• w temacie CZY SŁYSZELIŚCIE SŁOWO ,, PRZEPRASZAM" - OD DZIAŁACZY PIS, ZA CHAMSKIE SLOWA

W: Polityka
    Soraya Nie bronię niczyjego chamstwa. Każdy powinien za swoje słowa odpowiadać, ale pozwól że ci przypomnę zachowanie posła Niesiołowskiego dawnego członka PO. wtedy pisano, że prawdę mówi, teraz podobnego typu zachowanie..chamstem i brakiem kultury zwie się.

Nazywając ludzi faszystami....jestes na samym najniższym poziomie kultury PiS.
    Szanowna Sorayo, nigdzie nie stwierdziłem, że obraża i poniża ludzi tylko
    PiS, chociaż myślę, że głównie. Niesiołowski też słynie z ostrego tonu wypowiedzi, ale ci ludzie przepraszają i mają inną mentalność i są bardziej tolerancyjni. Widzisz Sorayo każdy człowiek ma prawo do egzystencji. Czarny, żółty, biały, islamista, katolik itp, ale trzeba umieć
    Współczuć, w każdym człowieku jest dobro, ale należy go umieć z siebie
    wydobyć, wyeksponować. Odrobinę tolerancji Sorayo. Ale ja myślę, że uda mi się Ciebie przekonać i będziesz dobrą tolerancyjną kobietą.
  • w temacie CZY JESTEŚCIE ZA ZMIANĄ POLSKICH GRANIC ???

TR300 przyznanie Polsce granicy zachodniej to nie Była decyzja Bieruta, dlaczego znowu zabierasz się za pisanie tematu będąc całkowicie do tego nie przygotowanym????
    p.s
    1. jako pierwsi w swoim programie przywrócenia Polsce granic zachodnich upominali się ludzie związani z NSZ, w tym czasie polskim komunistom marzyło się zrobienie z Polski kolejnej SRR
    2. Granice zachodnie ustalono także jako CZĘŚCIOWĄ rekompensatę strat wojennych.
    Jestem bardzo dobrze przygotowany i dobrze wiem czyje były decyzje dotyczące granic, ale jak napisałem decyzje były podejmowane, pod naciskiem Rosji, zatem zgody dotyczące granic są nieważne, twierdzi PiS. Bierut też nie wnosił sprzeciwu d/s granic, jak również reperacji.
    Te obydwie sprawy są razem powiązane. Rozpatrując sprawę takimi kategoriami i argumentami uznać należy, że obydwie kwestie są do podważenia. W związku z tym każdy sąd będzie rozpatrywał, sprawę granic i reparacji, ponieważ PiS zamierza złożyć wniosek, użycie nacisku Rosji na sprawy reperacji, to i granic. Faktycznie granicy zostały ustalone, pod naciskiem Stalina, a zachód je zaakceptował, ze strachu przed wojną z Rosją. Wniosek PiS, o reperacje tak umotywowany jest hipokryzją, na którą Niemcy nie dadzą się nabrać. Wjem, co piszę, to ty masz problemy z percepcją.

Z szacunkiem dla oponentów.

• w temacie Pytanie do wszystkich popierająch zachowanie p. Owsiaka.

W: Hydepark
    Sorayo, Czy ty uważasz, że seks jest czymś złym? Gdyby​ wspomnianym
    osobom Owsiak zaproponował seks z kim kolwiek personalnie, to uznałbym, te słowa, za niezbyt miłe. A użycie słowa ,, seks" bezosobowo
    nie byłoby formą obrazy i uznałbym, to za žart. Ponieważ seks nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie. Ale gdyby Owsiak życzył mi śmierci, choroby, wypadku, lub czegoś złego uznałbym taką formę wypowiedzi
    , za chamstwo. Seks jest wyrazem miłości, więc jest pięknym aktem.

Z szacunkiem dla sorayi.

• w temacie JUREK OWSIAK PRZEPROSIŁ PANIĄ PAWŁOWICZ I CHCIAŁBY JĄ PRZYTULIĆ

Air842 Ladnie powiedzial Owsiak .. i przytulac chce .. p:Owsiak spokornial dobrze zrobila mu nagonaka" .Moze wroca czasy ,,kiedy stanie sie skromnym czlowiekiem , i bedzie bardziej kontrolowal swoje wydatki
    Witam, ale czy kiedyś pani Pawłowicz przeprosiła, za swoje chamskie wypowiedzi?? A do Jurka Owsiaka odniosła się słowami,, przystanek szatana" dotyczyło przystanku Woodstock. Człowiek z klasą potrafi
    powiedzieć magiczne słowo ,, przepraszam" Nigdy nie słyszałem takiego
    słowa od pani Pawłowicz. A przecież utrzymuje się z naszych podatków i ma bardzo dostatnie życie. Spożywanie posiłków w sejmie jest brakiem
    zachowania kultury i elementarnej przyzwoitości. Jest oznaką ignorancji
    dla suwerena.
  • w temacie PiS oburzoło się słowami Owsiaka a tymczasem sami obrażają innych...

