• w temacie POLSKA TRACI DOBRĄ POZYCJĘ W OCZACH ŚWIATA

  W: Polityka
  KarolP12 Myślałem, że za kolebkę tego debilnego ustroju uchodziła Grecja.

  A w ogóle to Polska traci czy już straciła? Bo w tytule jedna brednia, a w treści przeciwna.
  Staraj się czytać proste teksty ze zrozumieniem ! Gdzie tu masz coś w tekście przeciwnego? Dla ciebie ten fakt jest nieprawdziwy, ale ja czytam prasę światową i oglądaj światowe informacje. Nie uda się wam zamydlić oczu ludziom kłamstwem!
 • w temacie Rozróżniamy dwie interpretacje prawa

  W: Polityka
  buc1
  Kajetana
  buc1
  Kajetana Ja myślę natomiast, że jak najbardziej mogą być wybrańcami boga, bo postępują dokładnie tak, jak opisano postępowanie boga w starym testamencie. Są na jego wzór i podobieństwo.
  Oczywiście masz sporo racji. Wiesz, czasem zastanawiam się jaka jest różnica pomiędzy Bogiem i szatanem. Kim trzeba być, żeby stworzyć taki barbarzyński świat???
  I kto stworzył szatana? Wszechmogący? :D
  A może odwrotnie. :))
 • w temacie Rozróżniamy dwie interpretacje prawa

  W: Polityka
  Kajetana
  buc1 Kajetana Ja myślę natomiast, że jak najbardziej mogą być wybrańcami boga, bo postępują dokładnie tak, jak opisano postępowanie boga w starym testamencie. Są na jego wzór i podobieństwo.Oczywiście masz sporo racji. Wiesz, czasem zastanawiam się jaka jest różnica pomiędzy Bogiem i szatanem. Kim trzeba być, żeby stworzyć taki barbarzyński świat???
  I kto stworzył szatana? Wszechmogący? :D
 • w temacie Rozróżniamy dwie interpretacje prawa

  W: Polityka
  Kajetana buc1 Kajetana Ja myślę natomiast, że jak najbardziej mogą być wybrańcami boga, bo postępują dokładnie tak, jak opisano postępowanie boga w starym testamencie. Są na jego wzór i podobieństwo.Oczywiście masz sporo racji. Wiesz, czasem zastanawiam się jaka jest różnica pomiędzy Bogiem i szatanem. Kim trzeba być, żeby stworzyć taki barbarzyński świat???
  I kto stworzył szatana? Wszechmogący? :DA może odwrotnie?
 • w temacie Czy Konstytucja to suweren?

  W: Polityka
  ~taka prawda Kajetana ~taka prawda W konstytucji jest np: zakaz podwójnego opodatkowania. Spróbuj pojechać na stację
  benzynową i powiedzieć że zapłacisz tylko jeden podatek na paliwo.
  Na paliwo są nałożone co najmniej trzy podatki więc ta konstytucja jest
  g warta!!!!Są podatki i opłaty i należy to rozróżnić.
  Konstytucja może mieć wiele wad ale na pewno nie jeśli chodzi o trójpodział władzy i niezawisłość sądów. A to niestety zostało zniszczone. Teraz rządzi PiS i jesteś zwolennikiem tej opcji ale pomysł jak przyjdzie partia której zwolennikiem ty nie będziesz. Też będzie ci się podobało że sądownictwo zależy od polityków? Popatrz na to perspektywicznie.podatek jest opłatą na rzecz państwa tępa babo. Masz tak wyprany mózg że ręce opadają.
  gdzie wyczytałaś że jestem zwolennikiem pisu? Niezawisłe sądy w Polsce?
  Kiedy? Bo na pewno nie przez ostatnie 100 lat.Masz rację podatki idą na rzecz Rydzyka i reżimu ,, im sié należało za ciężką pracę" !!! Władza tylko za PRL-U była partyjną, jak teraz.
 • w temacie Czy Konstytucja to suweren?

  W: Polityka
  Kajetana Ja bym nie chciała jednak żeby autorem konstytucji była sprzątaczka, nie wiem jak ty.Wolałbym sprzątaczkę, niż PiS.
 • w temacie Czy Konstytucja to suweren?

  W: Polityka
  LosZetas buc1 To twoim zdaniem konstytucję mają pisać sprzątaczki? Konstytucja została napisana przez wybrańców narodu, przy odpowiedniej większości parlamentarnej. W konstytucji zawarte jest prawo, które chroni wolność i demokrację ludu. PiS nie szanuje ludu i dlatego nie szanuje konstytucji.Nie, sprzątaczka powinna zajmować się sprzątaniem, a nie
  pisaniem Konstytucji .
  Tylko czy środowiska Prawnicze które pisały Konstytucję zapisały
  tam takie same przywileje dla sprzątaczki co dla swojej Kasty?
  Jak myślisz? Konstytucja jest gwarantem podstawowego poszanowania praw człowieka ( Polaka) i dotyczy wszystkich. Sąd nie może być równy obywatelowi, który jest jednostką. Sądy powinna być bezpartyjne i wolne od uległości wobec władzy politycznej, a w tym przypadku PiS
 • w temacie Rozróżniamy dwie interpretacje prawa

  W: Polityka
  Kajetana Ja myślę natomiast, że jak najbardziej mogą być wybrańcami boga, bo postępują dokładnie tak, jak opisano postępowanie boga w starym testamencie. Są na jego wzór i podobieństwo.Oczywiście masz sporo racji. Wiesz, czasem zastanawiam się jaka jest różnica pomiędzy Bogiem i szatanem. Kim trzeba być, żeby stworzyć taki barbarzyński świat???
 • w temacie Czy Konstytucja to suweren?

  W: Polityka
  To twoim zdaniem konstytucję mają pisać sprzątaczki? Konstytucja została napisana przez wybrańców narodu, przy odpowiedniej większości parlamentarnej. W konstytucji zawarte jest prawo, które chroni wolność i demokrację ludu. PiS nie szanuje ludu i dlatego nie szanuje konstytucji.
 • w temacie Rozróżniamy dwie interpretacje prawa

  W: Polityka
  Sisi1 To teraz coś bożego
  Buc
  Miejscowość we Francji
  Buc – miejscowość i gmina we Francji, w regionie Île-de-France, w departamencie Yvelines. Według danych na rok 1990 gminę zamieszkiwały 5434 osoby, a gęstość zaludnienia wynosiła 673 osób/km². Sisi mam nadzieję, że nie popierasz reżimu PiS, który wkrótce rozwali Polskę. No dobrze - skoro już jesteśmy przy opisach personalnych, to ty jesteś tą słynną piosenkarką ? Buc to przede wszystkim kto, kto nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać. A przy okazji Pisiory nie muszą szukać dla mnie obelg, bo sam sobie wybrałem coś obraźliwego. Rozumiesz mnie?