• w temacie Mleko, miód i pierwiastki, czyli lepiej pójdę się dopić!

W: Polityka
    BezNicka Pan nazywany szumnie - politologiem, używa określenia ,,prawica,, do PiS . Powinno zabierać się uprawnienia do publicznego wyrażania komuś, kto na tym zarabia .
    Centryzm PADa to scenariusz europejski , jeśli nie światowy . Sztuczny tworek czego żywym obrazem jest prezydent Francji , Macron .
    Tak zwany centryzm to klub służących , niestety nie Suwerena .http://fakty.(...)2449658
    Dlaczego wy Pisowcy wszystko postrzegacie inaczej? Czyżby kłopoty z percepcją. Cały świat widzi wszystko inaczej, a tylko PiS jest odosobniony w generalnej interpretacji istnienia. Jak to tłumaczyć? Niructwem, czy zarozumiałością? Czy udawanie idiotów, żeby osiągnąć swój cel. Smutne to, prawda?
  • w temacie Mleko, miód i pierwiastki, czyli lepiej pójdę się dopić!

Faktycznie mas, w głowie heliocentryzm i całkowity haos umysłowy. Jednym słowem groch z kapustą. Aleś dopił człowieku, pewnie z radosci, że dwóch twoich idoli łamie podstawy prawne, jakim jest konstytucja. A odbywa si3 to w spektakularnych warunkach. W twojej sytuacji jedynym wyjściem jest sen, a rano leczenie kaca.
  • w temacie JUTRO NA GRANICACH POLSKI I NIE TYLKO- ODBĘDĄ SIĘ WIELKIE MODLITWY

~gość
    jax55
    tom100
    jax55
    ~Magda Mi się ten pomysł też bardzo podoba. Chętnie się pomodlę wspólnie z rodakami. W takich chwilach można naprawdę poczuć prawdziwą jedność w narodzie. Modlitwa daje mi ukojenie. Europa znowu zobaczy jedną, chrześcijańską i dumną Polskę. Kocham ten kraj :)

Nie "dumną Polskę" tylko durną.
    To TY tak sądzisz. i tobie POdobni.

Jest takie przysłowie, że "Głupota i pycha rosną na tym samym drzewie".
    Póki co, to pycha i buta przemawia przez ciebie. Ludzie będą się modlić za nasz kraj, który jest również Twoim krajem, czyli także za Ciebie, zamiast się cieszyć to ty negujesz i obrażasz. Pomyśl czasem, zanim coś napiszesz!
    Nie mam nic przeciwko ludziom uczciwie wyznających wartości religijne, ale jestem przeciwny hipokrytom, którzy wyznają religię dla potrzeb politycznych i dla podniesienia prestiżu społecznego. Zmiana interpretacji przykazań też do tego należy. Nadal te słowa kieruję do duszpasterzy toruńskich.
  • w temacie Piosenki o wietrze

W: Hydepark
    Ty słuchaj piosenek, o wietrze, a witr połowę Polski rozwalił.
  • w temacie Największe modlitewne wydarzenie w Europie

Czy to ma być reklama wiary, czy różańca. Ale nieważne. Zastanawiam się, czy podoba sié Bogu puste klepanie gotowych formułek chwalebnych, błagalnych, czy dziękczynnych. A może tak życie, po bożemu byłoby ważniejsze. Przestrzeganie przykazań, miłość bliźniego, tolerancja.
  • w temacie Nalot policji na Centrum Praw Kobiet.

taie O ile dobrze pamiętam to prokurator Andriej Januariewicz Wyszynskij mówił
    "dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie"
    Dobre wzory dały rezultat - zachciało się "babom" protestów - teraz zobaczą kto tu rządzi.Ale wiesz, PiS nie ma jeszcze pełnej władzy sądowniczej, ale zobaczysz, co się będzie działo gdy otrzyma pełną władzę.

tom100 To kobiety mają prawo do handlu narkotykami?-
    Niebywałe nawet do tego mają prawo.Nie, kobiety mają służyć do prokreacji- analogicznie, jak w Islamie.

PiS- nie zależy na kobietach, bo nie mają prawa służyć dla przyjemności, ale im zależy na łonach kobiet, które ma służyć dla prokreacji. A sam akt kopulacji ma być okrutną męką i powinnością. Zaś penis ma być narzędziem Boga i tylko Bóg ma zdecydować do jakich celów ma służyć. Tak pisała o penisie przyjaciółka papieża JPll. Cała treść dostępna w internecie.
  • w temacie Lemingi, co tak cicho? Dlaczego nikt nie pisze, że Owsikowi nie dali Nobla? 😄😄😄

ireneo ireneo tu masz konkrety, na co i za ile poszły dary serc. Zapoznaj się i w rewanżu przedstaw Karitas. Na co i za ile poszło.[image]0006XFOT4RIAVJ3S[/image]Dostęp do sprawozdań WOŚP szybki, do caritas Polska bez cudów się nie da.. Co oni tak ukrywają. Cała Polska wie, że to złodzieje.Nie pisz bzur, bo Twój reżim pisowski patrzy Jurkowi na ręce, a gdyby coś cyganił, to cały świat, by wiedział. A wiesz dlaczego tak PiS jedzie, po Owsiaku? Ponieważ stanowi konkurencję dla Karitas. A Owsiak więcej zrobił dla ratowania życia, niż Karitas od początku istnienia. Przecież Karitas miał postępowanie sądowe, ale pewnie teraz zostanie wszystko zatuszowane, w imię ,, dobrej zmiany" PiS.

• w temacie Różaniec- pogańska praktyka?...

W: Religia
    A ja napiszę że tak: modły i powtarzanie gotowych formułek, nic nie znaczy dla Bogów. Należy przede wszystkim przestrzegać przykazań Bożych, zawartych w różnych religiach. Jeśli się ciągle ktoś modli i ciągle robi, to samo i ciągle klepie wyuczone modlitwy, to tylko drażni Bogów. Tak właśnie robią moherowe berety, znam kilka i wiem, jak postępują. Proszę nie traktować tego posta, jako obraża, lecz jako szczera prawda.