~kobieta buc1 ~kobieta buc1 Soraya Jedna i druga strona powinna skończyć z tego typu zagrywkami. Poseł powinien być posłem, a nie takim spod budki.
    A pan Owsiak ...skandalicznie się zachował. Można kogos lubić, nie lubić, ale tak publicznie przy 300 tys osób ,...takie pierdoły 63 letniemu dziadkowi, ojcu ..po prostu nie wypada pleść. To brak elementarnej kultury, wychowania. Az tak bardzo się czuje niedowartościowany, by tymi sposobami się wzmacniać?Ale mam pytanie, czy starsi ludzie mają zakaz rozmowy i używania seksu?? Jeśli nie to przecież można komuś polecić i rozmawiać, o seksie
    nawet publicznie?? Może wobec wiary katolickiej, rozmowy o seksie są
    grzechem, ale z grzechu można się wyspowiadać, prawda?? A może posłanka podnieca Owsiaka, bo jest taka seksowna?? Najlepszą terapią jest seks miłość, tego obie strony potrzebują, jak koń owsa. Dlatego ludzie dorośli mają prawo rozmawiać o seksie i to nawet publicznie.
    Czy sorayia nie lubi seksu??
    Pozdrawiam. Każdy z was byłby wielce oburzony gdyby ktoś polecał wam wiarę i KK, byłby krzyk że to sprawa osobista. Myślisz, że seks nie jest sprawą osobistą? Wytykanie publiczne, samotnej kobiecie, żeby uprawiała seks jest chamstwem najwyższej kategorii. Owsiak jest zwyczajnym, nieobytym burakiem i nawet przeprosiny nic tu nie zmienią. Nawet na forum widać kto ma kindersztube a kto jest z gruba ciosany. Owsiak w pełni należy do tych drugich a jako osoba publiczna powinien umieć się zachować, nie jest politykiem i nerwy powinien trzymać na wodzy.Z tym KK, to zły przykład, osobiście przyjmuję misjonarzy, jechowa i innych głosicieli. Wszyscy chcą mi sprzedać swój światopogląd, ale ja grzecznie podziękuję i kończę rozmowę. Owsiak nie narzuci tej pani seksu przymusowo, prawda?? Pani Poseł zrobi, co zechce. Nie przesadzajmy. Jeśli już niemożna już publicznie rozmawiać, o seksie, to może to doprowadzić do tego, że będzie konieczne invitro. Może zapanować wszechobecna impotencja.
    Pozdrawiam. Kulturalny mężczyzna (jeszcze tacy się uchowali) w towarzystwie nieznajomych kobiet to nawet nie opowie kawału tzw. "z grubej rury", chyba że wyczuwa że może sobie pozwolić... Rozmowa o seksie to nie jest rozmowa o pogodzie, seks jest sprawą intymną i rozmawia się tylko w swoim dobrze znanym gronie. Zapewniam cię, że bez obleśnych rozmów z zakresu erotyki, dzieci też będą się rodziły. I jeszcze wspominasz,że przyjmujesz misjonarzy, zapytam jacy to misjonarze pozwalają sobie na odwiedziny bez zaproszenia?
    Jak to,, jacy misjonarze" chodzą Jechowa, adwentyści i mam też kolegów misjonarzy katolickich. Wprawdzie misjonarze katoliccy werbują
    bardziej, w krajach trzeciego świata, ale wszyscy zdobywają owieczki.
    Szanowni forumowicze, czasy się zmieniają bezpowrotnie. Minęła kultura XX wieku i bociany już dzieci nie przynoszą, a seku nie uprawia
    się w koszulach nocnych, jak to było w średniowieczu. A o seksie nie było można rozmawiać. Czyżbyś my wracali do średniowiecza. Gdyby Owsiak proponował publicznie i z kimś personalnie, to byłoby chamstwo
    , a tak to były puste erotyczne słowa. Mam pytanie, czy seks jest brzydki
    ochydny ??? Moim zdaniem jest pięknym aktem miłości i nie ma się czego wstydzić.
  • w temacie PiS oburzoło się słowami Owsiaka a tymczasem sami obrażają innych...

