• w temacie Wałęsa tropi spisek

  W: Polityka
  ~stach Ciekawe gdzie sa teczki Jareczka. Taki super wojownik o wolność jak on chyba ja ma. Chociaż ktoś kto trzasł gaciami na sama myśl o milicji jej nie ma. A Jareczek nawet teraz otacza się kordonem ochrony więkrzym jak prezydent bo się boi swoich kochanych wyborców
  Masz rację , ciekawe . No ale znasz bajke o kaczce dziwaczce , tam tez były cuda i cudenka.
 • w temacie Znana pisarka poniża Kaczyńskiego

  W: Polityka
  Moim zdaniem są zwolennicy jak i przeciwnicy prezesa. Podobnie jest z religiami , są zdania podzielone. Co do tego ,,skurdupla,, to jest w tym trochę prawdy.
 • w temacie Premier RP Mateusz Morawiecki PRZEWODZIŁ PIELGRZYMCE „Radia Maryja”!!!

  W: Polityka
  Blandare51
  Zbysiunio Wiadomo że Polska to państwo świeckie . To że nasz rząd jest na usługach kleryków to widac . Dlatego w ramach dobrej zmiany , celebrują msze .Pozostali zaś, słuchają co napisał prezes , no bo jak papież może pisac listy, to i prezes też .Dobrze ze tylko 20% słuchaczy słuche tego radyjka.
  ".....Polska to państwo świeckie....." - Oj Zbysiunio, Zbysiunio..... Duzy juz pewnie jestes, moze i bakobrody siwieja, a w glowie... a w glowie fistaszki......
  Tak , panstwo świeckie . Pamietaj ze to nie Polska się wygłupia na mszach. Na mszach wygłupia się rząd pisowski . A to nie Polska.
 • w temacie Premier RP Mateusz Morawiecki PRZEWODZIŁ PIELGRZYMCE „Radia Maryja”!!!

  W: Polityka
  Wiadomo że Polska to państwo świeckie . To że nasz rząd jest na usługach kleryków to widac . Dlatego w ramach dobrej zmiany , celebrują msze .Pozostali zaś, słuchają co napisał prezes , no bo jak papież może pisac listy, to i prezes też .Dobrze ze tylko 20% słuchaczy słuche tego radyjka.
 • w temacie Kolejny wypadek rządowej limuzyny

  W: Polityka
  A co ma się dziać , wiadomo że ,,jedzie , jedzie wózek na CZERWONYCH kółkach , kieruje nim Jarek a popycha spółka,,
  Zatem jak myślisz , co się dzieje .?
 • w temacie PREZYDENT DUDA I SZEF MON BŁASZCZAK- WPROWADZILI POLSKĘ DO NATO

  W: Polityka
  madox66 Pisałem wczoraj o tym.Nalepsza była wypowiedź rzeczniczki Rządu na tak postawione pytanie"cyt.Bue, yyy,eee, mmm,oczywiście PIS będzie się dzielił wszystkimi sukcesami" O co jej chodziło to nikt nie wie.Prawdopodobnie jej chodziło o brak sukcesów w wykonaniu pis. Ale ona ma nadzieje , że jak pis przypisze sobie czyiś sukces , to się podzieli z właścicielem tego sukcesu.
  To tak proste jak wszystkie wyjaśnienia nawiedzonych pisowców.
 • w temacie czarnecki w europarlamencie

  W: Polityka
  Tak mimo krótkiego okresu sprawowania władzy , narobili wiele złego. dlatego celowo mataczą faktami , celowo dziela Naród i celowo wprowadzają mity na temat odbiegajacy od faktycznej działalności dawnej solidrności na siłę chcą wykreować swoich mitycznych bo( ch)aterów.