• PROSZĘ O BLOKADĘ UŻYTKOWNIKA BODYGUARD

  W: Do Admina
  Aktywność tego użytkownika z gościa jest bardzo widoczna. Pisze obraźliwe tematy z gościa, a teraz używa obraźliwych inwektywów i oskarżeń. Szanowna Administracjo, nigdy nie byłem PZPR. Jestem fałszywie oskarżany przez użytkownika bodyguard, który prześladuje forumowiczów i zastrasza. Stosuje spam, ośmiesza polityków opozycji, co jest znane administracji. Obecnie wyzywa mnie od bydlaków i komunistycznych konfidentów. Podobnie zachowuje wobec innych oponentów. Dowodem są ostatnie wpisy wymienionego użytkownika. Przez tego człowieka przemawia nienawiść fanatyzm religijny i partyjny PiS. Kolegę pintapaleca nazwał,, ateistycznym deklem i mnie również obraża i wyzywa. Używa często określenia,, dekiel", a to określenie pisane jest wobec mnie codziennie z gościa.

  Proszę o blokadę tego użytkownika również z gościa.

  Z poważaniem buc1.

  2020.03. 28.
 • UPRZEJMIE PROSZĘ O BLOKADĘ KONTA DOBRAWA1

  W: Do Admina
  Na początek pragnę zwrócić uwagę, iż wspomniana forumowicza czuje się na forum adminką. Zabrania swobodnej wypowiedzi mnie, a także innym użytkownikom tego forum. Wchodzi w tematy oponentów politycznych i religijnych i indoktrynuje, oraz naucza nas swojej religii. Nakazuje wręcz chwalenie swojej partii PiS i zakazuje wypowiedzi negatywnych wobec swojej partii. Nikt nie zmusza jej, ani nie zaprasza do tematów, w których omawia się zagadnienia religijne w sensie negatywnym. Często opisuję negatywne postawy katolików wobec swojej religii, oraz negatywne postawy rządu i partii PiS. Dobrawa1 czuje się tu administratorem i zabrania swobodnej wypowiedzi, a gdy to nie pomoże, to natychmiast pojawiają się obraźliwe tematy personalne. Mam nadzieję, że Interia nie jest portalem katolicko -
  wyznaniowym, oraz kolejnym bastionem propagandy PiS. Dobrawa1 w sposób podstępny pisała mi na priv iż wie, że jestem atakowany w sposób chamski i twierdziła, że pisze o usunięcie tych wpisów, lecz był to tylko podstęp, ponieważ chciała wiedzieć, jakie kroki zamierzam podjąć.

  Szanowna Pani Admin - właściwa, już pisałem skargę dotyczącą hejtu i tematów personalnych kierowanych wobec mnie i jestem przekonany, iż Dobrawa1 bierze w tym czynny udział. Prowokuje, zbiera haki i zachowuje się podstępnie, ogranicza swobodę wypowiedzi wszelkimi sposobami. Oczywiście jej jest wolno obrażać ateistów i opozycję. Stosuje haki i metody stosowane przez swoją partię wobec forumowiczów. Jeden z hejterów napisał mi, że nie ma odpowiedzialności zbiorowej, w przypadku gdybym popełnił samobójstwo, w związku ze stosowanym wobec mnie stalkingiem, mobbingiem, oraz hejtem, w którym Dobrawa 1 bierze czynny udział. Posiadam wszystkie chamskie wpisy kierowane wobec mnie przez ostatnie dwa lata.

  Proszę o zablokowanie konta Dobrawa 1 - zła tego forum.

  Z poważaniem dla Pani Admin

  buc1.

  AD. 2020. 03. 28.

