• w temacie Zbrodnie żydowskie na polakach

  W: Polityka
  zbigniew1933 Ojciec Rydzyk kpi ze słuchaczek Radia Maryja

  "Jak te kobiety rzucały się na mnie obłapiały, odpychałem je, mówiłem: nie tutaj, nie teraz!

  A one: Proszę ojca, choć jeden jedyny raz!

  Jedna szła ze mną i szło pełno tych napalonych mikrusów.

  Co miałem zrobić? uległem.
  Hahahahahahahahahahahahahahaha, chyba pęknę ze śmiechu. Ale Rydz się musiał podniecać, hahaha. Jest ich idolem, idolem 70 - latek. To wielki przywódca religijny PiS. Haha nie mogę.
 • w temacie TRUMP ZACHOWUJE SIĘ PODOBNIE DO PIS-U

  W: Polityka
  ~lis2012 Tramp nie poniża służb USA. Raczej powiedziałbym, że nie ma do nich zaufania. A to co innego. No ale po tym co przed laty zrobili w Iraku. Nie dziwię się. Bo to wywiad wytropił w Iraku fabryki broni chemicznej. Nawet miały być przewożone na platformach. Skutkiem tego był napad USA na Irak. Wciągnięta w wojnę została cała koalicja NATO`wska" w tym Polska. Zniszczono całkowicie ten piękny Kraj. Zginęło miliony niewinnych ludzi. Umożliwiono powstanie ISIS. A Irak do dzisiaj można powiedzieć, że nie istnieje. Dodam, że śladów broni chemicznej nie odnaleziono.
  Masz rację, ale czy na pewno była to wina służb? Mówi się, że ówczesny prezydent USA Busch podjął taką decyzję że względu na ropę. Prezydent Trump zachowuje się, jak niemowlę, raz gra twardziela, a raz płaszczy się. Prezydent, który źle mówi o swoich służbach informuje, że jest szefem państwa skłóconego, a takie państwo jest słabe.
 • w temacie NA CZYM POLEGA WYŻSZOŚĆ AFERY GET BACK NAD AMBER GOLD ???

  W: Polityka
  ~gość Odrób lekcje deklu zanim napiszesz bzdeta albo zajmij się tym co najlepiej umiesz czyli zmywaniem naczyń. Materiały na temat afer są dostępne i każdy po lekturze stwierdzi, że jesteś deklem o śladowym rozumku.
  Daj sobie nieudaczniku plusy ze swojego nicka, chcesz to wypiszę twoje 80 ników. Dla mnie jesteś chorym zerem.
 • w temacie NA CZYM POLEGA WYŻSZOŚĆ AFERY GET BACK NAD AMBER GOLD ???

  W: Polityka
  Pisiorze nie interesują mnie twoje poniżania i wyzwiska. Faktem jest, że nie potrafisz merytorycznie polemizować. Dla mnie nie liczy się zdanie chorego psychicznie człowieka. Wyzwiska nic ci nie pomogą w obronie twojej partii dyktatorskiej. Nie jesteś dla mnie autorytetem, lecz jestes zerem.
 • w temacie NA CZYM POLEGA WYŻSZOŚĆ AFERY GET BACK NAD AMBER GOLD ???

  W: Polityka
  Dr
  ~gość Odrób lekcje deklu zanim napiszesz bzdeta albo zajmij się tym co najlepiej umiesz czyli zmywaniem naczyń. Materiały na temat afer są dostępne i każdy po lekturze stwierdzi, że jesteś deklem o śladowym rozumku.
  Weź koniecznie leki nieudaczniku pisowski, bo bez leków stajesz się pośmiewiskiem z PiS. Bardziej prosto i bezpośrednio przynosisz wstyd swojej partii. A przecież pragniesz ich władzy i dyktatury. Takimi samymi ignorantami, jak ty są twoi idole z PiS, którzy nie potrafią merytorycznie rozmawiać i nie procesują ustawy z nowogrodzkiej. Nikt nie posiada prywatnych, lub innych materiałów że śledztwa, niż te dostępne. Osobiście z takich właśnie korzystam. Zatem zapoznaj sié z nimi dobrze, lecz nie w TVP PiS info, bo tam są wasze . Przecież dostępne są materiału i komentarze obiektywne, więc poczytaj. Napisałem prawdę, ale nie wiem, czy ze względu na twój stan zdrowia psychicznego jesteś w stanie zrozumieć.
 • w temacie Nie podobał mi się POPIS, ale ten idiotyzm bolszewicki - SPZPKukizPIS...

