• w temacie Damy odgłos paszczą za drobne

W: Hydepark
    ~gość
    Viper1964
    ~gość
    Viper1964 Oczywiście olewając słabych bliznich brawo:):):):)
    A dlaczego uważasz, że życie człowieka jest warte więcej?
    A kim ty jesteś ze stawiasz zycie istot niższych nad zycie ludzi???Kim dla ciebie jest człowiek skoro kon to cos więcej???Ilu ludzi w tej chwili kona z głodu?Ilu cierpi?Ilu spi w smietniku?Z problemami własnego gatunku mamy problem chodz podobno jesteśmy SAPIENS.Oczywiscie odpowiem ci dlaczego bo ja jestem CZLOWIEKIEM nie koniem ja jestem SAPIENS on nie.Moj gatunek to priorytet potem pomysle o istotach słabszych.Dla takich jak ty człowiek bo np. pije wode zdegradowal się społecznie to istota nie warta uwag,i material na tatara tak.On biedny niewinny nieświadomy my tacy dobrzy tacy madrzy.HaHa Ha:):):):)Gnebimy wlasna rase zacytuje.....JAK CZUJE SIE ZDRAJCA WLASNEJ RASY??????????????
    Ludzka rasa to największy szkodnik tej planety. Dlatego w imię przetrwania ludzkiej rasy należy ją istotnie przetrzebić. Jakie szkody może wyrządzić jeden tylko człowiek uczy nas historia. A na pewno ten koń nie zrobił tyle złego na świecie co niejeden człowiek.
    Czujesz rasowe pokrewieństwo z Hitlerem? To ja wolę tego konia.
    Wlasnie napisales co chciałem prawde.Jestes zdrajca własnego gatunku.My ludzie fakt jesteśmy szkodnikami w jakiejś części bo sa ludzie co czynia to co i dla nas i dla planety jest zle ale my tu jesteśmy panami i władcami i zezremy wszystkie chabety kulawe pieski kotki nawet robale z ziemi gdzie niegdzie:):):)Fakt ja do tych koni nic nie mam gdyby to były moje zwierzaki dozyly by w spokoju swojej naturalnej śmierci bo ja jestem człowiekiem.Ale mam zasady i człowiek jest najważniejszy.Jesli ludzie w Afryce gloduja to wole ich ratować niż konia bo ja nie kon a człowiek:)Zapytales czy czuje rasowe pokrewieństwo z Hitlerem.Tak.To tez był człowiek ale chory psychicznie.Nawet teraz jest wielu ludzi u władzy tak samo chorych alle to sa ludzie tylko felerni.Ty pytasz mnie o pokrewieństwo gatunkowe z innym człowiekiem Hitlerem.Ale jednocześnie jako człowiek???Może nim nie jesteś chcesz przetrzebiac ludzkość ta chora glupia tempa??????Wiec kto tu ma bliżej do Hitlera?????I dla kogo czego KONIA??????????????? i to podlej jakości?Roznica miedzy toba a mna jest taka ze ja jako istota na tyle rozumna aby zrozumieć uszanować i tolerować albo nawet pomagać innym istotom niemyslacym zawsze iwszedzie istote ludzka widze na pierwszym planie nawet jak jest to istota ludzka zdegradowana psychicznie.Dlatego tez ludzi którzy zwierzaki stawiają ponad ludzmi nazywam zdrajcami własnej rasy.Bo kasa na te konie mogla by pomodz jakiemuś choremu dziecku co co chwile w TV widze ze rodzice zbierają a tu jakas chabeta?:):):)LUDZIE OBUDZCIE SIE ZACZNIJCIE NAJPIERW MYSLEC O TYM JAK WLASNE SPRAWY NAPRAWIC A NIE JAK MA BYC W NATURZE.A w naturze zgodnie z jej prawami to dwa materialy na tatar nie na ratowanie kosztem ludzi.

~Gość
    Viper1964
    ~smuta
    Viper1964 (ciap socjopatyczny wywód)
    Żal mi ciebie. Szczerze.
    Wiesz dlaczego? Bo nie wiesz kim jestem, nie masz bladego pojęcia o tym co robię, a jednak stać cię było na wylew żółci i jadu. Współczuję.
    Cieszę się, że w moim życiu nie ma miejsca dla ludzi o takich poglądach i sposobie rozmowy jak ty.
    I wzajemnie ale mnie nie zaluj zaluj siebie.Ja zyje zgodnie z natura.Dla mnie ważniejszy jest człowiek nie chabeta jeśli nie mogę pomodz ludziom to nie pomoge koniom jest jednak jakas kolej zeczy jakies priorytety.A co do jadu to u mnie to normalne jestem wszakże VIPER jad spływa po klach zupełnie naturalnie zgodnie z natura:):):):):):):
    Natura nie pozwoliła ci pojąć zasad ortografii.
    Żyj i myśl jak chcesz. Od półgłówkóww zbyt wiele oczekiwać nie można.
    Fakt polglowek wyżej stawia konia nia człowieka w dupach się wam poprzewracalo zdrajcy ludzkiej rasy:):):):)
  • w temacie Antychryst przyjdzie przed Jezusem

