• w temacie Bezczelność komucha Dudy.

  W: Polityka
  Dobrawa1 (...) Możesz urzędu nie szanować...dzisiaj ten, jutro inny może być prezydent, ale człowieka należy szanować (...)
  Na szacunek to trzeba zasłużyć. Banał i truizm, ale jak widać do ciebie jakoś nie dociera.

  Jak tam twój świat po 10 maja? Nie zawalił się? Przecież larum grałaś na forum, że wybory muszą się odbyć, bo gospodarka stanie, bo ludzi nie będą mieć pracy, bo niemalże koniec świata nastąpi... Jak twój świat? Nie rozpadł się? :>
 • w temacie Bezczelność komucha Dudy.

  W: Polityka
  Dobrawa1 (...) Mi osobiście byłoby wstyd tak się zachowywać. To o mnie świadczy, a nie o tym, do którego jest to kierowane.
  Nie odwracaj kota ogonem, bo kwestia jest taka, że Andrzej D. "komuchami" nazwał ludzi którzy są młodsi od niego - to raz. A dwa, cóż, chyba zapomniał kogo mianował sędzią SN.
 • w temacie Bezczelność komucha Dudy.

  W: Polityka
  Dobrawa1 (...) Gdyby ten pracownik tak do szefa swojego się zwrócił...następnego dnia wilczy bilet pewnie by dostał.
  Sęk w tym, że Andrzej D. jest pracownikiem a jego prawdziwymi "szefami" są obywatele tego pięknego kraju. Zatem porównanie cokolwiek nietrafne zastosowałaś.
 • w temacie PIS STAWIA WARUNEK POSŁOM POROZUMIENIA.

  W: Polityka
  Dobrawa1 (...) W Polsce jest problem ekonomiczny, zdrowotny i polityczny. Wybory muszą się odbyć (...)A ty ciągle to samo... "wybory muszą się odbyć!"

  Jak tylko odbędą się wybory, to problemy ekonomiczne, zdrowotne i polityczne zostaną w trymiga rozwiązane :>
 • w temacie Wybory korespondencyjne w Szwecji: Poczta rozsyła karty, przewozi głosy i sortuje

  W: Polityka
  ~gość WednesdayTEN Może tam poczta jest instytucją godną zaufania?

  Jak wiele masz zaufania do Poczty Polskiej, do tego że jest rzetelną firmą? Postawiłbyś na to swój majątek (jeśli takowy posiadasz)? Śmiało, nie krępuj się! :>A jak postkomuna rządziła w Polsce to Poczta Polska była cacy? To chcesz wełniaku nam POwiedzieć?A kiedy w minionym 30-leciu były "obowiązkowe" wybory korespondencyjne? o_0