• PIS UCZYNIL Z SEJMU ZAKLAD KARNY

  W: Polityka
  Przepisy zostały tak zaostrzone przez PiS, aby posłowie opozycji nie mogli wyrazić sprzeciwu wobec reżimu. Zaostrzeniem przepisów polega na tym, że jeśli marszałkowi nie spodoba się wypowiedź posła, lub jego zachowanie można go ukarać finansowo, lub zastosować wobec niego szereg restrykcji. Oczywiście kary są już od dawna praktykowane na opozycji za zachowanie, które nie pasuje reżimowi PiS. Zaś posłowie władzy reżimowej mogą spokojnie wyzywać posłów inwektywami ,, bydło ",, bez żadnego trybu przykładnie - prezes,, mordy zdradzieckie, kanalie" i szereg innych wyzwisk. Oczywiście żaden z posłów reżimu PiS nie zostałza takie zachowanie ukarany. Zatem posłowie opozycji stała się więźniami reżimu pisowskiego. Budynek sejmu jest pilnie strzeżony przez oddziały policji i otoczony podwyższonymi stalowymi barierkami. Zaiste czyste więzienie. Reżim chce wymusić na naszych reprezentantach ( posłach) bezwzględne posłuszeństwo i uległość. Mają przyklepywać ustawy i decyzje wydane przez zarząd i prezesa z ul. nowogrodzkiej. To stało się faktem - Polska straciła wolność i poszanowanie prawa człowieka do wolnego życia, zgodnego z przekonaniami religijnymi i politycznymi, oraz społecznymi. Powyższe wartości zostały zastąpione reżimem i dyktaturą i ustrojem autorytarnym. Po 30 - Polska utraciła wolność i została zakuta w kajdany reżimu PiS.
 • Proszę o interwencję admina

  W: Do Admina
  Szanowny Adminie. Od pewnego czasu oponent o nicku buc3 popierający PiS wchodzi w moje tematy i innych użytkowników tworząc odstępy, które uniemożliwiają swobodne wpisy. Rozumiem, że ktoś m odmienne politycznie zdanie, ale przecież jesteśmy ludźmi i możemy polemizować, a nie utrudniać swobodne wpisy. Oczywiście ten użytkownik ma kilka nicków, a ten buc3 założyl, aby mnie parodiować i dublować, oraz utrudniać mi pisanie i innym użytkownikom. Użytkownik, o którym mowa nie prowadzi normalnej dyskusji tylko pisze kilka wyrazów, lub liter w odstępach. Proszę sprawdzić kilka ostatnich moich tematów. Użytkownik ten loguje się wtedy gdy zamykam temat, a gdy temat nie jest zamknięty wyzywa mnie ,, ty deklu",, ty gnoju" itp. Itp. z gościa, taka sytuacja trwa prawie rok. Myślę, że Forum Interii jest cywilizowanym portalem i można tu swobodnie wymieniać poglądy w sposób cywilizowany. Proszę o zablokowanie, lub zdyscyplinowanie tego użytkownika, abyśmy mogli swobodnie pisać. Pozdrawiam.
 • 3 - MINUTY DLA PARTII NA WYPOWIEDŹ OD TW. STANISLAWA PIOTROWICZA

