• w temacie Impreza SOP w Raduczu.

  W: Polityka
  Tak wyglądają wychowankowie rodzin katolickich z rodowodem. Aktualnie PiS sprawdza, czy kandydat wywodzi się z rodziny katolickiej o nienagannej przeszłości. Kandydat jest opiniowany w środowisku, z którego pochodzi. Efekty stały się widoczne, a na drogach Meksyk.
 • w temacie Przyczynek do depolonizacji mediów.

  W: Polityka
  Dyktator Kaczyński myśli, że zagraniczne media atakują PiS. PiS-u niechce połowa Polaków i tu nie mają znaczenia media. W mediach, które są własnością kapitału zagranicznego, pracują też polscy dziennikarze niezależni. Tu wcale nie chodzi o repolonizację mediów, lecz o zamknięcie ust wolnym mediom i niezależnym dziennikarzom. Chodzi o stworzenie państwa teokratycznego, które kilka lat temu opisywał Krzysztof Szczerski -,, demokracja katolicka, albo żadna". Typowa dyktatura charakteryzuje się jednomyślnością narodową, medialną i światopoglądową, rzecz jasna na przymus. Kaczyński nigdy nie osiągnie spodziewanego efektu, ponieważ media podejmą nadawanie zza granicy.
 • w temacie PISOWSKA TV PRZEGRAŁA PROCES - Sąd orzekł: "Można ostro krytykować TVP"

  W: Polityka
  Logos W Polsce jest inna mentalność gawiedzi, znacznie różniąca się od tej w Europie.

  Gawiedź ma wyryte w bani różne "świętości" a pisowska TV jest jedną z tych świętości.

  Dlatego burzą się religijnie że ktoś poszarga ich pisowskie wartości
  Teraz w baniach gawędzi jest odstąpienie od konwencji stambulskiej, ponieważ niszczy ich wartości. Naczelnymi wartościami w rodzinach było bicie dzieci i wpajanie im średniowiecznych wartości. Kiedyś rozmawiałem z jedną głową rodziny, zaraz po przyjeździe na miejsce zdarzenia, ponieważ tatuś pobił synka krzesłem i pogonił kamieniami. Pobił, ponieważ synek stronił od kościoła i ktoś go widział w innym miejscu, niż msza w kościele. Dziś ów chłopiec jest dorosłym człowiekiem i nie chce słyszeć o kościele. Do tego prowadzi przymus. Kaczyński wypowiedział krucjatę narodowi i Unii Europejskiej. Nigdy nie osiągnie spodziewanego rezultatu.
 • w temacie PISOWSKA TV PRZEGRAŁA PROCES - Sąd orzekł: "Można ostro krytykować TVP"

  W: Polityka
  Oczywiście popieram decyzję sądu i twierdzę, że jeszcze istnieją resztki demokracji w tym kraju. Jednak teraz PiS ma trzy lata, aby zniszczyć przyzwoitość sędziów i demokrację. Wszyscy dobrze wiemy, co czyni partyjna telewizja PiS, ale oni chcą więcej, czyli żeby wszystkie media mówiły jednym głosem, jak w Korei Północnej. Teraz ich celem jest dokończenie zniszczenia niezależności sądów i dziennikarstwa. O tym mówią już oficjalnie. Repolonizacja mediów ma na celu zniszczenie niezależnego dziennikarstwa i nie chodzi tu kto finansuje media, lecz kogo popierają te media. Repolonizacji medialnej domagają się także, niektórzy duchowni, ponieważ w ten sposób zamkną debatę publiczną, która dotyczy pedofilii kleru. Na forum trudno jest prowadzić racjonalną dyskusję, ponieważ znajdują się tu emerytki, emeryci i rencistki, których podstawowym celem jest dobrobyt i pieniądze podatnika. Tu już nie ma z kim dyskutować, chyba na wyzwiska i skojarzenia personalne. Do tych ludzi już nigdy nie dotrze prawda obiektywna.
 • w temacie DRUGI ŚLUB KURSKIEGO POKAZAŁ ..

  W: Polityka
  ~katol Jako katolik czuję od wczoraj autentyczne zgorszenie. Po pierwsze unieważnieniem ślubu ojcu trójki dzieci, po wieloletnim małżeństwie. Wreszcie, odprawianiem z celebrą nowego ślubu, w najważniejszym sanktuarium w regionie.
  Szary wierzący katolik, nie miałby żadnych szans na unieważnienie podobnego związku.
 • w temacie DRUGI ŚLUB KURSKIEGO POKAZAŁ ..

