• w temacie GDZIE PODZIAŁA SIĘ PRAWDZIWA RADOŚĆ, ENTUZJAZM I UMIŁOWANIE WOLNOŚCI?

  W: Polityka
  Keramek
  Wywalczona wolność była nadrzędnym pragnieniem tego umęczonego zaborami i wojnami ludu.
  Ktoś kto żył w tamtych latach doskonale pamięta, że nikt nie walczył o żadną wolność a o to by można było coś włożyć do garnka. Był głód i brak wszystkiego w sklepach. Zapoznaj się z piramidą potrzeb ludzkich to zrozumiesz jak bezsensownie agitujesz.


  Co takiego stało się, że Polacy już nie chcą wolności wolności
  Napisz czego nie możesz obecnie robić??? Polacy są wolnym narodem jak nigdy wcześniej.


  Na koniec wspomnę o tym, co wspaniałe i dobre. Były to wspaniałe czasy - 30 lat wolności. Na ogniskach i imprezach często była śpiewana piosenka,, Niech żyje wolność wolność i swoboda" –
  Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda. Tyle tylko że to piosenka nie o tej wolności nad którą tak beczysz. 😂🤣😆
  Nie rozumiesz Polaków dlaczego???
  Pytasz,, czego nie mogę obecnie robić". Nie mieszkam w Polsce, wiem wszystko od mojej rodziny. Dziś trzeba obawiać się PiS-u i stanowionego prawa przez tę partię. Wystarczy wyjść na ulicę z plakatem antypisowakim, wystarczy mieć napis konstytucja. Sam obserwuję wypowiedzi władz PiS, które przepełnione są nienawiścią do Polaków - oponentów. Wczoraj dwaj starsi mężczyźni z PiS pobili dziewczynę - zakładając jej na głowę reklamówkę. Była kopana i bita po żebrach. Niedawno został zabity publicznie prezydent Adamowicz i kilkunastu prezydentów otrzymało akty zgonu. PiSowcy spektakularnie wieszali portrety posłów opozycji, a szef partii Jarosław Kaczyński publicznie wyzywał Polaków z mównicy sejmowej. Codzienne skandale finansowe z udziałem polityków PiS i ich bezkarność. Dziś trzeba się obawiać o życie, bo nienawiść przechodzi wszelkie wyobrażenia. Wspomniana piosenka była symbolem uzyskanej wolności za czasów demokracji przyzwoitej.

  ,, Ludzie nie mieli co do garnka włożyć", a teraz jednym zabrano, a wielkie grupy elektoratu PiS otrzymali, czy to jest sprawiedliwe. Ludzie żyją za marne grosze (nawet 300 zł miesięcznie). GUS podaje, że narasta ubóstwo. Nie mam czasu teraz wszystkiego napisać, jakie obecnie są ograniczenia wolności. Napiszę o tym temat, kędyś.
 • w temacie BARDZO PROSZĘ O BLOKADĘ UŻYTKOWNIKA PISZĄCEGO Z GOŚCIA

  W: Do Admina
  Admminka Szanowny buc1,

  gość, który pisał wspomniane słowa, został zablokowany.

  Przypominam jednocześnie, że Dział DoAdmina nie służy personalnym przepychankom ani pomówieniom, a tego typu treści będą z niego usuwane.

  W Dziale DoAdmina wystarczy zgłosić problem, Administracja dopasuje do niego odpowiednie rozwiązania.

  Pozdrawiam,
  Admminka
  Za pomoc dziękuję bardzo. Pani Admin przepraszam, że wdałem się w konwersację, ale przeciwko mnie zostały wyciągnięte działa, po prostu się broniłem. Dziękuję i pozdrawiam.
 • w temacie DO WSZYSTKICH KOMITETÓW WYBORCZYCH OPOZYCJI!!

  W: Polityka
  ireneo Wskazanym jest oparafować miejsca sklejemia kopert w wyborach korespondencyjnych.
  Oczywiście też, jeśli sztaby wyborcze nie dopilnują tego, to szkoda ich pracy. Na wybory planowe taj Sasin przygotowywał karty do głosowania, że gdzieś tam się plątały. Sama idolka PiS Pawłowicz mówiła, że za 50 zł można kupić głos. A biedniejsi spod sklepu pewnie sprzedadzą głos za piwko.
 • w temacie DUDA i PiS ZBÓJECKO OKRADAJĄ POLAKÓW!