W: Religia
    Hej oszołomy:):):)Jak smiecie nazywać istote która dala wam możliwość rozpoznania co jest dobrym a co zle bestia?????????????????Jak autor tekstu pisze prawie wszyscy zrozumieją ze dar który dostali jest zobowiazujacy.Czas okazac szacunek dla rozumu.Ci co chcą zyc jak czlekokrztaltne mogą tak zyc dalej nikt ich nia wyrznie niech sobie wierza w bociany powodzenia.Rozwoj cywilizacji to rownia pochyla ale nie kazda kulka toczy się identycznie.Sa ci co już pojeli ci co dopiero pojma i ci co wroca do edenu na drzewa:):):)I tak oto w 21 wieku gdy człowiek miał przystapic do podboju kosmosu wraca ten co nas zmutowal z małpiszona i ten co z małpiszona uczynil HOMO SAPIENS i znowu wojna nasza naradnaja:):):):)Ale wy jesteście durni:):):):):):):):):)
  • w temacie PIERWSZY MARSZ RÓWNOŚCI NA WSCHODNIEJ ŚCIANIE! BRAWO RZESZOWIANIE !!.

pintapalec Viper1964 pintapalec Viper1964 Co to znaczy rownosc???Może ludzie np. w Hucie Stalowa Wola powinni zarabiać tyle co politycy???Może ludzie z podkarpacia powinni dymac się nawzajem bez względu na plec???Ty cieszysz się z tego ze szezy się zaraza, czy ze to paliwo dla PO???PO już w grobie i raczej jak wroca to benda zombii.PiSowska tetrodetotoksyna działa.W Rzeszowie nawet dwóch chomasow może dymac się pod słynnym pomnikiem ale on tak czy siak to psitka:):):):)Wiec podsumowując co to za partia co szuka poparcia u zlodzieji w wiezianiach zboczencow wszelkiej masci w teczowych barwach???I ty Homo...pomine Sapiens się z tego cieszysz i produkujesz tu na forum???PO z człowieka HOMO odbiera SAPIENS a ty jesteś najleprzym przykładem.Nie ma i nigdy nie będzie tzw rownosci.Nie ma czegos co nazywa się wolnoscia i nie pisze tu o POLSCE.Pisze o Ziemi.Ale z góry ci zaznaczam ze nie zamierzam dyskutować.Masz swoje zdanie ale stać cie na więcej:):):):)Na koniec napisze ze chodzby zboczki całego swiata zebrali się w kupe nawet dosłownie:):):)To na podkarpaciu raczej PO nie wygra bo tam zyja normalni ludzie NORMALNI:):):)Nie dymajacy się nawzajem faceci czy laski.Wiem cos o tym bo z tamtad pochodze chodz od lat jestem słoikiem.Tam zyja jeszcze normalni ludzie i naprawdę nie wiem z czego tu się cieszyc ze zaraza wyłazi?????????????A jaki jest sens istnienia ludzkości ? Jest jeden uniwersalny ,Zycie wszystkich ze wszystkimi w zgodzie i nie narzucanie innym swoich wierzeń, zabobonów.Nie narzucanie swoich norm i nakazów seksualnych. Niech każda grupa ludzi wierzących w swoich bogów ,kultywuje te wierzenia w swoim gronie, i swoje doktryny seksualne jeśli nie robią innym krzywdy.i nie zwalczając innych wierzeń.Tak było w starożytności przed narodzeniem się sekty chrześcijańskiej (katolicyzmu) i islamu..
    To co napisales jest warte tych moich 10 punktów które ci dodałem tak masz 1000 procent racji ale zycie w społeczeństwie nie oznacza ze mamy tolerować chore ludzkie zadze i zboczone poglądy.Fakt ze aby była prawdziwa wolność to chomasy musza się dymac ale nie znaczy to ze maja swój swiatopoglad wszem i wobec manifestować.Co mnie obchodzi normalnego człowieka dupa chomasa to w jego dziurze gości inny meski organ jego wola ale won od nazucania normalnym choroby.Niech dymia się po kontach i publicznie nie kalaja ludzkiej rasy i co najważniejsze niech nie maca umyslow normalnym a chwiejnym.Nie chodzi o ograniczanie im ich chorej wolności ale sa grznice normalnych a tych im przekraczać nie wolno.