  W: Polityka
  Śmiało można by zacytować fragment kolędy w środku lata ,, do żłobu hej pasterze do żłobu, bo tam cud" kasa podatnika leży i brać tylko jak. PiS totalnie wyposzczony ośmioletnim oczekiwaniem na koryto wreszcie osiągnął cel absolutnej władzy. Zdarzają się afery, ale ukochanej władzy wszystko wolno i nie wypada krytykować, bo władza daje ochłap hołocie, a sama delektuje się kasą. Ostatnia afera z udziałem wiceszefa Lotos członka PiS - przekręty z podatkiem VAT na kwotę 7 mln. To wszystko zmierza do upadku tego kraju.
 • w temacie DOSTĘP DO SEJMU BYŁ NAWET ZA PRL-U

  W: Polityka
  Sikorsky Dzisiaj miał miejsce nieudany szturm odmóżdżonych i agresywnych lemingów na budynek Sejmu. Paru się przedostało, popisali nawet sprayem mury sejmowe. Rachunek za wandalizm powinno się wręczyć Joannie Sheuring Wielgus - "duchowej" patronce wszystkich protestujących. A to pani Joanna jest duchowym przywódcą opozycji? A duchowym przywódcą PiS jest papież Rydzyk. No i macie swoją religię.
 • w temacie DOSTĘP DO SEJMU BYŁ NAWET ZA PRL-U

  W: Polityka
  Dziś miał miejsce udany protest Polaków przed Sejmem. Otoczony reżimu kordonami policji i stalowymi barierkami pokazał pokorę władzy absolutnej. ,, Będziemy słuchać ludzi i służyć ludziom" to hasła wyborcze PiS głoszone w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Właśnie widać było pokorę władzy. To dobrze niech świat zobaczy rządy PiS. Może kiedyś zrzucimy kajdany PiS i Polska na nowo będzie krajem demokratycznym.
 • w temacie DOSTĘP DO SEJMU BYŁ NAWET ZA PRL-U

  W: Polityka
  Nie interesuj się moim rodowodem. Ale widzę, że chciałbyś walki z ludźmi nie podzielajacymi twoich nieciekawych poglądów. To może dojdzie do rewolucji i będziemy się zabijać !! Widzę, że tego chcesz, ale weź pod uwagę, że możesz zginąć na polu fanatycznej pisowskiej chwały. Nie interesuje mnie, że ty nie chcesz protestować, ale są inni, którzy chcą protestu. Masz dużo ze mną problemów, ponieważ musisz się przelogowywać. Jesteś fanatykiem PiS i wiem kim jestes, oraz znam wszystkie Nicki. Postanowiłeś człowiecze ubogi walczyć ze mną . Nie zamierzam z tobą dyskutować, ani odpowiadać na idiotyczne sugestie. Mam swoje zdanie i będę go przedstawiał, bo mi tak pasuje.
 • w temacie KIEDY PRZEWODNIA ROLA PARTII POPIS ZOSTANIE WPISANA DO KONSTYTUCJI ???

  W: Polityka
  Oczywiście, że PiS ma władzę absolutną, a pozostałe ostatnie instytucje państwa zdobywa. Pozostał jeszcze Sąd Najwyższy. Samorządy i tak muszą liczyć się z władzami PiS w Warszawie. PiS ma jeszcze nadzieję, że przejmie samorządy i scentralizuje Polskę. Kukiz miał rację, można wpisać przewodnią rolę partii KC PiS.