakie podatki płaci kler a jakie my.Od prowadzonej działalności gospodarczej płaci takie same jak inni, od gruntów i nieruchomości takie same jak inni (z wyjątkiem obiektów kultu), Jak pracuje dodatkowo (np jako nauczyciel religii) to płaci tak samo jak inni. Dodatkowo jeszcze płaci podatek zryczałtowany kwartalnie.Po co kłamiesz?. Już to widzę jak plebania rozlokowana na 3 ha w środku miasta płaci tak samo jak pozostałe podmioty prowadzące działalność gospodarczą. A co mnie obchodzi "miejsce kultu" skoro za posługę kapłańską prowadzoną w tym miejscu urzędnicy KRK każą sobie płacić tyle a tyle? Powiedz mi jeszcze jedno, skoro poruszyłeś temat nauczania religii - kto płaci pensje tym którzy nauczają religii w szkołach publicznych, które z definicji powinny być świeckie? I podaj tą kwotę podatku zryczałtowanego płaconego kwartalnie - ja wiem ile ona wynosi - a zobaczysz że kasjerka siedząca na kasie w Biedronce płaci więcej miesięcznie niż twój kapłan kwartalnie.A gdzie skłamałem? Może konkrety zamiast bezpodstawnych oskarżeń. Za lekcje księżom płacą ci sami co i innym nauczycielom. To chyba logiczne? To, że kasjerka w Biedronce zarabia dużo więcej niż wynosi średnia krajowa to nie wiedziałem. Skoro płaci tak wysokie podatki...Dla przykładu proboszcz w parafii powyżej 20000 płaci podatek 1374 zł kwartalnie. Jakby kasjer w Biedronce chciał płacić tyle miesięcznie to musiałby zarabiać prawie 20 tys. zł miesięcznie...Nie dość że kłamiesz, to i głupi jesteś bo z matematyki noga. Liczyć nie umiesz to policzę za ciebie, niedojdo intelektualna. Jeśli proboszcz płaci 1374 kwartalnie, to ile wyjdzie miesięcznie? 343,50 zł. Spojrzyj teraz jakie obciążenia podatkowe ponosi osoba zarabiająca najniższą krajową. Najniższa krajowa to 1600 zł brutto. Zaś po odliczeniu wszystkich składek wychodzi 1111,86 zł. Obciążenia podatkowe dla kasjerki zarabiającej najniższą krajową to 488,14 zł miesięcznie.

  A teraz powiedz: kto opłaca wszelkie składki za sukienkowych?Głupi to ty jesteś. Spójrz na swój PIT. Ile podatku zapłaciłeś w tym roku? Akurat jest tak że zajmuję się rozliczaniem PITów to wiem o czym mówię. Wziąłeś pod uwagę odliczenia na składkę na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne? Wziąłeś od uwagę kwotę wolną od podatku? Wystarczy że spojrzysz na swój PIT.Jak dobrze, że nie zajmujesz się moim zeznaniem podatkowym. Cieszę się i współczuję tym którzy korzystają z twoich usług. Bo albo jesteś głupia/głupi albo udajesz głupiego/głupią. I to, i to jest złe, ale udawanie głupiego chyba gorsze. Kwota wolna od podatku wynosi 3091 zł. Składki na NFZ i ZUS można sobie odliczyć. Ale kto opłaca składki na sukienkowych? Państwo. I ćwierć-inteligencie zakonotuj to sobie, że kasjerka od pensji brutto miesiąc w miesiąc płaci 488,14 zł a katabas w sutannie 343,50 zł a ma pod sobą 20000 owieczek. Niech mu każda z tych owieczek da 1 zł miesięcznie, to ile będzie miał wpływów? Ale po co ja piszę do debilki/debila?
 • w temacie Brzuchy męskie... Ale nie tylko o tym...

  W: Babskie sprawy
  gość gość Screw gość Screw Screw gość Screw gość Screw gość Screw WednesdayTEN gość gość Screw Dobrzy (= tak normalnie) wygląda facet ze zdjęcia 'standard.nn1.jpg'. Też bym tak chciał ;)Takich zdjęć w necie pełno, a Ty akurat pomyślałeś/łaś o tym jednym
  jedynym, aż wyciągnęłaś cały wątek, nie uważasz, że to daje do myślenia:>)to nie ona, to on Hę? Kto o czym pomyślał? Przeczytałem ten "dialog" i ni w ząb nie rozumiem...Właśnie - co ja niby wyciągnąłem - bo nie rozumiem? Jako że jestem mężczyzną (nawet profilaktycznie sprawdziłem dziś rano) to napisałem jaki typ budowy jest tym który chciałbym mieć... A do którego mi trochę brakuje... Zdjęcie standard.nn2.jpg - to ten pan już tak chyba za bardzo umięśniony (przynajmniej tak mi się wydaje), zaś zdjęcie standard.nn3.jpg - zbyt "suchy". Dlatego napisałem, że standard.nn1.jpg jest OK. Takie trudne to było do zrozumienia, że aż jakieś dziwne insynuacje się pojawiły? Dziwni jesteście ludzie, naprawdę...Wyciągnąłeś wątek sprzed miesiąca . Inne, takie stare też wyciagasz zeby sprawdzić czy jesteś meżczyzną ?Oczywiście, mogę i starsze. Chcesz sprawdzić? Follow me...

  Sęk w tym, że nie sprawdzam czy jestem mężczyzną. A czy ty sprawdziłaś czy jesteś dziś kobietą czy może czarną mambą?Zaprosiłeś to podążyłam za tobą.Mnie nie nabijesz w butelkę ScrewJa ciebie zapraszałem? O! A gdzie? Na kawę? Na herbatę? Na wino? Na piwo? Na wódkę? Na gofry? Na lody? Na ciasteczka? Na spacer?

  Nie rozumiem... A pies to...Zaprosiłeś, żeby sprawdzić twoje posty, screw To akurat rozumiem - chcesz "chodzić" za mną, to proszę bardzo, mi to nie przeszkadza. Tylko nie zrozumiałem o co chodzi z tym nabijaniem w butelkę? Masz ochotę pobawić się butelką czy opróżnić jakąś butelkę ze mną?Gdzie jesteś? Kiedy opróżniamy butelkę? I co będzie w butelce? Co lubisz, powiedz...Mnie nie zapraszałeś, ja raczej i nie na wódkę, na pogawędkę tylko.:)Gdzie i kiedy? Na jaki temat będziemy rozmawiać? Wszystko jest do załatwienia. I wcale nie musi być wódka od razu... Mogą być inne płyny ;)Jesteś tak blisko:)Można jeszcze bliżej :)Tuż, tuż? Sąsiadka?  Nie. Mam brzydkie sąsiadki. A anonimy mam wiadomo gdzie.