• w temacie KUKIZ ZAWIEDZIONY ZE SWOICH LUDZI

W: Polityka
    trot65
    buc1
    trot65 Bojówkarze lewicowi, jak widać też gruszek w popiele nie zasypali ...;)))
    Pewnie tak, bo agresja rodzi agresję.
    Moje gratulacje za samokrytykę... ;)))
    Prawda nas wyzwoli trot.

~gość
    buc1
    ~gość Co znaczy "zawiedziony ze swoich ludzi". Jak się przeczyta takiego powtórka językowego, nie ma sensu poświęcać czas na czytanie dalszego tekstu.
    A, co tu nie rozumiesz? To przecież jego ludzie tak się zachowywali pod pałacem prezydenckim i jest zawiedziony takim postępowaniem, które jego zdaniem i moim było niewłaściwe, naganne.
    Rozumiem wszystko to co ty i znacznie więcej. Przede wszystkim rozumiem, że nie zauważasz swojego błędu stylistycznego. Błąd stylistyczny to takie coś, co pani od polskiego podkreślała ci czerwonym kolorem w wypracowaniach. Jakie masz wykształcenie? Nie wstydź się, powiedz.
    Doskonale rozumiem i napisałem tak celowo, żeby wzbudzić większe zainteresowanie. Powinno być : ,, Kukiz zawiedziony postępowaniem swoich ludzi" problem ten sam tylko forma się zmieniła. Zatem udał się mi pomysł? Prawda? Czasem piszę szybko i popełniam błędy. Piszę z tableta, który posiada słownik logiczny i czasami, jak nie popatrzę to mi potrafi zmienić wyraz, na bezsensowny. Ale problem Kukiza dalej nam pozostał. A zatem dlaczego Kukiz jest zawiedziony swoimi ludźmi? Twoim zdaniem?
  • w temacie Prezydent Andrzej Duda powinien Podpisać ustawę o IPN

Podpisanie ustawy niczego nie zmieni, ponieważ zamknie usta Polakom na terenie Polski. A na świecie zaostrzy dyskusję i oskarżenie, o zbrodnie wojenne dokonanane przez Polaków. Najważniejsza jest prawda, która sama się obroni. Jeśli, niektórzy Polacy źle postępowali też należy o tym mówić. To były mroczne wojenne czasy i wiele się wydarzyło, ale zakaz wypowiedzi nic tu nie zmieni. Niedługo zostanie objawiona prawda smoleńska i być może w tym przypadku też nie będzie można jej negować. To nie jest właściwa postawa.
  • w temacie Co tam słychać u sąsiadów na Północy?

Blandare51 buc1 Sikorsky Pewnie jedno i drugie. Polacy również interesują się ofertą Szwedów. Helikopterami też się **interesowali**.Saab 39 Gripen lata w czeskiej armii....
    [image]000768HC7RCDSYF7[/image]

Fajny, a u nas miały być helikoptery rodzime i gdzie są? Polska ma dostęp do morza, zatem helikoptery są niezbędne, nawet w celach ratowniczych. Rosja też modernizuje swoje samoloty bombowce strategiczne i wielozadaniowe myśliwce, które znacznie przewyższają F16.

trot65 buc1 trot65 A jaki powinien być wizerunek Polski wg ciebie Bucefinko?Myślę, że nie faszystowski, nie nacjonalistyczny, czy rasistowski to może taki normalny. A jaki byś chciał ???Taki zacofany, nie jewropejski i nie postępowy, taki tylko polski?;)))No dobrze, ale jaki polski? A może tak nie wykrzykiwać tylko żyć normalnie i robić swoje.

~gość Co znaczy "zawiedziony ze swoich ludzi". Jak się przeczyta takiego powtórka językowego, nie ma sensu poświęcać czas na czytanie dalszego tekstu. A, co tu nie rozumiesz? To przecież jego ludzie tak się zachowywali pod pałacem prezydenckim i jest zawiedziony takim postępowaniem, które jego zdaniem i moim było niewłaściwe, naganne.

trot65 A jaki powinien być wizerunek Polski wg ciebie Bucefinko?Myślę, że nie faszystowski, nie nacjonalistyczny, czy rasistowski to może taki normalny. A jaki byś chciał ???

madox66 A to dziwne autorze bo wczoraj Userka Iwona19 pisała że nie było żadnych banerów rasistowskich i okrzyków ze strony ONR.Za to KODowcy głośno bluzgali na "prawdziwych polaków".
    Nawet temat założyła o tym wiecu, i komu tu wierzyć?Mam włączone radio TOK FM i wiadomościach tak podaja. Myślę, że nie kłamią. Ale będą zdjęcia to wszystko się okaże. Korkach zostaliby represjonowani przez policję, a prawdziwym Polakom wolno wszystko. Musiała oglądać pisowskie media TVP PiS info, lub TV Republika, TV Trwam.