• w temacie Funkcjonariuszki i funkcjonariusze Policji

  W: Hydepark
  ~gośś Pamiętamy [*][*][*]
  Komuniści w bestialski sposób zamordowali 100 000 000 ludzi.
  Podczas przeprowadzonej przez komunistów „akcji życie” ponad 111 tys. ludzi w tym dzieci padło ofiarą ludobójstwa dlatego, że byli Polakami
  Komuniści mordując rodziców pozostawiali na łaskę losu dzieci w wieku 3-7 lat „bezprizornymi”
  Pod rządami Leniana było ich w cccp sześć milionów aby parzyć musiały napadać i zabijace.
  W przeciągu roku NKWD dokonano wymiany elit poprzez egzekucję prawie 700 tysięcy urzędników Związku Radzieckiego.
  Komuniści zagłodzili około 6 milionów Ukraińców za kradzież ziaren zboża była kara śmierci
  Komunista Błochin własnoręcznie zamordował od 10 do 15 tys. Na dzień dzisiejszy nikt nie zna większej bestii, która własnoręcznie zamordowała tylu ludzi. W państwie komunistycznym takie błochiny były szanowanymi i cenionymi urzędnikami.

  Tak komuniści potrafią upodlić człowieka. Nigdy na świecie nie było gorszej zarazy od komunistycznej, która zawładnęła ludzie umysły i nadal zaraża.
  Nie zapominaj o prawie miliardzie ludzkich istnień, które oddały życie w indoktrynacji, zmuszaniu do wiary, podboju kontynentów, czystek etnicznych z powodu niszczenia innych religii, inkwizycji świętej, wypraw krzyżowych. Były to zbrodnie ze szczególnym okrucieństwem, palenie, żywcem, rozrywanie ciał, tortury, chłosta, grabież, niewolnicza praca i traktowanie ludzi jak zwierzęta. Nie wchodzę w szczegóły, ale to nie znaczy, że ich nie ma.

 • w temacie Wzrost poparcia dla PiS, spadek notowań KO

  W: Polityka
  Dobrawa1
  buc1

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Być grzeczna i lub bucusia. Przypomnę że to Ty na mnie pierwsza pisałaś do administracji. Nie radzę ci iść na wybory, ale to jest Twoje życie. Ubezpiecz się na życie. Ja nie będę głosował, ponieważ mam 300 km do najbliżego punktu tj. Ambasada RP. Nie będę ryzykował. Na codzień i tak jestem narażony na śmieć. Jeszcze raz zdrowia życzę i pozdrawiam i błogosławię. Amen.
  Za takie błogosławieństwa to ja bardzo "dziękuję":-) nie wiem, czy śmiać się, czy tez płakać.https://forum(...)3462609
  Nie lubię twojego zachowania:, co i rusz się przebierasz, z gościa atakujesz!
  Nawróć się, nie oszukuj. Wtedy pomyślę:-)
  Nie zapomninaj, że skarga była odpowiedzią na twoją, która dotyczyła Logosa, Irka i mnie. Nie piszę z gościa, ponieważ nie muszę i w tym celu mam nick. To ja do ciebie z otwartym sercem, a mnie atakujesz, no wiesz❓ To przecież grzech:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 • w temacie Funkcjonariuszki i funkcjonariusze Policji

  W: Hydepark
  promyczeksliczny To było strasznie dawno temu. Ludzie nie mieli żadnych strzelb ani nowoczesnej broni. Rzucali w te dinozaury kamieniami..........

