• w temacie OKOŁO 50 POLITYKÓW WRAZ KACZYŃSKIM PRZED POMNIKIEM Z OKAZJI 10 - ROCZNICY WYPADKU LOTNICZEGO W...

W: Polityka
    Kaczynski pochodzi z rodu szlacheckiego a my plebs.Internet daje nam mozliwosc szczekac ale niestety psy szczekaja a karawana idzie dalej:}:}:}Sorry jak kogos urazilem :}:}:}Psa?Plebs nigdy nad zadna wladza kontroli nie mial i miec nie bedzie do czasu az przestanie byc glupi.Tylko obecnie demokracja bezposrednia daje plebsowi czesciowa kontrole nad wladza.Obojetnie jaki ruch polityczny bedzie zadzic czy to PO czy PiS czy komuchy po tuniingu czy pedaly nie dadza plebsowi nawet czesciowej wladzy nad soba.Tylko zmiana konseytucji i formy demokracji pozwoli wam zaledwie wylizac resztki z talezy ze stolu panskiego ale to i tak lepiej niz jest teraz..Jak bylem maly to mowjono....przezylismy najazd szwedzki przezyjemy i radziecki.....czy nie przezyjemy PiS u???Ci z tej akcji to byli badani 1000 razy tam kowina nie bylo a co wolno wojewodzie ...itd itp.Jak bedziesz glosowac to mysl:}:}:}:}
  • w temacie Czy zbieranie puszek po śmietnikach daje energie?

W: Hydepark
    Samo zbieranie to nie daje,ale jak te puszki trafia na skup a kasa ze skupu do monopolowego to jak sie odda na bieganie po chasiokach 20 procent energii a spozyje napoj 40 procent to jakby 20+ :}:}:}:}
  • w temacie Czym jest kult Marii ?

W: Religia
    Ale sosenko musisz pojac pewna zasade szamanska,Jesli taka Marja czy Maryja? ujawni się obcym to oni ja totalnie oleja:):):)Jak Budda obiawi się tobie to ty stwierdzisz ze masz jakowes wizje po starej pizzy z lodówki z grzybkami:):):):).Allah tez ci nic nie zaoferuje. No bo 100 lasek dla menczennika:):):):) co se w zad laske dynamitu wsadzi i pol supermarketu wysadz.i Ale to dla faceta a ty???KOBIETA.Co ci allah da?????Aaaa masz być wierna zona jedna z wielu w haremie:):):)I co???No troszkę pisze nie w temacie wiec czym jest kult maryji:):):):)Tym samym czym jest jakakolwiek wiara oparta na samej wierze czyli wszystkie religie i głupie ludzkie wymysły.Maryje wirtualnie wydymal anioł ale ten dobry bo ten zly to diabolek.Ten dobry to tak naprawdę nie dymal ale dal cos w stylu pigułki gwałtu potem w imieniu boga cos tam wstrzyknal???jakowas duchowa???:):):)Sperme i już mamy Jezuska:):):)Potem byli następni rewolucjoniści Lenin taki kuzwa seksimen albo sam Adolf.Diabolek Maryji się nie czepil bo podobno była paskudna:):):):)Czy zadowala cie sosenko moja odpowiedz????Sorry zapomniałem ze ty w bociany wierzysz sorry no komend.
  • w temacie Myślę, że książki zawsze będą popularne.

xyzt Do ~Viper1964.

