• w temacie Ujęla mnie ta wypowiedź młodej Węgierki

  W: Polityka
  ~gość iruś nie chlaj już dzisiaj ta węgierka jest z uniwersytetu Sorosa i dlatego tak kit żeniła bo im Orban to gniazdo badziewia po prostu zamknął i to by było na tyle sami Węgrzy są zadowoleni poszukaj to się dowiesz jakie ich rząd ma poparcie
  Pisiory powinni się leczyć, bo wszędzie widzą Sorosa. Czy to jakaś obsesja, czy propaganda PiS ? Ta sama ideologią propagandową posługuje się dyktator Orban.

  Precz z uzurpatorem i dyktatorem Organem!! Mam nadzieję, że naród węgierski poradzi sobie z tym nieudacznikiem.
 • w temacie O człowieczeństwie Ducha świetego na przykładzie Biblii

  W: Polityka
  Biblię pisali ludzie prymitywni, a jej mroczne przekazy mogą być dowodem. Co można nazwać kraina szczęśliwości wiecznej? Co w tym raju ludzie będą robić? Oczywiście wyobraźnia musi działać, zatem pytam, co? Czyżby wieczny seks, czy super żarcie, a może super alkohol. Każdy marzy po swojemu. Co można robić w raju wiecznie. Biblię ja traktuję jako literatura dla dzieci, takich z przedszkola.
 • w temacie Upadek ministra Ziobry

  W: Polityka
  Przecież pisiory mają przykaz, odwrócić i wrobić w aferę PO. Naczelnym hasłem PiS było zrobić złodziei z innych partii, a sami są nieskazitelni. To widać !!!
 • w temacie Archiwum Kajetana - historia prawdziwa.

  W: Hydepark
  Podobnie czasy teraz wróciły. Teraz całe Banki będa przejmowane przez PiS, a obywatele będą w kieszeni PiS. Nieugięci stracą wiele.
 • w temacie Taka prawda o PIS.

  W: Polityka
  taie To nie z polecenia Rosji a jankesów .
  Jankesom nie na rękę silna zjednoczona i mówiąca jednym głosem Unia - stała by się za silna gospodarczo a pastuchy bydła przestali by się liczyć.
  (a mając dostęp do surowców syberyjskich i chińskiego przemysłu wyrosła by na Supermocarstwo)
  W tym też jest dużo prawdy.
 • w temacie Taka prawda o PIS.

  W: Polityka
  madox66 A bez obrażania to potrafisz coś sensownego napisać?
  To że się Witalij nie oznacza że się kochają.
  Karczewski też z Łukaszenka witali się " na misia"Gdyby była normalna, to nie pisałam by takich banałów.
 • w temacie PAN KWAŚNIAK ZOSTAŁ DOTKLIWIE POBITY

  W: Polityka
  Ada777 Za to że walczył ze skokami to teraz jest oskarżany , a winni korupcji siedzą w ciepłych fotelikach w senacie i innych urzędach.Ada, nie przejmuj się chorą babcią z PiS- u, albowiem nie wie co czyni.:)
 • w temacie PAN KWAŚNIAK ZOSTAŁ DOTKLIWIE POBITY

  W: Polityka
  ~gość Polecam deklu zgłębić wiedzę na temat fundacji Pro Ciwili, SKOK Wołomin, powiązania WSI z Komorowskim, WSI z TVN-em i skorzystać z lektury Wojciecha Sumlińskiego który wygrał proces z Komorowskim może w tym bolszewickim łbie zrobi ci się jaśniej i przestaniesz pisać bzdety.Nie czytam propagandy Pisowskiej? Ludzie leczący się w szpitalu psychiatrycznym nie są dla mnie autorytetem. Posiadam swoje źródła informacji, które nie są propagandowe. PiS stara się odwrócić uwagę od korupcji w swoich ludzi. Przychodzi szef KNF z PiS Marek Chrzanowski do szefa Banku z propozycją korupcyjną i co ty na to ? Nie prawda, co? PiS chce przejąć banki, oraz olch kapitał zagraniczny i wyprowadzić Polskę z Unii europejskiej, żeby mieć władzę absolutną. Potem zajmą się prześladowaniem opozycji i ludzi, którzy nie będą zgadzać się że ich światopoglądem. Być może będą zbrodnie, aresztowania itp. PiS chce dobrobytu tylko dla swoich elit. Gdy zaczną się restrykcje międzynarodowe, to elitom PiS nic nie będzie grozić, ponieważ przycisną szarych ludzi, a sami będa żyć w przepychu. Rozumiesz to chora osobo. Nie masz pojęcia jak wyglądają sprawy, więc nie pisz i nie powtarzaj propagandy pisowskiej.