• w temacie Dlaczego kobiety uprawiają prostytucję?

W: Polityka
    Witam. Też tego nie potrafię zrozumieć. Potrafię zrozumieć że to dobre i łatwe pieniądze ale przecież niszczą sobie życie tą pracą. Gdzie jest szacunek do samego siebie. Wydaje mi się że takie dziewczyny nie będą potrafiły już nikogo kochać ani stworzyć normalnej rodziny. Zabijają w sobie miłość i zgadzają się nażycie w kłamstwie wobec innych i siebie samych Poza tym jaki facet pokocha prostytutkę. pozdro
  • w temacie Zdrada na kawalerskim i co teraz...

W: Męskie sprawy
    Lepiej ze zdradziłeś przed ślubem niż po :)).
    A tak na serio to według mnie powinieneś być wobec niej uczciwy i z nią o tym porozmawiać. Lepiej teraz niż po ślubie. pozdro.
  • w temacie DLACZEGO MĘŻCZYZNA JEST TAK NIETAKTOWNY

W: Uczucia
    Witam.
    Po co być w ogóle taktownym? Nie lepiej iść przez życie z uśmiechem na twarzy i nie przejmować się takimi pierdołami jak brak taktu? Szkoda życia na ciągłą grę i dopasowywanie się do sytuacji.
    Nie potraficie tego zrozumieć bo całe wasze życie jesteście uczone bezsensownych zasad. Co z czym ubrać , jaki kolor butów do bluzki, jaka torebka, jak się uśmiechać , mówić i elegancko chodzić itp itp. Ciągle gracie i chyba zapomnieliście co to znaczy być sobą, wyluzować się.
    Uświadomcie sobie raz a dobrze że faceci nie szukają księżniczek z bajki , bo sami nie są książętami - szukamy zwykłych pełnych życia kobiet, umiejących żartować i śmiać się z samych siebie, z własnych wad i błędów.
    Najważniejsza jest miłość , takt nie ma żadnego znaczenia. Pozdrawiam i życzę więcej radości.
    posłuchaj tego:http://www.yo(...)695ce3k
  • w temacie Człowiek najgorszą chorobą świata?

W: Religia
    Morlok
    prowincjusz2 Próbuję zrozumieć twoją logikę i jakoś nie potrafię. To jest totalna destrukcja, niepojęty defetyzm. Ja będąc po trzech przeżytych zawałach ze świadomością ograniczonego okresu przeżycia mam w sobie więcej optymizmu niż ty. Masz prawo do własnych odczuć, ale na miłość boską zachowaj je dla siebie.
    Nieźle.
    Widzisz optymisto. Ten temat to prowokacja do głębszego zastanowienia się nad życiem. Prowokacja dlatego jest ze znakiem zapytania. Łatwo jest oceniać ludzi i się z nich śmiać mimo iż się nie ma pojęcia kim są i co w życiu osiągnęli. Poza tym nie bądź taki pewien że jesteś starszy ode mnie.
    Wracając do tematu ja wierze że wszystko co się dzieje na ziemi ma swój sens i przyczynę i że ludzkość ma bardzo wielkie zadanie do wykonania, które się cały czas spełnia. Wierzę że jesteśmy finalnym krokiem w ewolucji życia na ziemi które ma dwa cele : przetrwanie i prokreacja. Pozdrawiam i życzę wszystkich trochę wiary w ludzi.http://www.yo(...)695ce3k
  • w temacie Nasz stosunek trwa za krótko - co robić?

W: Babskie sprawy
    gość pytasz co zrobić? Prawdopodobnie sama podejmiesz decyzję , ale pozwolę sobie powiedzieć Ci krotko - zostaw tego faceta !
    Mam prawo tak powiedziec, bo mam już swoje lata i dawno temu miałam dokładnie taki sam problem z moim chłopakiem a pożniej męzem. Lekarze seksuolodzy udzielali rad. oczywiście stosowałam się do wszystkich zaleceń, ale moj mąż po pewnym czasie uznał ,ze krotki stosunek to moj problem , to ja mam sie starać , a on będzie łaskawie przyjmował moje zabiegi. Nie ważne ! Lata minęły dzis jestesmy białym małżeństwem i bardzo żałuję ,że nikt mi nie powiedział ,że krotki stosunek jest pierwszą oznaką wielu problemow ze strony faceta. Kiedy to do mnie dotarło, o rozwodzie juz nie było mowy z wielu powodow o ktorych mowic nie będę. Zmarnowane lata , obwinianie się , brak odwagi do podjęcia zdecydowanego kroku!. Gdyby facet spotkał kobietę ,ktora w strefie seksu nie odpowiadałaby mu - nie szukałby porad seksuologa jak jej pomoc , tylko szukałby innej ! I Ty też to zrob zostaw ! oszczędź swoją młodość i poznaj uroki seksu !! Naprawdę wiem co mowię !!! Nie słuchaj żadnych seksuologow. Niech się facet leczy i szuka innej , ale nie zostawaj z nim,bo będziesz żałować ! Seks jest ważny w każdym wieku! Wspomnisz moje słowa !!
    Prosze, nie przerzucaj swojego urazu na innych. Nikt ci nie powiedzial o tym poniewaz twoja teoria jest bynajmniej niedorzeczna. Pozdrawiam i zycze wiecej milosci
  • w temacie . Kościół nie nęka wiernych dlatego nie jest sektą!!!!

PatrolY61 boozar mam dyslekcje - pozdroWątpię.
    Nie masz dyslekCji, ani nawet dyslekSji, bo nic takiego nie istnieje.
    Istnieje zwykłe nieuctwo.
    A nawet gdyby to dys... istniało i byłbyś na to chory, to nie powód żeby się z tym obnosić.
    No czy ktoś tu na forum informuje, że ma łupież czy grzybicę ?
    No widzisz, nikt tego nie robi, bo choroby się leczy, a nie epatuje nimi na forum.
    Najwazniejsze ze kolejny raz komus dogadales, jestes najlepszy , wszystko wiedzacy bez wad i chorob. Pewnie tez siebie nazywasz pomazancem. Teraz juz spelniony mozesz spokojnie polozyc sie spac. Dobranoc
  • w temacie . Kościół nie nęka wiernych dlatego nie jest sektą!!!!

Edytt5 boozar mam dyslekcje - pozdroDyslekcja ...a co to takiego ????
    Oj chyba nie, bo za bardzo nie wiesz co to jest dysleksja... tylko po prostu z ortografią u Ciebie na bakier ... Dysortografia to odmiana dyslekcji. Nie szukaj dziury w calym pls.
  • w temacie Proszę o radę!!!

W: Babskie sprawy
    Juz i tak cie podziwiam. Niestety wydaje mi sie ze nic wiecej nie mozesz zrobic. on musi zrozumiec jakim jest głupcem a jestem pewien ze zrozumie predzej czy pozniej, ale wtedy moze byc za pozno. Moze jest tam jakas poradnia małzenska - moze jak uslyszy opinie postronnej osoby to sie obudzi i zrozumie ze rujnuje zycie sobie jak i swojej rodzinie a jeszcze nawet rodzinie swojej urojonej milosci. Pozdrawiam i zycze powodzenia , cierpliwosci i wiary.