• w temacie szybciej uwiedzie kobietę - facet z grubym portfelem

  W: Męskie sprawy
  Niestety taka jest smutna prawda.
  Facet szuka piękna a kobieta bezpieczeństwa.
  Facet patrzy na urodę a kobieta na kasę.

  Rada: Zapomnij o laskach , weź się do pracy , ucz się , zrób karierę , zarób siano, kup jakieś lokum, ładną furę i wtedy lasek od koloru do wyboru.

  Pozdro
 • w temacie Praca w Angli, opłaca się jechać?

  W: Polityka
  Witam. Wyjazd do UK w ciemno to wielkie ryzyko. Trzeba znaleźć lokum, załatwić papierkowe sprawy i znaleźć pracę. Przed kryzysem to nie był problem, teraz jest. Czy się opłaca - jak znajdziesz pracę to tak. Minimalna stawka godzinowa to £6.31 dla osób powyżej 21 . Razy 5 zl daje jakieś 31 zł / godz. W Polsce ciężko o taką płacę.

  Jeżeli chcesz wyjechać to najlepiej przed sezonem wakacyjnym - najwięcej ofert pracy + angielski komunikatywny obowiązkowo.http://www.pr(...)iwania/http://www.zy(...)uk.com/

  pozdro.
 • w temacie Jestem brzydka

  W: Babskie sprawy
  prowincjusz2 Wyjdź na ulicę i zobacz. Najprzystojniejsi faceci mają zupełnie przeciętne a czasami wręcz nieatrakcyjne żony. Uśmiech i ładne ząbki to połowa sukcesu, ładne oczy ( to nie wymaga dużych nakładów) to następne 25%, resztę można podmaskować odpowiednio dobranymi ciuchami i ciekawą rozmową. Głowa do góry i zaraz będzie lepiej.
  a potem pojawiają się tematy na forum - mój mąż mnie zdradza
 • w temacie Jestem brzydka

  W: Babskie sprawy
  prowincjusz2 Wyjdź na ulicę i zobacz. Najprzystojniejsi faceci mają zupełnie przeciętne a czasami wręcz nieatrakcyjne żony. Uśmiech i ładne ząbki to połowa sukcesu, ładne oczy ( to nie wymaga dużych nakładów) to następne 25%, resztę można podmaskować odpowiednio dobranymi ciuchami i ciekawą rozmową. Głowa do góry i zaraz będzie lepiej.
  a potem pojawiają się na forum tematy - mój mąż mnie zdradza .........
 • w temacie Jestem brzydka

  W: Babskie sprawy
  Witam. Prawda jest niefajna. Prawdopodobnie czekasz aż ktoś napisze że ważne jest kim się jest. Jaka ma się duszę itp. Otóż niestety chcesz spotkać zadbanego i atrakcyjnego faceta to sama musisz najpierw zadbać o swój wizerunek.
  Niestety bajeczka że gdzieś tam jest facet dla którego będziesz najpiękniejsza i najlepsza to BUJDA - bajka dla małych dziewczynek.

  Jest jeszcze jedno wyjście: Zrób karierę, zarób fortunę a będziesz miała facetów od koloru do wyboru.
  Przykre ale tak to już jest na tym pokręconym świecie. Nie ma królewien i królewiczów , szukających siebie połówek itp. - to bajki. Dziewczyny dbajcie o siebie bo nie znajdziecie faceta albo wasi faceci zaczną patrzeć na inne.

  Pozdrawiam
 • w temacie Czy ksiądz pedofil spowiada się?

  W: Religia
  Oczywiście że ksiądz nawet jak jest zbokiem a nawet największym grzesznikiem ma prawo spowiadać. W spowiedzi nie chodzi o spowiednika a o spowiadającego się. Po za tym spowiadasz się dobrowolnie- nikt cię do tego nie zmusza . Twoim spowiednikiem może być nawet żul z pod sklepu jak będzie chciał cię wysłuchać. Po prostu Katharsis.

  Ja jestem ochrzczony itd ale moja wiara załamała się jak zobaczyłem jak to wygląda od środka. Pod latarnią jest najciemniej. Nie wierzę w Kościół więc się księżą nie spowiadam.


  Pozdrawiam
 • w temacie Co sprawi, że odzyskam siły?

  W: Męskie sprawy
  Szeroki temat- postaram się w skrócie:
  - impotencja - tak to możliwe - odpowiedz sobie sam - czy wcale ci nie "staje"?
  - jak wcale - to do lekarza.

  Za erekcję odpowiada poziom podniecenia - a to kwestia psychiczna i fizyczna. Można trochę pomóc:

  - najważniejsze rzuć palenie,
  - alkohol też nie pomaga,
  - sport a przede wszystkim więcej ruchu mniej siedzenia przed tv i pc
  - więcej snu.
  - magnez.

  Na dodatek jak się zdarzy to jestem pewien że partnerka jakby się trochę tobą zajęła to na pewno "odzyskasz siły", ale jak przekonać do tego kulturalną i nieśmiałą partnerkę to nie wiem.
  Laski są za głupie by zrozumieć że czasami nie wystarcza że zdejmą ciuszki by podniecić faceta. Może jakieś sprośne filmy przed.

  Jak to nie pomoże to tylko lekarz i wiagra.

  Pozdro
 • w temacie Śmierć i co dalej.

  W: Religia
  Dalej - kończy się film, nawet napisów końcowych nie ma. Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz - oddajesz to co dostałeś od życia i łańcuch pokarmowy się zamyka.
  Zresztą co za znaczenie - już i tak nic nie czujesz.

  Pytanie powinno być: dlaczego? jaki jest tego sens?

  Ja wierzę że jesteśmy małym ogniwem w sieci ewolucji życia. Żeby zrozumieć trzeba by było spojrzeć od początku na rozwój życia na ziemi. Jeżeli gdzieś na jakiejś planecie pojawi się życie, będzie ono chciało się rozwinąć. Po jakimś czasie (np:kilka miliardów lat) życie ogarnie całą planetę, będzie wszędzie i co wtedy? Będzie chciało przenieść się na inne planety itd. Aby tego dokonać musi stworzyć inteligentne jednostki zdolne do rozwoju technicznego i naukowego.
  Resztę sam wywnioskuj.
  Pozdro
 • w temacie Powiedzieć córce dlaczego rozwodzę się z jej ojcem?

  W: Babskie sprawy
  Tak. Zgadzam się z przedmówcą. Powiedz prawdę ale delikatnie bez obwiniania męża. Niech dziecko samo oceni czyja to wina , ma do tego prawo. Wbrew pozorom dzieci dużo szybciej adoptują się do nowych warunków niż dorośli.
  pozdrawiam
 • w temacie Nie jestem jego jedyną dziewczyną?

  W: Babskie sprawy
  Oczywiście że go zapytaj. Powinniście rozmawiać o wszystkich niejasnościach by nabrać do siebie zaufania. Zaufanie to podstawa w związku.
  pozdro