• w temacie Jaki masaż najlepszy?

  W: Porady
  Masaż powinien być dopasowany konkretnie pod nas. Jeśli nie wiecie jaki będzie najlepszy to będzie dobrze się dopytać w centrum masażu. Powinni Wam podpowiedzieć co spełni Wasze oczekiwania.

  Ze swojej strony polecam w Krakowie to miejsce:https://fizjo(...)/masaz/

  Najlepsze miejsce do masażu na świecie. Zawsze mi pomaga. Jestem po operacji kręgosłupa, chodzilam tam przed operacją, obecnie chodzę po operacji. Zabiegi sprawiają, ze bol jest mniejszy, poza tym jest to czysty relaks.
 • w temacie duże wargi sromowe :) OPINIE

  W: Seks
  Ja takie miałam i równiez przez lata wstydzilam sie ich. Miałam szczególnie problem w kontaktach z innymi osobami. Bo wydawało mi się, ze będą m nie oceniały przez ten fakt. W końcu zdecydowałam sie na zabieg i w sumie to żałuję jedynie, ze nie wybrałam się na zabieg wczesniej bo nie jest skomplikowany. Oraz wszystko bardzo szybko się zagoiło. Sama miałam zabieg operacyjny bo zmian było sporo ale jest możliwość wykonania zabiegu laserowo, jeśli nie jest to duża korekta.
  Jeśli pochodzisz z okolic Krakowa, polecam zapisanie się tutajhttps://clini(...)mowych/ - powinni Ci podpowiedzieć co da się zrobić.
 • w temacie Jak sie podniecic?

  W: Seks
  Tak to właśnie ten żel, nawet raz zamawiałam w tym sklepie.Chociaż lepiej jest sobie porównać na początku ceny ( również i na allegro)
 • w temacie Jak sie podniecic?

  W: Seks
  Myśle równiez,ze problem jest tutaj natury psychicznej. Myslisz tylko o tym aby się podniećic. I to myslenie sprawia,ze podniecenie spada. Dobrze byłoby się wyluzowac.Czasami pomaga lampka wina ( ale tylko lampka ponieważ nadmiar alkoholu również nie wpływa dobrze na to co odczuwamy podczas seksu).
  Polecam z gadżetów:
  sex elixir
  libi gel - najlepszy żel intymny z jakim miałam do czyinenia, zwiększa odczucia intymne
  ewentualnie wibratory

  Jeśli jednak chłopak totalnie Ci się nie podoba to nie wróżę przyszłości związkowi. Jakieś pożadanie jednak musi w tym zakresie być!
 • w temacie darmowe konto w banku

  W: Hydepark
  Dwa najlepsze konta osobiste na dzień dzisiejszy to konta w:
  nest banku
  mbanku

  Warto jest również zrobić sobie porównanie kont
  http://www.ta(...)-mbank/ - na stronie jest zestawienie.

  Aktualnie mam konto firmowe w nest banku, konto osobiste w mbanku. Chyba jednak bardziej zadowolona jestem z mbanku. Maja o wiele mniej przerw technicznych, które zdarzają się w nest banku.
 • w temacie Czy warto brać kredyt gotówkowy?

  W: Hydepark
  W sumie opinii Vivus takich złych nie ma jak można sobie poczytać:
  http://www.fo(...)87.html

  W linku jest topik na ponad 11 stron, na którym ludzie opisują swoje doświadczenia z powyższa firmą.

  Sama kiedyś byłam bardzo negatywnie nastawiona do chwilówek. Obecnie uwazam, że są sytuacje w których wzięcie takiej pożyczki nie jest wcale takie złe.Na przykład w sytuacji kiedy potrzebujemy kaski na szybko i chcemy te pieniadze splacić w ciągu miesiaca.
 • w temacie prezent dla mężczyzny

  W: Męskie sprawy
  Wlaśnie dla mnie jest to bardzo oklepany prezent. Jesli ktoś komuś daje voucher czy bon zakupowy to znaczy, że poszedł na łatwiznę i nawet nie chciał podarowac tej osobie czegoś oryginalnego. No ja przynajmniej nie byłabym z takiego prezentu zadowolona To już chyba lepiej zaprojektowąc jakąś koszulkę czy kubeczek
  Możecie coś takiego zamówić tutaj:https://www.m(...)lki.pl/
 • w temacie KWAS FOLIOWY

  W: Babskie sprawy
  Jest to najbardziej znany suplement, chociaż ze swojej strony proponowałabym zastanowić się nad preparatami złożonymi, które mogą mieć jeszcze lepsze działanie. Dobrym suplementem jest Biofer:
  żelazo
  kwas foliowy
  witamina C
  Więcej na tej stronie:https://sklep(...)er.html

  Powinniście go przyjmować na 3 miesiące przed zajściem w ciążę i podczas ciąży.