• w artykule Starcia policji z migrantami. Tysiące osób u granic Europy

  W: Fakty

  Faktem jest, że PiS nie szanuje swoich obywateli z opozycji, Żydów i inne narodowości i trudno się spodziewać współczucia wobec Islamistów. To bardzo źli ludzie, którzy bardzo nienawidzą innych i kochają siebie, narcyze.

 • w artykule Spadek poparcia dla PiS. Partia Kaczyńskiego musiałaby szukać koalicjanta

  W: Fakty

  Dalszy spadek notowań tej partii nastąpi po wyborach prezydenckich i gigantycznych podwyżkach, które nastąpią tuż po wyborach. Może wtedy ludzie przejrzą na oczy. Proponuję sprawdzić, jaką ma obecnie wartość 500+ w świetle podwyżek. Płatność za głosowanie na PiS (500+) nastąpiła około 4 lat temu, a ile było od tego czasu podwyżek? Teraz będą gigantyczne podwyżki, a część mniejszych firm upadnie, lub podniesie ceny swoich produktów. Rok 2020 będzie obfitował w podwyżki nawet 100%.

 • w artykule Atak moździerzowy na bazę lotniczą Al-Bakr

  W: Fakty

  Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Trump zapoczątkował kolejną erę terroryzmu. Nienawiść rodzi nienawiść i teraz mamy początek zemsty za terrorystyczny zamach na Irańskiego generała. Ta nowoczesna wojna będzie trwała latami.

 • w artykule Wyraźna przewaga PiS. Najnowszy sondaż

  W: Fakty

  Pytanie - dlaczego ciemny lud kupuje PiS? Odpowiedź jest nadzwyczaj prosta, bo PiS daje kasunię. Pytanie, jaka to kasa? 500 + o wartości 200+, redukcja że względu na inflację i podwyżki. PiS po wyborach jeszcze wszystko podniesie i z 500+ zostanie O+. Ludzie tego nie rozumieją i dają się oszukać. Przedają wolność ojczyzny za parę groszy, hańba. W dniu 23 sierpnia podniesiono dwukrotnie opłaty sądowe i to miała być reforma, ale chyba hejtu. Zabierają pieniądze z OFE na zrównoważony budżet. Opodatkowują OFE w wysokości 15%. To przecież hańba. Dadzą dziadowi na piwo, a ten zagłosuje na PiS.