Zgadzam się z Tobą w 1000 % ,tylko bym jeszcze uzupełnił Twój wpis.Żeby tej swojej chorej zboczonej wolności, ,niektórzy nie wykorzystywali na nieletnich dzieciach pod przykrywką nauki o bogu.Bo to jest najbardziej potworne i sadystyczne ,wykorzystywanie bezbronnych i nieświadomych dzieci..I jeszcze do tego strasząc te dzieci karami boskimi..1000x 1000z=x1000 tu nie piszemy o kaplanach KK:):):)A szli na czele pochodu???Wszak oni lubia się w zadki............:):):):):):)Jeśli zas chodzi o dzieci to ja mam dwoje syna i corke ale żaden zbok ich dotychczas nie dopadl.Stary jestem już dziad ale do puki zyje niech drzy każdy smiec co skrzywdzi moje dziecko bo dożywocie mi nie straszne ale jego smierc będzie dluga i straszna.I lata mi to czy będzie to polityk czy jakiś pacan z KK.A moje dzieciaczki się kary boskiej nie boja:):):)Sa jak ja i moja luba ateistami.:):):)Jestem dumny ze w tak debilnych czasach udało mi się wychować dzieci które sa normalne sa Ludzmi jak po lacinie Homo Sapiens:):):):)

~gość Viper1964 Oczywiście olewając słabych bliznich brawo:):):):)A dlaczego uważasz, że życie człowieka jest warte więcej?A kim ty jesteś ze stawiasz zycie istot niższych nad zycie ludzi???Kim dla ciebie jest człowiek skoro kon to cos więcej???Ilu ludzi w tej chwili kona z głodu?Ilu cierpi?Ilu spi w smietniku?Z problemami własnego gatunku mamy problem chodz podobno jesteśmy SAPIENS.Oczywiscie odpowiem ci dlaczego bo ja jestem CZLOWIEKIEM nie koniem ja jestem SAPIENS on nie.Moj gatunek to priorytet potem pomysle o istotach słabszych.Dla takich jak ty człowiek bo np. pije wode zdegradowal się społecznie to istota nie warta uwag,i material na tatara tak.On biedny niewinny nieświadomy my tacy dobrzy tacy madrzy.HaHa Ha:):):):)Gnebimy wlasna rase zacytuje.....JAK CZUJE SIE ZDRAJCA WLASNEJ RASY??????????????
  • w temacie Będzie się rodzić więcej dzieci niepełnosprawnych -dobra zmiana

KarolP12 Viper1964 KarolP12 Viper1964 KarolP12 Dla Polaków to faktycznie niedobrze. Ale dla was wręcz przeciwnie. Ateiści ucieszą się z kolejnego "argumentu" za abortowaniem nienarodzonych Polaków. Tu cie popieram potrzeba nam więcej wszelkiej masci genetycznych dziwolagow bo Kot Filemon powiedział...dziwny jest ten swiat...A badziesz placil specjalny podatek na ułomnych na ciele i umyśle???Nie sadze ze tego chcesz.Jestes opentanym przez PiS czubkiem:):):)Nie interesuje mnie co sobie uroiłeś świrze :))Nic sobie nie uroiłem swirze:):):)Po prostu pomyslalem do czego to moglo by doprowadzić?Np człowiek z tzw wodogłowiem facet dyma jakas inna mutacje:):):)I co się urodzi???ITD ITD....Aktualnie mamy coraz więcej mutacji tak u ludzi jak zwierzat to nasza ludzi wina bo trujemy i niszczymy nasza kochana ZIEMIE.Niestety tak jest w naturze ze jednostki chore slabe zmutowane nie maja szans na przezycie.My ludzie nazywający się homo sapiens chronimy mutacje nawet w obrebie własnego gatunku.Bo my niby nie z natury a od Boga:):):)Taka niby dobroc a czy będziesz bulil na wszelkiej masci mutantów nie napisales.???Ja bym ci nalozyl za głupie poglądy specjalny podatek chcesz jednostki slabe chore na ciele i umyśle to plac placz i placz.Aborcja w przypadku plodow uszkodzonych w wymiarze fizycznym i psychicznym powinna być prawem wyboru nosiciela a nie nazucanie przez religie ze usuniecie istoty która z zycia mieć nie będzie nic to tzw grzech i przestępstwo.Ci co chcą rodzic istoty które do końca zywota benda ciężarem niech rodza i oraja na nie a nie domagają się pomocy państwa społeczeństwa bo to powinien być ich wybor a nie jakichś zasranych slog czegos tam kogos tam.Gdyby tzw Bog był taki jak religie go ukazują nie dopuscil by do mutacji czegos co uznal jako dobre a tak Jahwe po stworzeniu uznal.Zobaczyl ze to co stworzyl było dobre wiec cobie spoczal.Pierwsza istota zla która w edenie stworzyl był Adam.Bog nie przewidział ze ziemscy benda dymac rajskich po wygnaniu?????????Stad mutacje.Powiem ci Pisowski wypierdku nazywający mnie swirem zdefiniuj co to swir bo mam dziwne przeczucie ze twoje IQ jest na poziomie makaka.Ty nawet nie jesteś sobą jestes PiSem kosciolem nie masz własnego poglądu na zeczywistosc musisz jechac na cudzym chodz w efekcie końcowym i tak natura zwycierzy:):):):):)Nie ze mną się dziel swoimi urojeniami świrze, jeno z lekarzem prowadzącym :))
    Mnie chcesz do eugenicznych debilizmów przekonać? :D
    Żeby kogos do czegos przekonać najpierw trzeba się skomunikować ale jak człowiek ma się porozumieć z makakiem???Aby cos zrozumieć należy być otwartym na cudze argumenty i umiec je przyjąć i nie być ograniczonym wiara polityka poglądami.Z toba jest taka rozmowa jak z fanatykiem Islamskim on widzi tylko te sto lasek w niebie Allacha sto dziurek zaslania mu rzeczywistość a tobie co?????????????:):):):):)Szkoda pary:):):):)

