• w artykule Weekend w kinie: Na sportowo

  W: Film

  Nie chodzę na polskie filmy ponieważ: nie są kręcone z prywatnych pieniędzy a więc nie są dla widzów tylko dla znudzonych tzw. fascynatów, długie dialogi, zero nowoczesnej techniki cyfrowej (kto oglądał Quo Vadis ten wie o czym mowa), jakość dźwięku jak z PRL, jakość obrazu dno (ciemny, niewyraźny, zamglony). Do tego dochodzi problem dobrych scenariuszy, które piszą amatorzy kompletnie oderwani od życia. I na koniec - filmy polityczne jedynie ośmieszające PIS, a gdzie komedie o Kidawie, Tusku, Kopaczowej czy Budce - tam jest niewyczerpane źródło skeczów. Czyżby panował strach przed infamią środowiska lewicowego?????

 • w artykule Włochy - Anglia. Na murawę wdarł się kibic

  W: Sport

  Na murawie gonią kibola a w telewizji ujęcia zawodników i trybun. Cenzura ma się dobrze u angoli. Pokazywać tylko to co ładne - ekscesy przecież i wybryki chuliganów w Anglii nie istnieją!!!! Żenada!!!!

 • w artykule Jak gotować jajka?

  W: Kobieta

  Mamy dwa rodzaje jajek do ugotowania: jajko z temperatury pokojowej (trzeba wyciągnąć z lodówki dzień wcześniej) i jajko bezpośrednio wyciągnięte z lodówki. Jak wiadomo wszystkim się śpieszy - więc gotujemy te bezpośrednio wyciągnięte z lodówki (ich temperatura to ok. 7stopni C) I tu są dwa sposoby: albo wkładamy do zimnej wody i czekamy na jej zagotowanie albo czekamy aż się zagotuje woda i dopiero wtedy wkładamy. Teraz czasy gotowania: w pierwszym przypadku to 5 min. od zagotowania a w drugim 6 min. i mamy jajko na miękko.

 • w artykule "Kryptonim Polska": Borys Szyc aresztowany

  W: Film

  Temat typowo lewacki oczywiście nigdy nie nakręcą filmu w którym lewak członek bojówki rzucającej kamienie w policjantów, walczący o aborcję i zmianę płci przez dzieci (wyrodne matki) spotyka się z osobą kochającą ojczyznę, chodzącą do kościoła i pełną empatii dla bliźnich. To zaburzyłoby obraz kreowany przez lewackie centrum dowodzenia!!!!