  W: Polityka
  olacda Duda wydał te pieniądze na promocje Polski na świecie, sprowadzenie biznesu do kraju, załatwienie wiz do USA, samoloty F35, oddaje hołd polskim bohaterom i żołnierzom wyklętym ...
  On nie siedzi pod żyrandolem jak Komorowski.Tak - to podaj przykłady, jaki biznes Duda sprowadził do Polski. Czy Duda ma własne pieniądze? Na tym polega patriotyzm, żeby kupować wszystko za granicą. A gdzie zapowiadany rodzimy przemysł - helikoptery z Mielca? Nie patrz przez pryzmat profitów i trzynastki (ostatniej).
 • w temacie DUDA i PiS ZBÓJECKO OKRADAJĄ POLAKÓW!

  W: Polityka
  Grzeszko Abrakadabra365 Ciebie już okradli - z rozumu!Najbardziej kretyńskie i bezczelne w twojej wypowiedzi, jako typowego, tępego i prymitywnego pisolubnego jest to, ze natychmiast stosujesz atak ad personam.
  Twój potencjał intelektualny jest tak niebywale niski, że absolutnie nie potrafisz odnieść się w sposób merytoryczny do treści materiału wiodącego, tylko pokazujesz swój niewątpliwy niedostatek myślowy. Działasz niczym zaprogramowany cyborg, którego nakręca wódz partii obecnie rządzącej i powoduje, ze twoje postępowanie jest całkowicie odczłowieczone!

  Żal mi ciebie ludzki niedorobie, ale nie potrafię ci pomóc.
  Obawiam sie, ze dla ciebie i tobie podobnych, już w ogóle ratunku nie bedzie i nie włączymy was do normalnego społeczeństwa polskiego po tym, jak generalnie i definitywnie rozprawimy sie z kaczystowską szajką.
  Witam. Wierzący w PiS nie liczą z niczym i z nikim. Ich wiara polega na pokorności, jak baranki za pieniądze. Otrzymane pieniądze w momencie wydadzą na zwiększające się koszty życie, niestety oni tego nie tego nie rozumieją. Obecnie mamy kryzys władzy, a obecna kakistokracja jest owocem takich właśnie ludzi. Powiem tak - to w głowie się nie mieści, jak nisko upadł ten kraj.
 • w temacie A to mu się skojarzyło, przy okazji ujawnił homofobię.

  W: Polityka
  Problem w tym, że Rafał Trzaskowski nie jest gejem, jednak jest człowiekiem tolerancyjnym i szanuje wszystkich ludzi. Takie stawianie sprawy przez Mularczyka może zostać uznane, iż uważa on Trzaskowskiego za geja. To był po prostu żart i tyle, a jego sens jest zupełnie inny.
 • w temacie To nie księża są pedofilami, tylko pedofile księżmi"*

  W: Polityka
  Keramek buc1 Keramek FonForman
  Rozumiem, Nie rób, że się dzieckiem niczego nie zrozumiałeś z mojego tematu. Dal ciebie nie istnieje problem dzieci skrzywdzonych przez pedofili. Jak i dla pozostałych wypowiadających się w tym temacie. Dla ciebie i tobie podobnym to okazja na dowalenie KK.

  Dlaczego tak jest? Bo KK stoi na straży moralności a tobie z moralnością nie po drodze. KK jest dla ciebie przeszkodą.
  Keramek! A jaki jest temat? O murarzach? Napisz temat o murarzach to ustosunkuję się do niego. Dawno cię nie widziałem.
  Pomogę bo nic nie zrozumiałeś z tematu.
  Temat jest o pedofilach.
  To możesz spróbuj jeszcze raz się odnieść tym razem na temat.😂🤣😃Co tu się odnosić. Sprawa jest oczywista, pedofilia jest okrucieństwem i tyle i nie ważne kto ją czyni.