• TERAZ BĘDZIE ŁATWO PIS NIE POWODZENIA GOSPARCZE ZRZUCIĆ NA KORONAWIRUS

  W: Polityka
  Koronawirus uratuje PiS w sprawach finansowych. Rezerwy finansowe zostały przeżarte i przeznaczone na nagrody za głosowanie na PiS. Teraz kryzys, który i tak groził Polsce będzie usprawiedliwiony koronawirusem. Drakońskie ceny, które wkrótce zawitają w Polsce będą wytłumaczone koronawirusem. Jednak będzie to połowa prawdy, bo Polski nie było stać na takie nagrody wyborcze piszą analitycy. Być może chleb będzie kosztował 10 zł, a mięso 100 zł za kg i wszystko będzie winą wirusa. PiS jest w cudownej sytuacji, a pieniądze z OFE wkrótce będą przeżarte.
 • NIE WIECIE GDZIE MONARCHIA PRAWICOWA SCHOWAŁA PREZESA

  W: Polityka
  Ciekawe gdzie monarchia prawicową PiS schowała prezesa Jarosława Mniejszego. Naród niepokoi się brakiem idola indolencyjnego. Czyż nie jest przechowywany w sterylnych warunkach w jakimś bunkrze. A może walczy z koronawirusem? Przecież naród nie może być w niewiedzy gdzie podziewa się prawdziwy przywódca?

  Beneficjenci profitów martwią się spełnieniem obietnic za zdradę wolnej Polski i narodu.
 • WASZ PREZYDENT DUDA IDZIE PO TRUPACH

  W: Polityka
  Politycy apelują, żeby zaprzestał kampanii wyborczej i by zaprzestał jeździć po kraju. Przecież to mobilizuje ludzi, którzy tworzą skupisko, a to może spowodować zarażenie koronawirusem. Oczywiście na takie spotkania przychodzi elektorat PiS i to znaczy, że chce wykończyć swój elektorat. Elektorat PiS to głównie ludzie w podeszłym wieku babcie i dziadzowie moherowi, emeryci, kopulanci na koszt państwa.

  Dlaczego PiS nie chce przesunąć wyborów? Jedno jest tłumaczenie. W 80 procentach elektorat PiS składa się z z seniorek i seniorów i zachodzi obawa, że ci ludzie mogą paść ofiarami wirusa, a to osłabi potencjalnych wyborców Dudy.

  Duda naraża siebie i ludzi na niebezpieczeństwo zarażenia tym wirusem. Zadziwiające, że dla kasy i stanowiska jest można stać się marionetką i narażać siebie i innych na utratę życia.

  Tak się to mówi,, po trupach do władzy".
 • PROPONUJĘ BISKUPOM I KLEROWI WIELKI POST O CHLEBIE I WODZIE, A TRANSPORT NA ROWERZE

  W: Polityka
  Kler domaga się rekompensat od rządu, bo nie potrafi pościć. Boją się, że bez owieczek żywicieli umrą z głodu w biedzie. Fakt do pracy mają lewe rączki, bo nigdy nie pracowali. Potężne brzuchy biskupów mają zły wpływ na ich zdrowie. Prawie każdy proboszcz również jest zapasiony. Dlatego

  Dlatego proponuję duchownych odchudzanie o chlebie i wodzie, a nie domaganie się od rządu rekompensat. Jest dość ludzi biednych chorych i cierpiących, którym faktycznie jest potrzebna pomoc, a nie zdrowym ludziom zdolnym do pracy. Gdzie jest napisane, że głoszenie tzw. Bożego ma odbywać się za pieniądze?? Zatem panowie duchowni zabrać się do pracy pomagać w szpitalach ratować chorych i cierpiących, a nie domagać się jałmużny! Praca ma dobry wpływ, ponieważ odchudza i konar tak nie płonie i dlatego zmniejsza przyczyny uciech cielesnych.

  Polska otrzymała już od Unii Europejskiej 5 mld złotych i otrzyma łącznie 32 mld złotych, ale nie są pieniądze przeznaczone na żywienie kleru.
 • CO TO BĘDZIE, CO TO BĘDZIE?

  W: Polityka
  Kościoły będą zamknięte przed wyborami prezydenckimi. Zatem gdzie będzie agitacja na Dudę? Oczywiście agitacja będzie w TV Trwam, TV Republika i partyjnej TVP PIS(14 kanałów propagandowych). Jednak każdy ksiądz w parafii najlepiej wiedział, jak dotrzeć do swoich wiernych, aby strachem przed Bogiem zasugerować poparcie dla PiS. Nawet największe kłamstwa można z ambony na wsi powiedzieć naiwnemu ludowi. Przykładowo; PO to złodzieje! Kradli i z nami się nie dzielili. Mądry lud, by odpowiedział, to dlaczego zamykają skorumpowanych dyrektorów PiS, którzy ściągali VAT, ale dla siebie?Dlaczego nie zamykają tych złodziei z PO? Pomimo, że szukają haków i oceniają ich? Jednak lud nie zada takich pytań księdzu, bo lud sprzedaje swoją wolność PiS nie zadając pytań. To można nazwać współczesnym Judaszostwem. Amen.
 • OTO SŁOWO NA NIEDZIELĘ :PRAWACY EKSCYTUJĄ SIĘ TRANSMISJAMI MSZY KATOLICKIEJ W MEDIACH PUBLICZNYCH