 • ,, DZIĘKI MAFII VATOWSKEJ JESTEŚMY DZIŚ GDZIE JESTEŚMY" - PREMIER MORAWIECKI

  W: Polityka
  Bi tu bi Si tu gi - mówił niezrozumiałym językiem, językiem pychy i chwały. Morawiecki opowiadał w Sejmie o totalnych sukcesach swoich i władzy PiS.,, Dzięki mafi VAT-owskiej jesteśmy dziś gdzie jesteśmy, udało się odzyskać 70 miliardów". Najistotniejsza jest pochwała mafi VAT-owskiej, bo to dzięki niej PiS ma sukcesy gospodarcze. Dodam, że PiS na walkę wydał 10 mld na walkę z koronawirusem, a mówił o 220 miliardach. Chciałbym uzyskać informację, jak to rząd PiS odbudowuje gospodarkę prywatną. Zadzwoniłem do kilku wielkich przetsiębiorstw i zapytałem. Dowiedziałem się, że PiS wprowadził 40 nowych podatków i trochę wilulgaryzmów, więc dalej nie wiem, jak rząd odbudowuje sukcesy prywatnej gospodarki.

  Premier Morawiecki kłamał w Sejmie, że Unia Europejska nie przekazała Polsce żadnej pomocy, posłowie opozycji szybko sprostowali w oparciu o fakty. Unia Europejska przekazała Polsce 5 mld, a pomoc wyniesie 32 mld.

  Rząd Morawieckiego nie skorzystał z programu unijnemu dzięki, któremu Polacy mogli wrócić ze wszystkich zakątków świata. Polacy płacili PLL LOT olbrzymie pieniądze, by powrócić do kraju. Zdumiewające.

  Premier Morawiecki chwaląc mafię VAT nic nie wspomniał, jak to kolesie - dyrektorzy i inni z PiS, za czasów Banasia ściągali VAT dla siebie z dostępem do kont mafii VAT. Kilku z nich zostało zkazanych i sprawa ucichła. To pewnie te sukcesy PiS w ściąganiu VAT.

  Nie bez powodu Morawieckiego nazywają,, Pinokio"- pieszczotliwie:))) Kłamstwo, kłamstwo, oszustwo i propaganda PiS.

 • CZY KACZYŃSKI PRZYSTĘPUJE DO KOMUNI ŚW?

  W: Polityka
  Procedura spowiedzi brzmi tak, że po wysłuchaniu grzechów daje pokutę i rozgrzeszenie. Kaczyński wypowiedział publicznie wiele słów nienawiści wobec Polaków, a także braci w innej wierze, a zwłaszcza Islamistów. Nadprezes Kaczyński skutecznie skłócił i podzielił 38 milionowy naród, zatem jego zło ma znaczenie narodowe, polityczne i religijne. W przypadku spowiedzi--spowiednik dając rozgrzeszenie nakazuje przeprosić skrzywdzonych, a urazy chętnie darować itp.

  Czy słyszał ktoś, żeby Kaczyński kogoś przeprosił? Tak więc jego grzech nienawiści nie może być darowany. W takich przypadkach komunia św jest świętokractwem.

  Czy wasz idol żyje w ciągłym grzechu i świętokractwie? To tak wygląda wiara katolicka, że można wszystko robić byle z Bogiem? Ja dziękuję za taką wiarę.
 • CZYSTE SZALEŃSTWO WE FRANCJI

  W: Polityka
  Skutki wyborów samorządowych w Francji są porażające. Chorują na koronawirusa niemal wszyscy członkowie komisji wyborczych. Mer, który wgrał wybory właśnie choruje na koronawirusa. Wszyscy teraz żałują, że wybory się odbyły.

  W Polsce trzy czwarte Polaków jest przeciwnych wyborom. Za wyborami jest tylko fanatyczny i radykalny elektorat PiS. Przerażające jaka głupoda i nieodpowiedzialność i pragnienie władzy i kasy. 🤪
 • NIKT NIE MARWI SIĘ O BEZDOMNYCH W TYM KATOLICKIM KRAJU

  W: Polityka
  Sytuacja tych ludzi jest bardzo smutna. Owszem są noclegownie, ale taki człowiek musi o godz 7.00 opuścić schronisko. Potem nie mają się gdzie podziać i co ze sobą zrobić. Tacy ludzie przecież roznoszą zarazę. Gdzie wielebny kościół i dobry Caritas?
  Wprawdzie na zachodzie, a zwłaszcza w USA biedni ludzie śpią na ulicach i żywią się, jak zwierzęta wyjadając z koszy. To nie znaczy, że tak ma być też w Polsce.

