• w temacie wpływ kolorowych soczewek kontaktowych na wzrok

W: Porady
    Czego się boisz???Zafunduj sobie szkla rozowe i caly swiat będzie zarabisty:):):)A może kup sobie jakiś dopalacz to zobaczysz rozowe slonie i więcej głupio się pytac nie będziesz:):):)
  • w temacie Czy mądrość jest istotna w życiu?

W: Polityka
    ~gość
    Viper1964 Madrosc wymaga stosowania właściwych srodkow aby w zyciu być kims.
    .
    Kimś można być idąc po trupach, cwaniacząc i oszukując. To mądrość?
    A czy nie???Dlaczego nie wszyscy staja się milionerami,wladcami,szamanami???Dlaczego ci podobno mądrzejsi dobrzy uczciwi sprawiedliwi sa rzadeni przez tych złych podobno jak z twojej odpowiedzi wynika???Jeśli ktoś osiąga cos władze kase nie jest barankiem ale wilkiem chodz na baranka się może kreować Kreuje się daje maluczkim co im z panskiego stolu się należy i co sadzisz ze on jest glupi?????????????O tak on jest madry i jest nie barankiem,owieczka ale drapieżnikiem.Madrosc w zyciu owszem jest bardzo wazna ale inteligecja bardziej bo dlaczego ci co uwazaja się za tych dobrych itd. itp. sa caly czas w du...e?????????????Uzywajac słowa madrosc miałem na myśli inteligecje a istota inteligetna do celu zmierza inteligetnie i stara się uniknąć ofiar:):):)Ale te zawsze sa:):):):):)
  • w temacie Czy założyciel i lider zespołu Behemoth ma racje ?

W: Hydepark
    Szamani i politycy to to samo.Kiedys tak było najpierw Pan potem Pleban itd. itp.Jednym członkiem wyprodukowani:):):)Pasozyty i darmozjady.Zeruja na tępocie głupocie:):):)Kler to nawet oficjalnie nazwal żywicieli parafianami...z lacinskiego tempy prostak....:):):):)Polityk ciut douczony przez szpecy od psychologii mas tzw socjotechnika.Np nasz kaczorek to prymus na roku:):):)Rasowy socjotechnik manipulator muzdzkow:):):):):):)A jeśli chodzi o lidera Bohemoth to chodz jestem fanem bardzo ciężkiej muzyki to to go...o mi nie lezy sorry nie znam i nie czytam bzdetow ale tak jak tak twierdzi to cos ma czy racje?????
  • w temacie pies nie da sunia nie wzmie

~Kochaś
    abce
    ~Kochaś abce abce Pierwotne przysłowie to - "suka nie da to pies nie weżmie ".
    Podoba mi się modernizacja tego starego przysłowia - dobrze sformułowane .Należy dodać tylko do starego przysłowia - kiedy suka "nie chce" - to najpierw ucieka a potem siada na ogonie . Chyba ci się podoba to siadanie na ogonie ? ;) XD
    Wyjaśniam , że suka siada na ogonie kiedy broni się przed agresywnym samcem . Jest to naturalny odruch obronny . Czy zrozumiałeś .? Nikt nie zabrania Ci brać nauk od zwierząt .
    Czy tobie ktoś zabrania siadania na ogonie? Chyba nie, to siadaj i patataj trenuj.
    HA HA HA HA:):):):)
  • w temacie pies nie da sunia nie wzmie

Nad faja ciężko panować.Mnie już dwa razy w nowym garniturze zaprowadzila w pokrzywy.Mowia ze swiatem zadzi dupa:):):)i kasa.Wiec może jakies porady:):):)?Jak panować nad faja???
  • w temacie ateista zabił żonę w ciąży i dwie córki

A wierzący zanim je zabil najpierw wielokrotnie zgwalcil,torturowal a jak stwierdzili ze jednak jego bog jest zly zabil.Chodz nie chciał bo pragnal ich nawrocic:):):):)
  • w temacie punkt odniesienia ateistów

~janka nie wiesz, że można żyć godnie, nie na klęczkach, można kochać ludzi, uznawać człowieka za najdoskonalsze, największe, najpiękniejsze dzieło natury! To ateizm przyjacielu! Ateizm daje to, co odbiera religia: wolność myślenia, swobodę dyskusji, racjonalizm, głęboką duchowość, niezależność od autorytetów, możliwość rozwinięcia własnej koncepcji życia, powstrzymywanie się od narzucania innym własnych poglądów. Ateizm to czyste, nieskażone religijnymi iluzjami spojrzenie na świat; to poszukiwanie prawdy, od której oddalają się ludzie religijni, utwierdzający się w swych mitologicznych i baśniowych przekonaniach. Ateiści poszukują źródła prawdy i moralności w człowieku i jego dążeniu do szczęścia. Ten pogląd skłania do szukania rozumowego uzasadnienia praw etycznych, nie odwołującego się do twierdzeń jakiejkolwiek religii, podobnie jak nie potrzeba się do nich odwoływać przy badaniu praw fizyki w sumie byc może oni są blizej Boga bo używaja rozumu-daru bożego
    Dali ci odemnie tylko 10 punktów ale dal bym ci za twój komentarz minimum 1000.Jestes HOMO SAPIENS to powinno wystarczyc za mój komentarz.:):):):):):):):):)
  • w temacie punkt odniesienia ateistów

Ktos mi już cos o kiju od szczotki pisal w podobnym temacie ale to był facio znany na forum jako religijny oszołom.Czy u was religiantów to genetyczne???Debilizm oczywiście tak ale co mi tam:):):)Po pierwsze ateista ma nieograniczony debilnymi ludzkimi wymysłami umysl.Widzi i rozumie kto to jest szaman i po co i dla czego pierze muzdzki parafianom.Pierwszy i najistotniejszy punkt ateisty to nie dac się dymac szamanowi wszelkiej masci narodowości i religii.Ateiscie wystarczy dymanie przez politykow.Na tych na razie nie ma lekarstwa:):):)Na Zabobony owszem.Ludzie staja się z kazda sekunda inteligentniejsi..teoria rowni pochylej..I szamani ogolnie i szczególnie maja w przyszłości przesrane:):):):)Punktem pierwszym ateisty jest kierowanie się inteligecja i unikanie wszelkiej masci zerujących naludzkiej naiwności i niewiedzy szamanow politykow i innych darmozjadow:):):):):)