  W: Polityka
  pintapalec
  ~shadow A co cie obchodzi ślub Kurskiego, zainteresuj się Biedroniem i śmiszkiem ! :)
  A co cię interesuje Biedroń i Śmiszek zainteresuj się pedofilnym i obłudnym klerem. A wiesz jaka jest różnica między Biedroniem i śmiszkiem a klerem katolickim ? Taka że Biedroń i Śmiszek mówią otwarcie jaką mają preferencję seksualną. Natomiast duża część kleru mienią się swiętymi ojcami a są gorsi od tych dwóch ..
  W dawnych czasach tak było i jest do dziś. Kupowali odpusty, śluby wszystko za pieniądze. Nie ma nic gorszego nas kler i różnego typu sekty. Największa demoralizacja zawsze panowała wśród wiernych różnych religii. Resortowi koledzy unieważnili ślub koledze, wszak wyznają te same ideały, zwłaszcza ideologię pieniądza. Kobieta w katolicyźmie służy do zaspokojenia potrzeb mężczyzny i do sprzątania. Nie będę przytaczał wypowiedzi ojców kościoła katolickiego i świętych. Fanatyczny kler, który popiera PiS jest wdzięczny Jackowi Kurskiemu,, głupi lud wszystko kupi", za walkę z opozycją obelkami i wszystkimi sposobami. Przypomnę, że PiS karmi kler milionami - pieniędzmi podatnika i dzięki temu kler ma raj tu na ziemi. Unieważnienie ślubu kościelnego jest dowodem wdzięczności i ukłonem kleru wobec PiS, oraz broniącej duchownych pedofili telewizji partyjnej TVP, której Kurski jest prezesem. Tak to leciało.
 • w temacie DUDA STCHÓRZYŁ - nie stanie do debaty przed Polakami!

  W: Polityka
  Dobrawa1 Twierdzisz, że jesteś dziennikarzem
  Za to, że prawdę ci napisałam...od bydlaków, głąbów mnie zwyzywałeś. To taki z ciebie niby obiektywny dziennikarz?

  Grzeszko
  Strasznie nerwowy ten dziennikarz:-))
  Chciałabym pytanie ci zadać?
  Gdzie mozna twoje relacje z kampanii przeczytać?Z BYDŁEM NIE ROZMAWIAM!
  Bydło się znakuje, poddaje selekcji i prowadzi do rzeźni - NIC POZA TYM![/cytat]

  Prezes Kaczyński jeszcze zamierza piętnować nihilizstów. Piętnować znaczy - w średniowieczu wyciskać piętno, za obrazę zwłaszcza biskupów. Podczas piętnowania wypalano rozżarzonym metalem różne znaki na ciele niepokornych. Nihilizm jest wieloznaczny i można przyjąć, że jest to nurt w drugiej połowie XIX wieku w Rosji, nieuznający tradycji i obyczajów szlacheckich. Czyli Kaczyński wprowadza średniowiecze do Polski.
 • w temacie DUDA STCHÓRZYŁ - nie stanie do debaty przed Polakami!

  W: Polityka
  Keramek To było do przewidzenia 70 % Polaków nie chce Polski jaką nam proponuje Platforma Obywatelska i TVN.
  Jeżeli Trzaskowski ma coś do powiedzenia to może przyjść na debatę w Końskich 06.07.2020 o godz 21.00 prowadzącym moderatorem będzie Micha Adamczyk. Miejsce nie jest przypadkowe i jest to piękny ukłonem TVP w stronę PO. Grzegorz Schetyna wybitny polityk tak to ujął „wybory wygrywa się Końskich a nie na Wilanowie” W pierwszej turze w Końskich Duda miał 54% głosów :). Zobaczymy czy Schetyna ma zdolności wizjonerskie, które musi posiadać każdy mąż stanu:).
  Przy okazji Trzaskowski będzie mógł okazać szacunek dla wszystkich mediów a nie tylko zagranicznych. Przede wszystkim jednak będzie mógł pokazać szacunek dla 70% Polaków którzy go nie chcą to będzie czytelny sygnał, że chce być prezydentem wszystkich Polaków.
  50% Polaków pragnie kasy, grantów itp i nie zwraca wcale uwagi na to, że PiS zabiera im zamian wolność.
 • w temacie DUDA STCHÓRZYŁ - nie stanie do debaty przed Polakami!

  W: Polityka
  W TVP PiS są swojskie tematy i jednolite poglądy. Duda bardzo wystraszył się bardzo polemiki w tematach ekonomii, na której się po prostu nie zna. Podobnie jest z językiem angielskim. Duda obiecuje wszystko w imieniu prezesa Kaczyńskiego, albowiem sam o niczym nie decyduje. O takim układzie wiedzą wszyscy. Nie wiem, w jakim celu jest Polsce prezydent partyjny i podporządkowany partii PiS. A może stanowisko prezydenta jest zupełnie niepotrzebne skoro służy do podpisu noterialnego? Przecież to zbędnie wyrzucone 25 tyś miesięcznie + utrzymanie pałacu i ministrów. Nadprezes wystarczy Polsce.
 • w temacie Żenujący poziom intelektu pisowskich radnych

  W: Polityka
  Rzeczywiście tryskający intelekt. Jak tu się dziwić, że idol nazywa LGBT ideologią. Oni nawet nie myślą, co to takiego, ponieważ ich zadaniem jest z tym walczyć. PiS musi kogoś czymś straszyć.