• w temacie DUDA STCHÓRZYŁ - nie stanie do debaty przed Polakami!

  W: Polityka
  Keramek To było do przewidzenia 70 % Polaków nie chce Polski jaką nam proponuje Platforma Obywatelska i TVN.
  Jeżeli Trzaskowski ma coś do powiedzenia to może przyjść na debatę w Końskich 06.07.2020 o godz 21.00 prowadzącym moderatorem będzie Micha Adamczyk. Miejsce nie jest przypadkowe i jest to piękny ukłonem TVP w stronę PO. Grzegorz Schetyna wybitny polityk tak to ujął „wybory wygrywa się Końskich a nie na Wilanowie” W pierwszej turze w Końskich Duda miał 54% głosów :). Zobaczymy czy Schetyna ma zdolności wizjonerskie, które musi posiadać każdy mąż stanu:).
  Przy okazji Trzaskowski będzie mógł okazać szacunek dla wszystkich mediów a nie tylko zagranicznych. Przede wszystkim jednak będzie mógł pokazać szacunek dla 70% Polaków którzy go nie chcą to będzie czytelny sygnał, że chce być prezydentem wszystkich Polaków.
  50% Polaków pragnie kasy, grantów itp i nie zwraca wcale uwagi na to, że PiS zabiera im zamian wolność.
 • w temacie DUDA STCHÓRZYŁ - nie stanie do debaty przed Polakami!

  W: Polityka
  W TVP PiS są swojskie tematy i jednolite poglądy. Duda bardzo wystraszył się bardzo polemiki w tematach ekonomii, na której się po prostu nie zna. Podobnie jest z językiem angielskim. Duda obiecuje wszystko w imieniu prezesa Kaczyńskiego, albowiem sam o niczym nie decyduje. O takim układzie wiedzą wszyscy. Nie wiem, w jakim celu jest Polsce prezydent partyjny i podporządkowany partii PiS. A może stanowisko prezydenta jest zupełnie niepotrzebne skoro służy do podpisu noterialnego? Przecież to zbędnie wyrzucone 25 tyś miesięcznie + utrzymanie pałacu i ministrów. Nadprezes wystarczy Polsce.
 • w temacie Żenujący poziom intelektu pisowskich radnych

  W: Polityka
  Rzeczywiście tryskający intelekt. Jak tu się dziwić, że idol nazywa LGBT ideologią. Oni nawet nie myślą, co to takiego, ponieważ ich zadaniem jest z tym walczyć. PiS musi kogoś czymś straszyć.
 • w temacie A PODOBNO POLSKA JEST POD OPIEKĄ MATKI BOSKIEJ ??

  W: Polityka
  Dla mnie to wszystko jest zabawne. Wierni bardzo to przeżywają i na nich już nic nie zrobi wrażenia, nawet rozkład w ziemi, który jest smutnym losem człowieka. Do tych ludzi już nic nie dotrze, ponieważ mają to wpojone na wieki.
 • w temacie Religia czy religioznawstwo...

  W: Religia
  polanka3
  buc1 Szanowna Polanko, to jest średniowiecze, niestety. Minister prezydenta Dudy Krzysztof Szczerski powiedział publicznie -,, w Polsce będzie demokracja katolicka, albo żadna". Zatem mamy realizację tego zamysłu i planów rządzącej partii. W katolicyźmie można wszystko kraść, zabijać, rzucać obejgi, być duchownym pedofilem, mnawet kardynałem - wszystko, ponieważ pan jest miłosierny i grzechy odpuści. Wszystko można robić, byle z Bogiem, na którego istnienie nie ma dowodów. Ludzkość od wszechczasów wierzy w różnych Bogów i pomimo ich wiary los jest smutny ziemia. Zacofanie jest w Polsce bardzo duże i do krajów cywilizowanych jest większości bardzo daleko. Do dziś całuje się księży po rękach i klęka przed nimi. Duża część społeczeństwa ukrywa różne sprawki duchownych, między innymi pedofilię. Ludzie wierzą w duchownych, nie w Boga. Faktem jest, iż do Boga zwracają się przez,, pan", a do biskupa ekscelencjo, eminecjo, a do papieża ojcze święty.
  To wszystko się zgadza...wiara katolicka jest wypaczona przez duchownych, którzy inaczej interpretują słowa Jezusa. Jezus nie kazał nazywać nikogo ojcem, bo ten tytuł należy do Boga. Te słowa Jezusa KK odrzuca ( duchowni każą siebie "ojcować").
  Kościołowi to zacofanie pasuje, bo manipulacja wiernymi dobrze wychodzi.
  Dokładnie. Pozdrawiam czas spać.
 • w temacie Religia czy religioznawstwo...

