• w temacie Ból w dolnej części pleców

  W: Babskie sprawy
  A próbowałaś fizjoterapii? Ja zmagałam się z bólem kręgosłupa kilka dobrych lat, później całkiem przypadkiem znalazłam gabinet Fizjoterapia Mazur, poszłam na pierwszą wizytę i tak już zostałam tam do dzisiaj, jestem bardzo zadowolona, widzę efekty, nie zmagam się już z takim bólem, bajka :)
 • w temacie Krzesła dębowe czy bukowe?

  W: Babskie sprawy
  A rozważałaś z innego materiału? Przyjaciółka kupiła z Mildis i bardzo sobie chwali, są ładne a jakościowo nie ma zastrzerzeń. Ja za rok będę robić remont jadalni i też pewnie zdecyduje się na takie :)
 • w temacie KTO POKONAL NERWICE I W JAKI SPOSOB

  W: Uczucia
  Ja wciąż się leczę ale widzę poprawę ;) Bardzo pomaga mi terapia u Pani Małgorzaty Babel de Fronsberg z PRO EGO w Zielonej Górze. Leki, które mi przepisała są również skuteczne.
 • w temacie Jakie zabawki polecacie dla dzieci:)

  W: Babskie sprawy
  pierwszym kryterium na jakie zwracam uwagę i polecam każemu na to uważać to plastik (!). Kupuje się czesto dzieciom na prezenty tanie zabawki z trującym plastikiem z Chin a dzieci potem to wkładają do buzi... zaczęłam inwestować ostatnio w zabawki z drewna i dzieci się super nimi bawią, a ja jestem spokojniejsza. bardzo fajne może znaleźć tutaj https://mia-u.pl/c/36/drewniane-zabawki.html
 • w temacie Jaki wózek dla dziecka do 3tyś kupić?

  W: Porady
  Ja swojej córce kupiłam wózek przez internet, trochę ryzyko, no ale dobra koleżanka poleciła mi strone Mia-u.pl. Kupiłam tam piękny wózek. tutaj sobie można wybrać https://mia-u.pl/c/25/wozki-dzieciece.html, ja jestem zadowolona i sprawdza się super :)
 • w temacie Psycholog czy pani psycholog?

  W: Porady
  nawet nie musisz wybierać, bo tak naprawdę najłatwiej będzie skorzystać z pomocy online, sama szukałam czegoś takiego, bo już nie mogę z moimi problemami... trafiłam na coś takiego https://psychologonline-24.pl/