• w temacie Czy BMW to samocód zabójca?

  W: Hydepark
  Czy kupując np toporek będziesz mówić że to toporek zabójca jeśli wyląduje on np w plecach sąsiada. Dokładnie tak samo jest z autem i nie ma znaczenia czy jest to BMW czy Jaguar czy Renault, wszystko zależy od zawartości mózgu w czaszce. Tak się składa że akurat ci co nie mogą narzekać na nadmiar mózgu w czaszce obrali sobie BMW jako swój znak rozpoznawczy.
  Pół biedy jeśli taki półmózg rozwali się sam, a co jeśli w wyniku oczywistej ułomności wyceluje w inny samochód w którym jadą bogu ducha winne osoby albo i rodzina z dziećmi. Półmózgów mi nie szkoda i jak dla mnie mogą się rozwalać grupowo, im szybciej tym lepiej dla innych użytkowników dróg. Będzie bezpieczniej
 • w temacie dlaczego śmiejecie się z kierowców BMW

  W: Męskie sprawy
  To nie jsst wyśmiewanie się z kierowców BMW to żałosna prawda. Zdarzają się kierowcy delikatnie mówiąc bezrozumni w samochodach innych marek ale to właśnie tzw kierowcy w BMW są kwiatem idiotyzmu. Robię bardzo dużo kilometrów po Europie i mogę szczerze powiedzieć że na 100 idiotów za kierownicą co najmniej 90 to kmioty w BmW. I tu jedna bardzo ważna uwaga W Europie ten stosunek wynosi może 10 kmiotów w BMW natomiast w PL to wypada ponad 90 kmiotów w BMW na 100 idiotów.
 • w temacie które samochody palą najmniej ?

  W: Męskie sprawy
  Jak czytam takie bzdury to mi ręce opadają Które auto pali najmniej
  Ja zadał bym pytanie które auto jest najbardziej ekonomiczne i nie chodzi tu o to czy pali 4 czy 5 litrów ale o całość kosztów utrzymania. Co z tego że kupisz auto które pali 4 litry jeśli serwis czyli naprawy nie ważne czy we własnym zakresie czy u mechanika kosztuje krocie. Wiadomo że wbrew obiegowej opinii najbardziej nie ekonomiczne są małe samochody o niskim litrażu że nie wspomnę tu o komforcie jazdy. Palą niby mniej ale w stosunku do swojej że tak powiem przydatności są po prostu smokami. Przykład: Daewoo Tico, fiat seiciento fiat cinquociento i tym podobne palą 5-6 litów natomiast znacznie większa i co tu ukrywać Renoault megan pali tyle samo o bardzo często sporo mniej Czt też Citroeny i inne marki, więc pytanie jest bardzo nie zręczne. Ja radził bym jesli dla autora pytania spalanie jest pierwszorzędną sprawą to najlepszy w tym przypadku byłby rower. Super oszczędny pod każdym względem.
 • w temacie Dlaczego muzułmanie, którzy nie chcą się asymilować, uciekają do Europy?

  W: Polityka
  Oni nie uciekają do Europy oni ją zasiedlają i zapewniam że nie jest to akcja spontaniczna, jest to akcja kierowana, bardzo dobrze przemyślana i zkalkulowana. Jestem w 100 procentach pewien że w śród tzw uchodżców są również osoby których zadaniem jest organizowanie uciekinierów, przygotowanie gruntu do póżniejszych działań. Następnie pojawią się ci których zadaniem będzie ukształtowanie poglądów religijnych i wskazanie kierunków dalszej działalności na zasiedlonym terenie. W tym momencie pojawią się żądania typu utworzenie własnych świątyń, wszelkiego rodzaju uprzywilejowań a zarazem rozpocznie się wciskanie się do władz. Na początek do władz najniższego szczebla i tak coraz wyżej. Oczywiście od początku tego zasiedlania zjawisku temu będzie towarzyszyć bardzo szybkie tempo przyrostu pogłowia allachowego gdyż tylko w mnogości mogą zrealizować swoje plany a rozmnażać się to oni potrafią. Następną fazą tego zjawiska będzie pojawienie się tych którzy wiedzą co allach od nich oczekuje. Niestety allach oczekuje tylko jednego. Chce aby cala Ziemia chwalia jego imię. I w tym momencie pojawią się ogromne problemy zarówno dla poszczególnych osób jak i dla państw. Tu trzeba zaznaczyć że problemy finansów państwowych będą cierpiały od samego początku zasiedlania Europy. Niestety Ci ludzie nie są nauczeni pracy, są bez wykształcenia i umiejętności a tym bardziej bez doświadczenia zawodowego, tak więc podatnicy będą finansować te skupiska od edukacji po przez socjal az do zdrowia. i o to właśnie chodzi, im słabsze państwo ty jego mieszkańcy są bardziej podatni na nowe idee. Tu przypomnę jak powstał komunizm oraz jak idee pozwoliły Hitlerowi dojść do władzy. Jakie były tego skutki znamy z historii. A więc czeka nas nowa rewolucja tym razem religijna, to chyba najgorszy scenariusz z możliwych oraz najkrwawszy z możliwych.
 • w temacie KOMU ZABRAĆ? KOMU DAĆ?