Dużo racji masz pisząc w ten sposób o ludziach.
    Fakt - duża grupa ludzi chce dominacji, pragnie pieniędzy.
    Kasa daje władzę - tak. Siła daje możliwość dominacji nad słabszym.
    Nie wszyscy są tacy jednak - o czym zresztą piszesz.
    Myślę, że ludzie będą ogólnie zmieniać się na lepsze.
    Właśnie wartościowa książka może wpajać lepsze wartości.
    Pisałam tu o " Lecie leśnych ludzi".
    Tam właśnie występują wartościowi ludzie, którzy cenią wszystko; przyrodę, przyjaźń, pracę i możliwość odpoczynku.
    Mieszczuch Coto - znudzony wszystkim - nauczył się tu cieszyć każdym drobiazgiem, nawet i pracą.
    Przebywanie pośród grona pozytywnych ludzi jest bardzo ważne - dobrze wpływa na nas samych, wyrabia poczucie odpowiedzialności, solidarności.
    Każdy z nas ma swoje marzenia--chce coś mieć, chce mieć trochę przyjemności, rozrywki - marzy o czymś. To takie ludzkie i zrozumiałe.
    Jednak czy bogaci ludzie są tacy szczęśliwi??? Gdy można mieć wszystko - czy faktycznie to cieszy???
    Uważam, że mieć to tyle, żeby godnie żyć.
    Najwspaniakej jest, gdy nie musimy troszczyć się zbytnio o rzeczy podstawowe, gdy stać nas na drobne przyjemności--może czasem i większe przyjemności :-)
    To ważne, ale równie ważne aby nie zdobywać wszystkiego kosztem innych, aby w miarę możliwości sobie pomagać.
    Lubię, gdy widzę wokół siebie zadowolonych ludzi.
    Czy daje zadowolenie osobom silnym pokazanie swojej siły słabszej osobie??? Chyba nie.
    Każdy powinien myśleć o sobie, ale i o innych. Wtedy można być szczęśliwym.
    Bo jeśli dajesz uśmiech- ludzie często to odwzajemniają. Jeśli pomagamy - sami czujemy wewnętrzne ciepło.
    Masz rację, że wszystko trzeba mieć pod kontrolą i w miarę możliwości analizować :-)
    Dzięki za Twoje przemyślenia. :-)
    Obiecuje ci kupie i przeczytam...Lato leśnych ludzi....:):):)A raczej przesłucham plyte DVD:):):):)Wybacz stary jestem slepy posłucham:):):):)Wówczas zapewne podsumuje:):):):)
  • w temacie Maria Rodziewiczówna - autorka pięknych i wzruszających powieści.

xyzt Do ~Viper 1964.
    Brawo za poczucie humoru:-)
    Kostka brukowa może być też dziełem, a może być " do kitu" :-)
    Myślę, że każdy człowiek idąc po Twoim bruku myśli o tym, jak dobrym fachowcem był ten człowiek, który bruk ten uczynił:-)
    Poza tym może zacząć śpiewać i tańczyć w rytm Twoich ulubionych melodii:-):-)
    Podobno każdy przedmiot który jest w naszym otoczeniu magazynuje coś z nas.
    A więc we fragmencie, który robiłeś zacznie nucić jakiś utwór zespołu Metallica, tańczyć w rytmie disco itp. :-)
    I dobrze - bo świat ma być wesoły i kolorowy.

Osobiście lubię różne rodzaje muzyki.

Od dziecka byłam z muzyką, a mój ojciec pięknie grał na skrzypcach, na gitarze. Uwielbiam więc tę muzykę--ale taką, która zapada głęboko w serce, wzrusza- ale na koniec jest pełna życia, radości.
    Potrafię śpiewać czasem aż do "utraty głosu" :-)

Wiele rodzajów muzyki jest wspaniałych, wielu też dobrych wokalistów.
    Szkoda każdego człowieka.
    Masz rację - żyje się dla ludzi których się kocha.
    Życzę Ci w takim razie tego, czego sam sobie życzysz. Twojej córce i synowi i wszystkim bliskim życzę w takim razie 200 lat. To chyba sprawiedliwie???
    Twoją melodię odsłuchałam. Jest w niej dużo radości życia i jest rytmiczna.
    Tamte piosenki też fajne. Jak mówię - lubię różnego typu utwory.
    Kochaj życie, często się śmiej i żyj dla swoich bliskich - bo jesteś im potrzebny. Przekazuj im swą radość, optymizm. Tak trzymaj :-)
    Disco też dobre- jak dobre :-)
    Lubię też cygańskie piosenki i ich tańce - to też uchodzi za disco.
    Trollami nie przejmuj się - każdy czasem ma z nimi do czynienia.
    Miłego dnia Ci życzę :-)
    Postaram się coś wkleić.

Cygańskie;https://youtu(...)YFnImJYhttps://youtu(...)zBD-2Akhttps://youtu(...)LtP6rco

Uwielbiam cudny głos Sissel;https://youtu(...)EIWtnqU

:):):):)A ja Dolores O*Rodian:)Muzyka to zecz gustu i potrzeby słuchacza.Ja to tak widze.Mi Metallica daje energie ale ta zwiazana ze złymi zeczami.Nightwish już nie bo niesie mnie glos Tarii.Nie słucham Nightwisha z zastepczynia Tarii to profanacja.Zastapili glos gwiazdy opery jakims pianiem:):):)Ogolnie kocham muzyke.Kocham piękny spiew glos:):):)Tobie zapewne bardzo podobala by się Kate Melua.W tworczosci roznych gwiazd muzyki klasyfikuje ich w ilości utworow które mi się podobają które u mnie wywoluja gdy ich słucham określony stan reakcje mojego mózgu.Uwielbiam gitare,uwielbiam tez skrzypce ale najbardziej polaczenie gitary skrzypiec i charmonii.Sam troszkę gram na gitarze elektrycznej ale raczej wywoluje z niej dzwieki rockowe niż te które sa najpiękniejsze:):):):)Ogolnie to jestem do zycia i ludzi nastawiony bardzo pozytywnie:):):)Do ludzi normalnych:):):):)Dlatego ci pisze abys kontynuowala swoja misje:):):):)Bo ja chodz bym chciał to czasem nie potrafie:):):)Rece opadają psyche siada w kieszeni sie scyzoryk otwiera:):):):):)Ale potrafie docenic glos:):):)Jak w muzyce:):):):)Jestem Brukarzem pracuje w dobrej szanowanej firmie.Wygrywamy przetargi bo robimy dobra robote.Ale watpie aby przeciętny Warszawiak docenil po czym stapa:):):):)
  • w temacie Myślę, że książki zawsze będą popularne.

