• POPIERAM MĄDRE SŁOWA VICTORA ORBANA

  W: Polityka
  Obecnie w Unii Europejskiej trwają obrady nad budżetem ( 7 - letnim) i pomocą dla państw dotkniętych pandemią koronawirusa. Dotychczasowe rozmowy przyniosły fasco. Jest mowa o powiązaniu wypłat funduszy z kasy zapomogowej praworządnością. Oczywiście Polska wiele straci przez dyktaturę PiS.

  Vickor Orban został zapytany w przedmiocie powiązania funduszy z praworządnością i udzielił wypowiedzi - nie powinno się wiązać funduszy z praworządnością, ale powinno być tak, że nie przestrzegasz prawa kolego, to wypad z Unii Europejskiej. Tak będzie z Polską, ponieważ dla PiS są ważniejsze porachunki wewnętrzne, niż rozwój Polski. Chodzi o zniszczenie opozycji i utworzenie państwa wyznaniowego, czyli raju dla PiS i duchowieństwa. Polska otrzyma parę groszy zapomogi z Unii Europejskiej i PiS będzie dążył do wyprowadzenia kraju z UE. PiS był przeciwny przystąpieniu Polski do tej wspólnoty, a wystąpienie z niej jest priorytetem. Tłumaczenie będzie proste, że przynależność do Unii Europejskiej jest nieopłacalna finansowo. PiS jest przekonany, że gdyby nie UE, to mogliby robić z niepokornym narodem, co tylko im pasuje, nawet mordować. Jestem przekonany, że świat demokratyczny nie dopuści do rzezi i prześladowań w Polsce, pomimo wystąpienia Polski że wspólnoty.
 • Proszę o interwencję w sprawie wpisu w stopce użytkownika creat

  W: Do Admina
  Użytkownik creat używa w swojej stopce,, :D' Rozmawiałem z Panią Anetą - jest tu nowa i nic nie rozumie' - buc1". Nie wyraziłem zgody na tego typu wpisy firmowane moją pocztą. Proszę o ukaranie tego użytkownika. Jest to wpis personalny mający na celu prześladowanie mnie.

  Pozdrawiam.
 • NADCHODZI CZAS DECYZJI. WYBORY PREZYDENCKIE 2020

  W: Polityka
  Każdy z nas będzie miał 24 -godzinny czas refleksji nad wyborem dobrego prezydenta dla Polski.

  Obawiam się, że wiele obietnic o charakterze korzyści finansowych nie zostanie spełnionych, ze względu kryzyzys wywołany dodatkowo pandemią.

  Mamy wybrać wolną Polskę, w której naczelną ideologią będzie poszanowanie praw człowieka i wolne sądy, oraz sprawiedliwość społeczną. W wolnej Polsce podstawą jest równość wobec prawa i siebie.

  Możemy wybrać Polskę feudalną - czyli opartą na systemie wartości hierarchicznej. Polska będzie zarządzana przez system monopartyjny, a więc jedna partia będzie PiS będzie uprzywiliowana. W wyniku takich rządów część nacji będzie prześladowana wykluczana. Przy odrobinie retrospekcji możemy przytoczyć piętnowanie LGBT przez obecnego prezydenta Dudę.

  Wolną Polskę, oraz kontrolę poczynań rządu mogą nam zagwarantować kandydaci : Szymon Hołownia, Rafał Trzaskowski i Władysław Kosinak Kamysz.

  Krzysztof Bosak jest rozsądnym człowiekiem i zrobił duże postępy, w zakresie wiedzy pragmatycznej o gospodarce. Jednak Boslak zagwarantuje ojczyźnie nacjonalizm, który źle wpływa na gospodarkę.
  Pozostali kandydaci mają znikome poparcie, ale trzeba uszanować i determinację i dążenia.

  Wybieram wolną Polskę, bez fanatyzmu i skrajności. A czynię to dlatego, że szanuję godność każdego obywatela i szacunek i prawo do swoich poglądów. Życie człowieka jest momentem wobec istnienia świata i nie można zabierać mu jego szczęścia i prawa do życia i egzystencji.

  Dlatego popieram trzech kandydatów gwarantujących poszanowanie praw człowieka, a są nimi : Szymon Hołownia, Rafał Trzaskowski i Władysław Kosiniak Kamysz.

