• w temacie Osiemnastka – upragniony wiek?

  W: Hydepark
  Nie..., bo niby co się zmienia..., nic się nie zmienia, odpowiedzialność i obowiązki też wielce nie ulegają zmianie, życie toczy się dalej, nic szczególnego....
 • w temacie skąd się biorą i co znaczą czerwone kropki na ciele ?

  W: Babskie sprawy
  Ospa strasznie swędzi i ,,wysypuje" praktycznie całe ciało, więc wyluzuj, może to być jakaś reakcja alergiczna, niekoniecznie dermatolog coś poradzi, ja bym bardziej poszła do alergologa, może coś zjadłaś albo przechodziłaś jakąś infekcję lub zmieniłaś płyn do płukania czy coś podobnego, organizm na takie rzeczy dość szybko reaguje, to nie musi być wcale nic poważnego, najczęściej takie rzeczy, to są właśnie reakcje alergiczne, jeśli za jakiś tydzień Ci zaniknie i nic z tym nie będzie się działo, to jest to alergia.
 • w temacie Opuchnięta twarz przez królika i przez ex

  W: Porady
  Boże..., na serio..., przede wszystkim, to ty ewidentnie traktujesz córkę, jak swoją własność, co z tego, że ex, ale TO JEJ OJCIEC i ma prawo, by się z nią widywać, a ona ma prawo go odwiedzać, królik idzie do niego, a córka raz na jakiś czas odwiedza ojca i królika, co ty chcesz..., odseparować córkę od swojego ojca..., albo kochasz córkę i robisz tak, by było dobrze albo jesteś egoistką i robisz tak, by Tobie było dobrze, sorry, ale taka prawda.
 • w temacie dobranoc skarbie czy to coś znaczy?

  W: Uczucia
  No i..., to może coś znaczyć, ale nie musi, przestań się przejmować i robić z tego aferę i po prostu dalej żyj, jak coś będzie, to zobaczysz, jak nie, to też to zobaczysz, no chyba, że on Ciebie nie interesuje, wtedy z nim pogadasz i wyjaśnisz co i jak.
 • w temacie Przez ewentualne rozstępy po ciąży, nie chce mieć dzieci..

  W: Babskie sprawy
  Wtf... :\ , ile kobiet ma dzieci, a ma ciało istnej modelki..., to, że zajdziesz w ciążę, nie znaczy, że Twoje ciało się, że tak ujmę ,,zniszczy", jeśli o nie nie dbasz i nie będziesz dbała, to i tak za jakiś czas się ,,zniszczy", ciąża tutaj nie ma nic do rzeczy, jeśli nie chcesz mieć dzieci, to nie miej, ale szukanie tak bzdurnych i idiotycznych wymówek, jest na miarę zdesperowanej nastolatki.
 • w temacie naturalna kobiecość wygrywa

  W: Męskie sprawy
  Kobiety malują się nie tyle dla kogoś, co dla siebie, makijaż podnosi w kobiecie pewność siebie, odwagę i szczęście, ot działa nie tyle na wygląd co też na stan psychiczny u kobiety, kobieta raz na jakiś czas musi się wystroić, coś zmienić, bo inaczej czuje się źle, wiem po sobie, jak ja przez jakiś czas chodzę tak samo i nic ze sobą nie robię, to w końcu czuję się, jakbym była chora..., także nie narzucaj swojej żonie, żeby całkiem przestała się malować, maluje się rzadko, pewnie też specjalnie dla Ciebie, więc i Ty pozwól jej raz na jakiś czas się wystroić, zdrowy i szczęśliwy związek to kompromis, a nie narzucanie komuś swojej woli :P
 • w temacie nic mi sie nie chce

  W: Męskie sprawy
  Nie, to raczej nie jest depresja, depresja nie bierze się z niczego, musi być jakiś drastyczny powód np. wyrzucenie z pracy itp., Ty najwyraźniej popadłeś po prostu w monotonię, musisz zrobić coś szalonego..., na przykład wziąć sobie wolne i wyjechać gdzieś ze swoją kobietą na parę dni, ot zabawić się.
 • w temacie Różnica wzrostu w związku

  W: Uczucia
  Zależy..., jeśli patrzysz tak bardzo na wygląd, to się nie dziwię, jak najbardziej są związki gdzie to kobieta jest wyższa i normalnie ze sobą żyją, a w łóżku naprawdę..., nie słyszałaś, że w łóżku wszystko się wyrównuje... :D , a ten tekst: ,,gdzie są normalni, wysocy faceci w tych czasach" można odwrócić wiesz... ,,A gdzie są normalne, niskie kobiety w tych czasach"..., jesteś wysoka, dla mnie nawet bardzo wysoka, nie Twoja wina, ale też nie zrzucaj winy na facetów, bo faceci mają w większości normalny wzrost, tak jak i kobiety, czasem się zdarzy jeden facet niższy, albo jedna kobieta wyższa, jak Ty i to też jest natura, nic poza naturą, nie możesz winić, jeśli tak bardzo przeszkadza Ci wzrost faceta, to ok, szukaj wyższych, ale niech też wzrost tak bardzo Ci nie przysłania spojrzenia, bo możesz stracić naprawdę fajnego faceta, tylko dlatego, że będzie np. 5 cm. niższy od Twoich wymagań..., czasem warto zaniżyć poprzeczkę, szczególnie, gdy jest ona bardzo wysoko, no chyba, że wolisz być starą panną do końca życia :P , ja się wypowiadam obiektywnie, żeby nie było, bo ja akurat należę do większości kobiet i wzrost mam bardzo niski, ledwie 157 cm., więc dla kobiet takich jak ja, facet praktycznie zawsze będzie wyższy, natura, Moja Droga Autorko, natura....
 • w temacie kto jest pazerny, ja czy moja siostra?

  W: Porady
  Moim zdaniem niesłusznie, to jest wręcz podłe :\ , niczego jej nie obiecywałaś, nie zawierałyście żadnej umowy, pomogła Ci zdać ot z dobroci serca, a jeśli teraz domaga się zapłaty i to jeszcze takiej, za coś do czego Ty jej nie zmuszałaś, to jest to czysta kpina :\ , według mnie powinnaś jej trochę powiedzieć do słuchu i nic nie dawać, nie masz takiego obowiązku, a jeśli się obrazi czy coś, to jest najlepszy dowód, że taka z niej siostra, jak z Afrykańczyka Azjata.
 • w temacie Migrena oczna co zrobić, jak leczyć?

  W: Porady
  Najpierw idź do zwykłego lekarza, wpierw trzeba wykluczyć inne powody bólu, ponieważ niekoniecznie może to być jakaś migrena oczna, wiele jest chorób i wiele daje podobne objawy, jeśli wszystko będzie dobrze w wynikach, to wtedy dostaniesz skierowanie do okulisty, a czy się może coś stać..., na razie nawet nie możesz mieć pewności czy to migrena oczna, może to być coś lżejszego albo coś gorszego, więc nie ma co stawiać diagnozy i spekulować bez badań i dowodów, bo jak już napisałam, zbyt dużo jest podobnych chorób.