  Zapraszam do tradycyjnych wyzwisk i pisowskiego zastraszania.
 • ROLNICY GŁOSUJCIE NA PIS I POPIERAJCUE DUDĘ, A PÓJDZIECIE Z TORBAMI!!

  W: Polityka
  Wasz ukochany PiS dał chorym rolnikom 15 zł dziennie w warunkach koronawirusa, a zwyczajowo dla rolnika chorobowe wynosi 10 zł dziennie. Proszę sobie wyobrazić sytuację, gdy chory rolnik będzie musiał załatwić sobie pracownika na czas choroby, za jedyne 300 zł miesięcznie.

  Pisiory tu krzyczą, że rolnik mało odprowadza do MSZ, a z czego ma odprowadzać. Za kilogram wołowiny żywca otrzymuje 6, 5 zł. Buhaja trzeba hodować dwa lata, trzeba obliczyć koszty tej hodowli tj. paliwo, praca własna, podatki gruntowe i inne wydatki. Zostaje zero! Rolnicy wyjeżdają za granicę, by dorobić na utrzymanie gospodarstwa, albo pracują dorywczo w budownictwie. A po 30 latach płaconych składek otrzymają nie wiele ponad tysiąc złotych najniższej emerytury.

  Jest rozwiązanie sprawy! Podnieść ceny żywności tak, aby starczyło na wyższe składki. Proponuję ceny żywca około 40 zł za kg co dałoby 200 zł za kg szynki. Mąka 20 zł za kg czyli chleb po 30 zł itd. itp. Wtedy Pisowcy będą się cieszyć, że rolnik płaci więcej do MSZ niż pielęgniarka!

  Ziemowit! Pasuje chłopie??? Masz wysoką emeryturę, to będzie cię stać na żarcie!
 • 🌹UNIA EUROPEJSKA SFINANSUJE POWRÓT POLAKÓW Z NAJMNIEJSZYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA🌹

  W: Polityka
  Opluwana przez PiS i elektorat tej partii lewacka Unia Europejska sfinansowała i finansuje powrót Polaków, nawet z najmniejszych zakątków świata. Na forum były już przekłamania użytkownika Shadow, jak to Polska Spółka PLL LOT zwozi Polaków z zagranicy. To prawda, ale za pieniądze Unii Europejskiej.

  Niestety polskim katolikom nawet nie jest głupio, że lewacka i ateistyczna Unia Europejska stosuje katolickie wartości,, szanowania bliźniego, jak siebie samego", a katolicy z PiS deptają swoje wartości i plują na bliźniego swego.

  Prawda jest taka, że Unia Europejska ma złote sece, po tym co usłyszała od monarchii prawicowej z PiS.

  NIECH ŻYJE UNIA EUROPEJSKA RATUJĄCĄ POLAKÓW!!! 💐
 • KOCHANA TELEWIZJA PRAWDY TVN PRZEKAZAŁA 1 MLN ZŁOTYCH NA LABORATORIA IDENTYFIKUJĄCE KORONAWIRUSA

  W: Polityka
  Wspaniała telewizja prawdy przekazała 1 milion złotych na laboratoria badające koronawirusa. TVN nie wymaga płacenia abonamentu, ani dotacji z budżetu państwa 2 miliardów. Tym się różni prawda TVN od propagandy PiS TVP PIS. Mam nadzieję, że Polacy doprowadzą do sprywatyzowania TVP PIS telewizji propagandy PiS, która obciąża w znacznym stopniu kieszeń podatnika. Gdyby telewizja partyjna PiS była w prywatnych rękach, to dziś, by wspomagała szpitale w ratowanu życia Polaków, a nie pochłaniała olbrzymie pieniądze. Telewizja partyjna pluje na opozycję, które także płaci na jej utrzymanie. Czas najwyższy zakodować taką telewizję i niech ją utrzymują zwolennicy PiS.

  OGLĄDAJCIE PRAWDĘ W TVN, KTÓRA POKAZUJĘ PRAWDĘ O PIS.

  NIECH ŻYJE TVN!!