• w temacie Czy Pietrzak stracił swój elektorat , czy raczej nie służy mu ,,dobra zmiana,,

  W: Polityka
  ~Panisko
  Zbysiunio
  buc1
  ~gość ten gość się już wypalił scenicznie, a teraz pod płaszczykiem prezesa chciał zaistnieć ... żenująca postać udająca, że ośmiesza władzę starająca się dzięki niej u koryta utrzymać ... prawie artysta, jednak i w tym wypadku prawie robi różnicę ...
  Dobrze byłoby, żeby na swoich występach mówił kiedy się śmiać. Przecież nigdy nie wiem.
  Nie wiesz ? Pamiętasz jak na wiecu prowadzonym przez pis , taki jeden krzyknął spod prezesowskiej trybuny ,, Komuniści i złodziej , cała Polska się z wasz śmieje,, Wtedy właśnie Polska się śmiała z kabaretu prezesa, i ten okrzyk otworzył oczy tym w beretach.
  Nic to nie zmienia do dnia dzisiejszego , nawet Pietrzak nie zmienia repertuaru , bo to dalej aktualne .
  A najważniejsze że Polacy dalej chcą ,,aby Polska była Polską ,, a nie ,,wolską,,
  Zapomniałes dodać że do śmiechu Polaków doszedł śmiech w innych krajach . Nawet Polonia w stanach się smieje z prezesa.
  Polonia dobrze wie jak zawistny i kłamliwy jest prezesik , wie jak Torunski ojciec doi swoje owieczki, wie co było w Smoleńsku i nie da się otumanic przez Antka .
  Polonia nie chce stabilnosci , bo nie chce powrotu. Wracaja ci co nie mają na leczenie w Stanach .
 • w temacie Jak sadzisz , dlaczego PiS mimo mijania się z prawdą ma prawdopodobnie około 18%...

  W: Polityka
  buc1
  ~gość Myślę, że wyniki ma znacznie lepsze niż zaproponowałeś ...
  Cała masa ludzi nie przyznaje się do udzielanego poparcia ze zwykłego wstydu, a poparcie ma od wszelkiej masy patologii i chętnych na zasiłek, bo w końcu w nich widzi swój elektorat, a takowego w naszym zbożnym kraju nigdy im nie braknie ...
  Obawiam się, że to prawda? Niektórzy ludzie pytani, czy zagłosują na PiS stukają się w głowę, bo to obciach, ale mimo to głosują, bo sprzedają się za 500+.
  W większości to bieda zmusza ich do takiej decyzji . Są jednak i tacy co mają dwie lewe ręce do pracy . Wśród nich są też tacy co nie głosowali na pis .
 • w temacie Ponad 70% Polaków chce wyjścia z UNII.

  W: Polityka
  taie Keramek taie Keramek taie Keramek tom100 Nie zgadzamy się na przymusowe żądania Niemiec w sprawie emigrantów, ani na włażenie w inne POLSKIE sprawy..
  Jak Niemiec zabił żubra to Bruksela milczy. , gdyby to się stało u nas w Polsce ,to zaraz KE by się tym zajęła i tak jest ze wszystkimi sprawami...-
  Nie chcemy być drugą kategorią w Unii ,
  Drodzy moi - po co wojna - Wystarczy tylko niemieckie super państwo podstępnie przygotowane po to abyśmy znowu nie mieli wolnościPamiętaj że mówisz jako przedstawiciel 9% Polaków
  Jakie żądania?
  Jakie inne sprawy?
  :))) i jeszcze ten żubr o ludzie i z tego powodu mamy wyjść z UE
  Co ty w ogóle rozumiesz pod pojęciem wolność?
  Ty mówisz o tych żubrach ?https://www.m(...)75.htmlNie ja mówię o tym nieszczęśniku, który pewnie uciekał przed polowaniami urządzanymi w Polsce:((Czyli zamordowanie przez naszych jest OK !
  A tamto jest BE ?
  Nazywasz się Kali ?:((( los dla nich wszędzie taki sam tu bumbumbum tam bambambamNo i co - Niemcy tacy sami jak my ?
  Raczej bogatsi od polaków i tylko dlatego dają pracę Polakom i innym .
  Niemcy nie mają nic do Polaków jako narodu, oni nie zgadzają sie z rządem pis.
 • w temacie Ponad 70% Polaków chce wyjścia z UNII.

  W: Polityka
  dzienpierwszy2 tom100 dzienpierwszy2 A można wiedzieć skąd te rewelacje ?

  Jeszcze do niedawna około ( o ile pamiętam) 70 % było euroentuzjastów.

  Z internetu. np.- i z doświadczenia ,że nigdy nie należy wierzyć ani Ruskiemu ani Niemcowi.