  W: Hydepark
  Nie bądżmy głupcami Te obietnice to marchewka wyborcz dla gawiedzi. Ani jedna obietnica nie zostanie zrealizowana. Oczywiście prezydent złoży projekt w sejmie ale sejm go oddali. Bo tylko zbiorowisko ludzi chorych umysłowo pozwoliło by na to. Będzie wymówka. No proszę bardzo ja chciałem a sejm powiedział nie. Zarówno PiS jak i prezydent wiedzieli o tym że nie da się zrealizować utopijnych chorych pomysłów i znowu wystawią Polaków do wiatru.Polityka to bardzo zakłamana profesja druga po Kościele Katolickim.
  Oczywiście można realizować obietnice zabierając przywileje kościołowi - zrównując go z prawami jakie mają inne wyznania.
  Renegocjować konkordat i zakończyć chory pomysł z nauka religii w szkołach. Odchudzenie portfeli klerowi dało by sporo kasy. ale Pis się na to nie zdobędzie a prezydent tym bardziej gdyż to tylko pajacyk na sznurku kaczki
 • w temacie KOMU ZABRAĆ? KOMU DAĆ?

  W: Hydepark
  petrus27 Z moich obserwacji wynika, że można to zrealizować. A więc opodatkować wszystkie super markety, obniżyć emerytury różnym komunistycznym działaczom i S-bekom, zabrać renty tym, którzy pracują, ograniczyć czarną strefę na rynku pracy, wydłużyć okres pracy służbom z 25 do 30 lat pracy, zmniejszyć o połowę zatrudnienie w ZUS-ie i innych instytucjach państwowych, walczyć z wszelkim marnotrawstwem i niegospodarnością.Te punkty zrealizować z żelazną konsekwencją i będzie kasa na emerytury.
  Dobrze myslisz tylko że utopijnie. Stan o jakim piszesz był by idealny ale trzeba by to zorganizować a tego już się nie da no i oczywiście są siły które nie pozwolą na to. Obniżenie czy też zabranie emerytur ex komunistą to jest nie zgodne z konstytucją ( prawa nabyte)
  Likwidacja szarej strefy wymaga ogromnych nakładów na służby kontrolne a niestety my Polacy nie jesteśmy skorzy do współpracy z organami fiskalnymi. Ograniczenie miejsc pracy jest mozliwe pod warunkiem że będą dostępne inne miejsca pracy dla ludzi zwolnionych z tych instytucji a jak wiesz z tym nie jest najlepiej a zwolnienie ludzi po to by zasilili grupę bezrobotnych nie ma sensu po drugie w tych firmach panują niemal warunki mafijne bardzo mocno związane z grupą z gury świecznika państwowego
  , podobnie jak w bankach i innych instytucjach. Zabranie się za supermarkety to odcięcie sobie żródełka dopływu gatówki czyli kwadratura koła, wiesz co możesz zrobić i na tym koniec albo prawo cię ogranicz albo tykając tego robisz kupę we własne gniazdo.
  Są lepsze sposoby i znacznie tańsze które w bardzo krótkim czasie dały by znaczące efekty.
  Obawiam się że za 4 lata następny kandydat będzie mógł mamić ludzi tymi samymi obietnicami.
  Pozdrawiam
 • w temacie KOŃ TROJAŃSKI W ŚRODKU EUROPY.

