• w artykule Lech Poznań. Milionowe straty klubu po burdach pseudokibiców

  W: Sport

  Wydaje mi się, że ochrona obiektu polega m.in. na tym aby nie było możliwości przerzucenia żadnego pakunku przez płot, kiedykolwiek i gdziekolwiek. Jeśli ochrona obiektu nie jest w stanie przeciwdziałać tego typu akcjom (przykładowe przerzucanie pakunku przez płot) bądź odszukać tego typu pakunki w dniu imprezy, to jest to ochrona na niby. A jakby to nie był pakunek z racami/flarami, tylko ładunek wybuchowy? Wówczas także porządkowi/ochrona byliby zwolnieni z odpowiedzialności?

 • w artykule E.Go Life. Ostateczny cios w polski plan elektromobilności?

  W: Motoryzacja

  ...oprócz wizualizacji, mamy też w tej spółce prezesa, pewnie kilku wice-, kilkunastu asystentów, dyrektorów, "menedżerów" i jeszcze kilkanaście/kilkadziesiąt stołków dla zwolenników "dobrej zmiany" :P A jak tam się mają sprawy ze spółką do budowy elektrowni jądrowej w Polsce - wcześniej PiS krzyczał, że dla ludzi PO ona powstała. A jakoś nie słyszałem aby PiS zlikwidował tę spółkę, hje hje hje... To tak na marginesie się zapytuję :>

 • w artykule Abp Hoser usunął ks. Lemańskiego z urzędu proboszcza

  W: Fakty

  Na lekcji religii katechetka pyta się kim jest ksiądz. - Naszym pasterzem! - odpowiada Kasia - Bardzo dobrze - chwali ją katechetka. - A kim my jesteśmy dla księdza? W klasie cisza, dzieci się zastanawiają i Jasio odpowiada: - Stadem baranów!

 • w artykule Abp Hoser usunął ks. Lemańskiego z urzędu proboszcza

  W: Fakty

  01) W ateizmie nie funkcjonuje pojęcie grzechu. 02) Religia rzymskokatolicka jest, jak sama nazwa wskazuje, obca polskiej kulturze 03) Krzyżacy też ruszali do boju z zaśpiewem maryjnym na ustach 04) Polskość jest starsza niż rzymskokatolickość na naszych ziemiach 05) Których przodków? Wymień kilku. 06) Słowo nie dym! 07) Świadczy o wiedzy, dojrzałości i humanizmie 08) Banały i truizmy 09) Ugnij oba, jedno za mnie 10) Jeśli coś/ktoś jest, to niech się pokaże 11) Sprawdzam!

 • w artykule Krzysztof Włodarczyk - Rachim Czachkijew na żywo!

  W: Sport

  Jakoś po ostatnich walkach nie byłem zbytnio przekonany co do Włodarczyka... Zdawał mi się być takim zbyt... zachowawczym, zbyt... defensywnym. Niby wszystko w porządku ale czegoś mi brakowało w jego stylu boksowania, nie potrafię dokładnie opisać czego, takiego "czegoś"... Dlatego do dzisiejszej walki podchodziłem nieco sceptycznie, zwłaszcza że Rosjanin prezentował się mocno ale Włodarczyk pokazał większą moc i klasę - jak na mistrza przystało! Gratulacje!

 • w artykule Xbox One bez wstecznej kompatybilności

  W: Gry

  Porównanie władania mieczem do umiejętności czytania i odszukania informacji jak coś zrobić związanego z systemami operacyjnymi, sprzętem itp, delikatnie mówiąc, nietrafione. A co do samego tematu kompatybilności wstecznej... to czy jeżeli mam "Krwawy sport" na VHS-ie i sprawny magnetowid, to w erze Blu-raya mam się tego pozbyć, bo nie idę naprzód, bo mam jakiś głupi sentyment? Oczywiście, że za argumentacją Microsoftu stoją pieniądze... Abyś kupił powiedzmy re-edycję w wersji HD czy z innymi wodotryskami - wtedy zrobienie "nowej-starej" gry będzie jak najbardziej w ich rozumowaniu opłacalne ekonomicznie...