• w temacie Czy trybunał sprawiedliwości walczy o stołki?

  W: Polityka
  Trybunal Europejski ma prawo bronić praw człowieka i demokratycznych rządowów, ponieważ do tego został powołany. Polska przystąpiła do wspólnoty i podpisała traktat godząc się że zwierzchnością, niektórych praw nad narodowymi. A tak na marginesie Polacy też nie wyrazili zgody na takie reformy. Majfraju, czy ty chciay, żeby przystąpienie ograniczyło się do brania kasy za friko? To ci się tylko kojarzy z Unią europejską, prawda? Na sądy partyjne PiS nie ma zgody narodowej - rozumiesz,?Dlatego PiS wkrótce przejdzie do niechlubnej historii.Nie PiS, głupot jeśli nie znasz prawa unijnego i zawartych tam obowiązków. Unią to nie tylko kasa majfraj !!!
 • w temacie Gdy DNO sięga DNA

  W: Polityka
  ~gostek
  buc1 Do czego zmierzasz istoto? Ściągnięte pliki poprawnie! To prawda i co dalej ? Co to ma wspólnego z ateizmem i wiarą? Geny człowieka są dziedziczone mniej więcej do siódmego pokolenia - zatem człowiek podlega nieustannej ewolucji. Gdybyśmy nie nastąpiło mieszanie gatunków człowieka, to byśmy wybijali na etapie homo habilis.
  Pije do poprzedniego tematu, tylko zapomniał że bajka jego wiary głosi że Ewa powstała z żebra Adama, czyli powinni mieć te same geny.
  No chyba że żebro Adama miało inne geny niż np. tułów.
  Żebro było od małpy.
 • w temacie Gdyby tak było, że z Adama Ewa i tak dalej, to każdy z nas miałby to samo DNA

  W: Polityka
  Blandare51 ...A może Adam na boku z szympasicą? Albo Ewa z gorylem? I przykryli to wszystko jabłkiem? Jabłkiem jako temat zastępczy? Hę? Niestety w raju nie prowadzono ksiąg urodzeń by to zweryfikować.... Ja jednak wierzę nauce nie szamanom stąd nie mam problemu z biblijnymi problemami Ewy i Adama.....
  Kiedyś słyszałem wypowiedź byłego szefa służby specjalnych z Pentagonu, który powiedział tak, że były testowana broń biologiczna na małpach, a małpy po testach zostały wypuszczone wolność. Niektóre dzikie plemiona odbywają stosunki seksualne z małpami, podczas gdy żona jest w ciąży. U nich ciąża to świętość i wtedy nie wolno kopulować. Tak podobno rozniosła się choroba ADIS.. Została przeniesiona od zarażonych małp. Zatem nie wykluczam, że Kain i Abel przenieśli gatunek homo sapiens wraz z małpami.
 • w temacie Gdy DNO sięga DNA

  W: Polityka
  Do czego zmierzasz istoto? Ściągnięte pliki poprawnie! To prawda i co dalej ? Co to ma wspólnego z ateizmem i wiarą? Geny człowieka są dziedziczone mniej więcej do siódmego pokolenia - zatem człowiek podlega nieustannej ewolucji. Gdybyśmy nie nastąpiło mieszanie gatunków człowieka, to byśmy wybijali na etapie homo habilis.
 • w temacie Milionowe kary dla ateistów pedofilów

  W: Polityka
  Przecież mieli dobrych nauczycieli w czarnych sutannach. Mama wysłała na religię, a tam były uniesienia nie do Boga, lecz dzieci. Wyposzczony ogier wyciągnął bagnet z pod sutanny. Człowiecze, ksiądz myć przedstawicielem Boga na ziemi, a jest pedofilem !! Nie można tego porównywać z szarym człowiekiem. Ksiądz ma prowadzić ludzi do Boga nie w krocze!!
 • w temacie Abiogeneza , czyli w co musiał i musi wierzyć wyznawca Ateizmu ...

  W: Religia
  zmianynaziemi Cholera ...nie zdązyłem doczytać tego napisałem i już naukowcy mają gotowe odpowiedzi ...;) :D

  NAUKA NIE TWIERDZI , ŻE BOGA NIE MA ...to bzdury i o tym jest ten temat.

  Przecztajcie to co napisałem , obejrzyjcie materiał ...i się odnieście do argumentów ...proszę , nie szczekajcie , bardzo mnie to denerwuje :))Szanowne zmiany, nauka wyklucza istnienie Bogów w tej formie. Począwszy od wiary w boszków, w rzeki słońce, oraz tajemniczego i nigdy nie widzianego Boga.
 • w temacie Łagodne potraktowanie PiSu przez Unijny Trybunał Sprawiedliwości

  W: Polityka
  1% wartości majątku narodowego w zamian za przymykanie oczu na sądy partyjne. Według starego powiedzenia ,, brat na brata, jak na lata". Robią wszystko, by świat milczał na bezprawie w stosunku do własnego narodu. Chyba zwymiotuję. Żenada.
 • w temacie PiS - ka BUTA I PAZERNOŚĆ. IM SIĘ W DALSZYM CIĄGU NALEŻY !!

  W: Polityka
  To są ludzie w czepku urodzeni ,, im się należy za ciężką pracę. Im się nie należą żadne komisje šledcze, bo im się należy, a kradną patriotycznie. Jeszcze trochę i nie będzie nawet na 500+, a wtedy obywatele się obudzą. Przecież teraz jest kompletny chaos, a za ich rządów kradnie się całe Banki.