• w temacie TVP PIS - NIE DZIĘKUJĘ

  W: Polityka
  Abrakadabra365 Hej FonForman! Co słychać? 😂
  Do mnie to piszesz? Jeśli do mnie to nie jestem Fon Forman. Nie znam cię i muszę sprawdzić pozostałe twoje nicki może się dowiem. A u ciebie, jak leci ❓❓❓
 • w temacie Andrzej Duda wypadł znakomicie

  W: Polityka
  ~gość
  Dobrawa1 Z pośród tych kandydatów bardzo mi podobaly się wypowiedzi p. Dudy, Bardzo dobrze tez zaprezentował się Marek Jakubiak, na 3 miejscu postawiałabym Mirosława Piotrowskiego, dalej Zółtek.
  Reszta ...do piaskownicy.
  Pani Kidawa Błońska ...zupełnie w moich oczach straciła.
  Widziałbym Jakubiaka jako prezydenta. Zgadzam się z Twoją oceną Dobrawo.

  Duda był spokojny i opanowany. Odpowiadał merytorycznie. Widać, że dla Dudy przemawianie i występowanie to chleb powszedni. Na takiej debacie Duda jest w swoim żywiole. Potrafi przemawiać i robi to świetnie.
  Duda kłamał tradycyjnie, a zwłaszcza w sprawach z relacjami z Unią Europejską. Uprawia Hipokryzję i kłamstwo. Przedstawił trzy sukcesy - 500+, wiek emerytalny, oraz ostatnie trzynastki.

  Wspaniałe wypadł Kamysz Hołownia, Biedroń i inni, ale nie Duda.
 • w temacie Andrzej Duda wypadł znakomicie

  W: Polityka
  DUDA wpadł znakomicie! Teraz mówi o współpracy i dobrych relacjach z UE. Jednak zapomniał o słynnych wypowiedziach o,, wyimaginowanej wspólnocie europejskiej, oraz,, nie będą nam tu w innych językach nakazywali co mamy robić we własnym kraju". Tak na prawdę każdy z kandydatów dowalił Dudzie. A najlepszy był Kamysz, który przyniósł do studia duży długopis.
 • w temacie Dlaczego nikt nie zajmuje się zdrowiem Polski?

  W: Polityka
  ~jola - Do buc1 No weź, nie świruj! Masz dwa konta? Wszyscy wiedzę, że psioczysz pod FonForman!
  Nie zawracaj się tym głowy, bo się więcej rozchorujesz na główkę. Nie ma takiego konta, muszę cię roczarować. Wiem, że to bardzo ważne dla ciebie, ale nie mogę się przyznać do czyjegoś konta. Fon Forman jest młodym facetem i ma temperament. Podoba mi się jak wam kładzie prawdę do główek i dobrze. Zostawiam cię z twoją psychozą i utrapieniem, czy buc1 jest fon formanem?
 • w temacie Dlaczego nikt nie zajmuje się zdrowiem Polski?

  W: Polityka
  Na woli polskiego ludu trudno się oprzeć. Wystarczy, że partia obieca i da przez krótki okres parę groszy i będą ją popierać. Nazywają to patriotyzmem. Nie można o takich ludziach mówić, że są poważni.
 • w temacie KACZYŚCI Z PiS-U PRZYGOTOWYWUJĄ SIĘ DO WYBORÓW.

  W: Polityka
  Keramek jak napisać fake naws:))) to jest dobry temat do analizy

  Zwolniono dyrektora kadr Poczty Polskiej to są już czystki:)))
  W konsekwencji zwolnienia jednego dyrektora teraz się zacznie przesyłki będą ginęły.:))
  Wyślesz kartkę a dostaniesz list a na koniec jak kandydaci opozycji dostaną mniej niż 10% głosów to będzie wina nowego dyrektora kadr:)))))) Keramek! Zwolnienie jednego dyrektora wystarczy do zmiany setek ludzi na klany PiS❗❗❗
 • w temacie Kaczyński ma kolejnego kota

  W: Hydepark
  Dobrawa1][cytat kogo=buc1

  Nie mam czasu na kobiety, a pracuję 15 godzin dziennie.
  Chyba zostanę księdzem. Na parafię zbierasz, czy na przyszłe koty, psy?
  kot i pies ..najwierniejszy przecież przyjaciel.[/cytat

  A chciałbyś być moją gosposią❓
 • w temacie Kaczyński ma kolejnego kota

  W: Hydepark
  Dobrawa1 buc1

  Nie mam czasu na kobiety, a pracuję 15 godzin dziennie.
  Chyba zostanę księdzem. Na parafię zbierasz, czy na przyszłe koty, psy?
  kot i pies ..najwierniejszy przecież przyjaciel.Na parafię zbierają parafianie, a ja będę tylko brał kaskę i raik taki mały. Zero odpowoadzialności i dzieci można robić🤼‍♂️👨‍👩‍👧‍👧.
 • w temacie Kaczyński ma kolejnego kota

  W: Hydepark
  Dobrawa1 Ada777 buc1 Dla dziedzia w sam raz burka z kotkami. Będzie mu przypominała Islam. Człowiek w tym wieku co Kaczyński staje się dzidziusiem, a swoich nawet nie zrobił. Zbyt trudne to zadanie dla niego było, żeby rodzinę założyć. Amen. Mogła mu sprezentować szmatke w serduszka, albo autka .Internetowi chojracy. A ty ile dzieci spłodziłeś, no nie wstydź się i pochwal:-)No co ty, nie można tak po prostu płodzić. Owszem lubię seks, ale od razu nie płodzę. Jasne, że będziemy w tym wieku co prezes. Na jego miejscu już dawno bym przestał się kompromitować.
 • w temacie Kaczyński ma kolejnego kota

  W: Hydepark
  Ada777 buc1 Dla dziedzia w sam raz burka z kotkami. Będzie mu przypominała Islam. Człowiek w tym wieku co Kaczyński staje się dzidziusiem, a swoich nawet nie zrobił. Zbyt trudne to zadanie dla niego było, żeby rodzinę założyć. Amen. Mogła mu sprezentować szmatke w serduszka, albo autka .W cumelki ❗😁😁