• w temacie CZY LUDZKOŚĆ DOPROWADZI ZIEMIĘ DO ZAGŁADY ??

  W: Hydepark
  Ada777 Naturalnie że tak , tylko zależy od samych ludzi kiedy to będzie wcześniej czy później.
  ++++++++++++
  Kto ufa Biblii wie że są czasy końca i wie że BÓG przerwie działalność człowieka Armagedonem aby uratować ZIEMIĘ i ludzi dobrej woli.
 • w temacie JUŻ NAWET PAŃSTWOWE SPÓŁKI SPROWADZAJĄ WĘGIEL Z DONBASU

  W: Polityka
  [cytat kogo=Keramek]:))https://www.f(...)kopalni

  Da się to zauważyć m.in. w ostatnich wynikach finansowych Bogdanki, która po trzech kwartałach zanotowała jeden z najlepszych wyników w swojej historii, osiągając o prawie 250% wyższy zysk netto niż rok temu.

  https://www.m(...)3a.html
  Dlaczego kupujemy z Rosji? – Węgiel rosyjski jest atrakcyjny cenowo ze względu na jakość i koszty transportu. Normalne mechanizmy rynkowe – odpowiada dr Janusz Steinhoff, ekspert BBC ds. gospodarki i energetyki, wicepremier i minister gospodarki w rządzie Jerzego Buzka.

  Nawróć się i nie kłam więcej[/cytat

  +++++++++++++++=
  Oficjalna cena wydobycia z amortyzacją w 2018r wynosiła 360zł wytłumacz to.
 • w temacie JUŻ NAWET PAŃSTWOWE SPÓŁKI SPROWADZAJĄ WĘGIEL Z DONBASU

  W: Polityka
  Spokojnie węgiel na hałdach się nie zmarnuje a także upadłe kopalnie tylko zmieni właścicieli ......
  Przewiduję że wtedy węgiel będzie EKO spalany oczywiście nową technologią ...Węgiel kopalniany będzie zamieniony na gaz lub kwas do użyźniania pustyni...............Podobna sytuacja jest na wsiach wszędobylska grypa ptasia dziwnie jest nadaktywna a dostawcy z innych krajów szczególnie tych zaprzyjaźnionych przypadkowo mają nadmiar kuraków w to miejsce .............Świńska grypa jest bardzo świńska skoro znaleźiono zarazone sztuki zamrozone a nawet na drzewie......Powinni wznowić program " Polska to dziwny kraj"
 • w temacie Święto Chrztu Pańskiego.

  W: Religia
  Dlaczego przerębel jest w kształcie krzyża skoro CHRZEST to symbol oddania się Bogu Jahwe?
 • w temacie Sprawdź powietrze w swoim mieście

  W: Porady
  ~Dorek U mnie niestety zimą jest tragedia ze smogiem, dlatego postanowiłem z tym zawalczyć i kupiłem oczyszczacz powietrza również ze względu na nasze małe dzieci które są alergikami. Dlatego jeżeli również u Was jest z tym problem to polecam sklephttps://www.m(...)biz.pl/ w którym znajdziesz szeroki wybór modeli, do tego jak sobie porównywałem również najlepsze ceny i też miłą obsługę klienta która ma ogromną wiedzę na ich temat. ++++++++++++
  Za te pieniądze kupisz 4 szt firmy CRONOS no i filtry dużo tańsze.
 • w temacie "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

  W: Polityka
  ~gffg Jest zakłamany, bo wie, że Polska nie jest suwerenna i niepodległa. To między innymi jego i jego brata zasługa. Chodzi o Traktat Lizboński. Doskonale wie, że Polska będąc w składzie UE nie jest suwerennym państwem, bo musi liczyć się z nadrzędnością ustaw unijnych.+++++++++++++++++++==
  Żeby było jasne każdy kraj w jakimś stopniu traci suwerenność ale w grupie jest jak wataha wilków czyli więcej może..............Natomiast mówić o suwerenności i jednocześnie wpuszczać do kraju polskojęzycznych i zbrojnych jest conajmniej trudne do zrozumienia....Oświęcim był przykładem tej suwerenności.