~kobieta buc1 Soraya Jedna i druga strona powinna skończyć z tego typu zagrywkami. Poseł powinien być posłem, a nie takim spod budki.
    A pan Owsiak ...skandalicznie się zachował. Można kogos lubić, nie lubić, ale tak publicznie przy 300 tys osób ,...takie pierdoły 63 letniemu dziadkowi, ojcu ..po prostu nie wypada pleść. To brak elementarnej kultury, wychowania. Az tak bardzo się czuje niedowartościowany, by tymi sposobami się wzmacniać?Ale mam pytanie, czy starsi ludzie mają zakaz rozmowy i używania seksu?? Jeśli nie to przecież można komuś polecić i rozmawiać, o seksie
    grzechem, ale z grzechu można się wyspowiadać, prawda?? A może posłanka podnieca Owsiaka, bo jest taka seksowna?? Najlepszą terapią jest seks miłość, tego obie strony potrzebują, jak koń owsa. Dlatego ludzie dorośli mają prawo rozmawiać o seksie i to nawet publicznie.
    Pozdrawiam. Każdy z was byłby wielce oburzony gdyby ktoś polecał wam wiarę i KK, byłby krzyk że to sprawa osobista. Myślisz, że seks nie jest sprawą osobistą? Wytykanie publiczne, samotnej kobiecie, żeby uprawiała seks jest chamstwem najwyższej kategorii. Owsiak jest zwyczajnym, nieobytym burakiem i nawet przeprosiny nic tu nie zmienią. Nawet na forum widać kto ma kindersztube a kto jest z gruba ciosany. Owsiak w pełni należy do tych drugich a jako osoba publiczna powinien umieć się zachować, nie jest politykiem i nerwy powinien trzymać na wodzy.Z tym KK, to zły przykład, osobiście przyjmuję misjonarzy, jechowa i innych głosicieli. Wszyscy chcą mi sprzedać swój światopogląd, ale ja grzecznie podziękuję i kończę rozmowę. Owsiak nie narzuci tej pani seksu przymusowo, prawda?? Pani Poseł zrobi, co zechce. Nie przesadzajmy. Jeśli już niemożna już publicznie rozmawiać, o seksie, to może to doprowadzić do tego, że będzie konieczne invitro. Może zapanować wszechobecna impotencja.
    Pozdrawiam.

Soraya buc1 Bardzo mądrze poradził Owsiak, to samo bym powiedział. To prawda, że
    Seks uspokaja stare panny, a starych kawalerów też. Ludzie samotni nienawidzą innych, ponieważ tak naprawdę nie mają nikogo i brak sensu życia. Znam takie osoby, które po długich latach samotności poznały kogoś i są szczęśliwi, a ich osobowość zupełnie się zmieniła, z chamów
    stali się ludźmi kulturalnymi. A czy seks komuś zaszkodził??? Seks zbliża
    ludzi i buduję więź emocjonalną. Polecam dużo seksu i miłości dla wszystkich forumowiczów.

Z szacunkiem dla oponentów.Zazwyczaj ta krowa, która dużo ryczy mało mleka daje. Ciekawe, czy p. Owsiak jeszcze może:-))))

Bzdury .jak gimnazjalista pleciesz. Nie miał prawa wkraczać w życie prywatne. Jeden jest samotny, drugi po kilku rozwodach, trzeci zostawił kilkoro dzieci i się nimi nie interesuje itd., jeszcze inna piegowata, garbata/ garbaty, niepełnosprawny itd. Tutaj Owsiak zycie, wartośc człowieka do seksu tylko sprowadził. Obraził nie tylko Pawłowicz, inne kobiety również. Sorayo , przecież wszyscy ludzie potrzebują seksu, prawda, a dowodem na
    to jest kontynuscja populacji ludzkiej, przecież to normalne. A zatem dlaczego propozycja dokonania aktu seksualnego, opisana w cudowny sposób obrazowy miałaby obrażać kobiety. Owsiak nie proponował tej pani nikogo personalnie, zatem to były puste erotyczne słowa. Nie obrażaj się Sorayo.

Soraya Jedna i druga strona powinna skończyć z tego typu zagrywkami. Poseł powinien być posłem, a nie takim spod budki.
    Pozdrawiam.

Bardzo mądrze poradził Owsiak, to samo bym powiedział. To prawda, że
    Seks uspokaja stare panny, a starych kawalerów też. Ludzie samotni nienawidzą innych, ponieważ tak naprawdę nie mają nikogo i brak sensu życia. Znam takie osoby, które po długich latach samotności poznały kogoś i są szczęśliwi, a ich osobowość zupełnie się zmieniła, z chamów
    stali się ludźmi kulturalnymi. A czy seks komuś zaszkodził??? Seks zbliża
    ludzi i buduję więź emocjonalną. Polecam dużo seksu i miłości dla wszystkich forumowiczów.

Z szacunkiem dla oponentów.