  W: Polityka
  Przewodniczący Sejmowej Komisji Sprawiedliwości członek PiS i PZPR, oraz prokurator stanu wojennego Stanisław Piotrowicz tyle dał na wypowiedź jednej partii. Takim szacunkiem i pokorą PiS darzy naród i ich przedstawicieli w Sejmie. Wkrótce zakończy się procedowanie bezdyskusyjnych ustaw na komisji. Przypuszcza się, że do północy kolejne ustawy sądownicze w pośpiechu zostaną przeforsowane. Oczywiście pewne jest, że tymi ustawami zajmie się Komisja Europejska i Trybunał Sprawiedliwości UE. Ale tym władza się nie przrjmuje, ponieważ marzy o wystąpieniu z Unii Europejskiej. Większość Polaków chce pozostać w Unii, ale liczy się głos twardego elektoratu PiS i jego prezesa. PiS już kilkadziesiąt razy udowodnil, że dla niego głos suwerena ( hołoty ) się nie liczy. Unia Europejska przeszkadza pastwić się na opozycji i swoich przeciwnikach politycznych. Rządzącej partii bieda nie grozi, bo przecież ,,władza się wyżywi" powiedział kiedyś prezes. Wreszcie będzie można batem sterować narodem. To przecież standardy dyktatury. Cała władza w rękach jednej partii - czyli nieomylność, bezkarność. Czy , któryś z dyktatorów martwił się, że w kraju jest bieda? Liczy się ideologia władzy i jej nieomylne cele. Tw. Stalin nawet zabijał ludzi, którzy mogli zagrozić jego nieomylnej władzy - oczywiście ze strachu. Dziś tak boi się PiS utraty wladzy, boi się ludzi z białymi kwiatami.
 • PISIORY ZA STALOWYMI BARIERKAMI W POKORZE SŁUCHAJĄ GLOSU LUDU

  W: Polityka
  Właśnie spełniają obietnice Beaty Szydło, które brzmiały ; ,, będziemy słuchać ludzi" będziemy bliżej ludzi ", ,,trzeba rozmawiać z ludźmi" ,, będziemy w pokorze słuchać ludzi". Ald nic nie mówila, że to bęy się odbywało zza metalowych barierek i kordonów ludzi. Być może jest to drobna zmiana organizacyjna. Trochę dziwne, że władza do rozmowy pokornej potrzebuje, aż tyle policji i metalowych gadżetów - to chyba jakiś nowy sposób okazywania miłości i konwersacji. Może władza tak kontemplujei skupia w rozmowie z ludem polskim.
 • TRUMP ZACHOWUJE SIĘ PODOBNIE DO PIS-U

  W: Polityka
  Analogia zachowania jest bardzo prosta, ponieważ Trump poniża swoje służby wywiadowcze identycznie, jak PiS sądownictwo. PiS postarał się nawet o billboardy, w których była treść poniżająca sędziów. Trump postąpił podobnie, bo potępił publicznie w Helsinkach swój wywiad państwowy i tylko dlatego, że wywiad nie działał według jego myśli. Oczywiście Trump obecnie zmienił zdanie i twierdzi, że Putin jest odpowiedzialny za wpływ rosyjskich służb na wybory w USA. To człowiek wysoce nieodpowiedzialny i nieobliczalny, szkodzi swojemu państwu. Tacy nieudacznicy, ludzie nidstabilni nie powinni pełnić ważnych stanowisk państwowych. Podobnie jest z rządem PIS, który wprowadził ustawę IPN, a potem się z niej wycofał, pod naciskiem. Środowisko sędziowskie z Krakowa też zostało nazwane, jako przestępcze. Bardzo to wszystko żałosne.
 • NA CZYM POLEGA WYŻSZOŚĆ AFERY GET BACK NAD AMBER GOLD ???

  W: Polityka
  Trwa festiwal sterowy. Amber Gold uchodzi za aferę zwiazaną z PO, zaś Gdy Back z PiS. Trzeba pamiętać, że były jeszcze skoki powiązane z PiS. Do sprawy Amber Gold została powołana spektakularna komisja śledcza, aby pogrążyć PO i uczynić tę partię złodziejami. Im więcej nagłośni się taką sprawę tym więcej ludzi pogardliwie patrzy na PO. Dlaczego nie powołuje się komisji śledczej d/s Get Back, czy skoków, bo to mogłoby spowodować utratę dobrego wizerunku tej partii. Przecież pełną władzę ma PiS, zatem pewne może ukrywać i od tej partii zależą komisje. Obecnie doszła jeszcze doszła jedną afera z udziałem członka PiS i wiceszefa Logos, który został wyrzucony z PiS - afera dotyczy podatku VAT informację podała CBA. A zatem PiS powołuje komisje tylko do spraw afer PO swoich już nie. Na tym polega wyższość.
 • DOSTĘP DO SEJMU BYŁ NAWET ZA PRL-U