  W: Religia
  Dobrawa1 buc1


  Szanowna dobrawo, a skąd ty wiesz, że nie mam dzieci? Rodzice nie decydują o swoich dzieciach i to z prostego powodu, iż w szkołach nie ma etyki. Kiedyś rozmawiałem z księdzem, który powiedział mi tak cytat,, Teraz rządzi PiS, więc który dyrektor zgodzi się na jakąś etykę, lub inne dyrdymały, wszyscy Polacy są katolikami, zatem szkoda dyskutować". Oceny z religii wliczają się do średniej, w tym celu, żeby zmusić dzieci do chodzenia na religię katolicką, a katecheta zwykle daje szóstki. Jedna ten sam ksiądz był przeciwny przypisywania ocen z religii do średniej, dlatego że religia nie jest wiedzą, a wiarą w wyższe wartości. Tak to leci dobrawo1. Przestań kłamać, zmyślać. Bazuj na przepisach.

  "MEN przypomina, że lekcje religii (określonego wyznania) i etyki są zajęciami dodatkowymi, w których uczeń uczestniczy na zasadzie dobrowolnego wyboru. Podstawą udziału ucznia w zajęciach z religii, etyki lub w zajęciach z obu przedmiotów jest życzenie wyrażone w formie pisemnego oświadczenia złożonego przez rodziców (opiekunów prawnych) lub pełnoletniego ucznia.
  Szkoła nie może domagać się od rodziców lub pełnoletniego ucznia oświadczenia o nieuczęszczaniu na lekcje religii lub etyki. Należy jednak poinformować szkołę, także w formie pisemnego oświadczenia, o ewentualnym wycofaniu wcześniej złożonego oświadczenia deklarującego udział ucznia w zajęciach z religii i/lub etyki.

  Oświadczenia w sprawie udziału ucznia w zajęciach z religii i/lub etyki, istotne dla organizacji pracy szkoły, są dokumentami zawierającymi dane osobowe. Zatem informacje w nich zawarte mogą być przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych."
  (...)
  Od 1 września 2016 r. obowiązują natomiast nowe zasady umieszczania ocen z religii i etyki na świadectwach szkolnych. Na świadectwie szkolnym promocyjnym i na świadectwie ukończenia szkół, w miejscu przeznaczonym na wpisanie ocen klasyfikacyjnych z religii/etyki, wpisuje się:

  - poziomą kreską, jeżeli uczeń nie uczęszczał na żadne z tych zajęć (bez żadnych dodatkowych adnotacji),
  - ocenę z religii albo z etyki, jeżeli uczeń uczęszczał na jedne z tych zajęć, bez wskazywania, z jakich zajęć jest to ocena,

  - ocenę z religii i ocenę z etyki, jeżeli uczeń uczęszczał zarówno na zajęcia z religii, jak i na zajęcia z etyki."https://www.r(...)ia.html
  Chcesz mnie rozśmieszyć przepisami? Bazuj na rzeczywistości, a nie na przepisach MEN. W MEN autorytetem jest dr. Urszula Dudziak i mojej stopce (sentencji) znajdziesz cytaty jej wypowiedzi publicznych (u Rydzyka). Rzeczywistość przedstawiła ci Szanowna Polanko, a zatem mój punkt widzenia jest taki sam.
 • w temacie Najbardziej przegrani prezydenci

  W: Polityka
  ~shadow Pan Duda zrobił łomot Trzaskowskiemu - wygrał w 13 na 16 województw , po 5 latach rządów poprawił wynik o 3 mln ! Trzaskowski najsłabszy wynik w dziejach 1 rury , słabszy od Komorowskiego, więc bredź dalej !Duda prowadził swoją kampanię przez cały rok, a Pan Trzaskowski przez dwa tygodnie. Jeszcze będziesz płakał na Dudę i PiS. Profity to kit wyborczy, teraz musisz się wziąć za pracę.
 • w temacie Religia czy religioznawstwo...