  Ruskiemu , ani Niemcowi nie należy wierzyć ...to prawda. Z polskiego punktu widzenia nie da się z tym nie zgodzić ...ale nie wymyślaj jakiś nieba wziętych liczb ...;)

  Bzdura , taki jeden to nawet okular włożył jak kierował list do narodu Ruskiego .
  A z panią Merkel to i w noc się spotykał . Zatem wierzyć tym Ruskim i Niemcom , czy nadskakiwać listami i nocnymi tajnymi spotkaniami. A może grać na dwa fronty.
 • w temacie Czy Pietrzak stracił swój elektorat , czy raczej nie służy mu ,,dobra zmiana,,

  W: Polityka
  buc1 ~gość ten gość się już wypalił scenicznie, a teraz pod płaszczykiem prezesa chciał zaistnieć ... żenująca postać udająca, że ośmiesza władzę starająca się dzięki niej u koryta utrzymać ... prawie artysta, jednak i w tym wypadku prawie robi różnicę ...Dobrze byłoby, żeby na swoich występach mówił kiedy się śmiać. Przecież nigdy nie wiem.Nie wiesz ? Pamiętasz jak na wiecu prowadzonym przez pis , taki jeden krzyknął spod prezesowskiej trybuny ,, Komuniści i złodziej , cała Polska się z wasz śmieje,, Wtedy właśnie Polska się śmiała z kabaretu prezesa, i ten okrzyk otworzył oczy tym w beretach.
  Nic to nie zmienia do dnia dzisiejszego , nawet Pietrzak nie zmienia repertuaru , bo to dalej aktualne .
  A najważniejsze że Polacy dalej chcą ,,aby Polska była Polską ,, a nie ,,wolską,,
 • w temacie Czy Pietrzak stracił swój elektorat , czy raczej nie służy mu ,,dobra zmiana,,

  W: Polityka
  Air842 ~gosc Blandare51 ~gość ten gość się już wypalił scenicznie, a teraz pod płaszczykiem prezesa chciał zaistnieć ... żenująca postać udająca, że ośmiesza władzę starająca się dzięki niej u koryta utrzymać ... prawie artysta, jednak i w tym wypadku prawie robi różnicę .....umarł za zycia... Wielu takich bylo i jest....tak jak prowincjusz. ale ten już raczej nie zaśpiewa i nie zatanczyPrawda nie zaspiewa ,,ani nie zatanczy .. bo umarl,,ale zostanie w moim sercu jako czlowiek wielkiej klasy ,,a Ty tanczysz i spiewasz ,a jestes smiec .-zyjacy ......Air 842 Nie denerwuj się , bo ci co się naigrywają ze smierci to się szkolą na miesięcznicach. Tam też nie ma szacunku , a prezes tym mataczy i nie szanuje pamięci tych co mieli wypadek w Smoleńsku.
 • w temacie Czy Pietrzak stracił swój elektorat , czy raczej nie służy mu ,,dobra zmiana,,

  W: Polityka
  buc1 Tak PiS dużo stracił ludzi chociaż trochę myślących. Ale zyskał wojowników( prawaków), o radykalnych poglądach, czyli rasistów nacjonalistów, fanatyków- smoleńsko- toruńskich, szamanów i innych średniowiecznych szaleńców.Czyli można powiedzieć ze pis ma przeciwników . Bo logicznie myśląc , oni nie powstali dla bronienia pis , oni powstali dla uzyskania swoich potrzeb , spełnienia swoich poglądów. To coś już było za Żirinowskiego , i się rozmyło.
  Moim zdaniem to oni się przyczynią do rozpadu pis.
 • w temacie Jak sadzisz , dlaczego PiS mimo mijania się z prawdą ma prawdopodobnie około 18%...

  W: Polityka
  buc1 Myślę, że filozofia poparcia społecznego jest przeniesiona z czasów PZPR, mają przecież wybitnych ekspertów z PZPR w swoich szeregach. Przecież normalni ludzie nie zagłosują na coś takiego. Ale mogą nie dopuścić do wyborów.Raz już PZPR , przegrało . Nie sądzę aby zaryzykowali po raz kolejny .
  Pamiętaj też , że mamy szerokie ulice .
 • w temacie PiS dla religianstwa i kołtuństwa

  W: Polityka
  ~gość ~gość skąd ty takie trudne słowa znasz z podręcznej broszury mądrości lewaka indywidualne w zusie chłopie lepiej weź tęczową szturmówkę i idź kopać jakiś płot albo do puszczy robali bronić widać, że jesteś jednym z wyborców pisu, bo ludzie pracujący dostają rozliczenie konta każdego roku ... :PMasz rację ludzie pracujący dostają rozliczenia co rok , a pisowskie pasożyty zostaną rozliczone za rok .