• w temacie Dziewczyny gdzie kupujecie kosmetyki w internecie?

W: Babskie sprawy
    Ja jestem fanka notino. Jakiś czas temu koleżanka mi pokazała i się przekonałam. Kupuje u nich perfumy, kosmetyki. Mają świetne ceny i szybko dostarczają, więc teraz kiedy wycieczki do sklepów są utrudnione doceniam ich bardzo.
  • w temacie Naturalne kosmetyki online

~Pruśka Kosmetyki naturalne stały się modne, sporo znajdziesz w drogeriach i tych stacjonarnych, i tych internetowych typu Notino. Często są to te same produkty co z rzekomo "detykowanych" naturalnym kosmetykom sklepó.
    Robiąc ostatnio zakupy w notino też mi się rzuciło w oczy, że mają już sporo naturalnych kosmetyków: Bielenda czy Natura Siberica. Wybór jest coraz większy.
  • w temacie Jakie perfumy?

Ja dostałam od męża na walentynki Dior J'adore. Meeega fantastyczne
    https://www.notino.pl/dior/jadore-infinissime-woda-perfumowana-dla-kobiet/
  • w temacie Co zrobić, aby włosów było więcej?

~Odkręcona Picie naparu ze skrzypu i pokrzywy, do tego wypróbuj szampony przeciw wypadaniu lub wcierki. Jak jedna nie zadziała to spróbuj drugą - nie zawsze każdemu podpasuje to samo. U mnie się ostatnio sprawdził preparat "Keratin Kofein" od Bione. Keratyna generalnie ma działanie wzmacniające (białko "odbudowuje"). Może spróbuj? Ja kupowałam na Notino
    Masz wiele racji, każda historia o wypadaniu włosów jest inna. Ja stosuję oprócz wcierek przepisanych przez lekarza szampon przeciwłupieżowy z Ziaji. Też kupuje na notino, bo bardzo lubię, że przy okazji zakupów perfumowych tez mogę załatwić właśnie takie;-)
  • w temacie Męskie perfumy gdzie kupić

Zerknij sobie na notino. Mają w regularnej sprzedaży próbki perfum wiec jak kupujesz duży flakon zapachu którego nie znasz to możesz dołożyć tez próbkę. Otwierasz najpierw próbkę, próbujesz zapach i jak Ci odpowiada to zostawiasz. Jak nie to odsyłasz duży flakon i masz zwrot kasy. To taki mój sposób;-)
  • w temacie Perfumy La Konon Dior

Są niezłe. Dostałam je w prezencie od męża na urodziny i jak się skończą to zamierzam je kupić. Na pewno będę patrzeć w mojej ulubionej perfumerii, od której jestem chyba uzależnionahttps://www.n(...)l/dior/
  • w temacie Walentynki 2021 pomysły na prezenty

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi ;-) Po weekendowym przemyśleniu sprawy zdecydowałam się na zakup w prezencie walentynkowym zapachu dla męża którego używał jak się poznaliśmy. W tej chwili używa zdecydowanie czegoś innego i mam nadzieję, że będzie to dla obojga sentymentalny powrót do naszej młodości ;-) Znalazłam je na notino i zamówienie już poleciałohttps://www.n(...)mczyzn/
  • w temacie Jak ciekawo spędzić Dzień babci i dziadka w Warszawie?

W: Lokalne
    Pomysł świetny, ale w obecnej sytuacji pozostaje czekać na bardziej zdrowy czas. Ja myślę, że w tym roku sporo wnuków zdecyduje o kontakcie nieco innym niż tradycyjny i szkoda, bo moim zdaniem wszyscy są spragnieni powrotu do normalności. Ja już wysłałam prezenthttps://moidz(...)67.html i będę się łączyć on-line i umawiać na wspólne spotkania ;-)
  • w temacie co kupić na Dzień Babci i Dziadka ?

W: Hydepark
    Ja w prezencie uporządkuję fotograficzne archiwum moich dziadków. Mają wiele zdjęć, wiele baardzo starych jak latają po szafkach to się niszczą. Kupiłam album "Drzewo rodowe naszej rodziny " i zamierzam go z nimi uzupełnić. Wiem, wiem praca przed nami długa, ale będzie to okazja do regularnych spotkań bo ostatnio z wiadomych względów nie widzieliśmy się bardzo długo.
  • w temacie Dzień Babci i Dziadka

W: Hydepark
    ~Iga Jeśli myślisz o prezencie, który mógłby wzmocnić więzy i polega na wspólnym spędzeniu czasu to bardzo Ci polecam albumy Opowiedz mi Babciu i Opowiedz mi Dziadku. To takie książki-album, gdzie są przygotowane (ale oczywiście można też wymyślać swoje) pytania do Dziadków odnośnie ich przeszłości, młodości. Można posłuchać wspomnień Dziadków i dowiedzieć się o nich wiele ciekawych rzeczy. My kupiliśmy te albumy rok temu i sporo czasu nam zajęło uzupełnianie bo mieliśmy z tego wielką frajdę :)Świetny pomysł. Ja za pomocą tych albumów pomogłam w opanowaniu ogromnego archiwum fotograficznego mojej babci, a frajda rzeczywiście mega bo jak przy oglądaniu zdjęć wnuków zachować powagę;-)!!!