  W: Religia
  Dobrawa1 buc1 Szanowna Polanko, to jest średniowiecze, niestety. Minister prezydenta Dudy Krzysztof Szczerski powiedział publicznie -,, w Polsce będzie demokracja katolicka, albo żadna". Zatem mamy realizację tego zamysłu i planów rządzącej partii. W katolicyźmie można wszystko kraść, zabijać, rzucać obejgi, być duchownym pedofilem, mnawet kardynałem - wszystko, ponieważ pan jest miłosierny i grzechy odpuści. Wszystko można robić, byle z Bogiem, na którego istnienie nie ma dowodów. Ludzkość od wszechczasów wierzy w różnych Bogów i pomimo ich wiary los jest smutny ziemia. Zacofanie jest w Polsce bardzo duże i do krajów cywilizowanych jest większości bardzo daleko. Do dziś całuje się księży po rękach i klęka przed nimi. Duża część społeczeństwa ukrywa różne sprawki duchownych, między innymi pedofilię. Ludzie wierzą w duchownych, nie w Boga. Faktem jest, iż do Boga zwracają się przez,, pan", a do biskupa ekscelencjo, eminecjo, a do papieża ojcze święty. do ateistów..szanowna, katolicy mordercy. Tego nie podam ci na tacy, ale wpisz sobie ilu szanownych katolików odsiaduje wyroki zabójstwa.
 • w temacie Religia czy religioznawstwo...

  W: Religia
  Keramek][cytat kogo=buc1
  Szanowna Polanko Z poważaniem buc 1

  Jakiś dziwny niesmak odczuwam 😂🤣😆[/cytat

  Może się przejadłeś Keramku?
 • w temacie Religia czy religioznawstwo...

  W: Religia
  Dobrawa1 buc1 Szanowna Polanko, to jest średniowiecze, niestety. Minister prezydenta Dudy Krzysztof Szczerski powiedział publicznie -,, w Polsce będzie demokracja katolicka, albo żadna". Zatem mamy realizację tego zamysłu i planów rządzącej partii. W katolicyźmie można wszystko kraść, zabijać, rzucać obejgi, być duchownym pedofilem, mnawet kardynałem - wszystko, ponieważ pan jest miłosierny i grzechy odpuści. Wszystko można robić, byle z Bogiem, na którego istnienie nie ma dowodów. Ludzkość od wszechczasów wierzy w różnych Bogów i pomimo ich wiary los jest smutny ziemia. Zacofanie jest w Polsce bardzo duże i do krajów cywilizowanych jest większości bardzo daleko. Do dziś całuje się księży po rękach i klęka przed nimi. Duża część społeczeństwa ukrywa różne sprawki duchownych, między innymi pedofilię. Ludzie wierzą w duchownych, nie w Boga. Faktem jest, iż do Boga zwracają się przez,, pan", a do biskupa ekscelencjo, eminecjo, a do papieża ojcze święty. Szanowny bucu. Patrz post wyżej. To rodzice decydują, i nikt inny, na jakie zajęcia chcą swoje dzieci wysłać. Będziesz miał swoje dzieci, będziesz miał głos decydujący. nie masz najmniejszego prawa o innych decydować.Szanowna dobrawo, a skąd ty wiesz, że nie mam dzieci? Rodzice nie decydują o swoich dzieciach i to z prostego powodu, iż w szkołach nie ma etyki. Kiedyś rozmawiałem z księdzem, który powiedział mi tak cytat,, Teraz rządzi PiS, więc który dyrektor zgodzi się na jakąś etykę, lub inne dyrdymały, wszyscy Polacy są katolikami, zatem szkoda dyskutować". Oceny z religii wliczają się do średniej, w tym celu, żeby zmusić dzieci do chodzenia na religię katolicką, a katecheta zwykle daje szóstki. Jedna ten sam ksiądz był przeciwny przypisywania ocen z religii do średniej, dlatego że religia nie jest wiedzą, a wiarą w wyższe wartości. Tak to leci dobrawo1.