• w temacie jakie auto jest najmniej awaryjne ?

  W: Męskie sprawy
  Też tak słyszałam. Mój wujek kupił sobie poflotowego focusa do firmy. Nie wiem jeszcze jak to jeździ bo jest na razie w Warszawie jeszcze, od razu go okleja w http://kopiko(...)com.pl/ i dopiero po paru miesiącach będzie wiadomo co i jak. Za to mi osobiście podobają się Clio.
 • w temacie włosy wypadają garściami

  W: Babskie sprawy
  Tak to może być tarczyca, jak ja zachorowałam też była katastrofa. Ale zwróć uwagę, że jak masz długie włosy i zgubisz ich 10 to wydaje się dużo.
 • w temacie Zabawki dla dzieci na prezent najlepsze

  W: Porady
  ja znalazłam ostatnio śliczne zabawki z drewna. Na bazarku w Rzeszowie taki konik z wózkiem. Rozmawiałam z gościem i mówił, że mają swojego facebooka. Ludowa Chata czy jakoś tak sie nazywa. Zabawki z drewna, robione w Polsce. Moim zdaniem warto.
 • w temacie reklama własnej firmy, jak się reklamować?

  W: Porady
  Zależy jaka branża, ale ja z doświadczenia wiem, że najlepiej działają w tym względzie portale społecznościowe. Wystarczy Ci do tego komórka w miarę dobra taki Note czy Huawei z dobrym aparatem (bo liczą się zdjęcia i filmiki) i do tego internet. Najtańszy masz whttps://a2mobile.pl/ za te 20 zł i w tym nielimitowany transfer na facebooka i możesz działać. Widzę, że to się sprawdza. Przynajmniej na razie jeszcze jest to pole do popisu.
 • w temacie Dobry tani internet

  W: Porady
  Mam ten a2mobile i jak na razie działa bez zarzutu. O dziwo nawet lepiej niż ten na poprzednim abonamencie.
 • w temacie Wasze hobby jak spędzacie wolny czas...

  W: Hydepark
  Ja zazwyczaj przed kompem, czasem rower, ale to tylko jak nie pada. Niekiedy nad wodę gdzieś jadę z ekipą. Raczej mam nudne życie jak mało kto. Nic, praktycznie nic się nie dzieje. Gdyby nie internet to by była chyba katastrofa