  W: Hydepark
  ~kiker Zibizycho ~kiker Przychodzi mi na myśl że gdy uchodźczy zakończą tułaczkę a Armia Asada wraz z żołnierzami ISIS się wyniszczą wtedy wejdzie USA i przejmie rurociągi z ropą.IraQ i Syria może się stać własnością USA.

  Co do wojny w europie to lepiej żeby taka już nigdy nie nastąpiła bo będzie krwawa i potrwa latami.Pytanie co ma większą wartość dla USA rurociągi które zapewne zostaną zniszczone czy dochody z handlu bronią = ponad 15% dochodu narodowego = 3/4 rynku zbrojeniowego świata = setki miliardów dolarów.
  USA nie jest zainteresowana wygaszaniem wojen wręcz przeciwnie jest zainteresowana ich wzniecaniem gdyż kto będzie kupywał broń jesli wszystkie wojny wygasną, to dla USA grób.A co powiesz na to...

  "Czarne życie się liczy – ale białych trzeba zabijać, szczególnie policjantów. Szokująca afera w USA
  Amerykańscy czarni rasiści z organizacji Życie Czarnych się Liczy - Black Lives Matter - wezwali do mordowania białych i policjantów. Podczas audycji w jednej z internetowych rozgłośni radiowych prezenter powiedział, że zaczyna się dobry okres na tego typu działania. Porównał zabijanie białych do polowania. Tego typu nawoływanie w zeszłym tygodniu mogło się przyczynić do zabójstwa białego szeryfa w Teksasie."

  Read more: http://www.pc(...)xbt77XW
  Cóż można tu powiedzieć . Biali sprowadzili czarnych do Ameryki, Wykorzystywali ich ponad miarę, a i dziś białe jest więcej warte od czarnego. To pokłosie ale będzie jeszcze weselej - zobaczysz
 • w temacie KOŃ TROJAŃSKI W ŚRODKU EUROPY.

  W: Hydepark
  ~kiker Zibizycho ~kiker Przychodzi mi na myśl że gdy uchodźczy zakończą tułaczkę a Armia Asada wraz z żołnierzami ISIS się wyniszczą wtedy wejdzie USA i przejmie rurociągi z ropą.IraQ i Syria może się stać własnością USA.

  Co do wojny w europie to lepiej żeby taka już nigdy nie nastąpiła bo będzie krwawa i potrwa latami.Pytanie co ma większą wartość dla USA rurociągi które zapewne zostaną zniszczone czy dochody z handlu bronią = ponad 15% dochodu narodowego = 3/4 rynku zbrojeniowego świata = setki miliardów dolarów.
  USA nie jest zainteresowana wygaszaniem wojen wręcz przeciwnie jest zainteresowana ich wzniecaniem gdyż kto będzie kupywał broń jesli wszystkie wojny wygasną, to dla USA grób.Cóż mogę powiedzieć. Biali sprowadzili czarnych do Ameryki. Wykorzystywali ich ponad miarę. Również teraz białe jest więcej warte niż czarne. To o czym piszesz to suma tego wszystkiego ale będzie jeszcze weselej i nie tylko w Ameryce.

  A co powiesz na to...

  "Czarne życie się liczy – ale białych trzeba zabijać, szczególnie policjantów. Szokująca afera w USA
  Amerykańscy czarni rasiści z organizacji Życie Czarnych się Liczy - Black Lives Matter - wezwali do mordowania białych i policjantów. Podczas audycji w jednej z internetowych rozgłośni radiowych prezenter powiedział, że zaczyna się dobry okres na tego typu działania. Porównał zabijanie białych do polowania. Tego typu nawoływanie w zeszłym tygodniu mogło się przyczynić do zabójstwa białego szeryfa w Teksasie."