xyzt Viper1964 Zarabiscie:):):):)Jest faktem ze w książkach jest magia pokazuja zycie.Jak byłem gowniarzem czytałem relacje ubarwiane roznych globtroterów.Chcialem poznac jak oni moja planete Ziemie ludzi zwyczaje.Ale zycie brutalnie przywolalo mnie do zeczywistosci:)Uswiadomilem sobie ze ludzie sa wredni fałszywi ze zadzi kasa.Magia marzen umarla.Zostalo pytanie dla czego tak jest.Dla czego ludzie dla siebie sa tacy wredni?A książki w jakiejkoilwiek formie ukazują to.To taki trochę dopalacz do zeczywistosci.Czyjs obraz swiata:):):):)Ja lubie gdy ksiazka mnie czegos uczy.Prawdy o swiecie o zeczywistosci.Wiele zawdzięczam temu ze przeczytałem wszystko Rosjanina Wiktora Suworowa.To nie teksty o idylli ale o zeczywistosci.Ten agent GRU pokazal mi jacy sa ludzie.I tak jest.Widze to na każdym kroku.Jestem realista.Ale uwielbiam pomarzyć taki odlot bez dopalacza:):):)Ja tez sadze ze książki zawsze beda popularne ale w jakiej beda formie papierowej dysku dvd???Wazne ze dalej będą czegos uczyc. Wiele książek jest wspaniałych - nie wiemy czasem o wszystkich cennych pozycjach. Dlatego ważne jest, by się dzielić informacjami ( niczym w wywiadzie:)) W książkach jest ta magia, o której piszesz.. Z częścią Twoich refleksji odnośnie ludzi pozwolę się nie zgodzić :) Ludzie potrafią być wspaniali i szlachetni. Ja takich ludzi często spotykam. Są też i tacy jak piszesz. Niestety. Warto zapoznać się i z takimi pozycjami- bo to wszystko przekłada się na to, jak wszystko postrzegamy. Uczymy się życia. Jesteśmy trochę oswojeni z prozą życia- poznajemy prawdę. A prawda jest bardzo ważna. Masz rację- to w sumie nie takie ważne , jak książka będzie wyglądać, a co nam może przekazać. Dzięki za mądry wpis : )Pozwole sobie napisac.Sama napisalas...ludzie potrafią....ale czy to co potrafią robia????Czesc tak ale wiekrzosc???Aby zrozumieć swiat ludzi należy najpierw poznac nature człowieka.A natura człowieka to po pierwsze chec dominacji władzy.Chec kasy bo kasa daje władze.Chec sily bo ta daje dominacje nad słabszym itd....Czlowiek jest w fazie rozwoju z czasem będzie coraz więcej inteligetnych normalnych mniej pazernych ale ten czas jeszcze nie nadszedł:):):):)Gdy poznamy chodz czesc PRAWDY to nas to wyzwoli z głupoty pazerności antyludzkich zachowan:):):)Popatrz na otaczający cie swiat.To nie jest swiat z książek.Bo swiat z książek to jest to co chcieli byśmy mieć.Magia, marzenie:):):):)Ale tez lekcja nauka.Bo ci co pisza sa twórcami tego co nam w umyśle zostanie ale to tez ludzie i trzeba zachować duza ostroznosc bo nie sa oni LUDZIE istotami doskonałymi a ułomnymi i czasem serwują nam tylko swoj punkt widzenia zależny od punktu siedzenia:):):):):)
  • w temacie Owlosienie w rejonie krzyza

W: Męskie sprawy
    gość I oczywiście odpowiedzi na poziomie neandertalczyków.za wyjątkiem pierwszejRaczej Homo Erectus a dla czego ta pierwsza jest wyjatkowa???Sorry bo napisano zgadzam się:):):):):)????????Temat tez jest z poziomu NEARDELTALCZYKA i twój tekst tez NEARDELTALCZYKA tak to się pisze:):):):):):)