  NIECH ŻYJE WOLNA I PRAWORZĄDNA POLSKA!!
 • DOTYCHCZAS KSENOFOBIA I HOMOFOBIA PRZYNOSIŁA PIS SUKCESY

  W: Polityka
  Ksenofobia i homofobia Dotychczasowo w szerokiej korelacji dotychczasowo przynosiły rządzącej partii sukcesy. Wzbudzając strach przed uchodźcami PiS odniósł spektakularny sukces wyborczy w 2015 roku. Dodatkowo powszechny strach został wzmacniany o rzekomy zamach smoleński. W następnych wyborach ksenofobia została wzbogacona o kolerację z homofobią. Ostatnie wybory polegały głównie na straszeniu atakiem LGBT na polskie rodziny. Obecnie homofobia hcenofobia powiązana jest ze strachem przed zabraniem profitów uprzywiliowanym grupom społecznym. Homofobia została zradykalizowana o kolerację neokomunizmem i została nazwana przez prezydenta ideologią LGBT.

  W obecnych wyborach prezydenckich nie ma walki na programy, a jest walka na obelgi, pomówienia, wykluczenie innych, niż PiS grup społecznych.

  Czego jeszcze można się spodziewać, bo do wyborów pozostało niewiele czasu?
 • GDZIE PODZIAŁA SIĘ PRAWDZIWA RADOŚĆ, ENTUZJAZM I UMIŁOWANIE WOLNOŚCI?

  W: Polityka
  Po ustrojowej transformacji na ulicach miast, w oczach Polaków widać było radość, entuzjazm, a przede wszystkim uśmiech na twarzach Polaków. Wywalczona wolność była nadrzędnym pragnieniem tego umęczonego zaborami i wojnami ludu. Wierzący mieli swojego papieża JP ll, którego z radością przyjmowali. Papież mówił jakże ważne słowa,, Niech zsąpi Duch Twój i odnowi oblicze tej Ziemi"— te słowa wypowiał podczas pierwszej wizyty w ojczyźnie. Słowa papieża spełniły się, Polska przechodziła trumf wolności.

  Co takiego stało się, że Polacy już nie chcą wolności wolności i za marne grosze postanowili ją sprzedać. W ten sposób zatracili człowieczeństwo, wyrozumiałość i tolerancję dla drugiego człowieka. Czy tylko pieniądze jednym zabrane, a innym dane - miały aż takie znaczenie? Kto przekonał do tego tę nację i dlaczego?

  Minęło od tych czasów już 30 - lat, zmienił się też kościół, który obecnie głosi nienawiść i wykluczenie społeczne ludzi niewiernych ideologii PiS-u. Już nie ma nauczania miłości bliźniego, ale padają ostre słowa wykluczenia i piętnowania. Kościół widzi niepokornych wobec władzy LGBT, zaś w swoich szeregach nie nie dostrzega pedofilii i degeneracji.

  Warto zadać sobie pytanie - jaka jest przyczyną zmiany mentalności Polaków. Moim zdaniem winę ponosi ideologia wykluczenia PiS i prawie połowa duchowieństwa. Obecnie rządząca partia, pod przywództwem Jarosława Kaczyńskiego zrobiła wszystko, żeby skłócić i podzielić Polaków. Polacy z innych o innych poglądach z innych opcji politycznych zostali nazwani złodziejami, mordercami, kanaliami i Ubekami.

  Dziś na ulicach widać znienawidzone twarze, a wspominanie o wolności jest niestosowne. A obecnie tworzone prawo jest tworzone nocami i w wielkim pośpiechu, aby osiągnąć jeden cel - zniewolenie, upartyjnienie.

  Na koniec wspomnę o tym, co wspaniałe i dobre. Były to wspaniałe czasy - 30 lat wolności. Na ogniskach i imprezach często była śpiewana piosenka,, Niech żyje wolność wolność i swoboda" - ludzie radośnie śpiewali i bawili się ze słowami tej piosenki na ustach. Teraz już słowa tej piosenki zatraciły znaczenie.

  Pozostają jedynie marzenia do wolności i iśmięchniętych i szczęśliwych Polaków.
 • WIELKIE DEKLARACJE, Z KTÓRYCH NIC NIE WYNIKA

  W: Polityka
  Donald Trump kończy swoją kadencję i to jest pewne. Poparcie mu tak spadło, że Amerykanie nie wybiorą go na kolejną kadencję. Nie ma się co dziwić Donald Trump ratuje się wszelkimi sposobami. Do wzmocnienia jego pozycji miał się przyczynić Andrzej Duda. Wizyta polskiego prezydenta miała być spektakularnym sukcesem.

  Czy tak się stało? Oczywiście nie. Padło wiele pustych słów i deklaracji nic nie znaczących. Do takich należą: współpraca dotycząca szczepionki na COVID19 i dostęp do niej. Przy okazji dodam, iż wykryto, że na raka ludzie już chorowali około 3, 5 tysiąca lat temu i do dziś nie ma skutecznego leku.

