• w temacie Zegarki Tommy Hilfiger

  W: Porady
  90% ceny takiego zegarka to pewnie wartość samego logo ;)
  Firma odzieżowa, która produkuje całkiem fajne ciuchy i buty postanowiła wyciągnąć jeszcze więcej pieniędzy z kieszeni swoich klientów. Wybieraj.
 • w temacie Moja dziewczyna to nudziara?

  W: Hydepark
  Mnie pytasz? Ty powinieneś to wiedzieć...
  Jeżeli ktoś z zainteresowaniami, poukładany z umiejętnością planowania to ktoś nudny dla twoich znajomych to można sobie tylko wyobrazić twoich znajomych ;)
 • w temacie Krajowa Rada Sadownictwa poza Europą?

  W: Polityka
  Elity brukselskie już tak ogłupione i skołowane sprawami Polski przez całe to towarzystwo Polaków, którzy przenieśli swoją nieudolną walkę polityczną poza granice naszego kraju, że wcale mnie nie dziwią później takie pytania jak "ilu sędziów w Polsce zostało aresztowanych?".
  Lewandowski, Boni, Thun, Pitera, itp naprawdę bardzo mocno się starają, aby jak najbardziej zaszkodzić Polsce wszelkimi możliwymi sposobami. To jest w ogóle fenomen.

  Co do zawieszenie polskiej KRS to z pewnością będzie ona poprzedzona debatą. Wszelkie nieścisłości, pomówienia, wątpliwości powinny zostać wyjaśnione. Jak to nie pomoże to trudno. Niedługo i tak zmienią się władze. Idą poważne zmiany w UE. Polska, Węgry, Austria, Włochy, Czechy. Jest coraz więcej krajów podobnie 'myślących' z podobną wizją Europy. • w temacie Germaniski kraj germanskie obyczaje

  W: Polityka
  Pech chciał, że Niemcy za chwilę mieli ten sam problem. Po czymś takim Polacy mogą spokojnie dalej walczyć z kornikiem wycinając chore drzewa.
 • w temacie Były Raptory i Husaria .

  W: Polityka
  Pomimo hejtu opozycji impreza się udała. Miło zobaczyć Wojsko Polskie paradujące w stolicy.
 • w temacie Marcinkiewicz wraca do gry?

  W: Polityka
  Marcinkiewicz dołączył? On jest w pierwszej ławce od dawna. Ten stały bywalec programu Moniki Olejnik plecie już takie bzdury, że uszy więdną jak się go słuchy. Ściga na się głupoty z Cimoszewiczem, Balcerowiczem i Nałęczem.