  Mówisz o tym incydencie pi wyjściu z kościoła ❓ Wtedy prymitywni buszmeni (po wyjściu z kościoła) bili kamieniami, ostką brukową, kamieniami, oraz polewali święconym moczem ze słoików do uczestników przemarszu LGBT. I iiiii daj takim broń.
 • w temacie Wzrost poparcia dla PiS, spadek notowań KO

  W: Polityka
  promyczeksliczny buc1 promyczeksliczny Dobrawa1 promyczeksliczny Bucek zauroczył sie Dobrawa, żenujące.No co ty. On już mnie nie kocha:-)on jest chamem i frustratem, pewnie by cie lał.Nie bądź bezczelna, bo mnie nie znasz i nie wiesz jakie rozkosze cielesne sprawiam kobietom. Oczywiście nie tobie.➗))). Ale to dotyczy fajnych kobiet. już wszyscy poznali ...
  Dlaczego mówisz w imieniu wszystkich kobieto❓ Czy ktoś cię upoważnił.❓
 • w temacie Funkcjonariuszki i funkcjonariusze Policji

  W: Hydepark
  Słusznie, bo reżim opiera się na specustawach, zamiast opierać się na filarze prawa, czyli Konstytucji RP. Stosowanie konstytucji wybiórczo dla swoich partykularnych partyjnych interesów będzie osądzone. Wykonywanie rozkazów władzy PRL zostało ukarane, poprzez obniżenie emerytur do minimum. Teraz może być tak samo.
 • w temacie Wzrost poparcia dla PiS, spadek notowań KO

  W: Polityka
  promyczeksliczny Dobrawa1 promyczeksliczny Bucek zauroczył sie Dobrawa, żenujące.No co ty. On już mnie nie kocha:-)on jest chamem i frustratem, pewnie by cie lał.Nie bądź bezczelna, bo mnie nie znasz i nie wiesz jakie rozkosze cielesne sprawiam kobietom. Oczywiście nie tobie.➗))). Ale to dotyczy fajnych kobiet.
 • w temacie Wzrost poparcia dla PiS, spadek notowań KO

  W: Polityka
  Dobrawa1 buc1  A po drugie napisałem tak, ale nikogo nie straszę, chociaż pomawianie kogoś publicznie, że jest pedofilem jest karalne. Fela czytaj uważnie tekst i przynajmniej staraj się go zrozumieć. Kieruj się miłością bliźniego do mnie, a nie uprzedzeniami i nienawiścią. Wszak święta, va ty byłaś do spowiedzi. Nie żyj w grzechu. Amen. Jestem chora. Nie dam rady się z tobą tu użerać, ale to moje ale:-) NIE POMAWIAJ. Z gościa nie piszę, z innych nicków również, więc czego latasz i skarżysz admince.?
  Mam nadzieję, że do wyborów wyzdrowieję i na PiS zagłosuję:-)Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Być grzeczna i lub bucusia. Przypomnę że to Ty na mnie pierwsza pisałaś do administracji. Nie radzę ci iść na wybory, ale to jest Twoje życie. Ubezpiecz się na życie. Ja nie będę głosował, ponieważ mam 300 km do najbliżego punktu tj. Ambasada RP. Nie będę ryzykował. Na codzień i tak jestem narażony na śmieć. Jeszcze raz zdrowia życzę i pozdrawiam i błogosławię. Amen.
 • w temacie ☑️ ZAPRASZAM NA KARKULACJĘ WYDATKÓW WYBORCZYCH

  W: Polityka
  Keramek buc1 Keramek Wybory prezydenckie w maju będą kosztować 320 mln złhttps://nowos(...)4768586
  To co tradycyjnie
  Nawróć się i nie kłam więcej.Tak zostało wyliczone z uwzględnieniem dwóch tur, ale bez uwzględnienia pracy w warunkach pandemii. A gdzie koszty zarażonych listonoszy, członków komisji wyborczej i wypłacanie rent dla rodzin pi zmarłych wyborcach. Tym ludziom Duda nie przywróci życia. 🛐🛐🛐. Zamiast pisać kolejne fake news podaj dane źródłowe do swoich "KARKULACJI"Keramek, tu już jesteś duży, zatem wiesz, że koszty w warunkach pandemii będą potrojone. Podałem dane hipotetyczne mojego autorstwa. Ja też liczyć potrafię.