• w temacie Nowy biznes Rydzyka - mimo utrudnień - niedługo ruszy

  W: Religia
  gość Co znaczy tylko, nie znasz się to nie pisz. Powietrze może mieć - 15st C a i tak możemy czerpać z niego energię do ogrzewania.
  To powietrze będzie ogrzewać jeśli jest wcześniej podgrzeją . .
 • w temacie Żałuje małżeństwa ze starszym mężczyzna

  W: Uczucia
  Wychodząc za mąż za mężczyznę starszego od siebie widziałaś tylko stabilizację , pieniądze , wygodę i pozycję społeczną . To nie była miłość z Twojej strony tylko uzyskanie statusu społecznego .Gdybyś Go pokochała i kochała nadal to starałabyś się zrozumieć Jego stan i zastanowiła się jak Jemu pomóc . Prawdopodobnie wchodzi w okres andropauzy .Porozmawiaj z Mężem o wizycie u lekarza aby otrzymać odpowiednie lekarstwa na andropauzę .
 • w temacie Pomoc operacja plastyczna

  W: Porady
  ~gość
  gość Ja was nie obrażam i nie krytykuje więc ogarnijcie się ludzie. Nie pomagacie więc nie komentujcie bez sensu bo olewam waszą krytykę
  Tak abce to ma coś głową. Nigdy nie pisze na temat, stara się jedynie obrażać innych, modli się do telewizora, albo w kiblu bo wg niej BUC jest wszędzie.
  \\

  KOMENTARZ NIE NA TEMAT !
 • w temacie Pomoc operacja plastyczna

  W: Porady
  gość Ja was nie obrażam i nie krytykuje więc ogarnijcie się ludzie. Nie pomagacie więc nie komentujcie bez sensu bo olewam waszą krytykę
  To cała Twoja osobowość .
 • w temacie Pomoc operacja plastyczna

  W: Porady
  Trzeba mieć tupet aby prosić o pomoc w spłacie operacji plastycznej - upiększającej . Rodzice dzieci kalekich , którzy walczą o sprawność dziecka nie mają odwagi w ten sposób prosić o pomoc . Wiesz dlaczego ? Ci Rodzice maja swoją GODNOŚĆ !!!
 • w temacie podziękowania w pracy licencjackiej

  W: Porady
  Napisanie podziękowanie w pracy licencjackiej czy magisterskiej przed egzaminem spowoduje dyskomfort dla promotora . Promotor poczuje na sobie presje - lepszej oceny dla autora/autorki na egzaminie.
  Chyba , ze po egzaminie wpiszesz podziękowanie i ofiarujesz tę swoją pracę Promotorowi na pamiątkę ! Zastanów się .
 • w temacie Pisanie prac zaliczeniowych

  W: Porady
  Każda praca pisemna na studiach czy to zaliczeniowa , czy licencjacka a w końcu dyplomowa- magisterska pisana samodzielnie wymaga wysiłku - szperania po materiałach . Takie gromadzenie materiałów , selekcja danych itp.,uczy nas analizy i wnioskowania . Każde samodzielnie napisanie pracy pomimo napotykanych trudów owocuje poczuciem własnej wartości i samodzielności w działaniu .Popracujesz ale satysfakcja murowana i zachęta do dalszych studiów .
  Obecnie trend jest kupowanie "prac " ale to nie procentuje w posiadaniu wiedzy i operatywności w dalszej pracy . Powodzenia !