• w temacie Kupno używanego Audi A4

  W: Męskie sprawy
  tylko co jeśli autotesto odradzi kupno tego auta? wtedy kasa jaką będę im musiał zapłacić w błoto. to jest jedyne czego się obawiam.
 • w temacie Kupno używanego Audi A4

  W: Męskie sprawy
  audi 8 letnie. no właśnie na grupie na fb też zadałem to samo pytanie i tam mi z kolei piszą żeby brać autotesto. co o tym myślicie? brał ktoś z was tutaj?
 • w temacie Lepszy stały spread czy zmienny?

  W: Męskie sprawy
  ~Mati

  A jeszcze takie pytanie: wybrałeś już brokera? Bo to dość istotne na początku :D
  No właśnie długo się rozglądałem, porównywałem różnych brokerów, ich oferty itd. Dlatego tak się zatrzymałem na tym stałym spreadzie. W każdym razie już podjąłem decyzję, że będę zaczynał na stałym i to też przeważyło o wyborze brokera. Otwieram rachunek na demo w easyMarkets
 • w temacie Uszkodzona przesyłka od kuriera

  W: Porady
  MartaWolańska, a czy Ty korzystasz z tego kuriera wysyłaj taniej? Jeśli tak to jak Ci się z nimi współpracuje? Jak długo wysyłasz paczki?
 • w temacie Co myślicie o czarno-białej łazience?

  W: Porady
  nkinga
  Swoją drogą jak interesuje Cię temat remontu łazienki to sama też możesz sobie zobaczyć na ten sklep w którym wszystko zamawiałam http://www.la(...)lus.pl/
  Wybór mają ogromny, więc będziesz miała co przeglądać. Tam zresztą też możesz pooglądać wiele projektów – w tym czarno białych.
  Z ciekawości zerknąłem też na ten sklep. Towaru mają faktycznie sporo. Ale znalazłem też ciekawy dział "porady". Mają tam kilka ciekawych artykułów np odnośnie łazienkowych trendów, albo radzą jak urządzać łazienkę w poszczególnych stylach. I tam właśnie jest też artykuł na temat łazienek czarno białych. Dlatego polecam autorko wątku poczytać.
 • w temacie Złapanie na gorącym uczynku, złodzieja rowerów.

  W: Hydepark
  ~mode Też stanąłem kiedyś w takiej sytuacji... Po odzyskaniu roweru zamówiłem i jednocześnie polecam nadajnik gps... jestem zadowolony.
  A gdzie kupiłeś taki nadajnik gps- bo ja jestem zainteresowany?
 • w temacie Przeprowadzka w Łodzi

  W: Lokalne
  W takim razie zerknij sobie na firmę https://zlotn(...)cki.pl/

  Przeprowadzałem się z nimi w zeszłe wakacje. Przeprowadzka była konkretna bo z jednego domu (bliźniaka) do nowego domku jednorodzinnego. Gratów mieliśmy mnóstwo, ciuchów, mebli, sprzętu więc było co robić. Panowie bardzo profesjonalnie podchodzili do tematu. Dostarczyli nam wszelkie potrzebne rzeczy czyli kartony, folie, zabezpieczenia do mebli itp. Sami chyba byśmy się przeprowadzali z tydzień czasu. A tak poszło dość gładko i sprawnie.
 • w temacie Gdzie kupić szklane kryształy z grawerem

  W: Porady
  chevone Moja kuzynka kupowała na chrzciny taki kryształ i nie znam się na tym za bardzo, ale z tego co widziałam to był całkiem porządnie zrobiony. O ile dobrze pamiętam była to firma kryształy 3D. Kuzynka kupiła taki podobny kryształ:Dzięki za informację, to właśnie jedna z firm, którą brałem pod uwagę. Chciałem tylko dopytać jak długo czekałaś na zamówienie, bo trochę mi zależy na czasie?
 • w temacie Pomoc dla dziecka

  W: Porady
  Jest kilka sposobów: Przede wszystkim, spróbujcie z porozmawiać z synem, jak już wcześniej powiedziano. Inne środki zastosujcie dopiero wtedy gdy rozmowa nic nie da. W ostateczności możecie nawet założyć w pokoju podsłuch lub kamerę, zainstalować program szpiegujący w komputerze czy w telefonie. Jestem przekonana o tym, że do dziecka trzeba mieć zaufanie ale w ograniczonym zakresie.