• w temacie Bóg, Honor, Ojczyzna

  W: Polityka
  Keramek
  buc1 Oczywiście, że żołnierz nie ma tu nic do powiedzenia, ponieważ o patriotyźmiie decydują politycy. Obecnie są to politycy z PiS. Jeden z wybitnych patriotów - Antoni Macierewicz rozbroił wojsko i doprowadził do zwolnienia wybitnych specjalistów, a zwłaszcza starszych oficerów. Na zaistniałą sytuację miały wpływ poglądy polityczne. Starsi oficerowie, doświadczeni i szkolenia przez lata musieli odejść, by na eksponowane i dobrze płatne stanowiska mogli przyjść Pisowcy ludzie. Do tego stopnia upodlono wojsko, że na eksponowane stanowiska przyszli tzw. Misiewicze. Zamiast regóralnego wojska mamy oddzialy OTK Macierewicza szkolone w szesnaście dni
  Zamiast uzbrojenia i helikopterów - mamy w wojsku cukierki i ciastka, pociąg dowodzenia i inne banały. Poprzednie ekipy zakupiły samoloty myśliwskie F16 i w miarę rozwijały wojsko polskie. PiS doprowadził wojsko do przedszkola.
  A nie wydaje Ci się że dramat naszej armii rozgrywał się w latach kiedy rządziły inne partie a armią dowodzili jak to mówisz starsi oficerowie, specjaliści. Teraz Trzeba po nich posprzątać
  Oficerowie, o których mówisz spoczywają w pokoju wiecznym. Amen. Historia po latach osądzi ich przeszłość. Moja wypowiedź dotyczyła starszych oficerów związanych z zachodem, a nie wschodem.
 • w temacie Bóg, Honor, Ojczyzna

  W: Polityka
  Oczywiście, że żołnierz nie ma tu nic do powiedzenia, ponieważ o patriotyźmiie decydują politycy. Obecnie są to politycy z PiS. Jeden z wybitnych patriotów - Antoni Macierewicz rozbroił wojsko i doprowadził do zwolnienia wybitnych specjalistów, a zwłaszcza starszych oficerów. Na zaistniałą sytuację miały wpływ poglądy polityczne. Starsi oficerowie, doświadczeni i szkolenia przez lata musieli odejść, by na eksponowane i dobrze płatne stanowiska mogli przyjść Pisowcy ludzie. Do tego stopnia upodlono wojsko, że na eksponowane stanowiska przyszli tzw. Misiewicze. Zamiast regóralnego wojska mamy oddzialy OTK Macierewicza szkolone w szesnaście dni
  Zamiast uzbrojenia i helikopterów - mamy w wojsku cukierki i ciastka, pociąg dowodzenia i inne banały. Poprzednie ekipy zakupiły samoloty myśliwskie F16 i w miarę rozwijały wojsko polskie. PiS doprowadził wojsko do przedszkola.
 • w temacie Medialne dzieci lepszego Boga

  W: Hydepark
  No nie żartuj, przecież jesteśmy po reformie sądownictwa i mamy sądy partyjne PiS. Skoro wyrok sądu cię nie satysfakcjonuje to może ten człowiek jest w PiS. I dlatego sądy dają mu taki niesprawiedliwy wyrok. A nie wiesz czasem, jaki jest wyrok wypadku, w którym uczestniczyła Szydło? Jestem za sprawiedliwymi wyrokami, ale nie partyjnymi.
 • w temacie CZY ISTNIEJE OŚWIECENIE?

  W: Hydepark
  Epoka oświecenia jednak nastąpiła, nie dotarła jednak do wszystkich grup społecznych. To widać w naszej ojczyźnie, że ewidentnie. Zastanawia mnie fakt, jaka jest tego przyczyna - czy niedorozwój umysłowy? A może zwykłe chamstwo, grubiaństwo i barbarzyństwo i narcyzm. W społeczeństwach zachodu był faszyzm, a wschodu komunizm do, którego wracamy w wydaniu prawicowym. Faktem jest, że rozwój oświecenia nie zawsze poszedł we właściwym kierunku. W, niektórych grupach społecznych jeszcze mamy średniowiecze.
 • w temacie Faceci krasnale są odrażający

  W: Hydepark
  Blandare51 pokurcz ma 167 - istny dryblas (5 cm wyzszy od Stalina! 2 cm wyzszy od Hitlera!)
  Przykurcz jest podobnego wzrostu do Kim Dzong Una.
 • w temacie Konstytucja, konstytucja, konstytucja...

  W: Polityka
  Sikorski, dlaczego się tak boicie wyrazu ,, Konstytucja"? Przecież to nie święcona woda ! To dlatego tak jest? A co powiesz na: Reżim, Reżim, Reżim, Junta, Junta, dyktatura, dyktatura - boisz się? Czy tylko konstytucja was tak parzy.
 • w temacie Jak oni nienawidzą tego Piotrowicza

  W: Polityka
  ,, Jak oni nienawidzą Piotrowicza", a ty go miłujesz z całego serca. Jesteś Sikorski bardzo miłościwy. Powiedz za, co miłować hipokrytów i dwulicowców. Człowiek, który jest prymusem w PZPR i oddanym PZPR prokuratorem, nie może być nie dwulicowy. W o jednej chwili jest oddanym funkcjonariuszem PiS i skutecznie zniszczył wolne sądownictwo. W czasach PZPR sądy również były podporządkowane partii PZPR. Oczywiście swoich nie karano, lecz opozycję ,, Solidarność". Obecnie mamy identyczną sytuację. Wychwalaj dalej uzurpatorów i wichrzycieli, to zobaczysz do czego doprowadzą.