• w temacie Bardzo sucha skóra na twarzy

  W: Porady
  Również mam bardzo suchą twarz, u mnie to akurat atopia, a każdy dodatkowy czynnik zewnętrzny jak mróz, dym, klimatyzacja itp. dodatkowo pogarszają jej stan. Wpadłam ostatnio w Internecie na sporo dobrych opinii o kremie odżywczym Bioderma przeznaczonym właśnie m.in. do skóry wrażliwej i atopowej, czy ktoś z was tego używał?https://www.a(...)86.html Przerobiłem już mnóstwo specyfików, ale tak na dobrą sprawę to niewiele się do tej pory sprawdziło...
 • w temacie Pytanie o fundamenty

  W: Porady
  Do izolacji ścian fundamentowych powinien dobrze się nadać beton insularis eps - ma świetną konsystencję, mieszanka jest lekka i można podawać go pompą. U mnie fachowcy zhttp://www.ce(...)on.aspx używali go do zrobienia warstwy termoizolacyjnej pod podłogę. Ponoć świetnie trzyma ciepło, dzięki czemu można trochę zaoszczędzić na energii. Mam nadzieję, że faktycznie tak będzie.
 • w temacie Kolorowe spodnie – męskie?

  W: Męskie sprawy
  Są w porządku, sam mam kilka sztuk w swojej szafie. Fajnie się komponują z mniej wyjściowymi koszulami czy nawet zwykłym, gładkim t-shirtem, można wykombinować jakiś fajny strój do pracy :)
 • w temacie Męski grill pomocy!!

  W: Męskie sprawy
  Karkówka dobrze zamarynowana zrobi robotę :) Do tego jakieś warzywa, albo grillowany cammembert... I piwko.