• w temacie KŁAMCA I OBŁUDNIK NA FOTELU PREMIERA .

  W: Polityka
  Człowiek bez wyjścia targął się na własne życie. Pytanie ilu takich bylo, którzy targnęli się na swoje życie. PiS w osobie Morawieckiego głosił, iż pomoże frankowiczom. Pytanie gdzie ta pomoc kłamstwo i hipokryzja PiS.
 • w temacie Grzegorz Schetyna i jego demencja

  W: Polityka
  Bardzo dobre posunięcie polityczne, ponieważ nie można szczekać na potężne mocarstwo, jak wściekłe psy!! Putinowi wystarczy tylko guzik, żeby wyzerować populację Polaków, a wtedy, ani 500+ nie pomoże. W dobre wiele można załatwić, a w złe stracić.
 • w temacie SUKCESY WIZYTY PREZYDENTA DUDY W USA

  W: Polityka
  madox66 Wice szef Mark Esper zapowiedział ze
  póki Polska nie jest gotowa na zorganizowanie bazy,brak odpowiednich terenów i przestarzała infrastruktura kolejowo-drogowa sprawią że podpisanie tej umowy będzie jedynym sukcesem Maliniaka.
  Jeśli obiecał Amerykanom miliony. Miliony za ochronę Polski? Czy to znaczy, że PiS nie wierzy w wojsko polskie. Przecież wojsko teraz składa się z samych ,, patriotów z PiS", po lustracji Macierewicza.
 • w temacie Cześć komuchy i inne karaluchy!

  W: Polityka
  Z tej wizyty nic nie wynika ! To wizyta w zakresie bezpieczeństwa Polski - wszak Polska płaci solidarnie składki do NATO. Oczywiste jest, że Duda otrzyma ostrzeżenie dotyczące przestrzegania praworządności i demokracji. Spotykać to sié człowieku mogą, ale co z tego wynika!!!
 • w temacie PEDOFILIA KSIĘŻY JEST GRZECHEM PIERWORODNYM

  W: Polityka
  stiffnecked Oni zmywaja grzech pierworodny lzami swoich ofiar.
  Dziwi mnie fakt, że tak kler i PiS nienawidzi gei i lejzbijek, w przecież oni też są grzechem pierworodnym. Nikt na świecie nie skrzywdził tak dzieci, jak pedofile kościoła. Rodziny i dzieci zaufały bezgranicznie, bo to przecież ,, ksiądz" - osoba duchowna. Słuszny jest wyrok sądu dotyczący gwałconej dziewczynce ( lat 13) przez księdza pedofila. W bezprecedensowym wyroku karę milona otrzymał zakon i słusznie. Oczywiście zakon będzie się odwoływał, bo rzekomo nic nie wiedział o sytuacji. A gdy policjant przekroczy swoje uprawnienia, to kto odpowiada? Wszystkie instytucje państwowe i osoby odpowiadają za błędy - dlaczego, więc kościół ma nieodpowiadać??? Przecież to tylko ułomni ludzie nie bogowie.
 • w temacie CZY LUBICIE GDY KTOŚ NARZUCA WAM SWOJĄ WOLĘ ??

  W: Polityka
  buc3 Masz nasrane w bani, nic dziwnego że żadna cię nie chce.
  Kto niby cię zmusza do sposobu uprawiania seksu? Jesteś żałosny.
  A na dodatek chcesz mordować dzieci. Zaraz widać Pisiora na kilometry, taka jest ich kultura konwersacji. A jeśli chodzi o przymuszanie, to przecież już ty człowiecze stosujesz formę nacisku na mnie, bo nie podzielam twoich średniowiecznych pisowskich poglądów i dlatego wyzywasz pisząc o ,, sraniu w bani" - prymitywie pisowski.