  Sukcesem ma być sprowadzenie żołnierzy amerykańskich do Polski. Czy to jest sukces warto się zastanowić. Utrzymanie 1 tyś żołnierzy amerykańskich - w warunkach pandemii i kryzysu gospodarczego bardzo obciąży budżet państwa, czyli Polaków.

  Donald Trump potrafi robić interesy i Polska została zaliczona do krajów, które płacą na utrzymanie armii NATO, zatem należą się nam żołnierze.

  Polska jest także beneficjentem zakupu uzbrojenia, samolotów i rakiet, które kupujemy drożej od innych państw. Wreszcie dokonujemy zakupu gazu. Za wszystko my naród polski musimy zapłacić i jesteśmy dobrym klientem USA, a jeśli ktoś odniósł sukces, to jest nim Trump.

  Czy zakup towaru w innym państwie, za duże pieniądze można nazwać sukcesem? Problem w tym, czy będzie za co zapłacić?
 • DO WSZYSTKICH KOMITETÓW WYBORCZYCH OPOZYCJI!!

  W: Polityka
  Wystawcie mężów zaufania, pilnujcie we wszystkich komisjach wyborczych. Nadzorujcie i patrzcie władzy na na ręce. Tym ludziom wierzyć nie można, o czym sami wiecie. PiS ze swoimi zwolennikami pragnie władzy i raju na ziemi dla siebie, a parcie do koryta jest tak wielkie, że pójdą po trupach do celu.

  Proszę zobaczyć forumowe wpisy wierzących w PiS, nie w Boga, ponieważ wiara zobowiązuje do dobrych uczynków, poszanowania bliźniego swego i dobroci.

  Zobaczcie teraz - ile nienawiści i pogardy jest na tym forum, tu nie ma już dyskusji, ale jest festiwal nienawiści i gra na inwektywy

  Dlatego, żeby wasz kandydat na prezydenta miał sprawiedliwą ilość głosów, to pilnujcie tego, z pełną determinacją i ze wszystkich sił. Tu chodzi o przyszłość wolnej ojczyzny, zarządzanej przez mądrych ludzi, którzy szanować będą w polskim domu wszystkich, a nie tylko duchownych i PiS.

  Narcyzm, kakistokracja i falantyzacja obecnej władzy jest porażająca.

  Zarządzanie ojczyzną poprzez ustawy, które uchwalone są pod osłoną nocy, kierowanie państwem przy pomocy imperatyw, pałowanie i gazowanie - mówią nam jasno dokąd zmierzamy.

  Pilnujcie wyborów, bo władza w swojej determinacji i umiłowaniu rządzenia i życia w raju- nie cofnie się przed niczym.
 • BARDZO PROSZĘ O BLOKADĘ UŻYTKOWNIKA PISZĄCEGO Z GOŚCIA

  W: Do Admina
  Szanowna Administracjo już przestałem pisać na forum, ponieważ jestem przedmiotem pisowskiego hejtu. Pomimo tego, iż nie piszę nadal pisane są pomówienia, hejt i tematy personalne. Oto jeden z nich napisany w niedzielę 21 czerwca 2020 o godz 21.59 z gościa pt,, Czy to tylko ja mam wrażenie, że Fon Forman....? W treści tematu oczywiście poniżanie, hejt i pomówienia, że jestem Fon Formanem. W innym temacie użytkownika,, com", w temacie pt,, Cała prawda o obniżeniu wieku emerytalnego i emeryturach" z dnia 21czerwca 2020 godz 22:09 - Dobrawa1 pisze,, To pisanie mi Fon Formana przypomina, poniżej z gościa,, bo to on"-,, To Fon Forman (buc) na 100%. Dalej dalsze pomawianie.

  [wpis edytowany przez Administrację z powodu obecności pomówień]

  Pozdrawiam. buc1. 22 czerwiec 2020.
 • MAM NADZIEJĘ, ŻE WYBORY WYGRA KTOŚ Z OPOZYCJI

  W: Polityka
  W ten sposób zapędy na władzę absolutną zostaną pohamowane. Jeśli stanie się inaczej Polska nadal pozostanie, bez prezydenta, bo obecnego prezydenta nie można nazwać prezydentem. Jest on notariuszem prezesa małego.
 • TVP PIS - NIE DZIĘKUJĘ

  W: Polityka
  Nie chcę manipulacji, prania mózgu, kłamstw obelg na niewinnych ludzi. Ta telewizja partyjna jest również oskarżycielem i sądem. Telewizja pisowska ma gwarancję nietykalności.,, Swoich nie każemy za dobro" - były wiceminister Sprawiedliwości Pjebiak z PiS.

  Oglądam TVN 24 - wolną telewizję narodową.