• w temacie CZY W POLSCE MOŻNA JESZCZE BYĆ SOBĄ ???

  W: Polityka
  ~gość Sąd Okręgowy w Lublinie nic nie zakazał tylko potwierdził decyzję prezydenta który jest z PO, naucz się rozumieć to co czytasz deklu internetowy bo się ośmieszasz i dlatego nazwano cię deklem skoro masz urojenia na temat PiS-u.
  Prostaczko średniowieczna - pisowska, jaka jest różnica pomiędzy potwierdzeniem, a wyrokiem pierwszej instancji, w świetle sądów pisowskich? Czyli pisowski sąd wydał decyzję, a sąd pisowski wyższej instancji ja potwierdził. Jeśli nie potrafisz merytorycznie rozumować, to napiszę ci tyle, że wyrok wyższej instancji jest wiażący, istotny. Rozumiem, że w średniowieczu jeszcze tego nie przerabialiśmy. Na zdrowy rozsądek - powiedz, co mnie obchodzi wyrok pierwszej Instacji skoro z wyżej instancji zostal wydany drugi? Tępa jesteś.
 • w temacie Dlaczego Wy tych paskudnych postów nie usuwacie.!

  W: Hydepark
  Dobrze wiemy kto te chamskie tematy piszę, ale ciekawe jest czy ta osoba ma układy z kim odpowiedzialnym za usuwanie tych debilnych tematów i postów. Przecież w ten sposób forum staje się odrażające.
 • w temacie Wiara czy głupota?

  W: Religia
  Najgorsze kanalie szukają usprawiedliwienia w wierze, bo ta daje odpuszczenie grzechów.
 • w temacie Czy wierzycie w Szatana?

  W: Hydepark
  ~Ksionc Szatan jest potrzebny Bogu. Bo Bóg jest dobry, zatem ktoś musi odpowiadać za zło, które się dzieje na świecie. Stąd powstał Szatan.
  Napisz na czym polega dobroć Boga? A może łańcuch pokarmowy jest tym dobrem? Albo gnicie i konsumpcja ciała ludzkiego w grobie. A może cierpienie, wojny i inne okrucieństwa. Gdzie jest ta dobroć i kto jest szatanem, a kto Bogiem,?
 • w temacie Co sądzicie o TVP?

  W: Polityka
  To jest propaganda na poziomie średniowiecza.. To dziwne, że w Xl wieku może panować tak naiwna glupota.
 • w temacie PIS KOCHA ROSYJSKI WĘGIEL

  W: Polityka
  A no w tym problem, że Polska jest inicjatorem embarga wobec Rosji. Tu jest właśnie hipokryzja PiS. PiS za rządów PO krytykował sprowadzanie węgla, a teraz chwali. Macierewicz krytykował Francję, że nie przestrzega embarga i sprzedaje statki do Rosji za symbolicznego dolara. Problemem jest hipokryzja i niszczenie własnego górnictwa.