• w temacie Dlaczego ateiści martwią się, kto przyjdzie na ich grób?

  W: Polityka
  Dlaczego wierzący przywiązują tyle wagi do grobów i obecności na ich grobach. Budują grobowce z myślą o zmartwywstaniu. Przecież ciało ludzkie jest tylko doczesnością głosi religia katolicka. Ciało ludzkie ulega degradacji, a liczy się dusza ludzka, która ma zostać zbawiona i ma znaleźć się raju, lub w piekle. Ateista chce łączności z rodziną i przyjaciółmi i dba o swoje dobre imię, ponieważ nie posiada takiego komfortu, jak wierzący, że kążdy grzech ( zło ) zostanie mu odpuszczone. Grzechy ateistów pozostają w ich sumieniu. To dlatego są ludźmi lepszymi od wierzących. To miło gdy ktoś o nas pamięta i przyjdzie na nasz grób, niezależnie od wyznania, wiary, czy niewiary.
 • w temacie Proboszcz zawinił, tata synka zeszmacił

  W: Polityka
  Tak, ale gdyby to zrobił ateista, to wiedzieliby po jakiej stronie stanąć. W Polsce jawnie chroni się księży zboczeńców, pedofilów i tych, którzy narobili dzieci mężatkom i pannom. To wszystko przez brak ewolucji umysłowej i ciemnotę. Do dziś, w niektórych domach pełno obrazów religijnych,a niektórzy twierdzą, że tak wyglądało w rzeczywistości ich bogowie, a księży całują w rękę. Niektóre kobiety czują wolę bożą i świętość gdy współżyją seksualne z księdzem.
 • w temacie OTO SŁOWO NA NIEDZIELĘ: KOŚCIÓŁ REAGUJE TYLKO NA DONIESIENIA MEDIALNE !

  W: Polityka
  ~gość
  stiffnecked
  ~Staś Jak trzeba mieć upośledzony umysł aby zaufać księdzu ? Rodzice powinni często, głośno i dobitnie ostrzegać, tłumaczyć swoim dzieciom, co może ich spotkać, gdy będą się kontaktować, spotykać z księdzem. Każdym księdzem !!!
  Mi mama mowila, ze jak sie nie bede sluchal, to mnie odda do ksiezy. Dobrze, ze posluchalem.
  To ty miałeś matkę? Myślałam, że jesteś cudownym dzieckiem dwóch ojców, że tak powiem.
  Nie został zapylony przez ducha świętego. Hahaha.
 • w temacie OTO SŁOWO NA NIEDZIELĘ: KOŚCIÓŁ REAGUJE TYLKO NA DONIESIENIA MEDIALNE !

  W: Polityka
  madox66 Jaki trzeba mieć zryty czerep aby bronić księdza pedofila?
  Ludzie, którzy z jakichś powodów nie ewoluowali całują księży pedofilów p rękach i są im całkowicie oddani. Kiedyś rozmawiałem z. kobietą, o której mówi się że ma dziecko z księdzem i pkwiedziala, że czuła się, jak matka boska. Czuła w sobie świętość, a księdzu, jak bogu nie można odmawiać, taka była wola boża - powiedziała.
 • w temacie OTO SŁOWO NA NIEDZIELĘ: KOŚCIÓŁ PRZEŻYWA TRUDNY MOMENT

  W: Polityka
  julciaDe Sprostowanie- pedofilia i materializm dotyczy wszystkich
  środowisk, w tym także Kleru .
  Tak powinieneś zbudować zdanie, bo z Twojego zdania
  można zrozumieć że pedofilia dotyczy wyłącznie kleru .

  To są tak zwane fejk newsy czyli puszczanie niepełnych,
  albo nieprawdziwych często wyrwanych z kontekstu informacji .
  Pedofilii dopuszczają się również ateiści czyli ludzie z
  Twojej formacji .Czy to jest takie skomplikowane, że nie widzisz, że poruszyłem temat kościoła katolickiego - w świetle wypowiedzi papież Franciszeka ! Temat dotyczy kościoła, a następny temat będzie dotyczył ogôlnie pedofilii. Myśle, że teraz udzieliłem ci właściwych wyjaśnień?
 • w temacie OTO SŁOWO NA NIEDZIELĘ: KOŚCIÓŁ PRZEŻYWA TRUDNY MOMENT

  W: Polityka
  ~gość ~gość Głąb, nieuk i nieudacznik dał słowo na niedzielę zaadresowaną do podobnych sobie. Nie wymagaj od internetowego lewackiego dekla za wiele, robi to co umie i wyniósł z domu.W życiu kieuję się nauką i wiedzą, a ty prostaku średniowiecnymi wierzeniami w nieistniejących wyimaginowanych bogów
 • w temacie OTO SŁOWO NA NIEDZIELĘ: KOŚCIÓŁ PRZEŻYWA TRUDNY MOMENT

  W: Polityka
  ~gość Głąb, nieuk i nieudacznik dał słowo na niedzielę zaadresowaną do podobnych sobie. Szanowny barbaryñco !! Ty jeszcze nie wyszedłeś ze średniowiecza. Ty nie tylko jesteś oporny na naukę wiedzę, ale nie nadajesz się do życiw cywilizowanym świecie i opóźnisz rozwój ludzkiej cywilizacji. Generalizując masz coś z prahistorycznego zwierzęcia. Tacy nie podejmują merytorycznej dyskusji tylko poniżają wyzwiskami.
 • w temacie OTO SŁOWO NA NIEDZIELĘ: KOŚCIÓŁ PRZEŻYWA TRUDNY MOMENT

  W: Polityka
  pintapalec Zapomniałeś jeszcze dopisać drugą przypadłość tego boga ,mianowicie MŚCIWOŚĆ ,ZAZDROŚĆ I KARĘ .Mściwość i karę na niewinnych dzieciach i wnukach ,za grzechy rodziców i dziadków..I tak właśnie postępują, nie tylko kler ale i katolicy (owieczki parafialne) I to jest ta kościelna demoralizacja wierzących kościoła ,przez kler katolicki.OBŁUDA I FAŁSZ !
  Oczywiście to prawda i jeszcze należałoby dodać łańcuch pokarmowy i horror z tym zwiazany. Bóg tak umiłował świat, że stworzył tzw.pożeranie się żywych i czasem żywcem. To nazywa się miłość na świecie stwórcy!!