~smuta Viper1964 (ciap socjopatyczny wywód)Żal mi ciebie. Szczerze.
    Wiesz dlaczego? Bo nie wiesz kim jestem, nie masz bladego pojęcia o tym co robię, a jednak stać cię było na wylew żółci i jadu. Współczuję.
    Cieszę się, że w moim życiu nie ma miejsca dla ludzi o takich poglądach i sposobie rozmowy jak ty.
    I wzajemnie ale mnie nie zaluj zaluj siebie.Ja zyje zgodnie z natura.Dla mnie ważniejszy jest człowiek nie chabeta jeśli nie mogę pomodz ludziom to nie pomoge koniom jest jednak jakas kolej zeczy jakies priorytety.A co do jadu to u mnie to normalne jestem wszakże VIPER jad spływa po klach zupełnie naturalnie zgodnie z natura:):):):):):):

aliada Viper1964 Dwoje ludzi on i ona poznali się na ulicy sa bezdomnymi spia w opuszczonych ruderach kanalach na dworcu czasem w krzakach.Ta kasa która chcesz na te chabety mogla by im pomodz.Ale nie tacy jak ty widza konia srajacego krwia kotka ale człowieka już nie.W Boga tez zapewne nie wierzysz a ten dal ludziom władze nad wszelkimi nieinteligetnymi istotami jeśli wierzysz to przypominam sa dla nas na posiłek:):):)Zajmij się wlasna rasa a los krow swin i koni a raczej jakichś chabet niech cie nie martwi.Ta kase na te chabety może i nazbierasz uratujesz koniki srajacego kotka kulawego pieska a w smietniku przy twoim domu będzie spala ta para LUDZI pomysl czasem dlaczego gardzisz własnym gatunkiem, dla krwawej kupki kotka co się trutki na szczury nazarl bo tacy jak ty nauczyli kotki ze ludzie maja dac im jesc,nawet myszy nie umia zlapac,ptaka czy cokolwiek.Pakujecie swoje lapy w nature tylko w tej naturze nie widzicie LUDZI.Ja zycze tym konikom aby skaczyly jako tatar:):):):):)Gdybym dal ci chodz grosz to poszedł bym na następny mecz Legii i na trybunie kiboli krzyczał Widzew to pany.Tak nalezalo by się debilowi:):):):)Dlaczego współczucie dla zwierząt ma oznaczać pogardę dla ludzi?
    I czy na pewno ci którzy są obojętni na los "srającego krwia kotka kulawego pieska", tak chętnie pomagają bezdomnym ze śmietnika?
    A co do wiary w Boga, to był taki święty - Franciszek.