  W: Polityka
  Pragnienie i fascynacja mszami zostaną spełnione przez media. Czy potencjalny Shadow stanie się przez to lepszy, że wysłucha mszy? Nie! Potencjalny Shadow zostanie nadal złym człowiekiem, który dla swojego dobrobytu zrobi wszystko. Dadal społeczeństwo wierzących będzie pełne narcyzmu, zła, braku tolerancji dla innych, chamstwa, hipokryzji, złodziejstwa, a zwłaszcza pychy, pt,, nam się należy za ciężką pracę", to my jesteśmy ludem wybranym i tylko my jesteśmy Polakami, inni nie.

  Warto zadać sobie pytanie - czym jest spowiedź i modlitwa dla wierzącego?? Odpowiedź jest banalnie prosta, przede wszystkim jest usprawiedliwieniem popełnionego zła - czyli formuła z Bogiem można wszystko jest jak najbardziej na miejscu. Można kraść, nienawidzić, rzucać obelgi, lać żonę i dzieci, pić alkohol i przysięgać Bogu w wybranym kościółku poprawę na rok, a jutro dalej czynić to samo. Czyli wierni nieustannie przepraszają Boga i na drugi dzień robią to samo uprawiając HIPOKRYZJĘ, także wobec swojego Boga.

  Kim zatem jest bóg dla wierzącego?? Czy można z niego kpić i robić go w konia przez całe życie?? To nie ateiści kpią z waszego Boga, to wy sami z niego kpicie, wraz ze swoimi duszpasterzami!!

  Zapytałem kiedyś katolickiego proboszcza o nieustanne grzeszenie i spowiedź wiernych i co usłyszałem!,, Od tego jest spowiedź, bo człowiek jest grzeszny".

  Zatem z Bogiem można wszystko, nawet zabijać, dokonywać czystek. Tak więc Adolf Hitler, Józef Stalin też byli imylni i po żalu za grzechy dostąpią stołu pańskiego.

  Ludzie to wszystko jest chore i tak skonstruowane, żeby z Bogiem można było robić wszystko. Pytanie ile, by bóg wytrzymał tej hipokryzji i kpin gdyby był?

  Słuchanie mszy i modlitwy nic nie dadzą, bo należy najpierw żyć zgodnie z przykazaniami, a mocne postanowienie poprawy ma być poprawą, a nie pustymi słowami wiernych i kleru.

  Zapraszam na codzienne kazania prawdy o klerze i wiernych. Rozumiem, że prawda boli, ale musi boleć. Amen.
 • ZNIENAWIDZONA I OPLUWANA PRZEZ ZWOLENNIKÓW PIS UNIA EUROPEJSKA PRZEKAZAŁA 140 MLN EURO NA BADANIA NAD...

  W: Polityka
  Przewodnicząca KE Urszulka von der Leyen podała ustalenia pomocy UE dla krajów wspólnoty europejskiej. Polska już otrzymała 5 mld na walkę z koronawirusem, a jest to suma 32 mld zł . Zatem opluwana bezradna UE pomaga też plującym Polakom. Jest pewne, że rząd PiS przypisze sobie jako zasługa unijną pomoc. To bardzo dobrze, że obecny rząd nie zdążył jeszcze wyprowadzić Polski z UE, bo możemy liczyć na pomoc i współpracę z krajami Europy.
 • POLACY SĄ BARDZO WDZIĘCZNI PIS

  W: Polityka
  W obecnym roku mamy następujący wzrost cen zwłaszcza żywności. Sto złotych to podstawowe skromne zakupy na jeden dzień.
  -szynka średniej klasy 53zł, udka kurczaka 12 zł, a cena drożdży wzrosła sześciokrotnie. Mamy wzrost opłat za prąd 10%, wzrost cen za mieszkania i wodę, śmieci trzykrotnie, wzrost podatków od nieruchomości itd i itp. Mniej więcej generalnie wzrost cen wynosi około 50%.

  Na resztę PiS zaprasza po wyborach prezydenckich.

 • JAK BĘDZIECIE ZAŻYWAĆ OPŁATKA?

  W: Polityka
  Ksiądz podając opłatka do ust zarazi cały kościół. Będzie to pocałunek śmierci. A przez podanie kończyn górnych na znak pokoju możemy otrzymać pokój wieczny.

  Teraz księży lud,, bogaczy księży z torbą puści i nędznie rozpruszy"cyt. Magnifikatu. Pozostają konta za płatną modlitwę wirtualną.