  Read more: http://www.pc(...)xbt77XW
 • w temacie I bęzie Cię budził głos muezina wzywający na poranną modlitwę

  W: Hydepark
  panmalodobry Zibizycho panmalodobry Zibizycho Kamyczka Znowu te lamenty? Jak Tusk wam wbił sztylet 67, to nawet tak nie biadoliliście. Poczekaj
  Poczekaj kilka lat. będziesz hodzić w hiście na głowie.Nie będzie chodzi w chuście którą ja nazywam po prostu "szmatą", ani w burce, ani w czadorze. Bo nie dopuścimy do tego żeby w Polce zalągł się islam. Bo jesteśmy katolikami i będziemy bronić Polski przed islamem do skutku:)Tak, Tak będziemy bronić - dobre sobie
  Kto będzie bronił ci emeryci od Rydzyka, a może kler wystąpi zbrojnie, Nie wiesz o czym mówisz i nie wiesz z jakim g....em masz doczynienia. Ta wojna nie będzie taka jak inne, będzie cicha i od wewnątrz za to finał tak będzie bardzo głośny. Może o tym nie wiesz ale ten proces trwa już od jakiś 30 lat. Zapoznaj się z sytuacją w Hiszpanii, Francji, Anglii i innych krajach zasiedlanych przez wyznawców islamu.Wiem doskonale o czym piszę. Nie interesują mnie lewackie kraje, gdzie dawno przestano wierzyć w Boga. Samo dokonali wyboru. Mieszkasz poza Polską, więc nie masz pojęcia co się u nas dzieje. Chcesz żyć z dala od "czarnej bandy"? Bardzo proszę, zakładam że tam gdzie mieszkasz masz spokój. Ale jakim prawem się wcinasz w sprawy, które Ciebie nie dotyczą? Nie wiem czemu ateiści tak bardzo mocno komentują sprawy religijne, zamiast być im obojętnym? Jak mnie coś nie dotyczy, to nie interesuję się tym. A tutaj aż kipi od ilości wojowników walczących z Kościołem Katolickim, którzy przeważnie mieszkają poza Polską, ale maja najwięcej do powiedzenia. Czy Ci ludzie robią to za pieniądze? Bo innego wytłumaczenia nie znajduję.To że mieszkam daleko w niczym nie ogranicza mi prawa w wyrażaniu opinii. Mam paszport z orłem i mam takie same prawo do wyrażania opinii jak każdy inny Polak bez względu na to gdzie obecnie przbywa. Widzę że czegoś nie rozumiesz. Przystaw sobie książkę do nosa i przeczytaj coś, a teraz ją dooal od nosa i zobaczysz że lepiej widać. Z perspektywy widać znacznie lepiej.Nie wiem czy Ci wiadomo iż mamy 21 wiek jest internet, telewizja, gazety a na każdej ważniejszej ulicy kamery internetowe. Możesz przez nie oglądać ludzi spieszących do pracy, mochery pędzące ze swoją ryntką do plebana i wiele innych sytuacji wystarczy się wpiąć w internet. Dlatego też mogę stwierdzić iż jestem bardziej na bieżąco niż 90 % Polaków. Jak sądzę po Twoim logo jesteś osobą bardzo blisko związaną z KK i nie zdziwiło by mnie gdyby okazało się że jesteś jedną lub jednym z tych w czrnych kieckach. Z doświadczenia wiem że dyskusja z tego pokroju ludżmi nie ma sensu gduż są zbyt leniwi czy też intelektualnie nie zdolni do "polizania" histarii. Nie mówię tu o konieczności dokładnego zapoznania się z dziejami kościoła ale chodzi mi o to by mój rozmówca wiedział co kolwiek o tym oczym chce rozmawiać. Natomiast mając klapy na oczach nie zobaczysz wiele. Sądzę również iż jako zatwardziały katolik jesteś za Kaczką i jego ekipą wraz z nowym pajacykiem wybranym na prezydenta który ma pełną gębę obietnic których nie da się zrealizować no chyba że ekonomicznie chcemy zrównać się z Grecją. Były by szanse realizacji chociaż części obietnic zabierając innym i dając tym którym się obiecało ale tu jest pytanie komu zabrać. Ja widzę pewną grupę której można by odchudzić portfele bardzo wypasione no ale ekipa kaczki tego nie zrobi gdyż odgryzła by sobie rękę robiąc to.
  No cóż życzę CI powodenia.