  W: Polityka
  Sejm RP jest obecnie bastionem pisowskim i fortecą nie do zdobycia dla obywateli. Dziś obywatele Polscy nie podzielający dyktatury PiS postanowiła pokojowo protestować na terenie Sejmu RP. Protest miał dotyczyć zawłaszczenia SN przez PiS. Sejm był dobrze przygotowany na przybycie protestujących. Kordony policji, stalowe bariery, a osoby, którym udało się przedostać na teren Sejmu były skuwane i odwożone na komendy policji. Takiej sytuacji nie było w historii Polski. Dostép do Sejmu był zawsze, nawet w latach pięćdziesiątych - czyli ostrej dominacji PZPR. A zatem nie można inaczej powiedzieć o Polsce, jak państwo autorytarne oparte na dyktaturze PiS i jej prezesa, oparte na teokracji komtura toruńskiego. Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że PiS ma swoją religię, oraz swojego przywódcę duchowego - czyli ojca biznesmena Tadeusza Rydzyka.
 • KIEDY PRZEWODNIA ROLA PARTII POPIS ZOSTANIE WPISANA DO KONSTYTUCJI ???

  W: Polityka
  Wkurzony Paweł Kukiz twierdzi, że ,,jadą po bandzie - czekam kiedy do konstytucji zostanie wpisana przewodnia rola partii POPIS" - tak myśli Kukiz. Myślę, że przewodnia rola PiS już od pewnego czasu istnieje, a taki wpis będzie tylko formalnością. Pawła Kukiza wkurzył nowy projekt kodeksu wyborczego do Parlamentu Europejskiego. Kukiz 15 złoży własny projekt noweli kodeksu wyborczego. Staje się ewidentnie jasne i czytelne, iż PiS przygotowuje ustawy wyborcze tak, żeby dobrze służyły tej partii. PiS działa na wszystkich frontach, aby przejąć władzę absolutną i dobrze płatne, eksponowane stanowiska. Już niewiele zostało do przejęcia. A zwolennikom wystarczy 500+ i inne profity, a z resztą niech się dzieje, co chce. ,,Nas członków PiS nie ruszą w sądach i urzędach muszą się z nami liczyć - legitymacja PiS coś znaczy" - powiedział mój znajomy z tej partii. Myslę, że tak myślą wszyscy zwolennicy tej i nadal ślepo popierają tę partię.
 • BĘDZIE PROTEST NA ZAKAZANEJ ZIEMI

  W: Polityka
  Mowa o ziemi pisowskiej ( Sejm), tu dziś mają protestować Obywatele RP. W tym proteście mają pomagać i asystować posłowie opozycji. Joachim Brudziński ma zapewnić bezpieczeństwo, tradycyjnie przy pomocy setek policjantów. Teren Sejmu jest ogrodzony, ponieważ jest terenem jednej partii PiS. Teren Sejmu został przejęty przez PiS i tu mogą wszystko posłowie PiS. Opozycja jest potrzebna tej partii w celach wizerunkowych przed światem. Przecież świat musi zobaczyć, że Polska jest krajem demokratycznym, a posłowie opozycyjni są należycie traktowani. Tak naprawdę opozycja przeszkadza PiS sprawować władzę absolutną i autorytarną. Ciekawe ilu policjantów będzie pilnować tzw. bezpieczeństwa. Przecież policja strajkuje, zatem nie powinna przeszkadzać w pokojowym proteście pod hasłem ,, Sejm jest nasz".
 • PROPONUJĘ UŁASKAWIĆ PYTONA ZAWCZASU - ZANIM KOGOŚ UDUSI

  W: Polityka
  Tak wygląda rozumowanie pisowskie prawa. W sądzie jest prowadzone postępowanie, które ma na celu ustalenie, czy osoba popełniła zarzucany czyn. Dla prezydenta, to jest nieważne wobec pisowskiej percepcji. Może to być gwałciciel, morderca, a prezydent go ułaskawia z góry - czyli nieważne jest czego dokonał i czy dokonał czynu zabronionego. Faktycznie przedszkole rządzi Polską - to zdumiewające i żałosne. Oczywiście werdykt Trybunału Konstytucyjnego - pisowskiego był oczywisty.