• w artykule Poszukują 12-letniej Asi

W: Fakty

Wszystko jest możliwe. Niczego wykluczyć nie można. Sex czat, problemy rodzinne, szkolne, zwykłe nieporozumienia, lub internetowy "przyjaciel co też ma 12lat". Ale jakiego zaufania do rodziców nie miała, że uciekła......

• w artykule Poszukują 12-letniej Asi

Jestem młodą mamą 2ki dzieci - jedno ma prawie tyle lat co ta dziewczynka. Co się musiało stać, co musiało siedzieć jej w głowie? Nie dowiemy się tego, chyba że sie znajdzie - Miejmy nadzieję!!!!! Biedna mała.... Współczuję rodzicom i łączę się w bólu... Tragedia... ASIU - wróć do domu - KAŻDY PROBLEM MOŻNA ROZWIĄZAĆ!!!!!!

• w artykule Ciastka z czekoladą

W: Kobieta

Serio? Niesamowite ;/ owoce są bardzo słodkie i mają w sobie cukier i jakoś są super zdrowe:)

• w artykule Sekundniki na skrzyżowaniach? Jesteś za czy przeciw?

W: Motoryzacja

Genialne to jest! W rzeszowie było w wielu miejscach ale już tylko w kilku zostało.... No i czemu? Skoro to zycie bardzo ułatwia:) Bardzo dużo jeżdżę po mieście i widzę różnicę w czasie jazdy:) Szkoda tylko że niektórzy za bardzo lubią kolor zielony :)

• w artykule Gdy nie lubisz okularów

Ja od ok 13 lat noszę soczewki kontaktowe. Zaczęło się od 3 miesięcznych a potem przerzuciłam się na miesięczne. Jest to bardzo wygodne, ale nikt nie mówi o tym jakie mogą być konsekwencje ciągłego noszenia soczewek. W moim przypadku były to nierówności na siatkówce i nie mogłam wogóle przez rok nosić soczewek. Teraz, jak nie muszę to ich nie zakładam:) Mam dobrze dobrane okulary i już nie wstydzę się wyjść w okularach na miasto :) Ale soczewki są dużo wygodniejsze:) a co do ceny to kupuję za 36zł - 3szt miesięczne w Świecie Soczewek:) A i jeszcze jedno:) - miesięczne soczewki mają swoją termin przydatności troszkę dłużej:) - tak ok 2-3miesięcy - do momentu kiedy osadu białkowego nie udaje się już zmyć i jak się soczewkę wsadzi to po prostu zaczyna przeszkadzać:)

• w artykule Pomoc w odchudzaniu

Po ciązy nie moglam schudnąć dlategoo poszłam do dietetyczki. Dostałam super łatwe przepisy i WCALE nie drogie a dodatkowo w 2mce schudłam 12kg i w końcu jestem zadowolona:) Trzeba zaufać osobom trzecim- doświadczonym jeśli samemu się nie udaje.

• w artykule Odchudzanie: Część druga. Gorsza

Pierwsza ciąża zafundowała mi dużo kilogramów i dużo zwisającej skóry. Druga natomiast zafundowała mi oprócz kochanego synia to problemy ze schudnięciem. Próbowałam wszystkiego i to i tak nic nie dawało... Aż w końcu poszłam do specjalistki i w kocu czuję się z siebie dumna:) co prawda 10kg jeszcze przede mą ale już 10 za mną:) A na zwisającą skorę najlepsze są peelingi, brzuszki i pływanie:) co nie znaczy że wszystko zniknie ale skóra się ujędrni i będzie coraz ładniejsza:) Jestem najlepszym tego przykładem, bo już spokojnie ubiorę się w strój kąpielowy i nie straszę zwisem:) Jeszcze 2 miesiące temu nie poszła bym tak spokojnie na basen:) a wcale nie ważę tak przerażająco dużo (70kg). Pozdrawiam i życzę wszystkim paniom i panom powodzenia:)

• w artykule Jak Polacy planują wakacje? Zatrważające wyniki badań

A mnie w tym roku czeka przeprowadzka i tygodniowy wypad z rodziną (2ką dzieci mężem, baabcią, kuzynem i 2 ciociami) do Zakopanego:) A tak to do momentu kiedy jeszcze się nie wyproadzimy to okolice miejsca zamieszkania będziemy okupować:)

• w artykule Jak latem można uniknąć potówek?

Ja zawsze ubieram dziecko tak grubo jak siebie i jak dotąd a ma 10 miesięcy nie był ani razu chory i nie miał nigdy potówek:) Jak jest ciepło to tylko szorty i t-shirt z krótkim rękawkiem a jak zimniej to zmieniam długość spodni lub dodaję bluzę. Od body odeszliśmy już jakiś czas temu - kiedy zaczeło się robić ciepło:) A czapka to też tylko z konieczności (wiatr, słońce) bo mój maluch czapek nienawidzi i powyżej 5s czapka na głowie nie usiedzi:)