I jeszcze najważniejsze: człowiek, jako ten rozumny, który czyni sobie ziemię poddaną, jest też za nią odpowiedzialny i ma obowiązek dbać o braci mniejszych. Oczywiście olewając słabych bliznich brawo:):):):)
  • w temacie PIERWSZY MARSZ RÓWNOŚCI NA WSCHODNIEJ ŚCIANIE! BRAWO RZESZOWIANIE !!.

KarolP12 pintapalec KarolP12 pintapalec KarolP12 Chyba nie masz na myśli tego jak z całej Polski zwieziono dewiantów do Rzeszowa a milicja pałowała normalnych ludzi w imieniu zboków? Musimy mieć jasność Stasiu czy postrzegasz upadek i zepsucie jako sukces :))Katolku a jak postrzegasz zboczone zepsucie pastuchów katolickich ,zwanych ojcami ?? Musimy mieć jasność Karolku ,czy postrzegasz upadek i zepsucie tej zboczonej mafii tzw. ojców jako sukces :-) )) w imieniu katolickiego boga. Czyli jednak uroiłeś sobie że spęd ateistycznych dewiantów seksualnych to sukces :))
    Przyznaj się, pedałowałeś w Rzeszowie :D Czyli jednak uroiłeś sobie ,że spędy pedofilskich dewiantów seksualnych tzw." świętych ojców "to sukces ?Przyznaj się pedałowałeś razem z nimi w jakimś świętym sanktuarium :D :)) A fuj Karolku !!Na zjeździe świrów będziesz stroną czynną czy bierną Stanisław? Bo jak bierną to nie wiem jak wytrzymasz pedałowanie. Że też jeszcze ci się chce tak na stare lata schylać :DD :):):):):):):):):):):)

~gość pintapalec Viper1964 Co to znaczy rownosc???Może ludzie np. w Hucie Stalowa Wola powinni zarabiać tyle co politycy???Może ludzie z podkarpacia powinni dymac się nawzajem bez względu na plec???Ty cieszysz się z tego ze szezy się zaraza, czy ze to paliwo dla PO???PO już w grobie i raczej jak wroca to benda zombii.PiSowska tetrodetotoksyna działa.W Rzeszowie nawet dwóch chomasow może dymac się pod słynnym pomnikiem ale on tak czy siak to psitka:):):):)Wiec podsumowując co to za partia co szuka poparcia u zlodzieji w wiezianiach zboczencow wszelkiej masci w teczowych barwach???I ty Homo...pomine Sapiens się z tego cieszysz i produkujesz tu na forum???PO z człowieka HOMO odbiera SAPIENS a ty jesteś najleprzym przykładem.Nie ma i nigdy nie będzie tzw rownosci.Nie ma czegos co nazywa się wolnoscia i nie pisze tu o POLSCE.Pisze o Ziemi.Ale z góry ci zaznaczam ze nie zamierzam dyskutować.Masz swoje zdanie ale stać cie na więcej:):):):)Na koniec napisze ze chodzby zboczki całego swiata zebrali się w kupe nawet dosłownie:):):)To na podkarpaciu raczej PO nie wygra bo tam zyja normalni ludzie NORMALNI:):):)Nie dymajacy się nawzajem faceci czy laski.Wiem cos o tym bo z tamtad pochodze chodz od lat jestem słoikiem.Tam zyja jeszcze normalni ludzie i naprawdę nie wiem z czego tu się cieszyc ze zaraza wyłazi?????????????A jaki jest sens istnienia ludzkości ? Jest jeden uniwersalny ,Zycie wszystkich ze wszystkimi w zgodzie i nie narzucanie innym swoich wierzeń, zabobonów.Nie narzucanie swoich norm i nakazów seksualnych. Niech każda grupa ludzi wierzących w swoich bogów ,kultywuje te wierzenia w swoim gronie, i swoje doktryny seksualne jeśli nie robią innym krzywdy.i nie zwalczając innych wierzeń.Tak było w starożytności przed narodzeniem się sekty chrześcijańskiej (katolicyzmu) i islamu..
    Po pierwsze nie żadni Rzeszowianie tylko zboczeńcy zwiezieni z całej Polski
    do Rzeszowa za pieniądze podatników. Po drugie tam gdzie zboczeńcy byli
    promowani następnie przychodziła śmierć!!!Szkoda ze piszesz jako gość bo piszesz bardzo madrze.I zgadzam się z toba ze to nie ludzie podkarpacia bo tam wszelcy teczowi siedza w dziurach jak szczury bo tam ich miejsce.Sa w Polsce regiony gdzie zyja normalni ludzie i wszelkiej masci zarazie mowia nie.Oby to zaowocowało.A zworzenie zboczkow nie da nic zapewne sa jeszcze cali bo była tam policja i HIWD