• w temacie Morawiecki przyłapany na kłamstwie?

  W: Polityka
  Przecież PiS na kłamstwie i hipokryzji od początku buduje sobie autorytet moralny. Kłamstwo polega na tym, że PiS kłamie prosto w oczy, a zwolennicy to kupują za profity i eksponowane stanowiska i dobrze płatne. Oczywiście, że PO budowała drogi, autostrady i stadiony, taka jest prawda. Teraz PiS postawiła na konsumpcję i kopulację dla wybranych grup społecznych i dla siebie.
 • w temacie Polacy coraz bardziej zadowoleni z Życia

  W: Polityka
  Tak poprawa nastąpiła za PIS-u, ponieważ wszystko podrożało. Niektóre towary nawet 💯%. Przecież ktoś musi zapłacić za 500+ czyli naukę nieróbstwa. Ludzie starzy pracuja, bo za emerytury i renty nie można przeżyć, a młodzi ludzie pozwalnialisię z pracy i kopulują. Część ludzi pracuje na czarno za granicą i pobiera 500+. Zadowoleni z polityki PiS są : opiekunowie dzieci niepełnosprawnych, pielęgniarki, lekarze stażyści, rolnicy i cały szereg ludzi, którym nie starcza do pierwszego.
 • w temacie Boski tydzień ma 5 dni, nie 7.

  W: Polityka
  Cudowna bajeczka, aż spać mi się chce. Jest to bajka dla ludzi prostych i naiwnych, a najlepiej chwyciła w średniowieczu. To potężny chaos pisany przez ludzi prymitywnych dla, których niemal wszystko było Bogiem. Generalnie w Biblii jest opisane współżycie wyimaginowanego Boga z ludźmi. To dawało tym prymitywnych ludziom nadzieję na źycie wieczne i niwelowało strach przed śmiercią i okrutnym losem ludzkości ,( konsumpcja przez inne istoty żywe).
 • w temacie Bezprawie czy złe prawo?

  W: Polityka
  Przecież mamy bezprawie w postaci PiS. Wszystkie eksponowane i dobrze płatne stanowiska w rękach nieomylnej partii PiS. Do rewolucji dochodzi z wielu powodów, a podstawowymi są : ucisk, tyrania władzy, zniewolenie narodu. Rewolucja zdarza sié także w biednych państwach, przykład : Kuba - żołnierz Fidel Castro zszedł z gór że swoim wojskiem i ratował uciśnioną przez biedę, nędzę, oraz władzę uzurpatorską ojczyznę. Oczywiście rewolucje zdarzają się także w bogatych państwach. Polska nie należy do krajów bogatych, a jednak doszło do zmiany ustroju. Obecnie mamy dyktaturę i system autorytarny. Jednak bezprawie zdarza się w nędzy i bogactwie, bo taka jest natura człowieka.
 • w temacie Jak ocenić rządy PiS.

  W: Polityka
  Rządy PiS - to upadek Polski na arenie międzynarodowej. Utrata wizerunku i powrót to PRL w innym wydaniu. Zamiast wyznawania ateizmu w podczas obecnych rządów mamy fanatyzm katolicki. Przejęcie państwa polskiego przez PiS śmiało można nazwać dyktaturą. PiS przejął wszystkie eksponowane i dobrze płatne stanowiska dla dobrobytu swoich ludzi. Rozdawanie pożyczonych na zachodzie pieniędzy jest tylko chwilową przynętą dla wyborców w wieku prokreacyjnym. Dopuszczenie PiS do władzy jest tragedią narodową i gospodarczą. Dla uzyskania wolności musimy znowu walczyć.
 • w temacie DLACZEGO NIE MA KSIĘŻY NA KRAJOWEJ LIŚCIE PEDOFILÓW ???

  W: Polityka
  julciaDe A tak przy okazji- kiedy napiszesz ile zła na świecie wyrządzili
  ateiści, lewaki i komuchy?
  To będzie bardzo ciekawy wątek i już się nie mogę doczekać .

  Kościół Katolicki był bastionem i opoką w czasie faszyzmu
  i komunizmu .
  A co dla Polski i zrobili ateiści i komuchy?
  Kościół katolicki był,, bastionem i opoką" - zwłaszcza podczas inkwizycji świętej, wypraw krzyżowych, krzyżaków i szeregu wojen religijnych. Ateiści - Krzyżacy szukali ukojenia między nogami polskich kobiet, a z domów robili ogniska. Ale było romantyczne. Wcześniej ateista inkwizytor, oraz papież kazał palić i torturować niewiernych- czy chociaż jedną persona została uznana świętą. ?
 • w temacie Gdyby nie te długi

  W: Polityka
  Keramek ~gość Emeryci są w każdym państwie a tylko w Polsce są takie problemy dziwne.Ten problem wynika z bankructwa peerelu. Wszystkie pieniądze oszczędności odkładane zniknęły w wyniku inflacji.
  Polska za czasów PRL zrobiła 30mld dolarów długu. Zachód ten dług podarował w zamian za przystąpienie do bloku zachodniego. Zatem AWS i inne partie, które sprawowały władzę objęli Polskę z długiem zerowym. Nie pisz głupot jeśli nie masz o tym pojęcia. Polskę nadal zadłużają wszystkie poprzednie i obecna partia PiS.

  Prawdy nie da się przekłamać.